Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 27 фев 2012 13:26

„Love Unlimited“ била предложена за дует на Десислава и Софи
Изображение
В откровено интервю със "Съпругите" Мая и Жени, Десислава сподели истината за "войната", която се разиграва в медиите между нея и Софи Маринова:

"Със Софи Маринова не се чуваме, защото не сме първи приятелки. Аз много я уважавам, тя мен също. Проблем между нас няма!"

Изпълнителката на "Love is alive" разкри, че песента, с която се явява Софи, била предложена на самата нея, като идеята била да направят дует. Деси дори одобрила суровия вариант на парчето, но продуцентите на Маринова не ѝ се обадили втори път. "Трябваше аз да пея на английски, тя на ромски. Смятам, че щеше да се получи много интересна комбинация. Софи е много добър и талантлив изпълнител" - обясни Десислава.

Универсалната певица сподели, че не се смята за победител и това, че навсякъде пише, че тя е нагласения победител, са само спекулации: "Аз не се смятам за победител. Това, че си спечелил една битка, не означава, че си спечелил войната. Нямам връзки в комисията. Не познавам никого от тях. Пишат се много неверни неща."

DESS не скри, че определя като конкуренция не само Софи, а всичките 12 финалисти: "Никога не съм подценявала хората, с които съм се състезавала. Виждам във всеки един конкуренция."

За Десислава победата не е на всяка цена: "За мен е много важно да се представя добре!" Талантливата певица обясни на Жени Калканджиева, че не е самотна, а около нея има малко хора, но качествени: "По пътя към върха човек осъзнава кои хора остават до него - те са все по-малко, но все по-истинските."

Веднага след "Станция Нова" певицата написа обръщение в официалната си facebook страница: "Извинявам се, че пропуснах да благодаря на малкото колеги, които ми се обадиха и ми пожелаха успех. Сред тях са Рени, Тони Димитрова, Таня Боева... Благодаря искрено! Подкрепата ви означава много за мен!"

На Сирни Заговезни Десислава поиска прошка от всички, които неволно е наранила, но най-вече от сина си Майки, на който се извини, че често отсъства. Тя разкри причината напоследък да е непрекъснато усмихната и призна, че е влюбена: "Има човек, с когото се чувствам добре. Имам чувството, че за първи път срещам някой, който толкова много да ме допълва. Сякаш съм си намерила половинката. Чувствам се щастлива, но е прекалено рано... не искам да говоря повече..."

До финала на Евровизия остават 2 дни. На 29-ти февруари от 20:30 часа по БНТ ще бъде обявен победителят. Десислава е под номер 5 с песента си "Love is alive". Ако я харесвате - подкрепете я!
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 28 фев 2012 16:41

Има ли конфликт между Софи Маринова и Десислава?

Миналата неделя Софи Маринова не се появи в студиото на "Станция Нова", където бе обявена за гост в рубриката "Съпругите", заедно с Десислава.

Двете гласовити певици са сочени за фаворитки на финала за избор на българската песен в "Евровизия 2012" и медийните спекулации за появило се напрежение в отношенията помежду им не закъсняха.

"Имахме няколко покани за общи корици, тъй като бяхме фаворитки. Аз се съгласих навсякъде, но доколкото знам, тя или от екипа отказаха всички покани. Това се случи няколко пъти. Не знам дали моето присъствие днес е причина тя да не дойде. Ние не се чуваме, тъй като не сме първи приятелки, но се уважаваме. Тя е много мил и естествен човек. Дано решението не е нейно, а на екипа ѝ" - обясни Десислава по време на гостуването си в "Станция Нова".

Тази сутрин, в "Сладки приказки" по TV7, Софи Маринова изрази мнение, че някои журналисти се опитват да създадат конфликт между нея и Десислава.

Двете певици многократно са изказвали суперлативи една за друга по отношение на вокалното майсторство, но покрай конкурса "Евровизия" станаха и преки конкурентки. "Това го правите вие, журналистите, защото аз и Десислава се познаваме и като се виждаме, хубави теми на разговор имаме с нея" - заяви Софи.

