Пак ме гледаш толкова невинно, сякаш в папката ми пишеш ти..

juji
Регистриран: 22 авг 2009 03:20
Любима певица: Глория,Райна,Нелина,Силвия
Любим певец: Борис Дали
Компания: Всички
Контакти:

Пак ме гледаш толкова невинно, сякаш в папката ми пишеш ти..

Мнение от juji » 16 мар 2014 04:31

Тук във тази тема ще дискутираме всичко ново около Рени

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Регистриран: 23 яну 2010 22:05
Любима певица: РЕНИ
Контакти:

Re: Дискусия

Мнение от Reni_The*Best » 16 мар 2014 14:52

Рени се завърна в България за няколко дни за нейно участие в столичен клуб.Покрай завръщането и даде интервю за предаването Дикоff.Тук можете да гледате интервюто:

http://play.novatv.bg/programi/dikoff/3 ... start=true

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 16 мар 2014 16:29

В едно от интервютата Рени сподели , че подготвя лятна песен със заглавие ,, Summer in Bulgaria ''.В друго каза , че подготвя още една песен , която ще излезе на български език и на иврит.

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 16 мар 2014 17:12

Днес гледах интервюто й. Много е искрена, направо прекалено. Шапка й свалям за това!
Интересни неща разказа за личния си живот и за първите години от кариерата си, някои не ги знаех.

Иначе съжалявам, че вече не е активна, както беше до преди няколко години, но се радвам, че се връща за участия тук и, макар и рядко, ще пуска нови песни. Винаги ми е харесвала като глас и имам доста нейни любими парчета. От последния албум обожавам "Нека няма край". :oops:
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 16 мар 2014 17:15

Да, така е!Аз също не знаех някои неща.Интервюто е страхотно!На мен също ми е гадно, че не е толкова активна и не е на върха , както беше много време. :?

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 16 мар 2014 17:23

Почти никой от изпълнителите от нейните поколение и ранг не е достатъчно активен в момента, може би с 2-3 изключения. Но я разбирам донякъде - все пак, вече има семейство, а и се е доказала предостатъчно. Има си златните хитове, албумите, наградите, успехите у нас и в Сърбия... Не е и нужно да бълва непрестанно и на всяка цена песни. Но е качествен изпълнител и затова ми се ще да я виждаме по-често.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 16 мар 2014 17:34

Така е, разбира се!Един изпълнител с повече от 13 албума , от които 4 са издадени и тук и в Сърбия , доказал се в две държави едновременно , с хитове като "Като птица" , "Влюбих се опасно" , "Плакала съм" и много други , който има цели 3 самостоятелни концерти в НДК и пълни залата може да си позволи дори една песен на година.Това е достатъчно за нас - феновете ни.Разбира се , ако реши да бъде по-активна ще бъде по - добре , но както казваш ти не е нужно да бълва еднодневки всеки месец.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 16 мар 2014 18:27

Интересно интервю, но ми се искаше да разкаже още повече за първите си години на сцената за сметка на политиката на фирма Пайнер, с която повечето сме запознати.
Изображение

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 20 мар 2014 17:22

Тук можете да гледате интервюто с Рени в предаването Делници на Евроком :

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 22 мар 2014 21:24

Рени записа нова песен.Песента е съвместна с Етиен Леви и носи заглавието ,,Summer In Bulgaria''.Тя е бърза,весела и лятна , затова тя ще я представи през лятото.Частта на дуетния и партньор е на английски език , а тази на Рени - на български.Парчето им е подарено от сръбския хитмейкър Горан Радкович - Рале , който прави балкански проект , включващ негови песни , в който ще бъде включена и ,,Summer In Bulgaria''.В песента взима участие и млад рапър , чието име за момента остава в тайна.Предстои заснемането на видеоклип ,чрез който Рени и дуетната и половинка и екипа , с който ще работят ще съумеят да покажат някои от
красотите на България в рамките на около 4 минути.

Отговори

Върни се в “Рени”