Новини

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Регистриран: 23 яну 2010 22:05
Любима певица: РЕНИ
Контакти:

Re: Новини

Мнение от Reni_The*Best » 12 сеп 2016 13:00

Рени влезе с гръм и трясък в Къщата на VIP Brother/ ВИЖ

Дългото чакане свърши. Тази вечер най-известната Къща в България се напълни със 17 нови съквартиранти, които ще усетят тръпката от предизвикателството, наречено VIP Brother.

Водещите Ники Кънчев и Алекс Сърчаджиева посрещат един по един новите Съквартиранти, а зрителите имат възможността да станат сценаристи на шоуто и да вземат изключително важно решение, докато стоят пред телевизора вкъщи.

Единственото, което трябва да направят е да следят предаването в ефира на NOVA и официалната Facebook страница, защото във VIP Brother всичко се случва на живо.

Сред VIP Съквартирантите е и попфолк певицата Рени, която влезе с гръм и трясък като падна в двора на Къщата. Звездата обаче запази самообладание, реагира светкавично, излизайки адекватно от конфузната ситуация, както подобава на една силна жена.

„Продължавам да вярвам, че някъде там има любов, която ще ме намери. А защо не и в Къщата на Big Brother?!” - каза тя.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 21 сеп 2016 22:39

Ексклузивно! Рени напусна Къщата на Vip Brother

Изминали са едва четири дни от старта на риалити формата Vip Brother, а днес фолк дивата Рени напусна Къщата. Причината обаче не е отказ от участие, а предварително договорено излизане на изпълнителката по повод първия учебен ден.

Изключително развълнувана е, че малкият й син Аспарух за първи път ще прекрачи прага на училище и тя настоявала изрично да бъде до него в този емоционален момент.

И докато Миглена Ангелова и Лили Вучкова са настоявали да спят отделно от останалите съквартиранти, условието на Рени е било единствено и само да изпълни родителския си ангажимент и да изпрати сина си в първия учебен ден сато му пожелае "На добър час".

Пухи, както галено го нарича Рени и братчето му Борис, знае перфектно иврит, заради престоя им в Израел, но сега ще усвои писмено и родния си български език.

Фолк звездата предизвикала истински фурор сред първолачетата, които изпаднали в истерия при вида й и побързали да се снимат с любимката си от клиповете и телевизионния екран.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 21 сеп 2016 22:43

Рени направи шокиращо признание

Рени направи шокиращо разкритие пред VIP Съквартирантите като сподели, че през 2012-та направо е била омагьосана от мъжа си. Тя не може да си обясни как се е предоверила да замине с майка си и децата си за Израел, вярвайки че и той ще дойде да живее при тях. Съпругът й обаче четири години така и не се преместил при семейството си.

"Опитвам да бъда едновременно и майка, и баща. Стремя се да компенсирам липсата му, да не допускам да има тъга в очите им... Нима това не е тежка задача? Колкото до моето емоционално състояние, преживях проваления си брак и сега съм напълно отдадена на музикалната си кариера, която, благодаря на Бог, отново тръгна възходящо" - споделя певицата в интервю за "Шоу".

От екипа на фолк звездата разкриват, че откакто е влязла във Vip Brother, към агентите й са заваляли покани за участия в заведения из цяла България и след излизането от формата я очаква много работа.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 27 сеп 2016 21:05

Фенове на Рени искат да запише парче "Нобела"

Рени сътвори бисера на сезона във VIP Brother 2016, обявявайки Вальо Михов за нобелов лауреат. Гафът обаче й докара повече позитиви, отколкото негативи.

Фолк звездата ясно заяви неведнъж пред Съквартирантите, че поводът да влезе в Къщата е желанието й да възобнови музикалната си кариера и това неминуемо се случи след култовото й изказване, което я нареди сред най-обсъжданите, макар и в ироничен план.

С излизането от формата изпълнителката ще трябва да се впусне в професионални ангажименти из цяла България, а най-заклетите й фенове я призовават да намери време да запише кючек, който да кръсти "Нобела", който има шанс да се превърне в супер хит.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 09 окт 2016 15:08

Рени напусна Къщата на Vip Brother под охрана

Рени, която е сред съквартирантите на Vip Brother този сезон, ще напусне Къщата най-неочаквано само след дни. Това ще се случи без дори да е номинирана за изгонване. Причината е повече от уважителна - концертът й на 1 октомври в емблематичния клуб Biad Premium.

Изпълнителката, която нашумя в риалити формата с прякора Рени Нобела, е подготвила специална селекция от най-големите си хитове, както и такива на свои сръбски колежки.
Участието на Рени тази събота ще бъде строго под надзора на Big Brother. Певицата ще бъде придружавана от охрана, която зорко ще следи всяка стъпка на звездата, за да не може тя да получава каквато и да е информация от външния свят, особено такава касаеща Vip Brother.

