Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:37

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 27 сеп 2010 17:53

Мира пуска клип към баладата „Толкова ли любов”

Текстът към баладата „Толкова ли любов” пише майката на Мира – Мария Костова, а аранжиментът прави Максим Горанов. Изпълнителката обяснява по-късната реализация на парчето така: „Всяка песен идва със своето време. През април записах „Толкова ли любов” и "Пак така". Мислех да пусна първо „Толкова ли любов”, но „Пак така” е по-ритмична и реших, че е по-подходяща за летните месеци, докато баладата е много нежна. Това е песен, на която трябва да се обърне повече внимание, защото е много специална и скъпа за мен.”

Мира споделя, че се гордее изключително много с тази балада и смело казва, че тя е една от най-добрите в нейния репертоар.

Изпълнителката споделя още и, че досега не е преживявала онази спокойна, улегнала любов, в която човек търси утеха. Винаги е изпитвала разтърсващи емоции във връзките си, за които човек е способен да прави компромиси, да разбере, че не трябва да е егоист, а да се раздава до край и въпреки всичко, да не съжалява, че го е направил.

Клипът към новата балада на Мира „Толкова ли любов” е заснет от режисьора Тенчо Янчев. За снимките той избра нетрадиционни локации, първата от които – жп депо в софийския квартал „Надежда”. Втората част от снимките беше реализирана в още по-урбанистичен пейзаж и над певицата се изля проливен дъжд.

автор: СЛАВА
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 08 мар 2011 20:33

Мира в дует с Щилиян пее „Слънце мое“

Горещата изпълнителка на "Сънни Мюзик" Мира се завръща на музикалната сцена, след кратко отсъствие, с дуетна песен. Парчето се казва "Слънце мое" и е съвместен проект с познато лице на попфолк почитателите - Щилиян. Текстът е написан от Лора, а аранжиментът е дело на Денис Орхан.

"Исках да направя дуетна песен още преди година, може би. Идеята за такъв проект дойде отдавна. Имах текста и музиката, но трябваше да се спра на дуетен партньор" - споделя Мира. "Намирането на такъв беше сложно, тъй като мъжката партия в песента е от две части. В едната трябва да се рапира, но в другата - да се пее. Единственият изпълнител, който ми дойде наум тогава беше колегата ми от Сънни - Щилиян." Изпълнителят се превъплъщава в ролята на рапър за пръв път.

"Песента "Слънце мое" е динамична и бърза и носи лятно настроение и емоции. С екипа сме планирали да пуснем парчето заедно с видео клип, който ще снимаме през идния месец. Т.е. "Слънце мое" ще стане факт именно в началото на пролетния сезон, когато времето се затопли и публиката е готова за нови, по-горещи ритми." - категорична е Мира.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 20 мар 2011 22:08

Дуетът на Мира и Щилиян бил записан преди година

Преди малко повече от седмица Signal.bg писа, че Мира и Щилиян ще представят дуетно парче на феновете. Песента е озаглавена "Слънце мое". Тя е дело на Денис Орхан и Лора.

В последствие стана ясно, че парчето било готово преди година, но причината за забавянето била, че аранжорът заминал за чужбина и завършените тракове изчезнали.

Преди Щилиян певицата пробвала за дуетен партньор не един и двама известни изпълнители, които обаче не издържали теста - да могат да рапират и пеят едновременно. Най-добре с римите на текстописката Лора се справил именно Щилиян.

"Мъжката партия е много трудна. При Щилиян хубавото е, че се справи веднага с речитатива, а освен това пее прекрасно" - сподели Мира, която вече обмисля и видео реализацията на "Слънце мое". В клипа двамата ще бъдат с много интересни и нестандартни визии. Очаква се проектът да бъде финализиран до месец.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 25 мар 2011 15:36

Мира изневери на Милко

Звездата на „Сънни мюзик” Мира „изневери” на колегата си Милко Калайджиев като записа дуетната песен „Слънце мое” с Щилян. Самият Милко взе Теди Александрова на мястото на Мира в продължението на най-големият им хит - „Хей малката”-2 и сега тя отговаря на удара.

Въпреки че, Милко и Теди първи пуснаха своят дует, истината е, че Мира и Щилян са готови с техния запис още преди година. Причината съвместната им песен да се забави толкова е, че аранжора на дуетното парче - Денис Орхан ( „Точно ти” и „Бурята в сърцето ми”) заминал на работа в чужбина, а вече почти завършените тракове изчезнали мистериозно.

Преди Щилян певицата пробвала за дуетен партньор не един и двама известни изпълнители, които обаче не издържали теста - да могат да рапират и пеят едновременно. Най-добре с римите на текстописката Лора се справил именно Щилян. „Мъжката партия е много трудна. При Щилян хубавото е, че се справи веднага с речитатива, а освен това пее прекрасно”,сподели Мира, която вече обмисля и видео реализацията на „Слънце мое” . В клипа двамата ще бъдат с много интересни и нестандартни визии.

Мира уточнява, че въпреки творческите изневери, с Милко са в отлични отношения и не са се карали

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 05 май 2011 22:27

МИРА С ПРАЗНИЧЕН КОНЦЕРТ В БЕРЛИН

Мира ще изнесе празничен концерт в Германия по случай Гергьовден. Събитието ще се състои в Берлин, в дискотека „Чака-рака” на 7 май. Певицата е подготвила много весели и жизнерадостни песни, които ще заредят с настроение всички присъстващи.

