Новини

Отговори
Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 01:23

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Контакти:

Re: Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 21:21

Десислава пее на Коледария 2009
Десислава ще вземе участие в първия коледно-новогодишен фестивал "Коледария" 2009, научи Signal.bg. Певицата ще изпее песни от поп репертоара си на 11 декември от 19:00 до 20:00 часа.

Сцената на фестивала е разположена в град София между СУ "Климент Охридски" и "Орлов мост". В монолитната шатра има над 1 000 седящи места, а входът е свободен.

Фестивалът "Коледария" официално присъединява София към големите европейски градове, които отбелязват по такъв начин един от най-светлите християнски празници.
Автор:Signal.bg

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Контакти:

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 21:33

СЪРЦЕТО НА ДЕСИСЛАВА Е ЗАЕТО
От няколко седмици в светските среди се носят слухове, че Десислава е разделена със своя приятел Галин. Двамата са заедно от повече от година, но често техни „приятели“ се опитват да ги скарат. Svetsko провери каква е истината и тя е само една. Десислава и Галин са заедно и са по-влюбени от всякога. Само преди дни те бяха засечени да се забавляват заедно в популярно столично заведение. Участията на певицата са все повече, а често на тях може да бъде видян и нейния любим. Според приятели на Десислава тя не обръща никакво внимание на коментарите около възрастта на гаджето и.
Автор:svetsko.com

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Контакти:

Мнение от *SOFILADY* » 31 дек 2009 00:45

Десислава пусна "Най-добрия"
автор: Лили Райкова на 31 декември 2009 в 00:23

Виж видео

Клипът на Десислава "Най-добрия" вече е факт и певицата реши да го пусне именно на Нова година. "Аз съм суеверна и искам следващата 2010 година да е най-добрата" - шегува се тя.

Във видеото русата амбиция сменя няколко визии, но навсякъде сексапила е налице. Песента "Най-добрия" е от албума "Послушай сърцето си" и е шестата клипирана песен.

Навръх нова година Деси ще е във Варна и ще радва хората там. След това - в началото на януари, българката ще зарадва сънародниците ни с концерт в Кипър.
Източник : Signal.bg

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 09 фев 2010 16:20

02.02.2010 ДесиСлава в горещ клип с гръцки сексимвол. ДесиСлава и Костас Мартакис снимаха видеото към песента „Agapi mou” /”Loving you”/. Гръцкият изпълнител дойде за два дни до България специално заради колжеката си Деси. Двамата направиха много успешен дует на Музикалните награди на MAD през 2008 г.
Още тогава се усети химията между двамата и те решиха да направят песен заедно. „Agapi mou” е дело на момчетата от „Симфоникс” и както казва ДесиСлава „Песента е много секси и заслужава секси клип”. Режисьор е Николай Василев, а помощник-режисьор – Борислав Миланов.

За грима Деси отново се довери на Кирил Чалъков, а фризьор бе Чочо от „Фетиш”. Дизайнер на Деси отскоро е съименичката й Деси Зиновиева. Певицата блести с елегантна стилна черна рокля, дело на Зиновиева. ДесиСлава и Костас доста умело се справят с ролята на влюбена двойка.Видеоклипът ще се завърти скоро по гръцките телевизии, ще кандидатства и по MTV. Костас, който е изпълнител на Юнивърсъл Гърция сподели, че и друг път е правил дуети, но ДесиСлава е най-талантливия изпълнител, с когото е пял. „Трите ми любими изпълнителки са Бионсе, Дженифър Лопез и ..... определено ДесиСлава” – каза Мартакис.

Деси и Костас така се забавляваха по време на снимките, че дори не се умориха, защото „това не беше работа, а удоволствие” – сподели ДесиСлава. Българската певица заминава за Канада за няколко концерта в Торонто и Монтреал.

Изображение
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 09 фев 2010 16:31

Началото на новата година Десислава отбеляза с нов моден консултант и личен дизайнер. Певицата стана официално лице на колекцията на DZ за 2010-та. Дизайнерката на модната къща – Десислава Зиновиева избра гласовитата блондинка да представи линията й от официални рокли, която наброява над 20 тоалета.

Някои от моделите са създадени специално за секси миньончето – с тях тя ще се представи в нови видеоклипове и важни сценични изяви у нас и зад граница, като предстоящото й турне в Канада. Преди броени дни Зиновиева облече Деси за видеото й Agapi mou (Loving you) с Костас Мартакис, а специално за изявите й на американска почва са подготвени няколко тоалета, ефектно украсени с кристали Swarovski.
Фотосесията за модна къща DZ беше заснета от професионалиста в бранша Дилян Марков, а за грима се погрижи личния гримьор на певицата Кирил Чалъков. Ефектните визии на ДесиСлава могат да бъдат видени и на официалния сайт на дизайнерката.
Характерен елемент в дизайнерските рокли са кристалите Swarovski. Материите са фини и елегантни, а цветовете са свежи и ярки, но разбира се, присъства и класическото черно. Роклите са с дълбоко изрязани деколтета и цепки, за да се подчертаят формите и красотата на женското тялo.

Изображение

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 20 фев 2010 14:48

ДесиСлава бе специален гост на „Real Enterprises”

Много колеги, журналисти от печатни и електронни медии, приятели, роднини и почитатели присъстваха на промоцията на “Real Enterprises” в столичния клуб „Версай”. Компанията на Китаеца представи 18 песни на общо 11 изпълнители.

