Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:38

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 09 авг 2010 21:17

СОФИ МАРИНОВА ПОЧЕТЕ МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН С НОВАТА СИ ПЕСЕН

Софи Маринова почете Краля на попа Майкъл Джексън с новата си песен „Страст”. Парчето започва с познатия ритъм на един от хитовете на Джако – They Don’t Care About Us, след което преминава в типичните балкански ритми, залегнали дълбоко в репертоара на Софи. Музиката и аранжиментът на песента „Страст” са дело на Силвестър, а текстът – на Дони.

Звездата на SUNNY MUSIC споделя, че вече е получила много позитивни отзиви от почитатели за новата си песен и е щастлива, че е успяла отново да покори сърцата на меломаните. „Веднага след като записах „Страст”, започнах да я изпълнявам по мои участия. Хората я харесват от първо чуване, много й се радват и танцуват на нея!”, доволна е Софи.

Причината певицата да запише „Страст” и да я посвети на поп легендата била, че както тя, така й синът й Лоренцо, са луди фенове на Майкъл Джексън. „Беше ни много мъчно, когато научихме за смъртта му. Майкъл беше наистина най-големият и хората никога няма да го забравят. Обожаваме музиката му с Лоренцо и за това направих и това парче.”

Софи все още не е решила дали ще клипира новата си песен, тъй като не знае дали ангажиментите й през лятото ще го позволят. „Иска ми се да й направя клип, но може би няма да ми остане време”, обяснява звездата.

Информация: Sunny Music
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 20 ное 2010 21:08

СОФИ МАРИНОВА ГОВОРИ С РОСЕН ПЕТРОВ

Тази неделя, 21 ноември, Софи Маринова ще участва в едно от най-гледаните предавания на bTV – „Нека говорят... с Росен Петров”. Ромската перла гостува в рубриката "Пожелахте да говори”.

От предаването обещават на зрителите да научат невероятната история на една жена и дават възможност на всеки да зададе своя въпрос към Софи. Можете да го направите в страницата на „Нека говорят” в сайта на bTV (www.btv.bg). Водещият Росен Петров следи въпросите и ще зададе най-интересните от тях на своята гостенка в ефир.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 17 дек 2010 19:37

СОФИ МАРИНОВА ВЪЗРАЖДА СРЪБСКИ ХИТ ЗА КОЛЕДА

Преди две седмици звездата на „Сънни Мюзик” записа ново парче, което сама определя като специален коледен подарък за своите почитатели. Песента се казва „Amalipe” и е добре познат на публиката стар сръбски хит, но пречупен през погледа на ромската перла.

„С продуцента ми Крум решихме да заложим на това парче именно по коледните празници” – споделя Софи. В буквален превод заглавието означава „приятелство”. Текстът на песента е съкровен и разказва за силата на приятелството и за това до колко е възможно човек да намери истински и верни приятели. „Влюбена съм в това парче от много години, отдавна смятам да го изпея, но чак сега се престраших. Текстът и музиката са същите, само аранжиментът го направихме малко по-различен, тип диско” – споделя още певицата. Аранжиментът на „Amalipe” e дело на DJ Rossko.

Софи Маринова засне и видеоклип към парчето с режисьора Тео Симеонов и неговия екип. За декор на лентата бе избран нашумелият столичен клуб Night Flight. Само до няколко дни феновете ще могат да видят Софи Маринова по-красива и екзотична от всякога. За своя грим певицата се довери отново на Мис Бони. За визията й се погрижи талантливата стилистка Таня Иванова. Тя бе подбрала за звездата на „Сънни Мюзик” специално ушито за нея черно трико по тялото, богато декорирано с камъни Swarowski. Екзотичната й визия бе допълнена от черно боне с камъни в комбинация с черно фередже от тюл, придаващи загадъчност и мистика на погледа.
Какво е посланието на клипа и как режисьорът Тео Симеонов видя песента ще видите само след няколко дни, когато лентата ще бъде завъртяна в ефира на Фен ТВ.

Информация: Вирджиния Младенова/Сънни мюзик

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 27 дек 2010 23:15

СОФИ МАРИНОВА ВЪЗРАЖДА СРЪБСКИ ХИТ ЗА КОЛЕДА

Преди две седмици звездата на „Сънни Мюзик” записа ново парче, което сама определя като специален коледен подарък за своите почитатели. Песента се казва „Amalipe” и е добре познат на публиката стар сръбски хит, но пречупен през погледа на ромската перла.

