Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 22 юли 2012 12:56

Кали: Преекспонирахме пазара, глупаво е всеки месец да се бълва песен!
Изображение

Кали коментира в телевизионен ефир, че икономическата криза отдавна рефлектира и върху участията на изпълнителите от попфолк жанра. В разгара на лятото тя е доволна, че има ангажименти, но обяснява, че никой от колегите ѝ не е претрупан от работа.

"Да кажа, че имам много работа, не бих казала. Откакто се намираме в условия на криза, нещата стоят доста по-различни отпреди 3-4 години и лятото е сезон, в който изпълнителите не могат да кажат: "Скъсвам се от работа", защото заведенията тъй или иначе са пълни и вече като че ли няма много нужда да ни канят. Имам умерено работа, доволна съм, защото така пък остава време да играя волейбол и тенис с децата" - разказва тя.

Фолк звездата се радва на двамата си сина и посвещава изцяло свободното си време на тях. Семейството ѝ се е пренесло за цели три месеца в морския си дом, защото климатът е полезен за децата, подчертава тя. В грижите за децата я подкрепя майка ѝ, когато на Кали ѝ се случи да отсъства от вкъщи, което е рядкост. Певицата признава: "В общи линии аз си гледам децата".

"Така ми говори" е песента, която Кали пусна в началото на лятото, а чак наесен феновете могат да очакват от нея нещо ново. "Отправям призив и апел към всички мои колеги и към всички почитатели на попфолка - да са малко по-толерантни и малко по-търпеливи към излизането на новите песни, защото преекспонирахме пазара и е глупаво всеки месец или всеки втори месец да се бълва песен" - заяви тя.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 23 юли 2012 13:50

Кали релаксира край морето в компанията на синовете си
Изображение

Това лято Кали остана вярна на семейната традиция да прекара горещите месеци край морския бряг. Според нея животът край морето изгражда много добър имунитет за децата и затова не пропуска година, в която да не се установят там.
И сега, в компанията на своите синове Георги и Марк певицата си почива и се забавлява по родното Черноморие. Тримата са категорични, че предпочитат морето пред София, защото жегата тук е по-поносима, а забавленията – по-интересни.
Дните им са изпълнени с много плажни удоволствия и игри, а волейболът и тенисът са неотменна част от ежедневната им програма. Певицата не е забравила и за срещите със своите фенове, които радва с песните си по време на различни морски концерти.
Най-новият й проект “Така ми говори” е сред техните фаворити за летен хит и е често желан за поздрави в ефира на “Планета” ТВ.
Кали пък споделя, че това е нейното предложение за горещите месеци, а чак през есента ще ни предложи нещо ново. Певицата е на мнение, че една песен трябва да изживее своя живот напълно, а не пазара да се пренасища с твърде много нови мелодии.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 04 авг 2012 12:05

„Така ми говори“ донесе победа на Кали в „Попфолк хит“
Изображение

Тази седмица Кали спечели класацията "Попфолк хит". Певицата събра най-много точки от читателите на Signal.bg, чийто фаворит бе песента "Така ми говори".
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 27 авг 2012 12:46

КАЛИ СТАВА ВОДЕЩА НА „СПОДЕЛЕНО С…”?

Изображение

Едно от най-популярните ток шоута в ефира – „Споделено с…”, ще има нова водеща от тази есен, като според настоящото му лице Вихра за нейна заместничка се спряга Кали.

Припомняме ви, че предаването стартира като „Споделено с Камелия”, а в началото на тази година мястото на водеща зае Вихра. Смяната предизвика сериозен отзвук в медийното пространство, но едва ли някой е предполагал, че толкова скоро отново ще има рокада.

