Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 12 май 2013 12:21

Сиана и Кали № 1 за седмицата

Изображение

Дуетната песен на Кали и Сиана получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и стана "Попфолк хит на седмицата". Съвместното им парче "Ангел с дяволски очи" си осигури място в Тримесечната класация, от която ще се излъчат три от финалистите за Хит на 2013 година.
Второто място и тази седмица е за "Счупени неща" на Цветелина Янева, която е за втора седмица в чарта. Челната тройка завършва с Глория и актуалното ѝ парче "Убиваш на място", което запазва позицията си от миналия брой на чарта.
В дъното тази седмица са Наско Терзиев с "Давай в 3" и Бони с "Face control", които отпадат от надпреварата.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 15 юни 2013 10:02

Кали записа песен със затворническата група "Отряд 13"

Изображение

Кали ще дели една сцена със затворници. Поводът е новият й проект, в който ще участва група ”Отряд 13”. С тази провокация водещата на „Споделено с...” по TV7 ще се впусне и в ново музикално поприще. Чалга блендата й ще бъде съчетана с рокаджийския саунд на музикантите, които сформират бандата си в края на 2006-а в затворническото общежитие в Казичене, пише "Монитор".

"Различна е от това, което се смята за комерсиално на попфолк пазара. По-скоро песента е насочена към хората с повече опит и по-зрелите”, разясни за новото си парче изпълнителката на хита „Няма страшно”.

Текстът на песента е на Росен Димитров, а клипът е поверен на Ники Нанков. Хитовата изпълнителка не крие, че е направила кавър на сръбската песен Daleko si на Ivana Selakov feat. Aca Lukas . Заглавието на българската версия все още се пази в тайна.

С новите си дуетни партньори от затвора Кали се запознава покрай работата си в телевизията. „Отряд 13” били гости на предаването й „Споделено с...”, а покрай интервюто дошла и идеята да забият общо парче.

"Освен с тях имам намерение да направя съвместни проекти и с други гости в моето предаване, които имат певчески възможности. Ще ми се да реализирам проект, който ще се казва "Споделено" и да е пълен с такава музика, така че ще има още рок парчета", разкри звездата на „Пайнер“.

Всички членове на "Отряд 13" вече са излежали присъдите си, но пандизът е мястото, където репетират. През лятото на 2008-а групата направи национално турне из българските затвори под наслов "Напред и нагоре". Дебютният албум на музикантите е озаглавен "От другата страна", а гост-музиканти в него са Софийската филхармония под диригентството на Влади Джамбазов, Наско от Б.Т.Р., Красимира Семерджиева.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 18 юни 2013 13:04

Кали: Подготвям нови песни към края на юли

Певицата Кали е разграфила лятото си до последната минута и няма намерение да събира тен на морето. „Подготвям нови песни към края на юли. Ще пропусна почивката, защото ми предстои да си завърша и магистратурата по трудово-организационна психология. Но пък след екскурзията, която си подарих през пролетта в Тайланд, едва ли нещо ще може да ме впечатли” - сподели за „Монитор” тя.

Изпълнителката вече мисли за ваканцията си догодина. „Чакам с нетърпение другия юни. Избрала съм няколко дестинации - Малдивите, Филипините, Мексико, но най-много държа на Бали. С Влади (б.а. - приятеля й) ще се отдадем на заслужен релакс и положителни емоции”, издаде още водещата на „Споделено с...” по ТV7. С отскока си до страната на орхидеите преди два месеца Кали отпразнува символично годежа си с любимия, който я бе сюрпризирал с пръстен още на Свети Валентин.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 25 юни 2013 13:46

Потвърдено: Кали е бременна!

Кали очаква трето дете. Певицата и водеща на "Споделено с..." официално потвърди, че е бременна пред екипа на "Десертът" по TV7. Татко на очакваното бебе е любимият й Влади. "Това е съвсем нормално биологично състояние" - коментира в ефир тя.

Кали, която има две момчета - Жоро и Марк, от двама различни бащи, се надява този път да се сдобие с дъщеричка.

Преди време фолк звездата прекрати отношенията си с Антон Краус, заради настоящия си приятел.

Певицата сподели пред "Планета", че появата на новия наследник в семейството е планирана и всички са много щастливи от благата вест. Засега тя не издава в кой месец от бременността си е, но все пак разкрива, че третото й дете ще се появи в началото на 2014-та година.