Десислава бе специален гост на събитието и след като изпя песента си „Два магнита”, пожела успех на компанията. Николай Първанов – Китаеца откри партито като благодари на присъстващите, на семейството си, както и на екипа - „Радвам се, че имам възможността да работя с професионалисти като Велислав Драганински, ди джей Стамен, Невена Петрова, Герго Милов и др.” Промоцията започна и завърши с танц на 2 момичета и 2 момчета от ансамбъла на Нешка Робева.

За доброто настроение на гостите се погрижиха вече представените изпълнители Милла, Иванина, Елина, Ирена, Давид, Саша и Виктория, както и певиците Марая, Даяна, Исмералда и екзотичната Ани Хуанг. Водещи бяха актьорът Христо Порязов и чаровната Бети. Партито уважиха Славена, Милица, Дим Дуков, Мистър България Лъчезар Иванов, дизайнерката Деси Зиновиева и др. известни личности.

„Аз съм наистина приятно изненадана. Много хубави, хитови песни, добри изпълнители. Просто надмина очакванията ми” – коментира след края на шоуто Десислава. Както Китаеца беше обещал, изпълнителите пяха на живо, изглеждаха ефектно и притеснението и напрежението не им попречиха да се представят на много добро ниво.

автор: СЛАВА

Изображение

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 06 мар 2010 12:03

ДЕСИСЛАВА СЪС СИНА СИ В „СТАНЦИЯ НОВА”, ПРАВИ ПРЕМИЕРА НА „AGAPI MOU”

Десислава ще гостува в „Станция Нова” при отчаяните съпруги Вихра и Дани. Тя ще представи за първи път новия си клип към песента „Agapi mou”. Парчето е дует с гръцкия изпълнител Костас Мартакис. Както знаете, Деси и гръцкият сексимвол снимаха два дни горещия клип и най-накрая ще пуснат видеото у нас и по гръцките телевизии. Освен с клип, Десислава ще сюрпризира зрителите и с появата на сина й Майк. Малчуганът е втори клас и ще разкаже как върви училището и предимство или недостатък е да си дете с известен родител.

Информация: Лили Райкова

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 18 мар 2010 22:17

ДесиСлава в новия брой на сп. "Хай Клуб" Сватба ли?! Това са глупости!

В медиите гръмна поредната „новина" за поредната попфолк звезда (макар че Десислава отдавна не е звезда само в попфолка). Та Деси щяла да се омъжва. Бъдещият й мъж вече бил открит. Решихме да се наредим на опашката с честитките и да научим повече за бъдещата сватба. Оказа се обаче, че никаква сватба няма да има.

„Само аз ли не съм разбрала, че имам нова любов?! - надсмива се звездата на опита на колеги журналисти да я омъжат. - Нямам представа как точно извадиха от контекста, че ще се омъжвам, като думите ми въобще не бяха такива. Не смятам да излагам на показ личния си живот. И не коментирам дали имам мъж до себе си или не", отговори изпълнителката на нашето „Честито, Деси, кога ще е голямото събитие!".

Заговаряме и за сагата около Лияна и Благо Георгиев. Деси не е от певиците, които хвърлят кал по колежките си. Казва, че разбира постъпката на Лияна, която отмъкна Благо от бременната Христина. „Не сме ние тези, които да ги съдят. Никой не знае каква е истината. Ситуацията на пръв поглед е гадна и кофти. И ако това е една истинска любов, постъпката им е оправдана. Когато има любов, няма грях. Лияна не е човек, който би направил зло. Тя е добър човек", казва певицата

Какво каза още Деси пред "Хай клуб", проче в новия брой. Той е вече на пазара!

Изображение

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 18 мар 2010 22:19

Десислава се заканва: този път ще имам и мъж, и бебе!

Десислава се омъжва отново, ще бъде майка след две години

„Бракът е хубаво нещо и понеже аз обичам да изживявам всяка емоция докрай, съм сигурна, че бих се омъжила отново. Дори трети път, „ако се наложи“, заявява в откровено интервю пред Story Десислава. Сексапилната певица споделя още, че е влюбена, но мъжът до нея все още е на изпитателен срок.

По време на фотосесията за списанието певицата провела няколко романтични разговора с мистериозния мъж. За него твърди, че иска той да бъде онзи стабилният и здраво стъпил на земята мъж, до когото би се чувствала сигурна и ценена. Дотолкова, че да избере да бъде и майка. Дори е изчислила, че щастливото събитие ще се случи след две години. Деси мечтае да има дъщеря, дори вече е мислила за името – ще се казва Елена или Марина.

В какви отношения е с бившия си съпруг Галин, защо кариерата й е попречила да има здраво семейство и за какво още мечтае, читателите могат да прочетат в новия брой на Story на 5 март.

В броя ще видят още и специалния проект на изданието „Честит 8-и март, мамо!“, в който Деян и Дарин Ангелови, Мария Силвестър, Руслан Мъйнов, кака Лара и Биляна Петринска правят забавен римейк на първите си фотосесии, с които са поздравявали майките си.

Изображение

Отговори

Върни се в “Деси Слава”