Тя се изненада от твърденията, че не искала да участва в общи интервюта с Десислава. "Няма такова нещо. Просто така се получават нещата, че аз много интервюта не обичам да давам. Избягвам интервютата и много рядко давам. Защото вие правите интриги, затова не ходя с Десислава на интервюта. Обичам да си оставам настрани. Помните ли, когато бях в "Пей с мен", така и не ми дадоха шанса да обясня, защо се получи това нещо, където съм изпратила двойка на Десислава, пак с гласуване беше. Аз преди това изпращах на всички двойки - и на Орхан Мурад и на Тони Димитрова, и на всички, защото тече в едно кръгче и да видя дали въобще тече това нещо... А те само за Десислава пуснаха това. Затова сега избягвам такива неща" - обоснова се изпълнителката.

Ромският славей призна, че ако тя не участваше в конкурса, би дала своята подкрепа на Десислава: "Ще подкрепя попфолка - Десислава, ако съм отстрани" - категорична беше Софи и изрази надежда, че и Десислава би я подкрепила, ако не ѝ бе конкурентка: "Ние си се уважаваме. Всички много се обичаме. За всеки си има фенове".

На 29 февруари е финалът за избор на българската песен в европейския конкурс. Шоуто ще се предава пряко от 20:30 часа по БНТ1 и БНТ Свят и в ефира на БГ РАДИО.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 16 мар 2012 18:10

Десислава подведена от комисията: Имало е антивот за нея

Изображение

Десислава, която не успя да спечели първото място в българската "Евровизия", което да ѝ даде право да представи страната ни в европейския конкурс през май тази година, разкри защо се е скрила от медиите веднага след финала на 29 февруари.

"Веднага след "Евровизия" заминах, за да празнувам рождения си ден в чужбина и затова не съм давала интервюта. Някъде около 10 дни ме нямаше. През това време разбрах, че всякакви неща са се изписали и по-добре, че ме е нямало" - сподели певицата в "Тази сутрин" по bTV.

Тя бе категорична: "Нямаме никакви проблеми със Софи. По повод това нещо с "циганите" наистина видях доста нападки срещу мен. Смятам, че не е нормално просто да се извади едно изречение от контекста и да започнат да ме обвиняват в расизъм едва ли не". На въпроса: "Смяташ ли, че Софи те победи с това, че е накарала родата да гласува", аз се пошегувах и казах: "Толкова ли много цигани да има в България". Може би трябваше да кажа "роми" или и аз не знам какво. Те самите си се наричат "цигани" по цял свят и дори се гордеят с това. Колегите, които са от цигански произход в България, аз не съм чувала някой от тях да каже досега: "аз съм българин" или "аз съм българка". Те си кзват, че са цигани и се гордеят с това, в което няма нищо лошо".

Десислава обясни, че е внимателна как възпитава детето си и даде пример с бащата на сина си, който не бил толерантен към малцинствата, затова и певицата ограничила контактите на сина ѝ с него.

"Аз открай време разсъждавам по този начин - човек не е виновен какъв точно се ражда" - каза тя и подчерта, че обвиненията в расизъм са безпочвени: "Иска ми се на хората да им стане ясно, че това са пълни глупости".

Десислава не скри разочарованието си, че не е успяла да спечели българската "Евровизия" и да представи тя страната ни в Баку / Signal.bg: "Почувствах се малко подведена от това, че комисията първоначално, без да знаят кой изпълнител коя песен изпълнява, ме поставиха на първо място, след това на полуфинала отново на първо място по точки и след това на финала всъщност на шесто място" - обясни певицата.

В публичното пространство доста упорито се говореше, че финалът е предизвестен в нейна полза, което може и да е повлияло при журирането, на мнение са мнозина / Signal.bg: "Може и това да е изиграло някаква роля, но не мога да си обясня и до момента как така комисията първоначално смята, че песента ми е най-добрата, след това на полуфинала отново - ноември месец смята, че е най-добрата, януари месец смята, че е най-добрата и февруари... Явно много голяма част от тях са решили вече, че не е най-добрата. Два пъти ми дадоха по 12 точки, след което на финала ми дадоха 5 точки" - каза тя.

