Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 30 авг 2011 16:04

Кали в off-road приключение
Морският престой на Кали, който продължи повече от два месеца, вече е към своя край. Вече повече от 10 години изпълнителката, заедно със синовете си, нарича българското Черноморие свой дом по време на натоварените с професионални ангажименти летни месеци.
Изображение
Без проблем Кали успява да съчетае работата си с прекарването на време със семейството си и приятели без да се налага да пътува хиляди километри. В един от последните й дни на морето авантюристичната певица успя да намери малко свободно време и заедно със сина си Георги и няколко приятели предприеха интересно off-road пътуване.
Изображение
Маршрута от над 30 км недокосната и красива природа остави във възторг Кали и изпълнителката не пропусна шанса да направи много снимки на местностите, през които минаваха.
Изображение
Финала бе запазен за Нос Емине, от който участниците в пътуването, благодарение на доброто време успяха да видят както Варна, така и далечен турски планински връх. В момента Кали вече стяга багажа за завръщането си в София и се концентрира върху работата си.
Изображение
След успеха на „Седем“, който излезе на 1 юни, певицата предпочете да направи малка пауза, за да може изцяло да се отдаде на живота със семейството си на морето. В момента Кали започва работа по няколко проекта, като се надява да може да представи един от тях на аудиторията най-късно октомври месец.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 18 сеп 2011 15:08

„Устни“ е озаглавена новата песен на Кали

Съвсем скоро Кали ще зарадва феновете си с нова песен. Парчето е на Спас Лазаров и ще излезе под заглавие "Устни".

Изпълнителката гостува на "Съпругите" в "Станция Нова" и сподели, че всички песни, които представя, за нея имат сантиментална стойност. Сега Кали обръща внимание на "едно човешко действие - целувката", което според нея е много важно, защото хората не се целуват случайно.

Певицата обърна внимание, че чрез целувката дори укрепваме имунната си система, освен че обменяме чувства и енергии. Кали е на мнение, че противоположните имунни системи се привличат и затова казва: "Хората не се целуват случайно!"

Прави впечатление, че парчета, в които се възпяват устните, са доста предпочитани от изпълнителите. Не един и два хита на тема "устни" се откроиха в попфолка през годините. Достатъчно е да си припомним "Чужди устни" и "Рисувай с устни" на Анелия, "Нежни устни" на Емилия, а и синглите "Жадни устни" на Яница, "Устни седефени" на Биляна и други. Как ще провокира Кали в песента "Устни", предстои да разберем.

Потребителски аватар
desinta
*
*
Регистриран: 29 авг 2011 01:52

Мнение от desinta » 26 сеп 2011 08:19

Плакат от Новата Фотосесия на Кали в сп Нов Фолк от днес

veli1199

Мнение от veli1199 » 02 окт 2011 10:12

ЧРД, Кали!

Кали днес е рожденица. Това е повод нейни фенове да я изненадат приятно със своите сърдечни благопожелания, а Йонко Иванов от Ямбол изпрати до редакцията на Signal.bg специална честитка за празника на любимата си певица. Ето какво пише той:

"Точно днес на 02.10.2011г се е родил един изключителен човек,човек изпълнен с хармония и сърце преливащо от обич. Честит рожден ден,Кали!

Продължавай да ни караш да се чувстваме винаги на първо място, защото сме както твои почитатели и ценители, така и критици! Искам да не преставаш да вярваш, да мечтаеш, да обичаш, да правиш добро, защото всичко рано или късно ще се върне.

Желая ти да останеш винаги тази уникална певица, която винаги ще обичам !!!
Бъди все така усмихната, добра и любвеобилна, посрещай трудностите с усмивка и нека нищо не те плаши. Нека с Тони вървите винаги по пътя на щастието и любовта, а ваши верни последователи бъдат Жорко и Марк. Обичайте се и бъдете щастливи!"

Честит празник на Кали и от екипа на Signal.bg!

veli1199

Мнение от veli1199 » 27 дек 2011 16:55

Кали ще започне новата година с нов клип

В началото на януари месец Кали ще зарадва феновете си с нов клип към песента "Влюбена, убий ме". Меломаните вече имаха възможност да видят TV версията в ефира на телевизия Планета.