Изпълнителката на хита "Недей, сърце" винаги е споделяла искреното си желание да има голямо семейство с три деца. Дали Георги и Марк ще си имат братче, или сестриче, все още не е ясно, но вече очакват появата на бебето с нетърпение. Бъдещите родители Кали и Влади също са много развълнувани от хубавата новина и се радват, че вече могат да я споделят с всички.

Кали е категорична, че бременността й няма да попречи на бъдещите й музикални проекти, както и на дипломирането й. В момента програмата на Кали е наистина натоварена, тъй като е в изпитна сесия, която умело съчетава с участия из цялата страна.

Звездата на "Пайнер" не е забравила и за почитателите си, които през юли ще зарадва с нова песен и видеоклип към нея. За своя нов проект тя издава, че е динамично предложение за лятото, по музика на Даниел Ганев и текст на Мариета Ангелова.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 23 юли 2013 11:38

Кали: Не ме интересува какво говорят хората

Кали очаква третото си дете и споделя, че не се притеснява от хорските приказки, че децата й са от различни мъже.

"Не ме интересува какво говорят хората, наистина! Децата са си мои, живеят си при мен, никой не ми помага за тях. Не съм ги родила от трима различни, за да взимам пари от трима мъже. Нищо не взимам, гледам си сама децата! Всеки да си мисли каквото си иска, не мога да се боря с това. Всичко, от което се интересувам, е да съм жива и здрава аз, децата ми, да се справям със сметките си, да се справям с работата си. Който си няма работа или личен живот – да се занимава с мен!" - казва фолк звездата в интервю за "ШОУ".

В попфолк бранша има доста примери, че семействата на певиците обикновено са много нетрайни. Кали дава своето обяснение за това. "Аз също съм един пример за нетрайност - вече си имам трети мъж и чакам трето дете. Защо да ме притеснява? Животът е супер динамичен, нещата се променят непрекъснато, имаш непрекъснат избор, човек е подложен на рискове, изкушения... Стойностите, моралът и ценностите не са това, което бяха" - разсъждава певицата.

За грижите около децата, изпълнителката разчита на своята майка, с която живеят в близки апартаменти.

"Децата ми са вече големи. Жорко е на 13 години и вече е доста самостоятелен. Малкият Марк е на четири и през годината го водя и взимам от детска градина. Може понякога да остава с брат си. Няма проблем - децата ми могат сами да се справят. А пък майка ми живее пет етажа под моя апартамент и ако има нещо, винаги могат да я потърсят. И точно тя е човекът, който основно ми помага. Така е – жали ме, гледа, че не съм спала, работила съм много последователни дни, а пък аз не спя, за да бъда с децата си и да уча, и тя хване да сготви нещо или дойде и изглади дрехите... Въобще, опитва се да ми помогне с каквото може и ме отменя за доста неща" - споделя тя.

Кали казва, че не поддържа връзка с никого от семейство Краус. "Само с бащата на Марк, и то само когато трябва да се уточни нещо около сина ми" - разкрива тя.

По отношение на слуховете, че Антон Краус си е взел апартамента на морето, прибрал си е джип и други подаръци, които й е правил, певицата заявява:

"Няма такива работи! Каквото Краус си е имал, си е на Краус. Нямам нищо общо с Краус, не притежавам никакви имоти, не съм извадила никакви дивиденти от това, че съм имала връзка с него. Не съм взела една стотинка и не искам да вземам! Така че той не е използван мъж и всичко е под контрол. Не съм била с него заради парите. Ако беше така, щях да отмъкна поне нещичко, а аз нищо не съм взела. Напротив – оставила съм. Върнала съм му всичко и нищо не му дължа".

Кали е откровена, че изпитва трудности както всеки човек, но умее да сбъдва мечтите си. "Ами, не бих казала, че ми е лесно, като цяло ми е трудно всичко. Но пък съм щастлив човек, защото финалът на всичките ми усилия е успешен, със сбъдване на всичките ми мечти" - не крие тя.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 04 сеп 2013 14:31

Кали: "Ще имам син, а за по-нататък обмислям да си осиновя едно момиченце"

В първия брой на „Автограф” от новия телевизионен сезон гостува Кали. Вече не е тайна за никого, че певицата е в очакване на третото си дете. Самата тя признава, че не е суеверна и без притеснения говори за бременността си още от самото й начало, въпреки че е получила упреци за това от най-близките й хора, включително и от Влади – бащата на бъдещото дете.

