Новини

Отговори
Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Re: Новини

Мнение от musics » 02 юли 2013 17:07

Десислава открива еротична изложба

Този петък, 5 юли, в мол Галерия Бургас в морския град с пищен коктейл и блясъка на българския светски елит ще бъде открита подбрана еротична изложба на списание Playboy.

Над 50 от най-добрите световни корици, аксесоари от различни фотосесии на плеймейт - конкурси и информация за тях, както и други атрактивни изненади ще бъдат показани на специална експозиция в търговско - развлекателния комплекс, на която бургазлии и гости на града ще могат да се насладят до края на август.

Организаторите на изложбата - мениджърският екип на мол Галерия Бургас, са поверили домакинството на стилното събитие на модния хроникьор Евгени Минчев, а за доброто настроение на българския хайлайф ще се погрижи кадифеният глас Десислава. Певицата, която се справя с всички стилове, този път ще заложи само на поп музика.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 07 юли 2013 18:30

ВИЖ Мейкинг от "Baby" на Десислава

В очакване на премиерата на новия видеоклип на Десислава / DESS, който е към поп парчето "Baby", изпълнителката предостави ексклузивно за читателите на Signal.bg фотоси от снимачния процес.

Мейкинг в снимки от локациите на новото видео, може да видите в специалната галерия. Както вече съобщихме, премиерата ще бъде в Слънчев бряг на 18 юли.

Музиката и аранжиментът на "Baby" са дело на Alek Sandar, с когото Десислава преди време реализира дуетното парче "You and me". Видеото, режисирано от Николай Павлов, е заснето на Елените и в Свети Влас.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 15 юли 2013 16:03

Dess и Alek Sandar с два нови клипа и ротации в Латинска Америка

Този четвъртък, 18 юли 2013 в елитен клуб в Слънчев бряг е ексклузивната двойна премиера на видеопродукциите към музикалните проекти - "Baby" на Dess и "You&Me" - на Alek Sandar ft. Dess.

Музиката на "Baby" и "You&Me" е на Alek Sandar & Boyplay, които продуцират музика и DJ-ват в Ню Йорк, а мастерингът е направен в Universal Music в Берлин.

Клиповете бяха заснети и продуцирани от медийната компания "ФЛАШ МЕДИА" АД в края на юни 2013 година в Свети Влас, к.к. Елените и край Слънчев бряг.

Клиповете са имиджови, но със завладяваща лятна история, а феновете ще имат възможността да се насладят на впечатляващи кадри, заснети с хеликоптер. Луксозна моторна яхта и специални ефекти на терен са включени във висококачествената full HD картина, която е постигната с кино камера RED.

Продукциите покриват световните стандарти на звучене и визия, което ще позволи за първи път два български клипа да се завъртят в ефира на MTV Бразилия и Латинска Америка. Режисьор на видео продукциите е Николай Павлов, а оператор - Томислав Михайлов - Чочо.

Специално за премиерата на "Baby" и "You&Me" за втори път у нас пристига мултижанровия артист Yozmit. Южнокорейският перформър живее в Ню Йорк, където изразява себе си чрез спектакъл, съчетаващ театър, мода, танци, примесени с поп култура и митология. Yozmit ще изпълни кратък пърформанс - поздрав за българската публика.

Първият съвместен проект на Dess и Alek Sandar - "It ain't over" имаше летящ старт, като видеото и парчето бяха ротирани в Германия.

Dess и Alek Sandar очакват своите фенове, които са наблизо на морето и искат първи да видят новите клипове на любимите си изпълнители - точно в 20:00 часа на 18 юли.

"Това е начин да споделим празника си не само с наши колеги, но най-вече с феновете, които истински обичаме, защото те са нашето вдъхновение" - споделят Dess и Alek Sandar.

За тези, които все пак не успеят да дойдат, интернет-премиерата на двата клипа ще се състои в края на юли ексклузивно на vbox7.com. Събитието ще се излъчва на живо в Интернет - на платформата на flashmedia.bg от 21:30 часа.

"Българската музика може да успее, стига да има стратегия, модерно звучене и качествена визия" - споделя продуцента на видео продукциите - Атанас Лозанов Nasix.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 06 сеп 2013 22:05

Десислава се срещна със съучениците си

Десислава направи сантиментална визита в родния си край. Звездата отскочи до Гълъбово за среща със съученици от випуска си. Веднага след това тя публикува снимка в социалната мрежа с емоционален изблик:

"Исках да благодаря на всички за срещата на випуска в Гълъбово - беше ми много приятно" - написа изпълнителката.

Също толкова вълнуващи бяха и коментарите на съвипускниците на Десислава във фейсбук профила й, които подчертават, че е било истинско удоволствие да се срещнат с известната им съгражданка и някогашна съученичка.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 09 сеп 2013 13:11

Десислава: Разнообразна съм и в това ми е силата!

