Новини

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 11 май 2012 13:59

Десислава агитира за димитровградски рокаджии

Изображение

На официалната си страница във Facebook Десислава призова своите фенове да чуят новото парче на рок група от Димитровград.Песента се казва „What A Shame”, а групата е Parabola. „Песента е невероятна, а Миро /вокалистът на групата/ има изключителен глас!” – сподели Десислава.Певицата има над 170 000 почитатели в страницата си и се надява да помогне на момчетата от града да популяризират песента си. „Ето едно страхотно парче на една димитровградска група - enjoy! :)” – с тези думи Деси се обърна към своите почитатели в социалната мрежа.„В България има много кадърни хора, Parabola са поредното доказателство за това, но е изключително трудно да се пробие. Сигурна съм обаче, че винаги ще има ентусиасти, които ще се опитват да се наложат, въпреки трудностите. Правим го, защото обичаме музиката. Много се надявам българите да се научат да ценят и уважават повече нашата музика! Аз лично стискам палци на момчетата от Parabola, защото са наистина талантливи!” – заяви Десислава.Група Parabola e създадена в Димитровград през 2006 г. от Костадин Младенов (китари), Мирослав Танев (вокали), Пламен Солаков (бас) и Ангел Шварц (барабани). Същата година Парабола записват и първите си 4 демота в студиото на Чавдар Димитров (могат да бъдат чути на http://www.myspace.com/aparabola.По-късно обаче основателят на бандата Костадин Младенов заминава да живее със семейството си в САЩ, барабаниста Ангел Шварц заминава за Швейцария, а басиста Пламен Солаков – работи по корабите в Северно Море. Единствено вокалистът Мирослав Танев остава в България, занимавайки се и с другия си проект „Аprose”.През 2011 г. Костадин Младенов се завръща за няколко месеца в Димитровград и организира Parabola за записа на 3 песни, но този път с нов барабанист - Никола Николов. Новата им песен „What A Shame”, отново записана в студиото на Чавдар Димитров, го инспирира да продуцира видео. Клипът е направен съвместно с брат му Светозар Димитров. Това лято ше бъде миксирана втората песен на димитровградската група и Чавдар обещава второ видео за Коледа.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 19 май 2012 21:06

Тони Стораро и Десислава за дуетите и новите си солови парчета

Тази неделя, 20 май Тони Стораро и Десислава ще гостуват при „Съпругите” в „Станция НОВА”. Малко след 13:30 часа пред зрителите на Нова ТВ те ще представят дуетната си песен и ще разкажат върху какво са концентрирали усилията си в соловите си кариери.

Втората съвместна песен на двете звезди - баладата „Не искам без теб”, се появи преди няколко дни, подкрепена и с ефектен клип, който вече се върти в ефира на Фен ТВ. Как се е родила идеята да направят дуетното парче и дали обмислят идеята и за следващо, ще стане ясно от разговора им с Жени и Мая.

Междувременно Десислава и Тони Стораро усилено работят и по самостоятелните си проекти и скоро ще ги представят на публиката.

В разгара на баловете, със сигурност ще стане дума и за актуалната песен на Тони Стораро – „Абитуриенти”, с която той зарадва почитателите си в началото на месеца. Десислава пък ще разкаже интересни и любопитни подробности за новите парчета, които вече е записала.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 21 май 2012 20:47

Десислава кани фенове за новия си клип

Изображение

Десислава е готова с нова песен. Парчето се казва „Моето друго аз” и видеото ще бъде заснето във вторник – 22-ри май в столичен клуб. Музиката на новата песен е дело на самата Десислава и Тед Мастер, текста е на Росен Димитров, а аранжимента – отново на Тед Мастер.

Певицата с ангелски глас реши да покани феновете и приятелите си да станат част от клипа към новото си парче. „Реших да снимам нещо като лайв версия на „Моето друго аз” в Мега денс център” – заяви Десислава – „Ще бъде голям купон, има много резевации от абитуриенти, но обявявам вход свободен на хората, които имат желание да се забавляват с мен. Тези, които дойдат, ще видят, че песента си заслужава!” След баладата с Тони Стораро „Не мога без теб”, Десислава е решила да заложи на по-бързо парче. „Идва лято, време е за парти, за добро настроение, за много ритъм! „Моето друго аз” е именно това!” – категорична е певицата. Режисьор на видеото ще е Николай Скерлев.

Всички желаещи да се включат в снимките, трябва да носят усмивките и доброто си настроение, а Десислава обещава хубава музика и поредица от изненади. Хората, които се отзоват, ще имат възможността първи не само да чуят новата песен на Деси, но и да я пеят с нея на живо. Те няма да са просто зрители, а активни участници във видеото. Снимките ще продължат не повече от 2 часа. Мястото е „Мега денс център”, денят е вторник – 22.05.2012 – очакваме ви! :)
...Целият град знае
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 08 юни 2012 19:16

Десислава засне клип на „Моето друго аз“ с ММА боеца Светлозар Савов

Десислава засне видео клип към "Моето друго аз". Новото парче наскоро се завъртя по радиата и само за броени часове спечели симпатиите и суперлативите на многобройните фенове на фолка. Певицата имаше идея да заснеме live версия на песента с нейни фенове, но промени решението си и заложи на морски пейзажи и красив мъж.

