Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 17:31

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 13 мар 2010 16:12

От днес по Фен ТВ ще се завърти LIVE версията на новото парче на Dillan.
Песента е авторска – по музика и аранжимент на Велислав Драганински и текст на Росен Димитров.
„Това е третият ми сингъл и реших този път да заложа на авторска музика. Работихме с композитора Велислав Драганински и сътрудничеството ни беше много добро. Благодарен съм и на текстописеца Росен Димитров, защото точно пресъздаде замисълът на песента с този провокативен текст” – споделя Dillan.
LIVE версията на „Пробвай върху мен” бе заснета само няколко дни след записването на песента. Dillan засега не е решил дали ще снима клип на парчето. „Искам да видя как ще се приеме песента. Затова и планирах парчето да излезе първо с LIVE версия” – откровен е певецът.
Гледайте от днес Dillan и LIVЕ версията на „Пробвай върху мен”! Само по ФЕН ТВ.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 30 юли 2010 14:57

22.07.2010 - 18:00
DILLAN ПРЕДСТАВЯ НОВАТА СИ ПЕСЕН ПО РАДИО ВЕСЕЛИНА

Dillan ще гостува в предаването „ВИП зона” на радио Веселина на 23.07 (петък) от 13.00 часа. Изпълнителят на Diapason Records ще представи актуалното си парче „Всичко давам за тебе” и ще разкаже любопитни подробности около заснемането на видеото, което от вчера се върти в ефира на Фен ТВ.
Младият певец, който грабна всички възможни отличия за дебют през тази година, постигна категоричен успех с предишния си проект „Пробвай върху мен”. Сега прави сериозна заявка и с новия си сингъл „Всичко давам за теб”. От вчера песента се завъртя в радио и тв ефира и вече се радва на невероятен интерес от страна на публиката. Видеото също е доста атрактивно, но какви любопитни случки е имало по време на снимките, ще разберете от самия изпълнител. Пред водещата Светлана талантливият певец ще сподели върху какво работи в момента и как планира да изкара оставащата част от лятото.

Не пропускайте Dillan в предаването „ВИП зона” на радио Веселина на 23.07 (петък) от 13.00 часа.

ИНФОРМАЦИЯ: Петя Щилиянова
PR DIAPASON RECORDS

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 09 авг 2010 21:14

DILLAN РАЗПУСНА НА МОРЕТО, ГОТВИ НОВИ ПРОЕКТИ

Dillan се завърна от няколкодневна почивка на морето. Зареден с положителни емоции, той веднага се зае с нови проекти, които се надява да реализира съвсем скоро. Изпълнителят на актуалния хит „Всичко давам за тебе” предпочете да разпусне на родното Черноморие и се спря на Слънчев бряг. „Много ми харесва там и всяка година не пропускам да ида поне за седмица. Допада ми самият курорт и най-вече това, че там стават страхотни купони.”, обясни той.

Младият певец е голям фен на водните спортове. Не е тайна, че е бил състезател по гребане и дори се е окичвал с републиканки титли за отличните си изяви в различни дисциплини. Ето защо, когато се озове на морския бряг, пловдивчанинът никога не пропуска да се отдаде на някои екстремни предизвикателства. „Едно от любимите ми неща е да карам джет. Това ми вдига адреналина страхотно и мога да го правя с часове. Когато се кача на джета, даже не усещам колко бързо минава времето.”, сподели с усмивка новият секссимвол на попфолка.

Но почивката на Dillan вече приключи и сега той обещава да се отдаде на професионалните си ангажименти. „Последната ми песен „Всичко давам за тебе” излезе преди по-малко от месец, но вече съм се заел с нови проекти. Парчето се приема доста добре, което изключително много ме радва, но трябва да изненадам почитателите на хубавата музика и с друг продукт съвсем скоро. Публиката у нас е свикнала ние, изпълнителите по-често да правим нови песни и затова няма да губя нито минута.” , аргументира се той.

Информация: Петя Щилиянова/Diapason Records

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 06 дек 2010 20:05

DILLAN С НОВА ПЕСЕН И КЛИП ЗА СТУДЕНТСКИЯ ПРАЗНИК

Dillan ще зарадва почитателите си с нова песен – „Не си обичана”, и клип към нея до броени дни. Младата надежда на Diapason Records избра да пусне новия си продукт точно в навечерието на Студентския празник.

Талантливият изпълнител е готов и с други парчета, но беше категоричен в решението си да заложи именно на „Не си обичана”. Музиката на песента е дело на гръцкия хитмейкър Фивос, текстът е на Диян Георгиев, а аранжиментът – на Даниел Ганев. „Има много модерно и бих казал различно звучене. Определено не е типичното попфолк парче. Текстът също е много интересен и носи известна доза провокативност”, сподели гласовитият пловдивчанин. „Аз страшно много харесвам песента. Надявам се да допадне и на публиката”, каза още той.

