Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 28 авг 2011 13:53

Галена, Преслава и Константин поздравиха Емануела и Софи Маринова

Колкото и да са скептични някои, че сред фолк изпълнителите има колегиалност и добри взаимоотношения, някои от най-големите звезди периодично показват симпатиите си едни към други и дори успяват да се забавляват истински заедно.

През седмицата Sin City посрещна три от звездите на музикална компания Пайнер. Галена, Преслава и Константин бяха в центъра на събитието, събрало над 500 техни фенове. Рози, въздушни целувки и въздишки отправяха екзалтираните клиенти към своите любимци, съобщават от клуба. Всеки от феновете на изпълнителите получи своя миг на внимание и поздрав.

Любопитен акцент в програмата на Галена, Преслава и Константин бе музикалният подарък от тях за други две фолк звезди, които също бяха сред гостите на заведението. Изпълнителите удостоиха с почти половинчасов личен рецитал специалните гости Емануела и Софи Маринова.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 07 сеп 2011 22:20

СОФИ И УСТАТА ЩЕ ПЕЯТ ЗА ДЕНЯ НА ХАСКОВО

Изображение
Софи Маринова и Устата ще изнесат концерт на Деня на Хасково – 8 септември. Атрактивният дует ще пее за жителите и гостите на града на спортната площадка „Спартак”, където двамата се изявиха и преди малко повече от две седмици на концерта от лятното турне на „Фен”ТВ.

Точно на сцената в Хасково Устата претърпя неприятен инцидент и изкълчи глезена си, но това не му попречи да довърши спектакъла си. Концертът на Софи Маринова и Устата е част от тържествата за празника на града, които продължават цяла седмица и включват десетки културни, музикални и спортни прояви. Сред тях са концерти на Ваня Костова и сина й Боян Михайлов, който отпадна от „Гласът на България” тази седмица, и на Силвия и Теди Кацарови, които бяха гости на турнето на „Фен”ТВ, но не пяха в Хасково.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 09 фев 2012 16:51

Софи: Всичко, за което съм мечтала, се е сбъднало

След раздялата си с Дачо, Софи Маринова все още не е намерила нова силна любов, разкрива самата тя. За разделите си изпълнителката не вини мъжете, с които е била близка и е на мнение, че причините може би са у нея самата.

"Винаги попадам на добри мъже, разбираме се. Явно аз съм много взискателна и изнервена. Като ходя по участия, нямам пълноценен ден и като няма на кого, си го изкарвам на мъжете до мен" - споделя Софи пред БНТ.

Любимката на меломаните не крие, че е много емоционална и често й се случва да поплаче пред близките си. "Да не си покрай мен, когато рева" - казва с усмивка гласовитата фолк певица и признава, че най-често сълзите са породени от любовна мъка.

Софи Маринова е щастлива с успехите си на сцената и обичта, която публиката й дава. Тя не крие, че е гордостта на родителите си.

"Радвам се, че всичко, за което съм мечтала, ми се е сбъднало. Мечтаех за детенце - имам го. Мечтаех от малка да стана певица - станах. Очаквам много хубави неща да ми се случат през тази година" - надява се финалистката в българската "Евровизия" и дава съвет на хората да гледат по-положително, за да предизвикват доброто да идва при тях.

На българския финал на "Евровизия 2012", който ще се проведе на 29 февруари в Зала 1 на НДК, Софи Маринова ще се представи под №9 с "Love unlimited".

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 фев 2012 11:49

Слави: Софке, ти си диамант и ние те подкрепяме!

Снощи в "Шоуто на Слави" Софи Маринова представи песента си "Love unlimited", с която в края на февруари ще участва на финала за избор на българската песен в "Евровизия 2012".

"Ние сме зад теб, плътно. Ти си ни слабост и ние те подкрепяме! Желая ти успех и дано се класираш. Софке, ти си диамант! Уважаеми зрители, ако решите да гласувате в този конкурс, подкрепете Софи Маринова. Тя заслужава да отиде и да представя България" - възкликна Слави Трифонов веднага след като чу песента на гласовитата си гостенка. Той не пропусна да отбележи, че двамата, когато са се явявали на българския конкурс като дует, не са имали успех и й пожела този път тя да спечели.

Софи Маринова няма да ползва хореография при представянето на "Love unlimited", а ще акцентира върху самото изпълнение.

"Сама ще се явявам. Измислили сме светлинно шоу, но не знам какво е точно. Има си хора за всичко, аз трябва да си изпея песента, а те да се погрижат за другото. С лазери ще се изписват думите, които пея" - обясни Маринова.

veli1199

Мнение от veli1199 » 19 фев 2012 14:33

Устата и Софи Маринова заснеха "Режи го на две"

В четвъртък Софи Маринова и Устата снимаха клип на новия си сингъл "Режи го на две". Парчето изтече в Мрежата в началото на седмицата, като преобладаващата част от коментарите бяха положителни. За видеото на дуетния си проект Устата е ангажирал един от водещите режисьори.