"Влюбена, убий ме" е по музика и аранжимент на Иво Моллов - Гугутката, а текстът е написан от Росен Димитров.

В своя facebook профил певицата сподели и фотос, който е напревен на снимачния терен и написа: "Очаквайте клипа през януари 2012!" Ако вече сте чули новото парче на Кали, може да споделите впечатленията си в коментарите.

veli1199

Мнение от veli1199 » 04 яну 2012 12:38

Бяла ски-ваканция за Кали

Бяла ски-ваканция в Банско подари Кали на своите синове Георги и Марк в началото на Новата 2012 година. Тримата се отправиха към снежните писти още в първия ден на годината и ще останат в хитовия ни зимен курорт до Ивановден. Тази година певицата е решила да усъвършенства уменията си в карането на ски и дори да стане учител на своя малък син. Марк за първи път се качи на ските и за радост на всички доста добре се справи още при първите спускания.
Георги пък е неудържим със сноуборда си и след всяко спускане бърза отново да се качи на най-високото място на пистата. Новата 2012 година Кали посрещна в Димитровград и Харманли, където зарадва с песните си гостите в “Планета Пайнер” и “Приказките”. От новогодишната баница тя си изтегли цели два късмета – ключ и “щастие”, които я зарадваха истински. За 9 януари певицата е решила да направи подарък и на многобройните си фенове с нов видеоклип на хитова мелодия. Песента “Влюбена, убий ме” вече бе представена пред публика на промоцията на Глория и нейния нов албум “Имам нужда от теб”.

veli1199

Мнение от veli1199 » 15 яну 2012 17:07

Кали: Ние сме попфолк народ!

Кали отново издигна глас в защита на най-комерсиалния музикален жанр у нас. Певицата заяви, че недоумява защо някои хора се срамуват да признаят, че фолк ритмите са най-близки на сърце за огромна част от българите.

"Какъв е звукът, който интонира средата, в която живеем - Балканите, рок или попфолк? Попфолк, разбира се! Ние сме такъв народ. Ние сме попфолк народ! И не знам защо се срамуваме да се наречем такъв народ! Все едно американците да се срамуват да слушат кънтри!" – коментира Кали в предаването "Горещо".

Певицата, изпяла едни от най-големите фолк хитове, обясни и кои са основните хули срещу попфолк певиците.

"Хубаво е всички хора, които си позволяват да хулят срещу този стил, преди това да бъдат аргументирани и обосновани. Забили са се в силикона, непрекъснато чоплят този силикон и си задавам въпроса, ако някоя жена, която е пострадала и си сложи силикон, заради естетическо добре да изглежда и да има самочувствие, няма да я упрекнеш. Ама ако си го сложи, защото се чувства зле, защото са й увиснали гърдите и е попфолк певица, край -това е пошло, това е...Направо толкова са жалки!" - заяви Кали.

На въпроса дали и тя си е правила подобрение на бюста при пластичен хирург, Кали отвърна: "Това важно ли е? За кого е важно?", а Венета Райкова контрира: "Важно е, защото ти беше човекът, който най-много е говорил срещу силиконовите бюстове. За мен лично, конкретно, е важно".

Кали обеща на Райкова да удовлетвори любопитството извън интервюто, но водещата не се съгласи и обясни защо държи това да се случи пред камерата: "Ти пред моята камера си говорила против пластичните операции на фолк певиците. Ще ти извадя стари кадри, където ти говориш срещу силиконовите бюстове".

Кали поясни, че няма да отговори в ефир и се аргументира: "Това е моята борба на това да спре да се говори лошо срещу попфолка. Няма никога да позволя този стил музика и моето име да застава на първо място пластична интервенция, грим, коса и друго. Ако искаш да говорим за Кали, ще говорим за музика. Ако искаш да говорим за Галя дали има силикон, ще ти кажа като излезем от предаването, защото в това предаване седи Кали"- заяви тя.

