Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 23 юни 2012 18:25

Лияна: Имам нужда от по-дълга ваканция

Лияна вече е в турския курорт Бодрум заедно с годеника си Махмуд и дъщеря им Дениз.

"Ще изкараме десетина дни в Бодрум, после ще отидем и до Истанбул. Имам нужда от по-дълга ваканция" - каза пред bliasak.bg Лияна.

Тя и Дениз с нетърпение изчакали последния учебен ден и завършването на малката, която е възпитаничка в частно училище, веднага след това заминали за южната ни съседка.

Лияна със сигурност няма да има притеснения за формата си на плажа, тъй като през последните седмици тренираше суперусилено, за да компенсира изпуснатото време, когато беше болна.

Резултатът е налице - стегнатото й тяло събра очите на всички по време на снимките към клипа й с Ofir Cohen към съвместната им песен "Забранена любов". Лентата се очаква с нетърпение от феновете на фолк звездата.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 24 юни 2012 18:44

КАКВА ИЗНЕНАДА ГОТВЯТ БОРИСА И ЛИЯНА?

Топ моделът Бориса Тютюнджиева публикува на своята страница във Фейсбук актуален фотос, на който е заедно с фолк дивата Лияна. Снимката веднага породи въпроса каква ли изненада готвят двете красавици.

Дали чаровната Бориса няма да е сред лицата в новото видео на хитовата изпълнителка? Или пък двете ще блеснат в някоя обща фотосесия? Едно е ясно – съберат ли се на едно място две от най-красивите българки, със сигурност ни очаква нещо вълнуващо.

Напоследък кариерите на Лияна и Бориса са в силен прогрес. Едната жъне успехи като модел на световно ниво, а наскоро се разбра, че ще дебютира и като актриса в холивудския хит „Погрешен завой 5″, докато пък с всяко свое ново парче Лияна затвърждава реномето си на една от най-харесваните и слушани български певици.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 17 юли 2012 19:49

Лияна: Ако се омъжвах, нямаше да го крия!
Изображение
Тези дни мнима новина, че Лияна се е омъжила за половинката си Махмуд обиколи доста електронни издания. Истината обаче е друга - фолк певицата изобщо не планира да вдига сватба нито сега, нито в близко бъдеще.

"Аз съм казала "да" на Махмуд в момента, в който ми предложи да се оженим. Дала съм обещание и това е достатъчно. За радост или за съжаление, не планирам да се женим скоро, защото се чувствам удовлетворена от връзката ни такава, каквато е сега" - заяви пред bliasak.bg тя.

Лияна недоумява как така в някои жълти издания се тиражира, че се е снимала в булчинска рокля и обяснява, че най-вероятно става дума за бялата ефирна рокля от клипа "Забранена любов" към дуетната й песен с Офир Коен.

"Ако щях да правя сватба, нямаше да пускам такива мистериозни снимки и да оставям хората да гадаят дали ще бъда булка или не. Такова важно решение в живота изисква сериозно отношение - ако се омъжвах, щях да изляза и да го споделя пред всички, нямаше да го крия" - категорична е актуалната фолк изпълнителка.
Изображение

Потребителски аватар
buBi_
Регистриран: 04 юли 2012 20:04
Любима певица: Андреа,Анелия
Любим певец: Галин,Фики,Карлос

Мнение от buBi_ » 23 авг 2012 13:00

Лияна: Коцето ме насърчава да участвам във VIP Brother
Изображение
Наскоро стана ясно, че Нико Тупарев е поканил във VIP Brother фолк певицата Лияна, но тя е отказала да участва в риалитито. Актуалната фолк изпълнителка не скри и какви са конкретните причини за отказа й.

"На първо място не бих оставила детето си самичко за толкова време, а и смятам, че един изпълнител, или дори една жена, не трябва да се разкрива докрай. Смея да твърдя, че винаги съм се стремяла да запазя интереса на мъжа до себе си, като запазя някакъв процент мистерия около личността ми и не се разкривам докрай" - категорично заяви певицата пред bliasak.bg.

Припомняме, че нейният братовчед Константин спечели безапелационно първия сезон на VIP риалитито и симпатиите на огромната зрителска аудитория. Лияна сподели, че днес той я навива да вземе участие във формата, чийто нов сезон стартира тази есен.

"Коцето ме подкрепя много и ме насърчава да не се притеснявам и да се престраша да участвам. Но не мисля, че се страхувам, по-скоро не търся популярност на всяка цена" - сподели певицата.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 11 сеп 2012 16:41

Лияна снима видеоклип на нова песен

Лияна и израелският музикален идол Офир Коен успяха с първото си дуетно изпълнение да предизвикат завиден интерес не само у нас, но и в неговата родина. Дуетната песен "Забранена любов" вече се върти ударно и по израелските музикални канали.

Съвместният им хит се радва на голяма гледаемост и в интернет пространството, като броят на посетителите не спира да расте. Музиката на парчето е дело на самият Офир Коен, който е звезда от каталога на Media Men Group/ Мюзик Медия Груп България.

"Забранена любов" е втората песен на Лияна, която пробива зад граница, след като хитът й "Ох ох" направи истински бум в Русия миналото лято. Там звездата на Сънни Мюзик попадна в над 10 сборни диска с най-големите хитове на руския пазар - постижение, което не е имал друг роден изпълнител в последните няколко години.

Лияна не лежи на стари лаври, а вече подготвя и нови изненади за почитателите си. "Тяло №1" на попфолка до седмица ще заснеме и видеото към новата си песен.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 11 сеп 2012 18:17

Лияна снима видеоклип на нова песен

Изображение
Съвсем скоро Лияна ще заснеме нов клип, научи Signal.bg. Певицата възнамерява до седмица време да снима видео на нова песен.