„Скъпи приятели, питаме ме кога ще стартира новият сезон на „Споделено с Вихра”. На 10 септември започва излъчването на новите издания, които вече са записани. За съжаление ще бъдем заедно само до 21-ви септември, защото Продуцентите ще работят с нова водеща. За моя заместничка се спряга името на попфолк певицата Кали. С мен си тръгва Главният редактор на предаването Жоро Игнатов, както и целият редакторски екип, който правеше и „Споделено с Камелия”, написа днес в официалната страница на предаването си във фейсбук Вихра. Дали наистина нейното място ще бъде заето от Кали и ако е така, как ще се справи тя в това амплоа ще разберем съвсем скоро.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 01 сеп 2012 18:01

Кали: Ще завия към етното и ще представям страната ни

Изображение

Наскоро стана ясно, че Кали става водеща на "Споделено с..." по TV7. От !no frame media обясниха, че ротацията на водещите е заложена в концепцията на предаването. Така след фолк певицата Камелия и Вихра, третата водеща е Кали, която също има опит в ролята на водещ. Преди две години тя дебютира на малък екран в риалитито "Размяна на съпруги".

"Още не ми е останало време да се зарадвам на предизвикателството. Малкият ми син Марк тръгва на градина, а големият, Жорко, влезе в Математическата гимназия. Завърших философия и сега ме чака магистратура по психология. Междувременно готвя авторско парче и концерти пред българската общност в Йоханесбург. Ще се върна на 12 септември и тогава започвам снимки за предаването" - изрежда плановете си певицата пред "Монитор".

Децата ѝ са горди от перспективата да гледат майка си в нещо различно от клипове.

"Георги отдавна искаше да експериментирам и в музиката, и с развитието си като артист. Той не ми спестява критики, когато нещо в работата ми не му харесва. Самоук бийтбоксър е и вече планирам да запишем песен заедно, когато се усъвършенства."

Тригодишният Марк пък наскоро попаднал за сефте на неин концерт.

"Гледаше като препариран. Дума не изрече, но в следващите дни вместо "добро утро" ми подвикваше закачливо "О, певицата!" - смее се откритието на Слави Трифонов.

Откакто рови в дебрите на психологията, Кали се изкушава от възможността да лекува душите на хората. След завършването на магистратурата няма намерение да ползва дипломата си като подложка за кафе.

"Човекът е най-интригуващата емоционална загадка и искам да го изследвам, като отворя кабинет. Това, разбира се, не значи, че се отказвам от музиката. Тя е моят център. Ще завия към етното и ще представям страната ни по фестивали."

Освен с изградена медицинска практика след пет години звездата се вижда и с още едно дете.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 15 сеп 2012 12:23

Кали се раздели с любимия си
Изображение

Кали разкри, че е приключила връзката си с бизнесмена Антон Краус, с когото живееха заедно от няколко години. Синът на бившия транспортен министър Вилхелм Краус е и баща на втория син на певицата. Тя от своя страна не пестеше суперлативи по адрес както на любимия си, така и на неговото семейство.

"Не съм с Тони от седмица! Това е! И двамата преценихме, че връзката ни не е перспективна! Решихме, че е по-добре, всеки да даде шанс на другия да намери по-точния човек за себе си! Аз му казах, че ще остана да си живея вкъщи и той се съгласи. Приключихме връзката си на този етап" - съобщава пред БЛИЦ фолк звездата.

Кали не желае да превръща личния си живот в медиен скандал и не възнамерява да коментира повече темата. "Споделям това пред вас! Повече пред никого няма да коментирам фамилията Краус, този ангажимент поех пред Антон" - заявява тя.

Тези дни жълти издания пуснаха клюка, че Антон Краус е хванал Кали с любовник, след което ѝ теглил як пердах.

