Новини

Отговори
Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 17 мар 2012 16:50

„СИЛНА” Е ЗАГЛАВИЕТО НА ДИСКА, КОЙТО ИЗЛИЗА СЪС СПЕЦИАЛНИЯ БРОЙ ЗА КАЛИ – ВИЖТЕ СПИСЪКА С ПЕСНИТЕ!

Изображение

„Силна” е заглавието на диска, който ще излезе със специалния брой на списание „Нов фолк” само за Кали. Както вече знаете, в него ще можете да чуете за първи път най-новата балада на певицата, чието заглавие е „Недей, сърце”.

Заради довършителните работи по новата песен производството на компактдиска се забави малко, което ще наложи да изместим излизането на броя с два дни – така че списанието само за Кали ще можете да намерите на пазара в сряда, 21 март. За да компенсираме поне донякъде по-дългото чакане, решихме да разкрием кои песни ще са включени в CD-то и да ви покажем обложката на първия официален аудио носител на Кали, откакто тя е в „Пайнер мюзик”. Вижте списъка! :)

КАЛИ – „СИЛНА” (CD Special Edition)

1.ХОРИЗОНТАЛНО-ВЕРИТИКАЛНО
текст Росен Димитров
музика Aleksandar Milanovic-Kobac
аранжимент Цветан Спасов
2. СИЛНА
текст Георги Милов
музика и аранжимент Велислав Драганински
3. КАТО ТЕ ПОЧНА
текст Росен Димитров
музика и аранжимент Цветан Спасов
4. СПРЯХ ЛИ ТИ ТОКА
текст Росен Димитров
5. СЕДЕМ
текст Росен Димитров
6. УСТНИ
текст Росен Димитров
музика и аранжимент Спас Лазаров
7. ВЛЮБЕНА, УБИЙ МЕ
текст Росен Димитров
музика и аранжимент Иво Моллов
8. УСТНИ (remix)
текст Росен Димитров
музика Спас Лазаров
аранжимент Пламен Станчев
9. НЕДЕЙ, СЪРЦЕ
текст Росен Димитров
музика Иво Моллов и Георги Куртев
аранжимент Иво Моллов
10. СПРИ
текст Росен Димитров
музика и аранжимент Велислав Драганински
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 23 мар 2012 12:21

11 фолк певици в битка за перфектно тяло

11 фолк певици са сред VIP-красавиците, номинирани за наградите на конкурса "Perfect body", който ще събере известни личности от различни сфери на 28 март в Sin City. Конкурсът, чиито права държат Цвети Разложка и Нина Норд, се провежда за втора поредна година.
За най-красив естествен бюст тази година ще мерят сили моделката и бизнесдама Гери Дончева, Диана Стоянова - Lady Bulgaria Universe 2010, Венета Харизанова и Lady Bulgaria Millenium 2011 Яна Анатольевна. Най-красивият тунингован бюст е категория, оспорвана от Анелия, Алисия, Кали и Златка Димитрова.
Лияна и Вили Сечкова са сред номинираните за най-красиви крака, а за наградата за най-секси устни ще се борят Галена, Десислава - Dess, Николета Лозанова и Мария Илиева. Преслава и Емануела са включени в категорията най-красива усмивка, а за най-красива коса са номинирани Малина, Маги Желязкова, Гери Райчевска и Андреа.
За цялостна визия ще мерят сили Камелия, Ирен Онтева, Галена, Емануела и Ивана Скендерова, а сред мъжете - DJ Дамян, Ники Китаеца, Александър Беседин, Мартин Камбуров и Богомил Брезин.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 23 мар 2012 12:25