Организаторите проявяват голямо желание за нейното участие и изключително коректното им отношение е причина изпълнителката да приеме този ангажимент, въпреки че концертът съвпада с планувана обиколка из Париж и Милано. Пътуването, по време на което Мира щеше да търси подходящо място за снимките на новия си клип, не се отменя, а се отлага с една седмица.

Мира е сред изпълнителите с най-много участия навън. Пяла е на концерти в Гърция, Турция, Македония, Албания, Израел, Германия, Италия, Испания, Франция, Белгия, Холандия, Канада.

Информация: Емилия Павлова/Сънни мюзик

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 06 юни 2011 11:15

МИРА ОТРИЧА ДА ИМА ВРЪЗКА С ТОДОР ЯНЧЕВ

Мира категорично отрича да има каквито и да било отношения с футболиста Тодор Янчев. Изказването й е продиктувано от излязлата наскоро в медиите информация за връзка между двамата. Според източници, те били забелязани да си държат ръцете и да се гледат повече от приятелски в столичен ресторант.

Мира споделя, че е неприятно изненадана от поредната невярна информация за нея. Чувала е футболиста по име, но не само, че не го познава, но дори не знае как изглежда, и не може да си обясни по какъв начин са я свързали с него.

На певицата вече ù е омръзнало да я свързват с познати и непознати. Мира има сериозна връзка повече от 2 години. Кой е избраникът на сърцето ù не желае да споделя, тъй като не търси популярност чрез връзката си, а и иска да се предпази от бъдещи спекулации относно личния си живот. „С приятеля ми живеем заедно и той много добре знае, че това са глупости, но вече ми омръзна да ме изкарват любовница на кого ли не”, сподели красивата изпълнителка по повод на излязлата статия.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 12 юли 2011 16:22

Мира: Човек трябва да се бори, въпреки всичко

Мира гостува на "Открит микрофон". Пред микрофона на Signal.bg певицата сподели, че умишлено си е дала творческа
почивка, за да осмисли какво се случва и разбере какви са очакванията на публиката към нея.

"Аз вече 10 години и нагоре съм в попфолка. Смятайки първото ми явяване на "Тракия фолк" - 99-та, 12 години са вече в нашия бранш и нещата доста са се променили оттогава. Мисля, че за добро" - казва Мира.

Според нея уеднаквяването не е само в попфолк жанра, но навсякъде в музиката, дори в световен мащаб е така, категорична е изпълнителката. "Ние сме за това - да може да радваме хората и да правим това, което те искат да слушат" - споделя Мира.

През всички тези години на сцената на фолка изпълнителката не си е позволявала да критикува нито жанра, нито публиката, нито колегите си. Независимо от трудностите, които и тя е изпитвала, не е искала да се оплаква при своите медийни изяви.

"Когато много плачеш, че нещо не върви, дори и да не е така, то започва да ти се случва. Човек трябва да се бори, въпреки всичко. Какъв е другият вариант - да спреш и да не се мъчиш. Милко примерно е човек, който ми доказва, щото всеки изпълнител, който е толкова години в бранша, му идва даден момент, в който не може да улучи песен или нещата не се получават точно така, както си ги е представял, му идва за момент да се откаже, омръзнало му е или му идва тежко. Ето Милко, след толкова години, изкара толкова голям хит, който се пееше от всички нас. Това ми доказа, че никога не трябва да се отказваш, ако обичаш нещо да правиш, защото рано или късно на хората, които работят и влагат енергия и любов, им се връща" - на мнение е певицата.

До седмица Мира ще заснеме клип на дуетната си песен с Щилиян и обещава занапред да се включва по-активно с нови сингли.

veli1199

Мнение от veli1199 » 18 юли 2011 10:13

С коя изпълнителка да направи дует Мира?

Мира наскоро записа дуетна песен с Щилиян, а тези дни предстои заснемането на видеоклипа към сингъла. За първи път двамата се събират за общо парче и певицата не крие, че е очарована от вокалните качества на колегата си, с когото са в една и съща музикална компания.

За феновете не е тайна, че най-успешните си дуети досега Мира направи с Милко Калайджиев, но тандемът им бе разделен, когато певицата напусна "Пайнер". Въпреки това, изпълнителите запазиха изключително близки приятелски взаимоотношения. Няколко години по-късно и двамата вече имат дуетни песни с други сценични партньори.

По време на интервюто в "Открит микрофон" Мира реши да отправи предизвикателство колкото към читателите на Signal.bg, толкова и към себе си като пожела да се допита до публиката с коя певица да направи дуетна песен.

"Искам да задам едно предизвикателство към вашите читатели. В моята 12-годишна кариера аз нямам дует с жена. Могат да дадат идея, според тях с кого бих могла да направя дует" - каза Мира пред камерата на Signal.bg и обеща, че ще вземе под внимание коментарите на феновете.

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16040

veli1199

Мнение от veli1199 » 16 авг 2011 15:38

ЧУЙ „Слънце мое“ Мира и Щилиян

Дългоочакваното дуетно парче на Мира и Щилиян "Слънце мое" вече събира отзивите на меломаните. За направата на сингъла феновете научиха още в началото на месец март, но появата му се забави няколко месеца.

"Слънце мое" е по аранжимент на Денис Орхан и текст на Лора.

Отговори

Върни се в “Мира”