Покрай участието й в проекта на Нова ТВ, интересът към изявата на фолк фурията е голям. Резервациите в Biad Premim почти са запълнени. Не на последно място интересът на публиката е предизвикан и от новата луксозна визия и концепция на клуба, за които всички купонджии говорят.

Преди броени дни култовото заведение на нощна София откри новия сезон повече от грандиозно. С бляскаво танцувално шоу и първото съвместно участие на Преслава и Фики в историята на попфолка, откриването беше полято подобаващо.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 09 окт 2016 15:09

Ревнива съпруга на фен се обадила на Рени/ ВИДЕО

Ревнива съпруга се обадила на певицата, защото Рени поздравила мъжа й с думите: "За най-хубавия мустак!".

Мнителната жена видяла клипче с отправения поздрав и помислила, че фолк звездата се задява със съпруга й, заради което спретнала жесток скандал.

Подозрителната дама явно не знае, че част от репертоара и работата на фолк изпълнителите е да забавляват феновете като отправят шеги и закачки към тях.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 09 окт 2016 15:17

Рени танцува с Майк Тайсън/ ВИДЕО

Легендарният боксьор сюрпризира всички Съквартиранти с влизането си в Къщата на Big Brother. Въпреки изненадата, звездите веднага се заеха с мисията да оставят добро впечатление у звездата. Те първо го нагостиха с пълнени чушки, а междувременно го разпитаха какво знае за България.

Рени вече спокойно може да се похвали, че е танцувала с боксовата легенда - Майк Тайсън. Певицата се оказа доста смела в действията си и дръзна тя да поеме инициативата да покани легендарния спортист на танц. От своя страна той с огромна охота прие и бързо се развихри в различни пози и демонстрира завидни танцови умения.

Майк беше този, който водеше в двойката. Зрителите побързаха да се пошегуват, че добре че песента, на която двамата се развихриха бе "Една българска роза" на великата Паша Христова, а не някой кючек.

Опознавателният тур на Майк за България продължи с изпълнението на емблематични български песни и завърши с традиционното "Дуновско хоро".

Последна промяна от Reni_The*Best на 27 окт 2016 22:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 21 окт 2016 18:35

Рени е полиглот, знае 4 езика

Фолк певицата Рени бе грозно унижена от сценаристите на Big Brother, заради това, че в разговор със съквартирантите неотдавна употреби думата "саркасцизъм".

След специална мисия стана ясно, че изпълнителката е смятала, че тази дума, произлизаща от "сарказъм" съществува и се употребява в българския език. Имайки предвид, че тя от цели три години постоянно е слушала само иврит в Израел, където живя с двете си деца, е напълно нормално да си съчинява думи.

И докато тя изпадна в депресия, заради допуснатата грешка, дълбоко обидена на риалити формата, то извън Къщата хората масово я защитават отчитайки факта, че Рени е полиглот и макар и не перфектно, умее да борави с цели 4 езика - български, английски, иврит и разбира се сръбски, на който тя изпълни най-големите си хитове.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 12 ное 2016 18:03

Рени напусна VIP Brother на милиметри от финала/ ВИДЕО

В извънредни елиминации снощи, Рени напусна къщата на големия брат.

Рени стана един от сигурните финалисти и се нареди в класацията на шестте най - достойни звезди за титлата "Любима звезда на България". След оспорвани битки, няколко дни поред, феновете я подкрепяха усърдно, а Рени устоя няколко елиминации сред голяма конкуренция. Буквално броени часове преди големия финал на тазгодишния сезон на " VIP Brother", певицата заема почетното шесто място.

Паметното и участие във формата предизвика интерес и бурни емоции, а Рени се очерта като един от най - ярките образи, не само в този сезон, а в последните няколко. След два месеца игра на характери, сълзи, усмивки и разделение на лагери, Рени сподели:

"Не съм разочарована, аз се чувствам като победител, защото след дългогодишното си отсъствие от сцената и медийното пространство, аз стигнах до финала и много се радвам, че има толкова хора, които ме харесват и са ме подкрепяли до този момент и им благодаря от сърце. Обичам ви и аз!".

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 21 ное 2016 21:02

Рени: Взех голяма доза любов и подкрепа от хората

Рени, която бе една от звездите в юбилейния сезон на Vip Brother, е удовлетворена от участието си в риалитито.
Изпълнителката е силно мотивирана да продължи да радва почитателите си със своите песни и благодари за подкрепата, която е получила от тях.

"Щастлива съм! Отново съм в прегръдките на моите най-скъпи мъже - синовете ми! Животът ми не се промени след излизането ми от Big Brother. Взех това, за което влязох - взех голяма доза любов и подкрепа от страна на хората. Доказах на себе си, че трябва да продължавам да пея и ще го правя за вас - тези, които цените таланта в чистата му форма. Благодаря и прегръщам всички, които гласуваха за мен!" - написа тя след края на шоуто.

Рени бе сред финалистите и се нареди на почетното шесто място.

Отговори

Върни се в “Рени”