Десислава разкри, че е имала вътрешна информация от "кухнята", която все още не е потвърдена и доказана, според нея: "Това е някакъв антивот - 8 човека са гласували с нула за мен. Единият от хората, гласувал с нула, беше Енчев, който минути преди да обявят победителя, разбрах, че първо е гласувал с някакви точки за мен, после е гласувал с нула. Пошегувах се зад кулисите и му казах: "Енчев, разбрах каква нула си ми завъртял" - така на шега. Той обаче дойде до мен и ми каза: "Знаеш ли защо?" - съвсем нагло в очите, от което аз останах като гръмната - "Защото всички казаха, че ти ще спечелиш и мен ме хвана яд и викам, аз пък ще гласувам ей така, нарочно - с нула. Между другото много ти харесвам парчето, а пък страшно го представи сега на финала. Просто шоуто ти беше много добро. Но ей така, реших да обърна вота, така ми беше кеф"- разказва Десислава.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 18 мар 2012 10:45

Деси и Тони Стораро заснеха клип на новия си дует

Десислава и Тони Стораро скоро ще зарадват феновете с новата си дуетна песен, която записаха преди няколко месеца.
Сингълът се позабави заради участието на Десислава в конкурса за избор на българската песен в "Евровизия". Двамата гласовити изпълнители наскоро са заснели видеоклип към песента, който ще излезе след броени дни.
"Вече снимахме клипа. Песента е бавна, но не балада, а клипът е правен в България" - съобщи изпълнителката по време на свое участие.
"Не искам без теб да идва деня" - малко като "Отиваш си как да те върна" ми звучи тази тази песен - обясни Тони преди време в интервю за Signal.bg и допълни за дуета с Десислава: "Тя пее поп, пък аз фолк".
Припомняме, че това не е първото дуетно парче на фолк звездите. През 2006-та те правят "Замълчи", която е включена в албумите им "Сладки сънища" на Десислава и "Балканско сърце" на Тони Стораро.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 23 мар 2012 12:24

11 фолк певици в битка за перфектно тяло

11 фолк певици са сред VIP-красавиците, номинирани за наградите на конкурса "Perfect body", който ще събере известни личности от различни сфери на 28 март в Sin City. Конкурсът, чиито права държат Цвети Разложка и Нина Норд, се провежда за втора поредна година.
За най-красив естествен бюст тази година ще мерят сили моделката и бизнесдама Гери Дончева, Диана Стоянова - Lady Bulgaria Universe 2010, Венета Харизанова и Lady Bulgaria Millenium 2011 Яна Анатольевна. Най-красивият тунингован бюст е категория, оспорвана от Анелия, Алисия, Кали и Златка Димитрова.
Лияна и Вили Сечкова са сред номинираните за най-красиви крака, а за наградата за най-секси устни ще се борят Галена, Десислава - Dess, Николета Лозанова и Мария Илиева. Преслава и Емануела са включени в категорията най-красива усмивка, а за най-красива коса са номинирани Малина, Маги Желязкова, Гери Райчевска и Андреа.
За цялостна визия ще мерят сили Камелия, Ирен Онтева, Галена, Емануела и Ивана Скендерова, а сред мъжете - DJ Дамян, Ники Китаеца, Александър Беседин, Мартин Камбуров и Богомил Брезин.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 31 мар 2012 09:46

Десислава стана "Глас на радио Романтика" за 2011г.

Наградата за "Глас на радио Романтика" отиде при Десислава

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 31 мар 2012 13:28

Десислава: Не се съмнявам, че Софи ще представи добре България
Изображение
Покрай участието си в конкурса за българската песен в "Евровизия" Десислава и Софи Маринова бяха вкарани волю-неволю в скандал, за който и двете са категорични, че медиите имат вина.

"Пресата винаги спекулира. Толкова много интервюта прочетох и неща, които уж аз ги казвам , написани с тиренце" - споделя Десислава в "Тази събота" по БТВ и подчертава:

"Със Софи не сме скарани, абсурд. Напротив, аз храня едно много добро чувство към нея. За мен тя е един уникален талант, много е естествена. Разбира се й желая успех на "Евровизия", наистина ще се радвам, ако тя представи добре България, в което същност аз не се и съмнявам".

За пореден път певицата обясни от какво е породено разочарованието й при участието в българската "Евровизия" и как оценките на журито будят недоумение у нея.

"Въпросът е друг. По-скоро бях разочарована от комисията за това, че на първоначалните прослушвания и на полуфинала ми дадоха 12 точки, които ме поставиха на 1-во място , след което на финала имаше един страхотен обрат, 6-то място и 5 точки, което толкова много ме забива, че дори и 1-ва в публиката, аз вече нямам никакъв шанс да спечеля, което ми се стори тенденциозно. Това по някакъв начин ме разочарова, иначе на мен много бързо ми минава, така че съм си в настроение и това отдавна е забравено" -казва изпълнителката.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 01 апр 2012 13:13

ДЕСИСЛАВА ЗАМИНАВА ЗА ЛОНДОН, ЗА ДА ЗАПИСВА С БОЙ ДЖОРДЖ

Изображение

В началото на април Десислава заминава за Лондон, за да записва песен с Бой Джордж. „Предстоят записи. Ново електронно парче. Интересно, клубно, различно.... С Бой Джордж е изключително удоволствие да се работи – той е много земен, много мил!”, споделя Деси.