„С продуцента ми Крум решихме да заложим на това парче именно по коледните празници” – споделя Софи. В буквален превод заглавието означава „приятелство”. Текстът на песента е съкровен и разказва за силата на приятелството и за това до колко е възможно човек да намери истински и верни приятели. „Влюбена съм в това парче от много години, отдавна смятам да го изпея, но чак сега се престраших. Текстът и музиката са същите, само аранжиментът го направихме малко по-различен, тип диско” – споделя още певицата. Аранжиментът на „Amalipe” e дело на DJ Rossko.

Софи Маринова засне и видеоклип към парчето с режисьора Тео Симеонов и неговия екип. За декор на лентата бе избран нашумелият столичен клуб Night Flight. Само до няколко дни феновете ще могат да видят Софи Маринова по-красива и екзотична от всякога. За своя грим певицата се довери отново на Мис Бони. За визията й се погрижи талантливата стилистка Таня Иванова. Тя бе подбрала за звездата на „Сънни Мюзик” специално ушито за нея черно трико по тялото, богато декорирано с камъни Swarowski. Екзотичната й визия бе допълнена от черно боне с камъни в комбинация с черно фередже от тюл, придаващи загадъчност и мистика на погледа.
Какво е посланието на клипа и как режисьорът Тео Симеонов видя песента ще видите само след няколко дни, когато лентата ще бъде завъртяна в ефира на Фен ТВ.

Информация: Вирджиния Младенова/Сънни мюзик

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 18 фев 2011 18:35

ПРЕСЛАВА, СОФИ, КАЛИ И ЛИЯ ЗАЕДНО НА СВЕТИ ВАЛЕНТИН

Празникът на двамата „астрални близнаци“ – Трифон и Валентин, се оказа притегателен за над 500 купонджии в Night Flight. Червените сърца и марковото вино вървяха ръка за ръка, докато на сцената Преслава изнесе впечатляващо шоу с балет Магия. На фона на хитовете й гостите видяха атрактивна хореография на танцьорите – две от мацките влязоха в ролята на влюбени ангели и полетяха на над 5-метрова височина.

Преслава също показа завидни умения в танците, след като в шоуто се включиха още две актуални изпълнителки – Софи Маринова и Кали. Напълно в тематиката на празника, Кали пожела на ромската звезда най-после да намери голямата любов. Преслава демонстрира чувството си за хумор и докато Софи поздравяваше гостите в клуба, пъхна бакшиш в деколтето на колежката си.

Сред гостите се открои и една от най-популярните фолк певици в близкото минало – Лия. Тя бе в компанията на своя спътник в живота – бизнесмена Георги Вълканов.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 03 мар 2011 17:09

Софи Маринова с концерт в Белгия

Софи Маринова заминава за Белгия по покана на клуб "Арена" в Гент, където на 4 март 2011 година ще изнесе концерт по случай Международния ден на жената. Там гласовитата изпълнителка ще изпее едни от най-големите хитове в своя репертоар.

Ромската перла вече 15 години е една от най-харесваните фолк певици, а песните ú се знаят от всички ценители на фолк жанра. Тя се радва на огромно уважение от страна на своите колеги от всички музикални компании и е идол за много от новите фолк певици.

Припомняме, че Софи Маринова пусна нов сингъл в края на миналата година и това беше денс версия на балканския хит "Amalipe". Актуалният ремикс е дело на DJ Rossko. Сега певицата се е зарекла да поднесе на публиката поредния си хит, но все още не издава подробности за новия си проект.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 30 мар 2011 22:36

СОФИ МАРИНОВА БИЛА ФЕНКА НА ХЕВИ МЕТЪЛА

В тинейджърските си години Софи Маринова била фен на хеви метъла. Това признание ромският славей направи съвсем наскоро, докато разпускаше в компанията на колегата си Иван Динев-Устата в клуб БИАД. И докато се кефеше на изпълненията на оркестър Кристали, заради които специално бе дошла в заведението, певицата демонстрира знака „коза”, който почитателите на хеми метъла използват.

Фолк звездата сподели, че тъй като тежката музика била особено популярна, когато била на 14 години, за да бъде и тя в крак с времето, куфеела на Металика, Гънз Ен’ Роузис и Рейнбоу. „Сега извън чалгата слушам естрада. Лили Иванова, Васил Найденов и Орлин Горанов са ми любими, а от младите певци – Графа, Любо, Мария Илиева. Честно да си кажа обаче, най-си обичам фолк музиката!”

