Мишел и Анабел

Отговори
francesca
**
**
Регистриран: 25 ное 2010 14:09
Любима певица: Djina Stoeva
Любим певец: Nikos Vertis, Miro, Amet

Мишел и Анабел

Мнение от francesca » 07 сеп 2011 23:35

Здравейте фенове,

Надявам се да ме подкрепите в една моя спонтанна идея да направим папка и защо не фен-клуб на най-младия поп-фолк дует - Мишел и Анабел. За някои може да е изненада, затова ще се опитам първо накратко да обясня защо се реших на това.

Не е тайна, че и самите утвърдени имена на фолка вече не са в час кои са всичките тези нови "звезди" - слушала съм го в интервюта и на Мария, и на Вероника. Сигурно и вие ще ме питате защо.... Е, да де, но това означава ли, че не трябва да дадем зелена светлина и шанс на младите таланти, още повече когато зад тях стои екип от професионалисти и имат оригинални идеи?! Изобщо нямаше да си направя труда да реализирам тази група, ако не ме бяха впечатлили с потенциалния си хит "Милиардерче". На поп-фолка (чалгата) отдавна й липсваха хитове със социален хумор и такъв аранжимент, затова се надявам, че това ще е посоката, в която ще се развиват двете талантливи девойки. Колко са другите певици, които са все още толкова естествени и без пластична намеса?!

Не вярвам в екстрасенси, но ще спомена, че по една ирония на съдбата имам нюх към това кой ще стане звезда. Мои приятели са свидетели как предрекох, че Галена и Цветелина Янева са много талантливи и ще станат звезди. Много се надявам Анабел и Мишел да станат, макар че тук решаващо е кои ще са им продуценти и с коя компания ще подпишат. Много ще се радвам, ако те станат известни, не на последно място защото са пловдивчанки. Въпреки че Пловдив изобилства от таланти, няма много изпълнители и популярни имена от града на тепетата.

Заповядайте, присъединете се към групата и давайте идеи как да се развива фен-клуба ни. Аз мога да намеря контактите на девойкити Мишел и Анабел и защо да не се срещаме с тях периодично?! Пишете тук и на добър час в това начинание!!!
Виж какво, няма ли да спрем да си губим времето.
Хайде да започнем от средата,
Искам те няма да ме спре, че не се познаваме.
Искаш ме и звучи добре да прекараш дъх по мене.

Nnikito0
*
*
Регистриран: 02 юли 2011 08:51
Компания: Пайнер

Re: Мишел и Анабел

Мнение от Nnikito0 » 08 сеп 2011 20:07

Пачаври...
"Двете талантливи девойки".. Вярваш ли си?!
А дебютната им песен е пълна простотия! Цветелина Янева дебютира с "Открадната любов", Борис Дали с "Пиян", Гергана с "Губя те бавно", а тия двечките с простотията на хилядолетието "Милиардерче".. Достатъчно се наситихме на такива помии през последните две години. На хората им писна и вече очакват по-сериозни песни. Доказателство за това е, че това лято се откроиха Да те прежаля, Първичен инстинкт, Всичко е платено, Щом ме забележиш, Смелите си имат всичко..

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 сеп 2011 20:15

Nnikito0 написа:Пачаври...
А дебютната им песен е пълна простотия! Цветелина Янева дебютира с "Открадната любов", Борис Дали с "Пиян", Гергана с "Губя те бавно", а тия двечките с простотията на хилядолетието "Милиардерче".. Достатъчно се наситихме на такива помии през последните две години. На хората им писна и вече очакват по-сериозни песни. Доказателство за това е, че това лято се откроиха Да те прежаля, Първичен инстинкт, Всичко е платено, Щом ме забележиш, Смелите си имат всичко..
Напълно подкрепям.
И то тази песен по самото заглавие личи, че идеята за нея е дошла от Милионерче.
А колкото до това ,че нямат пластична намеса съм на мнение, че е защото нямат средства.Ако имаха пари щяха още днес да си сложат.
Иначе ме радва това, че харесваш нови изпълнителки и им даваш шанс.Аз просто не харесвам точно тези 2.Нищо лично.

Например Цветелина Янева я харесах от първата й песен и ми беше станала много,много любима певица.Същото стана и с Галена, Мария, Райна, Емануела, Теодора и още много.Аз харесвам много певици.Повечето!
Изображение

francesca
**
**

Мнение от francesca » 08 сеп 2011 22:49

Мерси за интересните мнения. Макар че не сте позитивни към Мишел и Анабел, уважавам вашето мнение и не мога, и не искам да го променя. Има няколко неща, които исках да добавя, но може и утре да продължа.

Исках само да кажа, че на хората им омръзна от такива текстове от сорта на "Дай ми го", "скъсай ме", разбий ме от целувки, вкарай ми ножа и го върти, колкото можеш ... има една носталгия от по-социални текстове, дори забавни и Милиардерче е точно това.