"Снимам от два дни "Споделено с Кали", вечер съм на участия. Няма как да съм пребита, както писаха някои жълти издания. Труп съм от работа. Няма скандали между нас, не ме е хващал в изневяра, това е безумно да се твърди!" - категорично заявява Кали, която след 10 дни ще поеме щафетата от Вихра на телевизионна водеща на предаването "Споделено с...".
Изображение

Потребителски аватар
bbarni
**
**
Регистриран: 04 фев 2011 22:00
Любима певица: Преслава
Любим певец: ****
Компания: Planeta-Payner

Мнение от bbarni » 15 сеп 2012 12:57

Кали - ,,Лошите взимат ни душите'' 2012

Изображение

Кали подготвя нова песен, която е със заглавие ,,Лошите взимат ни душите'' и е по музика и аранжимент на Даниел Ганев ,по текст на Лили Димова и ето какво казва Кали пред ,,Нов фолк'' за песента : ,,Обади ми се Даниел и каза, че има едно парче. Пусна ми демото - нали Сиана е неговата любима, всичките му демо версии са изпяти от нея.Има много нестандартен отсвир жестока песен е !'' Скоро Кали снима клип на песента, която ще бъде включена в албума й, който ще издаде през октомври !
Ще го кажа с прости думи .... ПРЕСЛАВА Е НАЙ-ДОБРАТА !!! ...
Изображение
... Ще го кажа с прости думи .... ПРЕСЛАВА Е НАЙ-ДОБРАТА !!!

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 02 окт 2012 13:42

Кали: „Лошите взимат ни душите“ е най-сложният ми видеоклип

Новият музикален проект на Кали се очаква да излезе в средата на този месец. Както Signal.bg съобщи още преди преди 15-тина дни, песента „Лошите взимат ни душите“ е по музика на Даниел Ганев и текст на Лили Димова.

"В момента подготвям новата си песен „Лошите взимат ни душите“, която се надявам да мога да представя на зрителите до средата на октомври. Видеоклипът е най-сложният, който съм правила за последните години и се надявам да се хареса на аудиторията" - обясни пред Woman.bg фолк звездата.

Феновете на изпълнителката пък вече могат да я гледат и в новото й амплоа на телевизионна водеща в "Споделено с Кали" по TV7.

Потребителски аватар
emi_1296
Регистриран: 18 мар 2011 19:01
Любима певица: Галена
Любим певец: Фики, Борис Дали

Мнение от emi_1296 » 03 окт 2012 16:44

Кали засне нов клип часове преди рождения си ден

Изображение

На 2 октомври Кали отпразнува рождения си ден в компанията на най-близките си роднини.
Графикът на фолк звездата става все по-натоварен както заради многото ѝ участия в страната и чужбина, така и заради новото амплоа на телевизионна водеща, в което тя се изявява.

Кали избра да прекара най-личния си празник заобиколена от семейството си. Майка ѝ, децата и двама от нейните братя, заедно с техните семейства, пожелаха на певицата много здраве и професионални успехи, съобщават от телевизия "Планета".

Подаръкът, който трогна най-силно рожденичката, поднесли синовете ѝ Георги и Марк. Те приготвили специално пано с пожелания към именитата си майка.
През октомври месец изпълнителката ще зарадва феновете с най-новата си песен "Лошите взимат ни душите", която е по музика и аранжимент на Даниел Ганев и текст на Лиляна Димова.

Снимките към лентата приключили броени часове преди рождения ден на певицата. Тя и екипът ѝ снимали два дни на няколко различни терена в София и околностите. Много екшън, драма и страст ще видим в клипа към "Лошите взимат ни душите", който ще бъде промотиран по телевизия "Планета" в близките седмици.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 17 окт 2012 19:40

КАЛИ ВПЕЧАТЛЯВА С „ЛОШИТЕ ВЗИМАТ НИ ДУШИТЕ”

Изображение

Кали със сигурност впечатлява и най-претенциозните фенове с новия си проект „Лошите взимат ни душите”, чийто видеоклип вече е факт. Песента е по музика на Даниел Ганев и текст на Лили Димова. Клипът е в стилистиката на т.нар. „филми ноар” – термин, който обозначава холивудските криминални драми от 40-те и 50-те години на XX век, сподели Кали пред „Нов фолк”. „Видеото е сюжетно и много, много яко! Мисля, че това е най-хубавият ми клип досега!”, каза още певицата. И вие ли мислите така? Вижте го!
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Отговори

Върни се в “Кали”