След видеото към песента "Най-неправилният мъж", Десислава наложи нова мода - да се снимат ММА бойци. Певицата явно е постоянна в избора си, защото в "Моето друго аз" отново можем да видим Светлозар Савов. Той е настоящ шампион в полусредна категория на ММА организацията World Freefight Challenge /WFC/.

Родом е от Златарица, учи в Русенския университет "Ангел Кънчев", специалност Кинезитерапия. Състезателят на русенския клуб "Респект" печели титла след титла на престижни турнири по смесени бойни изкуства у нас и в чужбина. На въпроса харесва ли му да се снима в клипове, той шеговито отговаря: "Имал съм предложения и от други певици, но искам да наблягам на спорта, в който се състезавам. На Десислава обаче трудно може да се откаже!"

Светлозар Савов се превъплъти в ролята на неустоим стопаджия в новия клип на Деси. "Ролята ми не беше на ММА боец и и ми беше малко странно и нетипично, но се надявам да съм се справил добре" - скромно заяви Савов.

"Толкова неща чух за отношенията между мен и Светлозар, че си викам - ами поне да го поканя отново да се снима с мен. Хората много го харесаха от предното видео" - сподели закачливо Десислава.

Видеото е заснето от фотографа Костадин Кръстев - Коко. Гримът е дело на Кирил Чалъков, а за прическата на Десислава се погрижи Венелин Кондаков. Снимките бяха на морето, а клипът се очаква да излезе в разгара на лятото.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 13 юни 2012 16:16

Десислава с чисто нова песен - „Единствен“
Изображение
Десислава подготвя следващия си поп проект, който ще бъде подписан с DESS. Сингълът е със заглавие "Единствен" и снощи имаше първото си клубно представяне пред публика.

Парчето е в денс стил и няма нищо общо с попфолка. То отново е дело на румънския екип, с който направи за нея "I like".

Signal.bg научи, че новата песен "Единствен" е била записана преди около месец, а до края на юни предстои да бъде заснет и видеоклип към нея. В момента се уточнява дали лентата ще бъде реализирана от български екип или от румънски. Със сигурност песента "Единствен" ще бъде разпространена и в румънските медии.

До 2 седмици пък ще излезе видеоклипът към актуалния попфолк сигъл на Десислава "Моето друго аз", заснет под режисурата на Костадин Кръстев - Коко. Очаква се видеото да се излъчва по Фен ТВ.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 17 юли 2012 13:25

ДесиСлава гостува в Шоуто на Слави

Изображение

В петък вечер гост на Слави ще бъде певицата ДесиСлава

Най-новото парче на ДесиСлава се казва “Only one” /ft. Matias Endoor/. Това е и новата й песен за поп сцената, подписана под името DESS. Песента е в типичния за момента поп стил и вече се върти по поп радиата у нас, а клипът ще бъде готов в средата на юли. За видеото певицата е заложила на черно – бялата визия.

На 10 юли беше премиерата на друго видео – към песента й „Моето друго аз“. Самото парче излезе в края на май. То е по музика и аранжимент на Деси и TeT Master, а текста е на Росен Димитров.

На огромен интерес се радва дуетната песен на Деси с Тони Стораро „Не искам без теб“, зарадвала феновете в средата на април 2012 г.

Любопитен факт от последните месеци е, че Десислава пътува до Лондон, където през април записа две хаус парчета с Бой Джордж.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 19 юли 2012 16:51

ДесиСлава с премиера на клипа към песента "Only You" днес по CityTV

Изображение

Десислава сподели на страницата си във Facebook, че премиерата на видеоклипа към новото и поп парче "Only You" ще бъде днес по музикалната телевизия CityTV
Гледайте премиерата на новото ми видео - Only one, малко след 19:45ч. в CITY N!U по CITY TV!
http://www.facebook.com/cityradiotv
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 21 юли 2012 13:54

ДЕСИСЛАВА ПРИЗНА ЗА СВЕТЛОЗАР!
Изображение

Още от "Най-неправилният мъж" Десислава бе свързвана с ММА боеца Светлозар Савов. Но тогава това все бяха само догадки. От началото на годината певицата е щастлива и официално призна, че Светлозар е "правилният мъж". Той участва в последните й два клипа - "Моето друго аз" и "Only one".

Деси е влюбена, но и тъжна. "В момента Зарко /Светлозар Савов/ е в Америка. Замина за няколко месеца. Аз искрено се радвам за него, защото там ще има шанс да се развива. Няма да крия – много ми е мъчно... но въпреки че знаех, че ще ми липсва изключително много, привествах идеята да замине. Не трябва да изпуска шансовете си!" - категорична е певицата.