.:Maria:., идеята може да е дошла от Милионерче, но какво излиза? Че ние даваме шанс и се кефим повече на творчеството на циганите и турците (не знам какви са точно орк. Назмилер, но аз уважавам и двата етноса), а какво да правят младите бг изпълнители?!

А що се отнася до парите ... не е работа на феновете дали изпълнителите имат или нямат пари, още повече за пластични операции, но в света тенденцията е да се залага на естественото излъчване. При тях не само, че го има, но и по снимките си личи, че са надарени с големи бомби :shock: :) който си го има, го има ... Шегувам се разбира се.

Благодаря ви за коментарите, целувки Марийче

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 сеп 2011 22:55

От теб точно не очаквах подобно мнение за "взетата идея", която в случаят е открадната...
Един път цяла нощ спорих с теб за кавърите, за кражби, за това, че идеята не е тяхна и т.н :mrgreen:

И пак казвам, че се радвам, че подкрепяш млади изпълнители.
И ако тези 2 те станат известни се хващам на бас, че ще си сложат силикон и то не само в гърдите :roll:
Изображение

Потребителски аватар
tupalkata
Регистриран: 24 авг 2010 16:39
Любима певица: Галена :)
Контакти:

Мнение от tupalkata » 08 сеп 2011 22:59

.:Maria:. написа:От теб точно не очаквах подобно мнение за "взетата идея", която в случаят е открадната...
Един път цяла нощ спорих с теб за кавърите, за кражби, за това, че идеята не е тяхна и т.н :mrgreen:

И пак казвам, че се радвам, че подкрепяш млади изпълнители.
И ако тези 2 те станат известни се хващам на бас, че ще си сложат силикон и то не само в гърдите :roll:
Тези млади таланти изобщо не съм ги виждал на снимка,нито съм
и чувал песента ,но искам да кажа,че аз съм също "за" младите таланти,но зависи с
каква песен ще тръгнат,ето Ани Хоанг дебютната й песен не излезе много сполучлива,но е хубава не е някой турски кючек,а "Лекарство за мъж" и "И се будя пак" много ми харесва
и много добре се оринтирала,само така да продължава.Формулата на успеха е да можеш и да пее винаги на живо,да пееш качествени песни,да си различен и да ни си слагаш силикон! Но това е друго тема,а така наречените Мишел и Анабел им пожелавам успех.

francesca
**
**

Мнение от francesca » 09 сеп 2011 23:43

.:Maria:. написа:От теб точно не очаквах подобно мнение за "взетата идея", която в случаят е открадната...

Tова не е същото - не слагай знак за равенство между това да откраднеш едно към едно мелодията на една песен и да вземеш идея, но не да я копираш, а да я доразвиеш.

То е все едно да кажем, че Мария е окрала Цеца Величкович, след като в "Давай, ти си" пее на едно място "Лепи громе мой" или Софи е окрала онази реклама за маргарин, след като пее "Кажи, баба, тенк ю, стига чете конско".

Мисля, че разбираш. Като цяло песента е социална и много хумористична. Вярно е, че е продължение на Милионерче, но като цяло е сполучливо.

francesca
**
**

Мнение от francesca » 09 сеп 2011 23:46

Вярвам си, да! С нищо една Галена или Андрейка не са по-талантливи от Мишел и Анабел. Да не говорим, че звучат досущ като арабски женски вокали. В арабски песни има същото пеене.

Така, че нека поне за момент да оставим българския си негативизъм настрана и да не посочваме кой е пачавра.

Потребителски аватар
super_fen
Регистриран: 27 май 2011 16:42
Любима певица: Джена, Галена, Анелия, Яница

Мнение от super_fen » 09 сеп 2011 23:50

francesca написа:
Вярвам си, да! С нищо една Галена или Андрейка не са по-талантливи от Мишел и Анабел. Да не говорим, че звучат досущ като арабски женски вокали. В арабски песни има същото пеене.

Така, че нека поне за момент да оставим българския си негативизъм настрана и да не посочваме кой е пачавра.
Веднага Андреа и Галена :shock: А бе хора наред ли сте ? Тия двете нито съм ги чувал,нито имам намерение да ги чуя.Трудно някой ще стигне Андреа,Галена,Преслава,Джена,елена и т.н ...А за тия двете не ми се говори :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

francesca
**
**

Мнение от francesca » 10 сеп 2011 00:10

super_fen написа: Веднага Андреа и Галена :shock: А бе хора наред ли сте ? Тия двете нито съм ги чувал,нито имам намерение да ги чуя.Трудно някой ще стигне Андреа,Галена,Преслава,Джена,елена и т.н ...А за тия двете не ми се говори :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Живеем в свободна държава и ако искаш, ги слушай! Иначе няма лоша реклама, нали?

Отговори

Върни се в “Други”