„Избрахме да я пуснем за Студентския празник, защото аз и моите продуценти вярваме, че е насочена предимно към младите хора и те най-много ще й се зарадват.”, разсъждава изпълнителят. „Естествено, това не означава, че трябва слушателите да се ограничат по възраст. Напротив ще съм много щастлив да се хареса на колкото се може повече хора.”

Видеото към парчето на Dillan „Не си обичана” вече е заснето и ще се появи ексклузивно в ефира на Фен ТВ през тази седмица.

Можете да видите тийзъра на клипа във Видео раздела ни:
http://www.novfolk.bg/video.php?id=89

Информация: Петя Щилиянова/ Diapason Records

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 27 дек 2010 23:09

DILLAN ОТВОРИ СВОЙ КОКТЕЙЛ-БАР В ПЛОВДИВ

Малко преди края на година Dillan откри с грандиозно парти свой коктейл-бар в Пловдив. Младата надежда на Diapason Records посрещна редица VIP гости и получи лични поздравления от гласовитата си колежка Софи Маринова.

Талантливият пловдивчанин реши да реализира отдавнашната си мечта и да съвмести певческата си кариера с друг бизнес – да притежава свое собствено заведение. Коктейл-барът му се нарича „Айсберг” и се намира в известния квартал на Града под тепетата – Кичука. На партито по случай откриването бяха забелязани окръжният прокурор Иван Даскалов, един от босовете на компания „Хъс” – лидер в производството и търговията с метали, много предприемачи и красиви дами. Ромският славей Софи Маринова също дойде, за да уважи младия си колега и лично да му пожелае много успехи в новото начинание.

Специалитетът, който предлага бара, носи името на младия певец – коктейл Dillan. Питието се предлага във внушително количество от 3 литра и е трицветно, тъй като включва различни видове алкохолни и безалкохолни напитки. Изпълнителят на актуалната песен „Не си обичана” разкри, че в заведението няма да звучи любимия му попфолк, а посетителите ще се радват на микс от най-добрите хаус хитове.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 26 фев 2011 22:56

DILLAN ИЗНЕНАДВА С РЕМИКС НА „НЕ СИ ОБИЧАНА”

Dillan зарадва почитателите си с ремикс към песента „Не си обичана”, дело на Мартин Димитров. От днес феновете на талантливия пловдивчанин могат да чуят новата версия на парчето в радиоефира и клубовете в страната.

Младата надежда на Diapason Records избра да направи този различен вариант на песента, която вече се превърна в любима на феновете, най-вече заради заведенията и за почитателите на по-горещите ритми. „Решихме с моите продуценти, че е добре да предложим и по-различна версия на парчето, защото в оригинал е доста далеч от типичното попфолк звучене. По-скоро е R’n’B. Искаше ни се да направим нещо по-танцувално, което да се пуска в дискотеките.”, обясни чаровният изпълнител. Оригиналната музика на песента е дело на гръцкия хитмейкър Фивос, а ремиксът е направен от младия композитор и аранжор Мартин Димитров.

Dillan призна, че паралелно с това работи по други парчета и планира тази година да зарадва феновете си със своя дебютен албум. „Не си поставям някакъв конкретен срок, в който ще бъда готов с албума. За мен е по-важно да подбирам много внимателно парчетата. Като млад изпълнител, който тепърва ще се доказва на музикалната сцена, се стремя да правя песни, които са изпипани до най-малкия детайл. Не мога да си позволя компромиси.”, каза новият секссимвол на попфолка. „Със сигурност обаче скоро факт ще бъде новият ми сингъл, но засега няма да издавам подробности около него.”, допълни още той.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 25 мар 2011 15:26

„Наркотик”-ът на Dillan се оказа плеймейтката Вили

Dillan вече е готов с видеото към актуалния си хит "Наркотик". В кадрите младата надежда на музикална компания "Diapason Records" си партнира със сексбомбата Велислава Иванова. Клипът ще се завърти от утре по Фен ТВ.

Преди броени дни изпълнителят представи песента на Годишните награди на списание "Нов фолк". Парчето бе прието много добре от феновете и само за няколко часа се превърна в едно от най-гледаните в интернет пространството. Авторската композиция е дело на младия Димитър Колев, а закачливият текст е написан от Тина Денчева.

