Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 12 яну 2013 12:41

Харесаха Лияна и в Китай

Лияна се радва на изненадващ интерес от страна на китайските интернет потребители. Музикалните сайтове - www.56.com, www. 52qwbl.com и www. agq.cc харесаха хитовете на красивата изпълнителка - "Дай цигара", "Изневяра" и "Кус -кус".

След като звездата на Сънни Мюзик направи безспорен пробив в Русия, където „Ох, ох“ и „Изневяра“ предизвикаха истински бум, сега все по-голям интерес към песните й се наблюдава и в Китай.

Тамошни почитатели на нашенката дори вече качват нейни клипове в сайта за видеосподеляне - YouTube, определяйки я като бляскава и дългокрака. Явно перфектната визия и атрактивните музикални проекти на родната звезда й печелят фенове не само в България.

В момента Лияна записва последните четири песни към предстоящия й 4-ти албум, който ще излезе в близките месеци. Талантливата певица обмисля да включи в него и песен на руски език, заради успеха на хитовете й там.

veli1199

Мнение от veli1199 » 19 яну 2013 18:02

Лияна: Влязох сериозно в музиката, когато пазарът се пресяваше

Лияна е щастлива, че съдбата ѝ поднася най-доброто и успява да сбъдне мечтите си. Фолк звездата изпрати една изключително успешна година и не крие, че се чувства удовлетворена от постигнатото в професионален план.

В интервю за "Открит микрофон" на Signal.bg певицата сподели: "Коментира се, че в попфолка имало криза.... Аз усещам един възход, нещата ми се развиват по най-добрия начин. Кризата я чувам просто като дума, не я усещам. Благодарна съм най-вече на Господ, на семейството си, на хората, с които работя, че нещата се развиват все по-добре и по-добре".

През 2012-та година Лияна представи на публиката 5 хитови песни, с видеоклипове към тях. Певицата успя да направи дует с израелския изпълнител Ofir Cohen, като песента им "Забранена любов" се радва на голям интерес. Синглите "Тяло, пречиш ми", "Звяр", "Изневяра", с DJ Ники и "Дай цигара" затвърдиха позициите ѝ сред най-актуалните имена във фолка.

"В момента, когато почвата беше най-плодотворна и всяко нещо, дори да не го посееш надълбоко, покълваше, аз тогава бях в някаква летаргия, бях изчезнала съвсем. При мен винаги нещата са супер абсурдни - попадам в абсурдни ситуации и се измъквам по най-добрия начин. Влязох сериозно в музиката точно в периода, в който нещата бяха на кантар, пазарът жестоко се пресяваше. Това беше най-трудният и най-рисковият период според мен, но се радвам, че се чувствам като един победител. Когато оцеляваш в най-трудния момент, значи оттук нататък, когато дойде моментът, когато нещата ще се облекчат и всички ще станат по-добри, тогава се надявам да покоряваме и други сцени" - коментира изпълнителката.

veli1199

Мнение от veli1199 » 03 фев 2013 16:41

Лияна: За три месеца попфолкът претърпя страшна метаморфоза

"Подготвям песен, дори по-силна и въздействаща от "Изневяра"... Скоро се надявам да я чуете" - разкри Лияна пред феновете си в социалната мрежа.

Фолк звездата на Сънни Мюзик подготвя новия си музикален албум, в който обещава да бъде много щедра към почитателите си и да включи 20 песни.

Макар че актуалният й сингъл "Дай цигара" излезе в средата на декември 2012-та, в момента изпълнителката работи по няколко нови проекта. В интервю за "Открит микрофон" на Signal.bg Лияна разказва:

"Имам 4 нови песни, които са уникални. Това е най-доброто, което Мартин Биолчев е правил за мен, въпреки че имаме страшен успех с всички предишни песни. В момента съм много затруднена за текстовете. Отбелязвала съм много пъти, че на хората им е писнало да слушат едни и същи фрази, едно и също обяснение в любов. Както на една жена й е писнало да чува един и същи комплимент от 100 мъже. Аз зная в даден момент всеки един какво ще дойде и ще ми каже. Жената обръща внимание на този, който ще я заинтригува с по-интересна реплика, на по-изобретателния, на по-провокативния тип, на мъжа, който знае как да й бръкне в душичката, но с точната дума, в точния момент" - подчертава тя.

Хитовата певица, която в последните години сама пише текстовете на песните си, е на мнение, че публиката променя своите предпочитания твърде бързо и изпълнителите трябва да обръщат внимание на тези нови тенденции.