Междувременно певицата споделя задоволството си от успеха на дуетното ѝ парче с Ofir Cohen "Забранена любов". Песента вече се върти ударно и по изрелските музикални канали.

"Забранена любов" е втората песен на Лияна, която пробива зад граница, след като хитът ѝ "Ох ох" направи истински бум в Русия миналото лято. Там звездата на Sunny Music попадна в над 10 сборни диска с най-големите хитове на руския пазар - постижение, което не е имал друг роден изпълнител в последните няколко години.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 15 окт 2012 14:51

Американски сайт хвали Лияна
Изображение

Актуалният хит на Лияна - "Изневяра", бе високо оценен от известния американски сайт за европейска поп музика - Еuropopped. След изключителния пробив, който изпълнителката на Sunny Music направи в "Русское радио" и руското MTV с песента си "Ох, ох", това е поредното признание за нея.

Лияна е титулована като една от големите поп звезди в България, която става все по-голяма и ярка.

"Лияна пусна доста класен нов сингъл и видеоклип, който в момента нагрява класациите в София и извън нея. Песента се казва "Изневяра", а видеото, съответно, изследва темата за неверен любовник" - са само част от отзивите в американския сайт.

От Europopped не пропускат да споменат, че изпълнителката е секс символ у нас и се е появявала на корицата на "Максим". Атрактивната ѝ и съблазнителна изява във видеото към "Тяло, пречиш ми" също не е останала незабелязана от популярния блог.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 19 окт 2012 18:11

ЛИЯНА ИЗНЕНАДА ДЪЩЕРЯ СИ С ПРИКАЗНО ПАРТИ

Лияна организира приказно парти за рождения ден на дъщеричката си Дениз в пиано бара на клуб „Plazza”, който е собственост на братовчед й Константин. Приятелите и съучениците на вече 10-годишната сладурана участваха в маскен бал, концерти и различни игри.

На партито се появи и самият Константин, заедно със съпругата си Надя и малката им дъщеричка Мариана. Те подариха на рожденичката нежно медальонче в розово. Дениз бе зарадвана и с много други подаръци като красива кукла, плюшени играчки и книги.

Лияна пък изненада дъщеря си с триетажна торта, украсена с шоколадов микрофон, защото Дениз вече върви по нейните стъпки и мечтае да стане певица. Рожденичката е сред солистките в училищният хор и обра аплодисментите с отлично изпълнение на хит на Селена Гомез. Приятелите й също се изявиха на сцената и на фона на популярни песни като "Макарена", "Ai Se eu Te Pego", "Asereje", всички деца пяха и танцуваха в продължение на няколко часа.

Партито продължи и с много атрактивни ролеви игри, включващи даже имитация на Майкъл Джексън и лунната му походка, както и бийтбокс. Лияна не издържа и се включи в някои от игрите за кеф на децата, а всички други родители също се забавляваха страхотно и подкрепяха малките от масите. Дори прабабата на рожденичката – Лили, смело припяваше и се радваше наравно с децата.

След като Дениз духна свещичките, развълнуваната Лияна призна, че това е най-щастливият й ден, а малката Дени е най-голямото й съкровище.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 05 ное 2012 08:47

ЛИЯНА С НОВ ПРОБИВ В РУСИЯ

Image

Звездата на "Сънни мюзик" Лияна направи нов пробив на руския пазар. Последният й хит с диджей Ники "Изневяра" намери място в престижната класация за най-популярните и гледани музикални клипове в сайта www.clipafon.ru – топ 50. Порталът е обявен като музикална медия, оформена според предпочитанията на потребителите. В актуалната седмична класация видеото на красивата певица е класирано под №41. В месечната класация на същия сайт, която се оглавява от корейското музикално чудо PSY, българската песен е на 44 място, като след Лияна са дори новите парчета на Алиша Кийс и Джъстин Бийбър.Лияна отново е единствената нашенка, която намира място в класацията наред с най-актуалните световни и руски звезди. Явно екипът, създал песента – Мартин Биолчев, диджей Роско, Лияна, както и режисьорът Ники Скерлев, са впечатлили взискателната руска публика.Това е вторият успех за певицата в Русия, след като хитът й "Ох, ох" бе приет повече от добре на тамошния пазар. Песента бе включена в над 10 компилации, наред с най-големите руски и световни хитове, и проби в ефира на руското MTV.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Sevdi
Регистриран: 10 сеп 2010 01:11
Любима певица: Алисия

Мнение от Sevdi » 28 ное 2012 09:32

Лияна снима „Дай цигара“ в началото на декември

Лияна подготвя нова изненада за своите почитатели. В началото на декември певицата ще снима видеоклип към новата си песен "Дай цигара".

Звездата на Sunny Music ще работи отново с режисьора Ники Скерлев, след големия успех на съвместното им видео към "Изневяра". Клипът намери място дори в топ 50 на руския музикален портал Clipafon, събрал най-големите руски и световни хитове.

Автор на текста на "Дай цигара" отново е Лияна, а музиката и аранжиментът са дело на композитора Мартин Биолчев. Песента вече се очертава като една от любимите на феновете, което е причина именно тя да бъде клипирана.

Изпълнителката ще запише още 4 нови песни до края на годината.

"Искам албумът, който ще пуснем в началото на 2013-та да съдържа 20 песни - комплимент към моята публика. Те ще са супер различни - ще има и по-темпераментни, и по-баладични, както и няколко с поп звучене, като "Изневяра", каквито се харесват и в чужбина" - издаде Лияна.
Изображение

Отговори

Върни се в “Лияна”