Десислава се мести да живее в София. Певицата обзавежда жилище в столицата. Мотивът за преместването е синът й Майки. „Майки ще е 6-ти клас. Записан е в софийско училище. Искам да получи възможно най-доброто образование. Моите родители не са могли да ми дадат тази възможност, затова аз искам да я дам на детето си!” – категорична е Десислава. Тя е сигурна, че Майки ще се справи в столицата, защото е лесно адаптивен.

Изпълнителката на „Пусни го пак” често се рови в интернет сайтове, за да избере мебелите за новото си жилище: „Грижа е, но е приятно” - споделя Деси и разказва, че обзавежда апартамент за втори път, вече има опит и е по-убедена в решенията си.

За приятелят й – ММА боеца Светлозар Савов, Деси е лаконична: „Засега не мислим за сватба. Имаме си други приоритети в момента. Иначе всичко е наред между нас. Майки и Зарко се разбират много добре, дори се усеща едно приятелство. Зарко е по-строг и се радвам, когато възпитава Майки и детето го слуша.”

На въпроса дали ще прекрати с попфолка, певицата обяснява: „Все повече участията, на който ходя, са смесени – пея поп, фолклор и попфолк. Хората ме възприемат като певицата, която може да дойде на партито и да пее различни жанрове. Разнообразна съм и в това ми е силата!” В близко бъдеще Десислава мечтае да може да си позволи да пее това, което й е на душата.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от BobiTo » 04 окт 2013 17:43

Десислава заложи на промяната

Десислава призна, че най-накрая се е решила да направи кардинална промяна във визията си. Гласовитата изпълнителка сподели за това пред своите почитатели в социалната мрежа
"Сбогувах се с русата коса" - лаконично отбеляза тя, без да издаде с какъв цвят са косите й сега.
Феновете на свой ред избухнаха с многобройни коментари, сред които имаше всякакви предложения. Някои изказват мнение, че русото много й отива, други обясняват, е лешниково би й стояло прекрасно, а по паметливите, които знаят визията й от ранния период на музикалната кариера отбелязват, че с тъмни коси я харесват много.
"И с друг цвят на косата пак ще си хубава! На тебе ти отива всякакъв цвят" - пише фен на звездата. Друг пък казва: "От време на време е интересно да си промениш цвета на косата". А някой обобщава: "Естествено,че всички искаме снимка!!! Не мога да повярвам все още". Друг пък отбелязва: "Е, качи снимки да те видим де. Помня че беше брюнетка в началото на кариерата си".
Е, със сигурност Десислава тези дни ще покаже резултатът от промяната. Наред с новата визия обаче, меломаните се надяват и на нова попфолк песен в репертоара на любимата си певица.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от .:Ivo:. » 30 дек 2013 18:45

Десислава често плаче и мечтае само за любов

В навечерието на Нова година Десислава даде съвети на водещия Росен Петров за отношенията мъже-жени. „Най-голямата сила на жените е чувствителността, а на мъжете – гордостта. Затова ние, жените, трябва да оценяваме мъжката гордост, а вие, мъжете – нашата чувствителност!” - заяви певицата в "Нека говорят с...".
Изпълнителката на „Пусни го пак” каза, че най-голямата промяна през изминалата 2013 година за нея е преместването със сина й Майки в София. „Най-голямата промяна, но не най-хубавата!” Тя обясни, че все още им е трудно да се адаптират, но се стараят и вече влизат в час със задръстванията и напрежението в София.
„Научихме се да псуваме повече по светофарите” – пошегува се гласовитата певица. Деси разкри предишна нейна мечта – за собствен дом. „Детството ми беше особено.... Живяла съм на страшно много места и никога не съм имала онази собствена стая със своето детско легло... В Пловдив купих собствено жилище и затова имам някакъв сантимент към този град, въпреки че не ми е роден.”
От интервюто стана ясно, че между Десислава и ММА боеца Светлозар Савов всичко е наред: „Зарко казва, че съм по-хубава без грим, отколкото с грим!” – откровеничи тя.
Човек колкото повече узрява, толкова по-скромни, по-земни и по-реални стават мечтите му, казва певицата. За нея най-важното е „да сме живи и здрави и да има на кого да даваш любовта си и кой да те обича”.
Десислава представи последната си песен „Грим по дланите” – „Мисля си, че много жени ще намерят по нещичко за себе си в тази песен, включително и аз”. Певицата призна, че много често плаче.
„Ако нещо не е както съм си го представяла в моята глава, го преживявам и плача. Много съм чувствителна!” – сподели тя. В навечерието на Нова година Десислава ще е на работа в Банско, но в първите дни на 2014-та предвижда почивка с най-близките си.
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Деси Слава”