Певицата обясни, че продължава да е против млади момичета с естествено красиви бюстове да си поставят силикон и да смятат, че това ще им донесе повече фенове и просперитет в жиивота.

Водещата беше категорична, че Кали влиза в противоречие, давайки съвети на другите да не прибягват до нещо, от което тя самата се е ползвала и даже иронизира изпълнителката като подчерта: "Значи другите да не си правят, а Кали да си прави... Не си честна! Ти да си хубава, а другите да са грозни. Откакто си дошла си ми се разпищолила без сутиен...Къде ти е сутиенът? На колко години си - на 36...Така ли се ходи по предавания? Виждам ти зърната през блузката..." - с усмивка отбеляза Райкова.

Къде нашега, къде по-сериозно двете все пак успяха да изкажат своите си позиции по темата.

Кали сподели, че през всички години е била и си остава честна и открита спрямо своята публика. "Сигурно ми се е налагало в живота да послъгвам неведнъж, недваж, но като цяло основата на това, което съм аз и това, което съм правила и това, което ще продължавам да правя никога не съм ги лъгала и няма и да ги излъжа"- каза още певицата.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 06 мар 2012 20:56

Най-предпочитан изпълнител в „Планета Пайнер Клуб“

Изображение

Кали получи награда за "Най-предпочитан изпълнител в "Планета Пайнер Клуб".
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 15 мар 2012 18:20

Кали: Аз съм истински щастлив човек!

Изображение

За успехите си на фолк сцената през 2011-та година Кали получи приз "Най-предпочитан изпълнител във веригата "Планета-Пайнер клуб". Няколко дни след награждаването си изпълнителката коментира пред телевизия "Планета":

"Факт е, че имам много участия в градовете в България. Най-много са в Пловдив. "Планетите" най-много ме канят и винаги много се пълнят. Става страшен купон. Не знам защо, но аз се чувствам като у дома си. Като разбера, че ще пея в "Планета-Пайнер" все едно съм си вкъщи и ми е много готино. Това провокира едно по-свободно поведение от моя страна, едно приповдигнато настроение, което заразява публиката. Щом веднъж ги заразиш, те идват отново и отново, а собствениците те канят, защото щом има много хора, има консумация, има ли консумация, има и пари, имали пари, всичко е ок".

Кали, чиято звезда изгря през 1998 година и покрай мега хитовете си получи прозвището "Певицата на народа", и досега си остава една от най-предпочитаните изпълнителки в жанра. Signal.bg

"Много си обичам работата. От хората, които познавам, смятам, че съм най-щастливият човек. Аз съм истински щастлив човек, защото правя това. Работата ми е нещо, което много обичам. Аз никога не се чувствам на работа" - казва тя.

Изпълнителка признава, че през годините се е случвало да оставя музиката на по-заден план, заради личния си живот. Signal.bg "Имаше един период в живота ми, в който преодолявах някакви лични катарзиси и поставях работата на заден план и когато видях, че това вреди на работата ми, реших това никога повече да не се случва и винаги с музиката напред. Откакто музиката е пред мен, личният ми живот и всичко ми е на шест" - обяснява тя.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 16 мар 2012 11:56

КАЛИ ВЛИЗА В „РАКИЯ СЪНРАЙЗ” ТАЗИ ВЕЧЕР

Изображение

Още една попфолк звезда ще видим в новия мини сериал на „Шоуто на Слави” – „Ракия сънрайз”. Както знаете, Камелия е в основния актьорски състав на комедийната поредица, а във втория епизод тази вечер влиза и Кали.

Изпълнителката на „Влюбена, убий ме” ще се изяви за първи път като телевизионна актриса, въпреки че вече има богат опит в пресъздаването на роли не само във видеоклиповете си, но и на театралната сцена – както вече сме писали в novfolk.bg, тя участва в постановката „Дон Жуан” като мъртвата съпруга на главния герой Доня Анна. В „Ракия сънрайз” пък ще я видим в хумористично превъплъщение – на Родилката.
Изображение

Отговори

Върни се в “Кали”