И за да докаже думите си, Софито грабна микрофона и подкани Устата да изпълнят съвместното си парче „Бурята в сърцето ми”. Така с непринуденото си поведение певицата отново обра овациите на публиката в БИАД „Вижте как се забавлявам с колегите си! За каква любов, за музика мисля сега! Любовта ще дойде, когато най-малко я очакваш. Не искам да ме питате за Дачо!”, категорична бе певицата.

Но на въпроса как трябва да изглежда новият й избраник, фолкдивата имаше готов отговор: „Трябва да е слаб, висок и с черна коса. Да бъде общителен, за да има за какво да си говорим. Освен това трябва да се разбираме, да не се караме и да не ме ревнува. И на последно място да бъде от България, че аз съм патриот.”

Информация: Маргарита Кабурова

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 01 апр 2011 15:39

Софи Маринова гостува в „Модерно“

Тази събота Софи Маринова гостува в предаването "Модерно". Певицата ще разговаря за мода и стайлинг с водещата Радост Драганова. "Очаквам едно бляскаво и изпълнено с приятни емоции шоу" - пише Софи Маринова в официалния си facebook профил.

"Модерно" се излъчва всяка събота от 10:00 часа в ефира на bTV.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 08 апр 2011 14:40

Родата на Софи Маринова - кубинци в клип на Устата

Устата е готов с новия си проект, който ще бъде презентиран пред зрителите тази неделя. Пред Signal.bg изпълнителят разкри подробности за парчето.

"Сега подготвям моето "Априлско въстание", лятна революция, която започва от април 2011 и края не се вижда. Става ми много смешно само като се сетя за целия снимачен ден, който беше, ако не се лъжа, някъде 12-14 часа, а мина като 2 часа. Неповторимо присъствие, уникално, на цялата рода на Софи - като почнеш от братя, племенници, кръщелници и стигнем до бай Марин и баба Мара. Баба Мара, казва:" Аз ще ти пазя, ей тая голямата пура", която пристига два дни преди снимките на клипа директно от Куба. Викам: "Бабо Маро, ще я пазиш ли?" - "Ще я пазя". Раздавам пури на всичките. Кики - брата на Софи, който е статист заден план, минава, разкарва се, пуши пура. След 40 минути аз го виждам с друга пура по-дебела. Викам: "Кики, от къде взе тая пура?", той: "Е, па мойта свърши и си отчупих от оная, голямата". Беше много забавно, просто не знаеш да плачеш ли, да се смееш ли... Имаше много забавни моменти, адски много екшън. Все още не е готов клипът, остават броени дни до завършването. Людмил Иларионов, или както всички го знаем - Люси, ще се справи добре, обещавам, иначе ще го заключа някъде" - обясни Устата и уточни, че видеото към парчето е снимано в с. Долна Малина, Софийско.

"Правим Куба през март месец в България, в село Долна Малина, декори UFO. С Люси правим Куба - Кубалибре, много интересен проект. Кубинската музика е много близка до нашия темперамент. Аз винаги съм се чудел, ако направя такова парче, как ще звучи. На български и испански е, но попаднах на едно момче, което се казва Алекс и е от една страхотна група - "Мангодуенде". Той от десет години е в България и работи психиатър. Дует с психиатър имам общо взето. Получи се нещо много различно и уникално. Това е проект, който засега няма отрицателно мнение. Надявам се хората да открият различното и интересното. И това лято да се радваме на едно добро настроение, много слънце, много усмивки и много сладолед" - разказа още той.

В типично свой стил, Устата провокира с асоциации: "Тази година е "Магнум Куба либре", "Хавана Ме"! Куба - Хавана - ХаванаМе", а после поясни:

"Аз хаванах 15 топ жени на България да снимам, освен родителите на Софи. Уникални, много красиви мулатки, много красиви нашенки. Страхотно беше, неповторимо преживяване".

Софи Маринова също коментира новината пред Signal.bg:

"Той /б.а. Устата/ вече снима майка и татко в един негов клип. Вика:"Леле, Софче, уникални са! Аз се чудех на кой си толкова артистична, а ти на майка ти". Аз му казах, че приличам на татко, че той е по-слаб, а майка е пълничка. Те много се радват, че се снимаха в клип. Даже ми викат: "Ти не ни взе в твой клип, а Устата ни взе, виждаш ли", викам им: "Айде и аз ще ви снимам в някой клип, обещавам" - смее се Софи Маринова и очаква с нетърпение видеоклипа на дуетния си партньор и приятел Устата.

Отговори

Върни се в “Софи Маринова”