Новини

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Регистриран: 23 яну 2010 22:05
Любима певица: РЕНИ
Контакти:

Re: Новини

Мнение от Reni_The*Best » 02 юни 2017 21:24

Рени: Единственото, което ми остава, е да не допускам същите грешки

Рени отбеляза рождения си ден, който бе на 29 май, в компанията на най-близките си хора. Фолк звездата не пропусна да запечата на снимки най-емоционалните моменти от празника си и направи своя равносметка за отминалите години, видя Signal.bg.

"Вече на 48, усмихната, удовлетворена и обичана, не от един, а от цели двама мъже, с най-чистата и безрезервна любов! Равносметките, в които хората твърдят, че не биха променили нищо, ако можеха да върнат времето назад, в 99% от случаите са фалш, аз бих променила много неща, но понеже нямаме тази власт, то единственото, което ми остава, е да не допускам същите грешки в бъдеще време! Обещавам си го, и на всички около мен! Обещавам и да ви радвам с още по-искрено изпети песни, от мен за вас!

Благодаря ви сърдечно за хилядите поздрави, за цветята, които пристигаха от различни краища на страната! С тази зареждаща любов, с която ме дарявате, мога да живея още един живот!" - сподели певицата пред феновете си в социалната мрежа.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 05 юли 2017 14:13

Рени с категорично признание/ ВИДЕО

Рени сподели, че е удовлетворена от своето завръщане на музикалната сцена и от добрия прием на новите й проекти. Фолк звездата разкри в "Открит микрофон", че не спира да работи както на клубната сцена, така и по предстоящите си песни и клипове.

За това каква е ситуацията на концертната сцена, тя обясни пред водещата Емилия Стоянова: "Ако не бях прекъснала моята супер успешна кариера, можеше да направя концерт и в Арена Армеец".

Вижте какво точно каза певицата и очаквайте цялото интервю с Рени по-късно днес!

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 07 юли 2017 15:54

Рени: Бия всякакви мои лични рекорди по гледаемост

Рени успя да се завърне на музикалната сцена след четиригодишно прекъсване. Певицата, която изнесе няколко незабравими концерта в зала 1 на НДК преди години, е категорична в "Открит микрофон" на Signal.bg, че би реализирала и концерт в най-голямата зала у нас.

"Ако не бях прекъснала моята супер успешна кариера, можеше да направя концерт и в Арена Армеец" - казва тя.

Пред водещата Емилия Стоянова фолк звездата не скри радостта си от изключително добрия прием на най-новото попълнение в своя репертоар - "За най-красивия боклук". Бия всякакви мои лични рекорди по гледаемост" - подчертава тя.

"Имам такива златни хитове, направени през времето, които няма как да се забравят - и от млади, и от стари, и от всякакви хора. Това е моята сила - хитовете, които остават във времето и никога няма да остареят" - отчита изпълнителката.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 31 юли 2017 18:38

Рени се допитва до феновете за новия си видеоклип

Рени прави допитване до феновете си в социалната мрежа за предстоящия си морски видеоклип. Фолк звездата даде възможност на почитателите си да решат на коя от песните да заснеме летен клип.

"Скъпи мои, реших да направя морско видео на някоя от неклипираните си песни. Мисля, че изборът трябва да бъде направен от вас, а песните, на които съм се спряла са, НЯМА КАК, УМОРИХ СЕ и НЯМА ВЕЧЕ ... Очаквам с нетърпение коментарите ви!" - анонсира певицата, видя Signal.bg.

Може да се включите и вие в анкетата като напишете какви са вашите предпочитания за видеоклип.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 28 авг 2017 00:06

Рени неузнаваема и по-разкрепостена от всякога

Наред със сценичните си изяви, Рени използва най-отпускарския сезон, за да се отдаде на морски удоволствия. Феновете на звездата пък успяват да последят най-интересните моменти от ежедневието й чрез фотосите, които тя публикува в социалната мрежа.

"Обичайте и бъдете обичани" - сподели певицата, публикувайки серия нови снимки, на които я виждаме да позира по-разкрепостена от всякога, видя Signal.bg.

Тези дни жълти издания алармираха, че Рени се е подложила на строга диета и не хапвала поти нищо, а резултатът бил свалени цели 15 килограма.

"По повод фантазиите за новата ми диета, които извират от медиите напоследък, ще издам тайната - ето как поддържам форма... Нагоре надолу по стълбите :). А другото, което помага, е мноого секс" - написа изпълнителката във фейсбук страницата си.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 28 авг 2017 21:00

Рени: Подготвям страхотен сингъл

Рени усилено работи по предстоящия си проект, който ще бъде промотиран през новия сезон, научи Signal.bg.

