Какво стана с този Дилан?

Отговори
Потребителски аватар
west.side9251
Регистриран: 06 май 2013 19:58
Любима певица: Адриана

Какво стана с този Дилан?

Мнение от west.side9251 » 14 ное 2013 20:59

Някой да знае какво стана с това момче и защо не пуска песни вече?
Изобщо още в Диапазон ли е?
Имаше хубави песнички. Същото важи и за Петьо Стратиев..."действаш ми" ми е една от любимите.
Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Re: Какво стана с този Дилан?

Мнение от LiL_Andrea » 15 ное 2013 15:51

Аз се свързах с екипа му, казаха ми, че не е прекратил кариерата си, но още не могат да дадат срок, в който ще пусне песен. :(
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 16 дек 2013 15:05

Явно си чака срока когато ще му се прекрати договора и ще прекрати кариера или ще се премести,а може би има лични причини.
Същото важи и за Петьо Стратиев,много я харесах тази "действаш ми".
Абе в този Diapason наистина има някакви търкания, имаше едни проблеми и с Адрианка и клипа и към "няма драма" който накрая го заврътяха по фен,ама кога...кога. Абе нещо става в тази фирма. И арата е същата, Джордан къде се изгуби и той..
И не са само те. Явно Пайнер наистина са най-големите професионалисти.
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 16 дек 2013 15:06

Забравих да спомена и Крум, и онази Кристияна, която дебютира в дует с Дебора...Крум е в пайнер и от 4-5 песни там едва-едва има 1 "хит" (първата му,"отрова") а Кристиянка тотално се изгуби след хита "буба лази".
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 16 дек 2013 15:40

Eми не е добре,и аз не ми харесва това,че Дилън изчезна и вече от 2 години няма песен,но какво да се прави.Колкото до Крум-вече 5-6 песни,ама колко от тях станаха истински...според мен дори в Пайнер няма кой знае какво бъдеще,или най-малкото,не се очакват големи хитове от него.
Но иначе пък не подкрепям идеята,всеки,който не успее в дадена компания,било то Ара или Диапазон,или пък Съни особено,да ходи в Пайнер и само там да си гради кариерата...ако ще е така,ми защо да ги има тия,нека има една-единствена компания,Пайнер,и цялата фолк гилдия да е в него-тогаз пък къв битпазар ще бъди,не ми се и мисли.И какво ше стане тогава с Фен ТВ,а?При положение,че тя вече е на 10 години,дайте и Алисия,Емануела,Лияна,Ивена и пр. да идат и те в Пайнер,и там пък според мен ще затънат яко-тъй както се залага само на големите имена,Галена,Преслава,Андреа и още някоя,и с тоз Оцко и с Кости...не не не,по-добре да си стоят в Ара и Диапазон,и там да успяват по някакъв начин.
Извинявам се за offtopic-a,ако се счита за такъв де,но...трябваше да напиша това. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
west.side9251

Мнение от west.side9251 » 13 яну 2014 21:53

И Кристияна вече е в Пайнер, то мъжа и било Оцко пък. Преди той беше в Ара, затова и тя била там. Явно я урежда там,където и той.
Истината е,че вече Кости и Оцко работят на високи цени,и не всеки се навива. Пример давам за Жоро-има песен от Кости и Оцко, а е самопродуциращ се, т.е. нито Кости,нито Оцко са заключени към Пайнер, просто с тези цени няма как да си ги пзоволи всеки, а и доколкото знам Оцко наистина има някакъв договор с Пайнер.
Абе и неговата партия взима да минава, и той като Кости отначало е хит, пък после ще залезе-то му се вижда края. Едни и същи песни...
Иначе по Фен кои са големите имена? Остават само Емануела,Алисия,Теодора,Тони Стораро и Кондьо. Другото са млади изпълнители с още по-малко доходи и евтинджос клипове.
Загубят ли някой от тези не мисли какво става, загубиха голяма звезда в лицето на Джордан, той е момче с име. Жалко. Малко патрони им останаха за гърмене, но е очевидно,че някои изпълнители имат проблеми с тях, щом и Антонина си хвана пътя заради Теодора (по нейните думи).
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 17 фев 2014 17:52

Моята информация: Dillan си е в Diapason Records, но за момента просто няма желание за нови проекти.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
^_eXoTiC_^
Регистриран: 12 яну 2006 14:08
Любима певица: Алисия
Компания: АРА МЮЗИК

Мнение от ^_eXoTiC_^ » 30 авг 2014 21:33

Много скоро ще има изненади от Дилън! :lol:

Отговори

Върни се в “Dillan”