Кали: Новият ми албум ще излезе към октомври

Кали разясни пред феновете си във Facebook, че дискът "Силна", който излезе със специалния брой на "Нов фолк" за нея, не е нов албум, както го определят всички. Явно певицата няма намерение да го брои към дискографията си.
"За всички, които си мислят, че издавам нов албум ще направя едно уточнение - не, това не е нов албум! Ново в диска е само парчето "Недей, сърце". За да се издаде специален брой на "Нов фолк", това са част от условията - да има диск, който да включва поне 10 песни. За този брой ме канят от доста време и нямаше вече накъде - приех. Може би все пак хората, които искат да знаят повече за мен, са повече от тези които уж не се интересуват, а пък не спират да влизат в страницата ми и да хулят (странно)? Обложката не е мой избор, а на редакцията на списанието! Ако не ви харесва, не я гледайте! Нов албум ще има и, повярвайте ми, няма да го напълня само с песни, които сте слушали - би било нелепо! Ще има и промоция. Не мога дори да си помисля да си измия ръцете само с този диск! Не го заслужава никой от вас, които харесвате това, което права! Благодаря ви ! В новия албум ще има много нови песни и ще излезе към октомври. Ще има и промоция" - заяви Кали в личния си Facebook профил.
В навечерието на излизането на специалното издание, още на 19 март сайтът на "Пайнер" съобщи: "Кали с нов диск", от телевизия "Планета" публикуваха на 21 март: "Кали посреща пролетта с албум", а ден преди това Signal.bg ви информира: "Кали представя новия си диск "Силна".
Впрочем добре знаем, че под албум в музикалната индустрия се разбира музикален носител, на който, за разлика от сингълa, има повече произведения на един композитор, изпълнител или музикална група, които обикновено са събрани под някаква тема. Затова, както и да го наричаме и броим, добре е, че "Силна" събира в едно неиздаваните досега сингли на изпълнителката, а и предлага чисто новото парче "Недей, сърце", което тутакси събра куп положителни отзиви в Мрежата. С право почитателите на фолка се надяват, че Кали ще заснеме и видеоклип към тази песен. Оставаме в очакване и на новия й проект, плануван за наесен.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 05 апр 2012 00:45

Кали: Винаги съм пяла на живо и ще продължавам да го правя

Изображение

Кали получи специалната награда за вокално майсторство на наградите "Нов фолк". Минути след награждаването, тя застана пред камерата на Signal.bg и открито сподели:"Това е най-голямата награда, която съм получавала досега - тази и една от "Златният мустанг", пак за живо изпълнение. Истината е, че човек трябва да ме чуе на живо, за да разбере, че заслужавам тази награда, защото на запис гласът ми е малко по-различен. Тези, които са ме чули на живо, знаят какво преживявам в момента" - обясни тя.Кали заяви, че в досегашната си кариера е била безкомпромисна по отношение на живото изпълнение при всяка своя сценична изявя и е убедена, че публиката оценява това. "Винаги съм пяла на живо и ще продължавам да го правя" - подчерта певицата. Фолк звездата поясни, че дори техниката невинаги да ок, дори и да се е случвало да има здравословен проблем, за нея от изключителна важност е да бъде искрена към публиката."Опитвала съм се, когато съм била много болна, да не пея на живо - не става, не! Това могат да го потвърдят хората, които са били на такова участие. След втората песен спирам и казвам: Вижте, аз съм човек, разболях се, уморена съм, пресипнала съм... Ще ви пея на живо, но няма да звучи добре, защото гърлото ми не е добре, не съм машина, аз съм човек... И те започват да ме аплодират и са много доволни, че аз съм искрена с тях. На четвъртата песен идва глас, не знам откъде, идва. Може би защото се отпускам и не се притеснявам, защото съм ги уведомила, че има проблем" - разказа тя.Кали призна и какво не е успяла да се научи за толкова години на музикалната сцена: Ето това не се научих.../сваля обувките с високи токчета и стъпва на бос крак, като внимателно подрежда елегантните си обувки/. Не се научих да ходя с рокли, не се научих да изкарам участието си на високи обувки и тенденциозно, на психическа основа ли - не знам, пея, пея, но като се събуя боса, започвам да пея в пъти по-добре, оттова, което правя на токчета, защото не съм сигурна, когато съм върху тях и започвам да мисля как да се задържа на краката си, как да не се пребия" - обясни с усмивка изпълнителката.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 06 апр 2012 16:40