Dillan за пореден път се довери на режисьора Ненчо Касъмов за видеото. Изпълнителят до последно не знаел коя е дамата, избрана да му партнира в клипа. Младият певец останал очарован, когато видял еротичния модел Велислава Иванова, която нашумя с участието си в конкурса Playmate преди няколко години, а след това и покрай връзката си с популярен тв водещ.

"Много се зарадвах, когато влезе на снимачната площадка. Вили е суперсексапилна и едва ли има мъж, който като я види, може да остане равнодушен и да не прикове погледа си върху нея" - не пести комплименти младият изпълнител на Diapason Records. "Освен, че изглежда перфектно, тя е много освободена пред камерата. Справи се страхотно с ролята си във видеото. Радвам се, че прие да се снима в моя проект" - каза още той.

В част от кадрите Dillan се впуска в доста разгорещени сцени с красавицата. "Ако трябва да съм искрен, на мен ми беше много трудно по време на снимките. Защото, мисля всеки мъж ще ме разбере, нямаше как да остана безразличен към такава привлекателна жена, която в продължение на няколко часа стои в непосредствена близост до мен. Но професията иска жертви" - каза с усмивка се певецът.

Видеото е заснето в столичния клуб Sin City. Гримът е дело на Аделина, а косите - на студио Helan.

Не пропускайте премиерата на видеоклипа на Dillan - "Наркотик" утре, събота /26 март/ по Фен ТВ!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 30 мар 2011 22:39

„НАРКОТИК”-ЪТ НА DILLAN СЕ ОКАЗА РУСОКОСАТА ПЛЕЙМЕЙТКА ВИЛИ

Dillan вече е готов с видеото към актуалния си хит „Наркотик”. В кадрите младата надежда на музикална компания Diapason Records си партнира със сексбомбата Велислава Иванова. Клипът ще се завърти от утре по Фен ТВ.

Преди броени дни изпълнителят представи песента на Годишните награди на списание „Нов фолк”. Парчето бе прието много добре от феновете и само за няколко часа се превърна в едно от най-гледаните в интернет пространството. Авторската композиция е дело на младия Димитър Колев, а закачливият текст е написан от Тина Денчева.

Dillan за пореден път се довери на режисьора Ненчо Касъмов за видеото. Изпълнителят до последно не знаел коя е дамата, избрана да му партнира в клипа. Младият певец останал очарован, когато видял еротичния модел Велислава Иванова, която нашумя с участието си в конкурса Playmate преди няколко години, а след това и покрай връзката си с популярен тв водещ. „Много се зарадвах, когато влезе на снимачната площадка. Вили е суперсексапилна и едва ли има мъж, който като я види, може да остане равнодушен и да не прикове погледа си върху нея.”, не пести комплименти младият изпълнител на Diapason Records. “Освен, че изглежда перфектно, тя е много освободена пред камерата. Справи се страхотно с ролята си във видеото. Радвам се, че прие да се снима в моя проект”, каза още той.

В част от кадрите Dillan се впуска в доста разгорещени сцени с красавицата. „Ако трябва да съм искрен, на мен ми беше много трудно по време на снимките. Защото, мисля всеки мъж ще ме разбере, нямаше как да остана безразличен към такава привлекателна жена, която е в продължение на няколко часа стои в непосредствена близост до мен. Но професията иска жертви.”, каза с усмивка се певецът. Видеото е заснето в столичния клуб Sin City. Гримът е дело на Аделина, а косите – на студио Helan. Не пропускайте премиерата на видеоклипа на Dillan – „Наркотик” утре, събота (26 март) само по Фен ТВ!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 19 май 2011 15:44

Dillan хвана Гара Дембеле на "къс пас" ,подготвя и нов албум

Преди броени дни Dillan попадна на нашумелия футболист Гара Дембеле в столичен магазин. Младата надежда на Diapason Records не пропусна да запечата на снимка срещата с нападателя на Левски.
Dillan не крие, че винаги е бил голям почитател на спорта и невероятен футболен запалянко. Изпълнителят на „Наркотик” гледа мачове винаги, когато има възможност и не пропуска да бъде на стадиона, когато играе българският национален отбор. Талантливият пловдивчанин признава, че не е заклет почитател на никой от грандовете, но се зарадвал на срещата с нападателя на Левски, когото много харесва като играч. „Въпреки че не съм симпатизант на никой от големите клубове, има много футболисти, които ми допадат. Един от тях е Гара Дембеле и затова много се зарадвах, на случайната ни среща.”, сподели певецът.
Напоследък младият изпълнител няма много време да гледа футболни дербита, тъй като е изцяло ангажиран с подготовката на дебютния си албум, който ще се появи съвсем скоро на музикалния пазар.
Изображение

Отговори

Върни се в “Dillan”