"Аз много мога да играя с рими. Мога да напиша 10 текста за 10 минути. Мога да ги подредя по най-хубавия начин, но това ще са фрази, думи, чути в още 100 песни. Имам песни, в които съм много крайна в изказа си, но точно тази крайност провокира слушателя, той я запомня и си я запява. Някой я харесват, някои- не. В момента съм затруднена, защото търся подходящата провокация и хората са на вълни. Сега са в един период, в който обичат да слушат текста, обичат да вникват в смисъла, обичат да пеят с изпълнителя. Знаеш ли колко се променя публиката?! За три месеца попфолкът претърпя страшна метаморфоза относно продукцията. Вече хората искат да слушат текстове, искат послания. В клубовете неслучайно влизат и поп изпълнителите." - обяснява Лияна.

А каква точно ще бъде новата й песен, предстои да разберем.

veli1199

Мнение от veli1199 » 08 фев 2013 21:47

Лияна пуска албум и DVD в началото на лятото

Новият музикален албум на Лияна ще включва синглите, излезли в последните две години, както и няколко чисто нови парчета, като едно от тях ще се появи с видеоклип непосредствено преди представянето на диска, сподели певицата в "Открит микрофон" на Signal.bg.

"Албумът ми ще има към 20 песни. Щедра съм, защото всяка една от песните ми има и видеореализация и в един момент всички песни са познати, популярни, а трябва да има и нещо ново. Новите 4 песни, които подготвям по никакъв начин няма да останат ощетени, те ще имат своите видеоклипове, но ще са бонус за всички хора, които харесват моята музика, моите песни и нещата, които се случват около мен. Това ще е една награда, един подарък за тях" - обясни звездата на Сънни Мюзик.

Лияна се надява в началото на лятото дългоотлаганият диск да бъде факт. Тя признава, че се е наложило да го забави, заради затруднения с текстовете, за които държи да бъдат достатъчно интересни за публиката. Изпълнителката все още не е решила какво име да даде на проекта си. "Надявам се да намеря заглавието, което по някакъв начин определя най-добре мен" - подчерта тя и допълни още пред камерата на Signal.bg:

"Според мен ще е албум и DVD и ще включва продукцията, която съм правила от две години насам. Хората, които ме заобичаха и приеха песните ми, те ме изкараха от тази дупка, в която бях изпаднала. Много благодаря на всички и много, много ги обичам, въпреки че някои не съм ги виждала никога".

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 27 мар 2013 07:38

Лияна се омъжва след няколко месеца

Изображение

Лияна разкри, че най-накрая с годеника си Махмуд, който е и баща на дъщеричката й, са решили след няколко месеца ще сключат брак.

Фолк звездата на Сънни Мюзик сподели пред Нова ТВ, че това ще стане в началото на лятото, за когато двамата са планирали да подпишат брака си, сватбеното тържество обаче ще бъде по-нататък във времето.

"Той много държи през 2013-та година поне да подпишем. Все го отлагах, но като че ли му дойде времето. Аз не мисля да имам други мъже в живота си. С времето този човек се доказа повече отколкото трябва" - обясни тя.

За бащата на детето си певицата не пести комплименти и добри думи. "Махмуд е не само мой приятел, той е мой закрилник. Във времето ми се доказа и ми показа, че няма как да срещна друг мъж като него, който да ме обича, колкото родителите ми, да държи на мен и да ме уважава безгранично" - разказа тя в предаването "На кафе" и допълни с вълнение: "Много искам да се видя като булка".

В медийното пространство връзката на Лияна и Махмуд е обсъждана многократно, като не липсват и доста спекулации на тази тема.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 02 апр 2013 01:22

Лияна: Понякога се чувствам много самотна

Изображение

Лияна, която е една от най-красивите фолк певици, сподели в телевизионен ефир, че в последно време се е затворила доста в себе си и не контактува с много хора. Макар че има доста участия и почти ежедневно е пред погледана феновете си, звездата на Сънни Мюзик признава, че няма много истински приятели.

"Понякога се чувствам много самотна, защото всеки си има половинката, всеки си има ангажиментите, задълженията вкъщи. Не искам да преча на никого или да или да им тежа по някакъв начин" - разказа тя в "На кафе" по Нова ТВ.

Изпълнителката многократно е казвала, че с най-близките си роднини, сред които е и фолк певецът Константин, се чувства най-добре. "Много съм щастлива, че къщата ни е изпълнена с много любов, че между нас има само и единствено любов. Аз не знам какви са тези разправии със свекърви и някакви ревности между роднински. Ние няма какво да делим. Хубаво е, пълна ни е къщата, но аз съм деликатен човек и не искам да дотягам на някого с присъствието си" - обясни тя.

Лияна не скри разочарованието си от появилите се негативни публикации по неин адрес, заради които още повече се е затворила в себе си.

"Покрай всичко, което ми се случи и обстоятелствата от живота ми, аз нямам много приятели. Много ми натежават тези неща, а пък напоследък, от месец и половина, имам чувството, че някой на личностна основа ли, не знам защо толкова ме е намразил, не спират разни отвратителни публикации по мой адрес, за които аз се ядосвам и ядосвайки се, не искам да придавам това настроение на когото и да било и се затварям още повече" - сподели певицата.

Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 15 апр 2013 16:53

Лияна влезе в руски топ албуми
Изображение

Лияна присъства ударно в селекцията на музикалния сайт www.topalbums.ru, съдържащ най-добрите албуми и компилации на руския пазар.

Звездата на Сънни Мюзик е единствената чуждестранна певица, която е включена в хитови компилации като „Русский хит стандарт“, „Pop - новое и лучшее“, „Микс вояж русской музыки“, „Руский ултра модный“, Руский супер хит“ и още много други.

В други албуми като „Главная дискотека Европа плюс“ и „Mega HIT парад 100“, Лияна отново е единствената българска звезда, редом със световни изпълнители като Енрике Иглесиас, Давид Гета, Джей Ло, Риана, както и най-актуалните руски артисти. Песните на Лияна и композиторът Мартин Биолчев като „Ох, ох“ и „Изневяра“, явно са сред любимите на руските музикални фенове.

Нашата певица впечатлява не само с глас, но и с перфектната си визия и неслучайно клиповете й също са сред най-гледаните.

В края на април Лияна ще снима видео на най-новата си песен, която е с модерно звучене и с потенциал за летен хит.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 26 апр 2013 07:58

Лияна: Успях да изградя собствено име и се радвам

Изображение

Лияна винаги се е дистанцирала от интригите в най-комерсиалния жанр, които в последно време стават все повече и повече. Фолк звездата на Сънни Мюзик разкрива как успява да се опази от скандали.

"Чувствам се добре като не контактувам с хората от тези среди - не само от фолка, но и от шоубизнеса. Така имам повече време за детето си. Коцето е единственият ми приятел от фолк средите, не само мой роднина, но и приятел" - обяснява изпълнителката пред paparazzi.bg.

Новият й сингъл "Кой е той" бе презентиран преди два дни и скоро ще се сдобие с видеоклип. За режисурата на лентата Лияна се е доверила на Николай Скерлев.

Някои читатели на Signal.bg вече коментират песента като потенциален хит, а изпълнителката определя новото попълнение в репертоара си така:"Доста е ударно, супер различно от нещата, които изпях в последните месеци, песен, която казва една голяма истина".

Актуалната фолк певица с удовлетворение отбелязва: "Успях да изградя собствено име и се радвам, че хората ме свързват предимно с песните ми. Смятам, че достигам до хората с моите песни".

Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от BobiTo » 07 май 2013 16:36

Новото видео на Лияна с премиера утре
Новото видео на Лияна към песента "Кой е той", дело на хитмейкъра Мартин Биолчев, ще се завърти утре от 13:00 часа в ефира на "Фен ТВ". Читателите на Signal.bg имат възможност да видят снимки и тийзър от клипа дело на режисьора Николай Скерлев.
Изображение
Мястото на действието в клипа е автомивка, насред почти пустинен пейзаж (каменната кариера в Кремиковци), в която среща си дават куп атрактивни персонажи. Като собственик на автомивката се изявява популярният актьор Николай Николаев, известен като бате Николай от "Захарно петле". Най-колоритният участник, обаче е малкият, но само на ръст актьор - Виктор, който въпреки комедийният си талант, в края на видеото изненадва всички с хулиганската си проява.
Изображение
Самата Лияна е по-красива отвсякога в ролята си на перфектната изкусителка. Тя така умело борави с женското си обаяние, че кара главния герой - моделът Крис, да загуби ума и дума в нейно присъствие. За съблазнителната визия на певицата заслуга имат гримьорът Бони и коафьорът Жоро Петков.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 08 юни 2013 14:36

Лияна с ново DVD за топ форма

Изображение

Лияна, която скоро ще пусне новия си албум, паралелно подготвя и друга изненада за феновете си. Звездата на Сънни Мюзик, известна като тяло №1 на попфолка, е решила да разкрие своите тайни за топ форма в ново DVD.

Изпълнителката признава, че за това й решение я подтикнали нейните почитатели, които постоянно й задавали въпроси за начина, по който се поддържа. Родната Лара Крофт не крие, че фитнес режимът й е изключително строг - включва ежедневен крос и дълги часове работа във фитнес залата, както и в домашни условия.

Певицата, която е носителка на няколко награди за перфектно тяло и визия, ще разкрие най-любимите си упражнения, за които се е убедила, че имат невероятен ефект.

В новото DVD Лияна смята да наблегне на зоните, които са най-важни за повечето жени, а именно тялията, ханша и бедрата, но ще има комплекси и за всички мускулни групи. Упражненията ще бъдат подходящи и за мъже, защото напоследък й се случвало често и млади момчета да я питат, как да се сдобият с релефна коремна преса.

Изображение

Отговори

Върни се в “Лияна”