"Снимам със Софи клип по последния ми сингъл "Режи го на две". Режисьор е Ники Нанков. Музиката и аранжиментът, както знаете, са на Велислав Драганински. Това, което със сигурност не знаете, е как китайците са убивали крокодили с видри! И аз сега не мога да се сетя, но съм гледал документален филм по темата" - разказва най-известният рапър във фолк средите.

Очаква се видеото да е на екран през следващата седмица.

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 фев 2012 14:18

Софи и Устата се включват в "Седем часа разлика"

"Седем часа разлика" се завръща в ефира на БТВ на 3 март. Сред новите герои във втория сезон на сериала са фолк звездата Софи Маринова и рапърът Устата, съобщи БТВ.

Софи за първи път се снима в телевизионен сериал. "Мисля, че ще се справим, но ми е много приятно, много интересно какво ще се случи, защото досега клипове сме снимали, такива неща, във филми не съм участвала" - казва развълнувано тя.

"Ще играем самите себе си, което значи че няма да се преструваме, няма да влизаме в образи, ще се държим така със Софи, както се държим по принцип" - обяснява Устата.

Както вече Signal.bg писа, фолк певицата Бони също се включва в "Седем часа разлика". Ще я видим в роля на медицинска сестра.

veli1199

Мнение от veli1199 » 27 фев 2012 20:10

„Love Unlimited“ била предложена за дует на Десислава и Софи

В откровено интервю със "Съпругите" Мая и Жени, Десислава сподели истината за "войната", която се разиграва в медиите между нея и Софи Маринова:

"Със Софи Маринова не се чуваме, защото не сме първи приятелки. Аз много я уважавам, тя мен също. Проблем между нас няма!"

Изпълнителката на "Love is alive" разкри, че песента, с която се явява Софи, била предложена на самата нея, като идеята била да направят дует. Деси дори одобрила суровия вариант на парчето, но продуцентите на Маринова не ѝ се обадили втори път. "Трябваше аз да пея на английски, тя на ромски. Смятам, че щеше да се получи много интересна комбинация. Софи е много добър и талантлив изпълнител" - обясни Десислава.

Универсалната певица сподели, че не се смята за победител и това, че навсякъде пише, че тя е нагласения победител, са само спекулации: "Аз не се смятам за победител. Това, че си спечелил една битка, не означава, че си спечелил войната. Нямам връзки в комисията. Не познавам никого от тях. Пишат се много неверни неща."

DESS не скри, че определя като конкуренция не само Софи, а всичките 12 финалисти: "Никога не съм подценявала хората, с които съм се състезавала. Виждам във всеки един конкуренция."

За Десислава победата не е на всяка цена: "За мен е много важно да се представя добре!" Талантливата певица обясни на Жени Калканджиева, че не е самотна, а около нея има малко хора, но качествени: "По пътя към върха човек осъзнава кои хора остават до него - те са все по-малко, но все по-истинските."

Веднага след "Станция Нова" певицата написа обръщение в официалната си facebook страница: "Извинявам се, че пропуснах да благодаря на малкото колеги, които ми се обадиха и ми пожелаха успех. Сред тях са Рени, Тони Димитрова, Таня Боева... Благодаря искрено! Подкрепата ви означава много за мен!"

На Сирни Заговезни Десислава поиска прошка от всички, които неволно е наранила, но най-вече от сина си Майки, на който се извини, че често отсъства. Тя разкри причината напоследък да е непрекъснато усмихната и призна, че е влюбена: "Има човек, с когото се чувствам добре. Имам чувството, че за първи път срещам някой, който толкова много да ме допълва. Сякаш съм си намерила половинката. Чувствам се щастлива, но е прекалено рано... не искам да говоря повече..."

До финала на Евровизия остават 2 дни. На 29-ти февруари от 20:30 часа по БНТ ще бъде обявен победителят. Десислава е под номер 5 с песента си "Love is alive". Ако я харесвате - подкрепете я!

veli1199

Мнение от veli1199 » 28 фев 2012 16:41

Има ли конфликт между Софи Маринова и Десислава?

Миналата неделя Софи Маринова не се появи в студиото на "Станция Нова", където бе обявена за гост в рубриката "Съпругите", заедно с Десислава.

Двете гласовити певици са сочени за фаворитки на финала за избор на българската песен в "Евровизия 2012" и медийните спекулации за появило се напрежение в отношенията помежду им не закъсняха.

