Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 01 мар 2012 14:36

Мира подписа с Diapason Records

Талантливата изпълнителка Мира вече е част от каталога на музикална и продуцентска компания Diapason Records. Атрактивната певица, която може да се похвали с редица хитове в своята кариера, обещава скоро да зарадва почитателите си с чисто нов проект.

В годините Мира е работила с различни музикални компании и до момента има зад гърба си 5 самостоятелни и един дуетен албум. Чаровната брюнетка отдавна е спечелила сърцата на почитателите на попфолка със своите песни, които се слушат и до днес. Сред тях са "Стюардеса", "Летвата", "Хей, малката", "Ватман", "Два шамара", "Тарикат и тарикатка", "Искам", "Чайе шукарие", "В джаза", "Ела", "Дай ми, дай", "Не мога", "Оставете ни на Мира" - всички те включени в нейните CD-та. Впечатление направиха и последните ѝ няколко сингъла - "На парата господар", "Пак така", "Толкова ли любов" и "Слънце мое" (дует с Щилиян), които също се радват на голям успех.

На днешния празничен ден (1 март) Мира стартира друг етап в кариерата си със своите нови продуценти. "Радвам се, че вече съм част от Diapason Records. Надявам се, че съвместната ни работа ще е много ползотворна за двете страни и заедно ще успеем да създадем хитове, които дори да надминат успеха на предишните ми песни" - сподели чаровната заралийка.

"В момента работя активно по няколко нови проекта, така че очаквайте скоро първата ми песен с новата музикална компания" - допълни още тя.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 10 мар 2012 18:34

Мира гостува на „Съпругите“

Мира, която от началото на месеца вече е част от каталога на музикална компания Diapason Records, ще бъде гост на "Съпругите" в Станция Nova.

Атрактивната изпълнителка отдавна не се е появявала в публичното пространство, но с радост прие поканата на токшоуто, тъй като много харесва позитивния начин, по който се представят гостите. Певица ще разкаже пред двете водещи Жени и Мая как си представя сътрудничеството със своите нови продуценти, върху какво работи в момента и дали скоро ще зарадва почитателите си с нов проект. Трите дами ще обсъдят и други интересни теми, свързани с попфолк жанра.

Може да гледате Мира в "Съпругите" тази неделя след 13:00 часа по Nova.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 10 апр 2012 15:35

МИРА ПРОПРАВЯ ПЪТ НА ПОПФОЛКА В ШВЕЦИЯ

Изображение

Мира отбелязва истински рекорд по участия в чужбина. Новото попълнение в каталога на Diapason Records ще е първият попфолк изпълнител, който ще пее в шведската столица Стокхолм в края на месеца.В последните няколко седмици атрактивната изпълнителка получи покани за участия в различни европейски градове. Тя зарадва феновете си в Турция преди броени дни и получи много поздравления за представянето си там.По време на Великденските празници й предстои да направи концерт и в град Ден Хааг, Холандия. „Ние, певците, сме свикнали да работим на празниците, когато всички други почиват и се забавляват. За мен ще бъде удоволствие да се погрижа за доброто настроение на всички, които ще дойдат да ме гледат.”, сподели гласовитата заралийка.На 27 април чаровната фолкдива ще пее пред почитателите си в Стокхолм. Интересното е, че Мира е първият попфолк изпълнител, който получава покана за участие в Швеция и така проправя път на най-популярния жанр у нас и в Скандинавия. „Радвам се, че са се избрали точно на мен за първото гостуване на представител от нашия жанр. Ще дам всичко от себе си, за да се получи невероятно парти”, обеща изпълнителката.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 02 май 2012 11:01

МИРА ДАДЕ СТАРТ НА ПОПФОЛК МАРАТОНА В ШВЕЦИЯ

Мира изнесе няколкочасов лайв пред десетки свои почитатели на парти в Швеция, което продължи до ранни зори. Тя беше първият попфолк изпълнител, поканен да пее в Стокхолм. През изминалия уикенд фенове на гласовитата заралийка се бяха събрали в ресторант Olles Krog в Стокхолм, за да могат да се докоснат до своята любимка. Нетърпението им било подсилено и от факта, че в скандинавската страна никога не е гостувал певец от най-масовия жанр. Атрактивната дама, която не случайно има славата на една от най-големите купонджийки, не ги разочаровала и им предложила невероятен микс от хитове, с който всички се забавлявали до малките часове на нощта.Самата Мира е очарована от посрещането и топлия прием, който са й оказали в шведската столица. „Беше невероятно. Ресторантът беше прекрасен, а публиката – просто страхотна. Пях няколко часа без прекъсване.”, сподели изпълнителката на „Слънце мое” броени часове след завръщането си в България. „Искаха да чуят всякакви песни, включително и някои много стари мои парчета, които почти не съм изпълнявала у нас. Освен мои хитове, представих също и такива от други балкански държави и разбира се, народни песни. Всички танцуваха и се забавляваха през цялото време. Беше великолепно! Надявам се скоро пак да получа покана за гостуване там, за да се срещна с тези невероятни хора.”, сподели тя.Мира признава, че особено много се развълнувала от срещата с едно семейство. Мъжът споделил пред изпълнителката, че съпругата му е нейна почитателка от старта на кариерата й, но понеже оттогава живеят в Швеция, досега не е имала възможност да я гледа на живо. Звездата на Diapason Records, разбира се, не пропуснала да поздрави вярната си почитателка с някои от любимите й песни.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 17 май 2012 16:57

Мира записа песен по текст на Вероника
Изображение
Мира е готова с най-новата си песен "Спешен телефон", която ще бъде и нейния първи проект, издаден с новите й продуценти от Diapason Records.

Любопитен факт, свързан с това парче е, че текстът му е дело на друга изпълнителка – Вероника.

Паралелно с това талантливата заралийка подготвя още няколко проекта, но е избрала да заложи първо на този, защото е с танцувален ритъм. "Хората очакват да чуят от мен именно такива песни – весели и купонджийски. Не изневерявам на стила си по никакъв начин. Надявам се това, което съм направила, да допадне на моите фенове" - сподели изпълнителката.

След като харесала мелодията, новата звезда на Diapason Records много дълго се чудила на кого да повери написването на текста. Мира не крие, че винаги е харесвала песните на Вероника, с която са в приятелски отношения от години.

Когато разбрала, че именно нейната колежка е автор на стиховете, които й допадат, Мира веднага й поверила новия си проект. "Мисля, че се получи интересен и различен текст. Много благодаря на Вероника, че го направи за мен и ми го подари" - каза тя.

Съвсем скоро изпълнителката ще зарадва многобройните си почитатели и с видео към парчето "Спешен телефон", което ще се завърти премиерно по Фен ТВ.
Изображение

Отговори

Върни се в “Мира”