Изображение

Още в мига, в който Кали е разбрала, че е бременна, е усетила, че отново ще има син. „Дълбоко в себе си винаги съм знаела, че ще имам три деца и те ще бъдат три момчета. Никога не съм си представяла как изглежда момичето, излязло от мен. Иначе продължавам да искам да си имам момиче. И тъй като вече приключвам с ражданията, мисля след това да си осиновя едно. Така че Кали си следва мечтите, имам си план-график, живея си живота и съм щастлива.”

Изображение

Певицата е сигурна, че много хора в момента злословят зад гърба й по повод бременността, но тя е на мнение, че този въпрос засяга само нея и другите нямат право да се бъркат. „Аз си ги раждам тези деца и аз си ги гледам. Кое е по-добре питам аз – да родиш три деца от трима мъже, да останеш с последния и да живееш добре или да родиш три деца от един мъж и да се разделиш с него. Хората не бива да съдят, защото никой не знае какво ще му се случи,” категорична е певицата.

Изображение

В „Автограф” Кали споделя, че ако всичко е нормално, ще работи до осмия месец. След като се възстанови от раждането, мисли след първия-втория месец да се върне на сцената. Изпълнителката има огромно желание да направи албум, но на този етап все други неща изпреварват неговото осъществяване.

Изображение

Кали не е престанала да прави нови песни, дори в „Автограф” представя една от тях със заглавие „Какво като болиш”, дело на композитора Даниел Ганев и текстописката Мариета Ангелова.

Изображение

След два месеца тя ще снима видеоклип на друг нов проект в дует с известен ди джей. Песента този път е с комичен текст и забавна мелодия. Кали разказва, че двете й деца много добре приемат новината за бъдещото им братче.

Изображение

„Жорко е много щастлив, а Марк само ходи след мен и ми целува корема. Той знае, че вътре има бебе, отваря ми устата и през нея крещи: Бебе, обичам те”. Радвам се, че съм си научила децата, без значение какви са обстоятелствата около мен, те помежду си да се обичат и подкрепят.”

Изображение

Дали певицата е в трескава подготовка за първия учебен ден на двамата малчугани ще научите в новия брой на „Автограф”.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 22 сеп 2013 18:40

Кали и Цеци Лудата Глава заснеха клип към дуета си

Кали и DJ Цеци Лудата Глава заснеха клип на дуетното си парче, за което загатнаха преди няколко дни.

Песента е мелодична и с изпълнен с хумор текст, който е дело на талантливата Мариета Ангелова. Естествено, клипът също е с такава насоченост. Лентата е дело на режисьора Николай Скерлев и се очаква да бъде на екран до седмица-две.

„Песента се получи убийствена, клипът е интересен и не се съмнявам в успеха на парчето. Мога да кажа на всички наши почитатели да се заредят с малко търпение, защото ги очаква разбивация“ - не пести суперлативи за песента Цеци Лудата Глава.

„Благодаря на Кали, че ме покани да запишем тази песен. А относно появилите се слухове, че двамата сме любовници – искам още веднъж да кажа, че с нея сме много близки приятели и нищо повече. Уважавам я като човек и като изпълнител“ - сподели още известният диджей.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 01 ное 2013 08:59

Бременната Кали покори Перперикон

Макар вече да е в напреднала бременност, Кали продължава да забавлява почитателите си с изяви в нощните кубове. Напоследък даже на всяко свое участие фолк звездата е в компанията на музиканти, които свирят песните й абсолютно на живо.

Тези дни бременната Кали покори Перперикон. Изпълниттелката показа във фейсбук профила си снимки от един от най-забележителните туристически маршрути у нас, който тя и любимият й Влади са избрали, за да се насладят на страхотните гледки и усетят атмосферата на древността.

Археологическият комплекс в Източните Родопи се състои от голямо мегалитно светилище от преди 8000 години през каменната ера, паметници от античността и средновековна крепост. При траките Перперикон е свещен скален град, столица и крепост с царски дворец. По-късно там са живели римляни, готи, византийци и българи. Унищожен е от турците в 14 в.

Изображение

Отговори

Върни се в “Кали”