Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 09 яну 2013 16:17

Новият албум на Софи Маринова излиза до края на януари

Новият албум на Софи Маринова съвсем скоро ще бъде на музикалния пазар. Ромската перла имаше намерение да зарадва феновете си навръх Василица - 14 януари, но явно дискът ще се позабави със седмица-две.

"Много се радвам, че ще имам нов албум. Мисля, че към 20-25 януари албумът ми ще е на пазара. Много приятели, фенове, колеги се обаждат и казват: "Софче, баладата ти е уникална". Но не само баладата, сега като излезе албумът, ще чуете много хубави песни съм записала. До края на месеца ще е на пазара. Интересното е, че имам 3 песни, които съм записала с моя син Лоренцо, а на него съм му направила самостоятелно рок парче. Въобще, в албума има много изненади. Обичам да правя така, че за всеки да има какво да си хареса. Има различна музика, която ще се хареса" - разказа Софи Маринова в телевизионен ефир.

В средата на декември звездата на Сънни Мюзик представи баладата "Искам да обичам", за която поолучи много суперлативи от меломаните. С какво точно ще ни изненада гласовитата певица в албума си, предстои да разберем.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 31 мар 2013 11:12

Софи Маринова с нов албум навръх Международния ден на ромите

Излизането на новия албум на Софи Маринова се забавя повече от два месеца. Гласовитата изпълнителка на Sunny Music бе обещала, че дискът ще бъде на разположение на меломаните за 14 януари, но уви.

Фенове на звездата отдавна се питат какво става и защо албумът не е по музикалните щандове. В момента тя нанася финалните щрихи върху дългоочакваното CD, което ще носи заглавие "Софи Маринова 2013". По последна информация албумът ще е на пазара от 8 април - Международния ден на ромите.

"Към 14-15 песни са. Имам 2-3 дуета с Лоренцо, той има едно самостоятелно рок парче. Основно е авторски - има само 2-3 кавъра" - обясни певицата.

Припомняме, че Софи Маринова от дълго време подготвя албума, чието излизане бе отлагано на няколко пъти. В средата на декември 2012-та звездата представи баладата "Искам да обичам", за която получи много суперлативи.

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 02 юли 2013 12:22

Днес е промоцията на новия албум на Софи Маринова

Днес Софи Маринова ще направи промоцията на новия си музикален албум "Софи Маринова 2013". Официалното представяне на песните от диска ще стартира в 21 часа и ще бъде в столичен фолк клуб, където изпълнителката ще събере приятели, колеги, журналисти и близки.

Фолк звездата на Сънни Мюзик признава, че много се вълнува от предстоящото събитие, защото от няколко години не е правила промоция на албум.

В новото CD на гласовитата Софи има голямо разнообразие на песни - от диско стил, през цигански ритми, кючек и даже мелодии с естрадно звучене, споделя тя е сигурна, че всеки фен ще намери своята песен, с която да се забавлява.

Междувременно стана ясно, че Софи Маринова има намерение да се сдобие с нов дом в София. В момента тя избира място и е категорична, че в къщата й ще има много зеленина, градина и барбекю.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 03 юли 2013 17:21

Софи Маринова: Много трудно се получава хит

Снощи Софи Маринова представи новия си албум "Софи Маринова 2013" с пищна промоция в столичен фолк клуб. Изпълнителката на Сънни Мюзик е включила в дългоочаквания диск и парчето, с което представи страната ни на миналогодишното издание на „Евровизия” - "Love UNLIMITED".

В албума освен добре познати хитови парчета като „Искам да обичам“, има и доста чисто нови песни, които тепърва ще развива своя потенциал. В навечерието на промоцията на диска тя представи видеоклип към едно от тях - "Промяна в плана".

"По различното в този албум е, знаете, че аз обичам да правя изненади, било с колеги да участвам, било на друг език да пея. Но тази година реших да е албумът с моя син Лоренцо" - сподели пред БНТ Софи Маринова.

Албумът съдържа 16 песни и една бонус - самостоятелно парче на сина й Лоренцо, озаглавено "Много ясно". За парчетата в диска хитовата изпълнителка се е доверила на едни от най-добрите музиканти и аранжори, сред които Максим Горанов и Евгени Парцалев.

"Много трудно се получава хит. Имам и една две-песни кавър, но повечето са ми авторски. Трудно е да дадеш всичко от себе си, както аранжорът, както текстописецът, така и изпълнителят. Въобще си е много време" - разказа Софи Маринова.

Колеги и приятели на фолк звездата се забавляваха до малките часова на нощта с новите парчета, които според изпълнителката ще се превърнат в хитовете на лято 2013.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 09 авг 2013 15:45

Софи Маринова опроверга слуха, че е хвърлила око на Фики

Тези дни жълти медии тиражираха, че Софи Маринова хвърлила око на 19-годишния син на Тони Стораро - Фикрет. Дълги години вече певицата е близка със семейството на Стораро, но увлечението било на път да промени този факт съвсем скоро. Причината е, че изпълнителят е твърдо против синът му да има връзка с 18 години по-възрастна жена, пък било то и близка семейна приятелка.

Фолк певицата коментира пред "24 часа": Лъжа е. Няма такова нещо. Мога да кажа, че от много години сме приятели със семейството на Тони Стораро, но все пак Фикрет е много малък. Аз имам нужда от сериозен мъж" - казва певицата.

Повод за клюката станаха снимки, които се появиха миналата седмица в публичното пространство. На тях Софи Маринова и синът на Тони Стораро са покрити с пяна.

"Имахме участия на морето и решихме да изкараме няколко дни с децата там. Тогава майката на Фикрет каза, че много се ходи на парти с пяна" - обясни още Софи Маринова за историята от фотосите.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Софи Маринова”