"Имахме няколко покани за общи корици, тъй като бяхме фаворитки. Аз се съгласих навсякъде, но доколкото знам, тя или от екипа отказаха всички покани. Това се случи няколко пъти. Не знам дали моето присъствие днес е причина тя да не дойде. Ние не се чуваме, тъй като не сме първи приятелки, но се уважаваме. Тя е много мил и естествен човек. Дано решението не е нейно, а на екипа ѝ" - обясни Десислава по време на гостуването си в "Станция Нова".

Тази сутрин, в "Сладки приказки" по TV7, Софи Маринова изрази мнение, че някои журналисти се опитват да създадат конфликт между нея и Десислава.

Двете певици многократно са изказвали суперлативи една за друга по отношение на вокалното майсторство, но покрай конкурса "Евровизия" станаха и преки конкурентки. "Това го правите вие, журналистите, защото аз и Десислава се познаваме и като се виждаме, хубави теми на разговор имаме с нея" - заяви Софи.

Тя се изненада от твърденията, че не искала да участва в общи интервюта с Десислава. "Няма такова нещо. Просто така се получават нещата, че аз много интервюта не обичам да давам. Избягвам интервютата и много рядко давам. Защото вие правите интриги, затова не ходя с Десислава на интервюта. Обичам да си оставам настрани. Помните ли, когато бях в "Пей с мен", така и не ми дадоха шанса да обясня, защо се получи това нещо, където съм изпратила двойка на Десислава, пак с гласуване беше. Аз преди това изпращах на всички двойки - и на Орхан Мурад и на Тони Димитрова, и на всички, защото тече в едно кръгче и да видя дали въобще тече това нещо... А те само за Десислава пуснаха това. Затова сега избягвам такива неща" - обоснова се изпълнителката.

Ромският славей призна, че ако тя не участваше в конкурса, би дала своята подкрепа на Десислава: "Ще подкрепя попфолка - Десислава, ако съм отстрани" - категорична беше Софи и изрази надежда, че и Десислава би я подкрепила, ако не ѝ бе конкурентка: "Ние си се уважаваме. Всички много се обичаме. За всеки си има фенове".

На 29 февруари е финалът за избор на българската песен в европейския конкурс. Шоуто ще се предава пряко от 20:30 часа по БНТ1 и БНТ Свят и в ефира на БГ РАДИО.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 01 мар 2012 00:13

Отиваме на „Евровизия“ със Софи Маринова и Love Unlimited
Изображение
Софи Маринова ще ни представи в "Евровизия 2012" с песента Love Unlimited.

Това стана ясно от вота на зрителите и Академията от музикални специалисти, които определиха коя е най-добрата песен от тазгодишните претенденти за европейския конкурс.

Председателят на Академията благодари на БНТ за организацията и за музикалния мратон. Ако тази година се класираме на 1 място, това ще бъде страхотно. Ако не сме на 1 място, не е страшно. Просто това е изборът на Академията и на публиката, подчерта Димитров преди да обяви името на победителя.

"Мислех си, че пак ще ме излъжат" - бяха първите думи на Софи Маринова. Много щастлива и развълнувана тя благодари първо на сина си. "Лоренцо ми каза: Мамо, Господ да е с теб" - каза Софи през сълзи.

Телефоните за гласуване бяха отворени веднага след като 12-те финалисти представиха на живо своите песни. Всеки от телевизионните зрители имаше възможност да даде своя вот за песента, която харесва най-много, като я подкрепи от един телефон, само с един SMS. Шоуто се предаваше пряко по БНТ1 и БНТ Свят и в ефира на БГ РАДИО.

Софи Маринова успя да се наложи над другите 11 финалисти: Група 'Go Week', Тодор Гаджалов, Стелияна Христов, Рене Ранев, Десислава, Светозар Христов, Симона Сиванио, Ивайло Колев ft. Hipnotik, Вяра Панталеева, Група "New 5", Цветелин Атанасов-Елвиса ft. DZ. Тя и Десислава бяха сочени за основните фаворити в българския конкурс тази година.

Очакваме финалите през май в Баку, когато България ще бъде представена от Софи Маринова и Love Unlimite и пожелаваме успех на гласовитата ни певица!
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 02 мар 2012 17:53

Софи Маринова и Устата с премиера в понеделник

Атрактивният музикален тандем Софи Маринова и Устата вече доказа, че съвместната им работа винаги ражда хитове.

Поредното им общо парче „Режи го на две” бе записано само преди няколко седмици, а двамата не закъсняха и с неговата видеореализация. Телевизионната премиера на клипа ще се състои в понеделник, 5 март.

Песента е по музика и аранжимент на Велислав Драганински. За текста се погрижи самият Иван Динев - Устата, а режисурата на краткото филмче бе поверена на топ режисьора Ники Нанков.

Отговори

Върни се в “Софи Маринова”