Фолк звездата разкри преди броени часове, че вече е записала песента.

"В последните дни от лятната почивка, влизам на запис. Подготвям страхотен сингъл, който (живот и здраве) излиза през септември. Вдъхновена продължавам напред - заради себе си, заради вас" - издаде изпълнителката в социалната мрежа.

Феновете на певицата побързаха да я поздравят и да споделят нетърпението си в очакване на новия проект.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 01 сеп 2017 21:31

Рени изненадва с визия в новия си клип

Рени засне видеоклип към новия си сингъл. Лентата е реализирана край морския бряг и се очаква скоро да бъде факт.Фолк звездата се довери на режисьора Христо Порязов, с когото работи за доста от новите си клипове.

Първи фотоси от работния процес видяха феновете на Рени в социалната мрежа като тя сподели над публикуваните снимки: "Ден след ден....работни кадри от новото видео..."

"Супер кадри заснехме на морето, страхотни кадри! Много ще ви хареса клипът, ще ви изненадам с визията си!" - анонсира изпълнителката в кратко клипче от локацията.

И добави още: "С помощник режисьора на новия ми клип - Есил Дюран, съчетаваме полезното с приятното".

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 13 сеп 2017 18:30

Рени дава нов живот на песен от албума "Какво е обич"

След успеха на сигнгъла "За най-красивия боклук", Рени подготвя нов вариант на песен от албума "Какво е обич", издаден през 2003-а, която не е била клипирана. "Ден след ден" вече е записана в нов аранжимент, дело на Магомед Алиев-Мага, който е изцяло в поп стилистика.

В средата на месец август фолк звездата засне и видео към парчето. Очаква се клипът да излезе в средата на септември. Идеята е на нейната добра приятелка и колежка Есил Дюран, която се изявява като помощник-режисьор на Христо Порязов по време на снимките край Варна, протекли в рамките на два дни.

Лентата носи лятно настроение, а морските визии на певицата са секси, предизвикателни и различни за самата нея. Освен че участва сценичен партньор, на плажа певицата показва и домашния си любимец Фенси. "Вдъхновена продължавам напред - заради вас и заради себе си!" - споделя тя.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 10 окт 2017 22:19

Рени пее под прозорците на английската кралица

След като стана абсолютен рекордьор сред българските звезди с изпълнения на Острова, а миналата година грабна сърцата не само на българите там, а и на останалите емигранти от Балканите, Рени отново ще зарадва с изпълненията си феновете си в Обединеното кралство. Буквално под прозорците на английската кралица ще звучат песни на всички балкански езици.

С нов репертоар и с нова визия ще извенада Рени своите почитатели. За първи път зад граница предпремиерно ще прозвучи и поп версията на "Ден след ден", чийто клип излиза до броени дни - днес в The Old House и на 7 октомври в лондонския ресторант Golden Sands.

"Публиката ми в Лондон е невероятна! Когато съм тук, по магичен начин всички започваме да се чувстваме като у дома си. Вие – заради песните, които ви стоплят сърцата, а аз – заради радостта, с която ме посрещате", сподели Рени, след топлото посрещане на лондонското летище.

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 13 окт 2017 23:32

Рени развълнува българите в Лондон

Невероятно посрещане, луд купон и еуфория – това може да се каже за участията на Рени във Великобритания. Преди броени часове тя се завърна от Острова, презаредена от изключителното посрещане, а усмивката грее още по-ярко на лицето ѝ.

Певицата имаше участия в популярни заведения в британската столица, където изпълни любими на своите фенове песни, а купонът продължи до зори. „Стопли ни сърцата, Рени! Плакахме от радост! Ти донесе България тук!“, коментират в личната й страница българските емигранти във Великобритания, присъствали на концертите й.

Участията й в страната на английската кралица бяха по покана на българите там, но на концертите й присъстваха емигранти от почти всички Балкански държави и пяха, заедно с нея песни на всички балкански езици. Сред почитателите ѝ се оказа и бившият халф и главен скаут на ЦСКА Велизар Димитров.

Рени благодари на гостите и на собствениците за топлото посрещане и обеща скоро отново да ги посети. „Изключителна публика! Много съм развълнувана!“, коментира Рени, стъпвайки на родна земя.

Отговори

Върни се в “Рени”