Dess е активна в професионален план и не крие, че нещата се получават, както ги иска. "Видеото към "Only one" е наистина специално за мен. Мечтаех да снимам такъв клип - черно бял, с любимия човек, двамата на плажа, хем романтично, хем класическо, семпло, изчистено, нежно, леко еротично, но с вкус... мисля, че се получи. Видеото вече се излъчва по поп телевизиите в България и аз се гордея с този факт, а и съм изключително благодарна!"

Десислава не пропусна да похвали и новия екип, с който снима "Only one". Това са режисьорът Станислав Христов и операторът Георги Гвоздев. "Много съм доволна от работата на Станислав и Жоро. Надявам се и занапред да работя с тях!" - заяви талантливата певица. Тя не се поколеба да разкаже повече подробности около "Only one".

"Снимахме на Иракли - много красиво място. Засега все още не е толкова гъстонаселен плажът и за един ден успяхме да заснемем всичко. Разбира се, освен на режисьора Станислав Христов и на оператора Георги Гвоздев, искам да благодаря и на Коко /фотографа Костадин Кръстев/, на Кирил Чалъков, на Деси от "Фетиш" и на озвучителя ми Зарко /Светозар Димитров/, който направи уникални снимки. Чувствам се наистина добре, когато работя с такива хора!"

В момента певицата е на морето, за да празнува рождения ден на сина си - "Честито на моето момче! Вчера сестра ми Ина имаше рожден ден, днес е Майки. Искам да ги поздравя и да им пожелая да са много здрави и щастливи, и да продължават да ни радват!"
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 23 юли 2012 12:18

Деси: Много ми е мъчно за Зарко
Изображение

Двамата се запознават на снимките на видеоклипа към песента „Най-неправилният мъж”.

"Още тогава, на снимачната площадка, се усещаше нещо... не мога да го обясня. Отново, през януари, се срещнахме – съвсем случайно, но явно съдбата си знае работата. Оказа се, че и двамата сме мислили един за друг след клипа, но никой не е имал смелостта да се обади на другия", спомня си Деси пред в.Монитор.

Това, което я привлича у него е различността му. "Много е мил. Мога определено да кажа, че ме допълва. И най-важното – разбира ме". Засега двамата не живеят заедно, а и са разделени, защото Светлозар ще бъде в САЩ няколко месеца.

"Тази раздяла по някакъв начин ще е своеобразна проверка на това доколко нещата между нас са истински... Нещо като изпитание. Надявам се, че любовта ни дори ще се разпали. Аз искрено се радвам за него, защото там ще има шанс да се развива. Няма да крия – много ми е мъчно.."
Певицата досега не е гледала своя любим как се бие, защото признава, че не би понесла гледката.
"Аз само като гледам в интернет мачовете му, изтръпвам.... Мисля, че доста ще се притеснявам да съм в публиката".
Сега и двамата говорят открито, защото са се убедили, че връзката им е нещо повече от някакво мимолетно харесване. "Сега, когато сме на етап много повече от харесване, решихме, че няма смисъл да се крием"

Зарко много обича децата и има страхотен подход към тях. Майки вече има много подаръци от него и се гордее с нашите отношения. Харесват се определено и това също според мен допринася за развитието на връзката ни", споделя Деси за отношения на Светлозар със сина й Майкъл.
Разликата в годините между изпълнителката и спортиста не им пречи.

"Дори мога да кажа, че за някои неща е по-зрял от мен. Досега не сме усетили разликата в годините да е била проблем. То тя не е и толкова фрапантна. Когато ние се обичаме, женската или мъжката конкуренция са без значение. Зарко не ми е дал никакви поводи да се съмнявам, аз се опитвам да правя същото"

Идеята за брак не й чужда, въпреки че има един провален зад гърба си.

"Смятам, че когато двама души се обичат, разбират и уважават, няма проблем да се оженят.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 25 авг 2012 11:39

Десислава подписа с руска музикална компания
Изображение

Десислава разкри, че е подписала договор с една от най-големите руски музикални компании и може би ще е следващата им поп икона.

За личния си живот изпълнителката споделя пред ТВ7. "Винаги съм си мечтала да се чувствам като кралицата, която е срещнала своя крал. Имала съм отношения с мъже, които са имали много добро финансово положение и с такива, които не се имали, за мен е важно да гледаме в една посока".

Десислва казва, че с бившия си съпруг Галин са в много добри отношения и й е много приятно, когато се чуват и пее в негови заведения.

Наскоро изпълнителката призна, че е влюбена и много щастлива. Още от "Най-неправилният мъж" тя бе свързвана с ММА боеца Светлозар Савов. Но тогава това все бяха само догадки. Савов участва в последните й два клипа - "Моето друго аз" и "Only one". В момента любимият й е в САЩ, споделя още тя.
Изображение

Отговори

Върни се в “Деси Слава”