Кали: Поздравиха ме за актьорското ми майсторство

Веднага след като Кали презентира новия си сингъл "Недей, сърце" и клипа към него меломаните не спестиха добрите си оценки. Суперлативи заваляха и по отношение на видеото. За отзивите, които е прочела, певицата споделя в интервю за Signal.bg:

"Аз съм супер изненадана, защото баладичен хит отдавна не се е случвало да има. Чета във форумите, чета и чета, и даже има такива мнения: "О, тази Кали толкова е противна, обаче песента й е жестока" - и аз се кефя, защото не ме интересува какво мисли за мен някакъв човек, той не ме познава, но ме кефи, че харесва песента. Изпях я с цялото си сърце и мога да плача всеки път, когато я пея".

За режисурата на "Недей, сърце" фолк звездата се е доверила на Николай Нанков. "Поздравиха ме всички за актьорското ми майсторство в клипа, но тук трябва да отбележа, че голяма заслуга има и Нанков, защото е снимано от такъв ъгъл, по такъв начин и е уловил най-силните ми моменти. Не е само мой принос да изглеждам толкова добре на клипа" - заяви тя.

Кали е категорична, че откакто е в "Пайнер" всичките й песни са хитови и не може да открои само една като най-добра. Иначе за любима посочва "Устни": "Любима песен ми е "Устни". Обожавам тази песен, просто много ме докосва. Аз съм човек, който много държи на целуването и на целувките и това е нещо, което ми два крила" - обяснява изпълнителката.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 08 апр 2012 21:45

Кали: Ще бъда блудница в правенето на музика

Изображение

Кали работи по своя нов албум, който трябва да излезе през октомври 2012-та, сподели тя в интервю за Signal.bg. Изпълнителката е категорична, че ще даде приоритет на чисто нови песни и ще работи с голям екип от автори.

"Подготвям нов албум, в който ще има поне 6 нови песни. Ще направя една страхотна промоция и презентация на тези песни. В нито един момент не съм си мислила - бум албумче и готово. Песните ще бъдат много хубави и ще работя с всички композитори този път. Изневерявам, аз ще бъда блудница в правенето на музика за новия си албум, защото, нали знаете, че аз не изневерявам на композитора си. Е, и на текстописеца си няма да изневеря само този път, на моето сърце/ б.а. Росен Димитров/" - разказва тя пред камерата на Signal.bg.Композиторът Цветан Спасов, с когото Кали работи отдавна и заедно направиха немалко хитове, в момента е в творческа пауза. Отсъствието на Спасов се забелязва от всички, които следят новостите в жанра. Каква е причината хитмейкърът да се покрие и да не прави нови парчета, по този въпрос изпълнителката на "Като те почна" внася яснота и обяснява: "Влюбен е! Отдаден е на връзката си и това ще го зареди положително за нови творчески планове, поне на мен ми е обещал да изригне. С нетърпение го очаквам, защото липсва на музикалния пазар, определено".
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 13 апр 2012 00:10

Кали - гост в новия брой на “Автограф”