Изпълнителката на „Най-неправилният мъж” покорява bTV ефира през последните дни. Десислава бе гост в „Тази събота” с Лора Крумова на 31-ви март, гостува днес на Росен Петров в „Нека говорят” и има дейно участие в серията на „Столичани в повече”, която ще се излъчи в сряда, 04-ти април. Тя ще влезе в ролята на елитарна столична певица и ще бъде поканена от Лютови за почетен гост в хотела им. Йордан и Славея ще разчитат нейната визита да изчисти имиджа им след фалшивия сигнал за бомба, подаден от съседите. Всички членове на семейството ще се включат в обслужването на изпълнителката, а нейните изисквания няма да бъдат никак малко.

По повод на непрекъснатите спекулации около новия й приятел, Десислава е категорична: „Пресата прекалено много спекулира. Толкова много неща прочетох, които уж аз съм казала....Наистина ми е неприятно е, че ме цитират, а аз никога не съм казвала подобни неща. Знам, че има хора, за които е интересно кой е до мен, но аз държа личният ми живот да остане личен!” Единственото, което Десислава разкри за мистериозния й нов приятел, бе: „Той е доста скромен, не обича светлините на прожекторите”.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 01 апр 2012 14:44

Десислава в „Столичани в повече“
Изображение
Феновете на Десислава ще имат възможността да видят любимата си изпълнителка в другото ѝ амплоа - на актриса. Гласовитата певица отново влезе в роля пред филмовата камера, като този път е героиня в "Столичани в повече". За историята около поканата ѝ да участва в хитовия комедиен сериал на bTV, Десислава споделя:

"Повечето от актьорите в "Столичани в повече" са мои приятели, най-вече комиците. Аз участвах в първото турне на "Комиците" и още тогава имах малка артистична роля да имитирам певици. Може би оттам някак си те ме поканиха и решиха да ми дадат и роля, не просто да участвам като Десислава. Там се казвам Вяра Тонева, една префърцунена певица, която не знае какво иска, мисли си че знае, но... Тя пее на испански, пее поп като цяло" - обяснява тя и допълва:

"Аз съм Десислава Донева, а пък тя е Вяра Тонева. На 4 април ще може да ме видите в ролята на Вяра".
Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин

Мнение от BobiTo » 29 апр 2012 03:31

Десислава: Нашите композитори копират Кости

Изображение

Десилава отправи критика към композиторите на фолк песни, като отбеляза приликата на българските песни с тези на румънския хитмейкър Кости Йонита.

"Открай време всички песни си приличат. Нашите композитори доста започнаха да копират Кости и всичко звучи едно такова еднакво, румънско - леко побългарено" - коментира певицата пред списание "Нов фолк".

В най-комерсиалната музика феновете оценяват песните със запомнящи се думи, които успяват да повдигат духа и човек припознава себе си. Гласовитата изпълнителка казва: "Тези песни стават хитове наистина. Но като музика - нищо различно на хоризонта".

Вече близо година Десислава се изявява и на поп сцената с артистичния псевдоним DESS, но продължава да прави и фолк парчета. Тя подчертава, че се стреми да не прави компромиси и със собствения си музикален вкус, когато подбира песните за репертоара си.

"Точно заради това и аз съм доста объркана какво точно да направя, така че да се хареса, но в същото време и аз да съм доволна от себе си. Защото пък когато човек прави нещо, което на него не му харесва, само за да угоди на някого, и не го пее от сърце, самата песен не става толкова убедителна" - на мнение е изпълнителката.

Миналата седмица бе промотирана дуетната песен на Десислава и Тони Стораро "Не искам без теб", а певицата обещава и още нови попфолк проекти:

"Не е хубаво да не се случва нищо около теб. Всичко зависи от това да имаш желание да работиш. Аз в момента съм в такава фаза, имам желание да работя, и със сигурност ще направя нещо попфолк, освен дуета с Тони Стораро".
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Отговори

Върни се в “Деси Слава”