Изображение

В новия брой на “Автограф” гостува най-щурата певица в поп фолка – Кали. Тя ще представи на живо в предаването най-новата си балада „Недей, сърце”, но в малко по-различен вариант. Кали споделя, че често на участия пее по пет, шест балади на вечер, което за другите изпълнители е неразбираемо.Дори напоследък започва участията си с „Недей, сърце” и се получава страхотно. „Всички си концентрират вниманието, започват да пеят заедно с мен и ги вдигам на крака още с първата си песен.” Според Кали тази тенденция, която налагат собствениците на заведенията да се пуска или да се свири само бърза музика, не е най-успешната формула.„Комуникирайки с хората в даденото заведение, разбирам, че всички искат да слушат по-бавна музика, не си тръгват на по-бавните песни, ако са изпълнени добре и на живо и ако са хубави балади, разбира се,” откровено споделя певицата. В „Автограф” Кали разказва, че е доволна, че в интернет пространството няма негативно мнение за „Недей, сърце”.„За първи път ми се случва такова нещо, а аз имам толкова музика зад гърба си. Може да има отрицателно мнение, насочено към мен като личност, като име, като глас, но към песента нищо лошо и аз съм много щастлива от този факт. В нея излях душата си и въобще баладите са песните, които ме карат да се чувствам най-добре.” Как Кали се справя със студентството и дали се притеснява да преподава философия ще научите в новия брой на Автограф.
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 20 юни 2012 15:20

КАЛИ ЗАЛАГА НА „ТАКА МИ ГОВОРИ”

Изображение

В началото на летния сезон Кали ще представи най-новата си песен, носеща заглавието „Така ми говори“. Музиката и аранжиментът са на композитора Николай Пашев, с когото изпълнителката работи за първи път, а текстът отново е на Росен Димитров.

Композицията е динамична и носи много положително настроение, което е накарало Кали да се спре на нея като музикалното си предложение към феновете за горещия сезон. „Така ми говори“ ще бъде представена на голяма сцена на концерта по случай втория рожден ден на телевизия „Планета HD“.

Последните месеци бяха много натоварени за Кали, която покрай участията си се подготвяше и за последната си изпитна сесия като бакалавър по специалност „Философия“ в Софийския университет „Св. Климент Охридски“, която мина с отличен. Певицата реши да се възползва от настъпилите отново горещини и заедно с големия си син Георги посети за един уикенд южната ни съседка Гърция, за да релаксират и да се насладят на прекрасното време.
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 30 юни 2012 17:18

Кали се подготвя за дипломна защита и за морска ваканция

Изображение

Кали ще защити дипломната си работа в СУ "Св. Климент Охридски" на 2 юли. Така изпълнителката ще придобие бакалавърска степен по Философия, а за есента е планирала да запише и магистратура, съобщават от телевизия "Планета".

През седмицата пък фолк звездата поднесе на феновете най-новата си песен “Така ми говори”, която е по музика и аранжимент на Николай Пашев и текст на Росен Димитров, а стиховете на гръцки език е написала самата Кали.

Кали споделя, че знае отлично гръцки, много харесва гръцката реч и с удоволствие пее на този език. Дори е имала идея да запише цялата песен на гръцки, но в последствие се е отказала, за да бъдат думите разбираеми за публиката.

Докато се подготвя за изпита, Кали не престава да се тонизира със спорт. Освен с пилатес и тае-бо, които са част от ежедневието й, певицата все по-често прави и упражненията по йога. Със спорт и много емоции ще бъде изпълнено това лято за Кали, защото след защитата на дипломната си работа, тя предвижда една дълга морска ваканция.
...Целият град знае
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 19 юли 2012 08:03

Кали слага край на задръжките

Преди няколко дни Кали е записала ново парче в студиото на композитора Цветан Спасов. Дали обаче това ще бъде следващият проект, на който тя ще заложи, все още екипът ѝ не е решил.

За римите певицата отново залага на текстописец №1 Росен Димитров. Фолк звездата заяви в ефир, че Спасов има предпочитания към бързите песни и затова прави само весели парчета, които пък много се харесват на публиката.

Песента е забавна, купонджийска, весела, казва изпълнителката на "Пайнер" и признава: "Много се забавлявахме, докато записвахме парчето, защото извън текста направихме една много интересна препратка, оставяйки една фраза без музика в началото и завършвайки с друга фраза без музика. Двете фрази са изключително забавни и ние много се смяхме с Цецо Спасов, докато правихме песента. Една от двете фрази може би ще носи и заглавието на песента, в противен случай ще се казва "Край на задръжките".

Отговори

Върни се в “Кали”