Новини

Отговори
Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 25 мар 2012 14:45

Лияна: Софи е достойна за световната сцена

Изображение

Лияна дава най-висока оценка на Софи Маринова, която ще представя страната ни в "Евровизия" през месец май. За своята колежка от Сънни Мюзик тя казва:"Софи е най-добрият избор и по този въпрос мисля, че не може да има две мнения. Софи е певица, достойна да заблести на световна сцена, и мисля, че ще бъде високо оценена, защото като че ли чужденците могат да бъдат по-обективни и повече да се радват на таланта на българите, отколкото ние самите" - подчертава изпълнителката на "Ох, ох" в интервю за "Марица".Отскоро феновете на Лияна я виждат и в ново амплоа - на телевизионна водеща в предаването "Пред банята" по TV7, където има своя рубрика. Фолк изпълнителката признава, че новата роля й допада и се аргументира защо:"Аз съм човек, който приема предизвикателствата, а и темите, които ще се засягат в предаването, са ми близки. Аз съм, както повечето хора знаят, бивша спортистка, но никога спортът не е отсъствал от живота ми и до ден днешен продължавам интензивно да се занимавам със спорт".За работата си пред телевизионната камера едно от най-красивите лица в нашия ефир признава: "Красотата е важна, но оттам нататък човек трябва да разчита и на други качества. Ще разчитам на познанията ми от спортната сфера. Контактите с публиката, които съм имала по време на певческите ми изяви, също помагат, защото знам как да ги накарам да се усмихнат и да се забавляват. Също така разчитам и на моите колеги в студиото".
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 27 мар 2012 17:56

Лияна реши: Снимам клип на "Звяр"

Лияна е насрочила снимки за нов видеоклип, който ще е към песента "Звяр", авторска композиция на Мартин Биолчев.

Преди време парчето изскочи в Мрежата и тутакси събра суперлативите на многобройните фенове на фолка. Още тогава изпълнителката сподели в интервю за Signal.bg, че е изненадана от добрите отзиви за "Звяр", без дори да има видеоклип и подчерта, че песента се харесва страшно много, когато я изпълнява и по участията си.

Тя се колебаеше известно време дали да направи по-зрелищен клип на новия си хит или да заложи само на видеоверсия, но явно вече е решила: "На 29-ти снимам клипа към "Звяр" - обяви тя във фейсбук профила си. Този четвъртък екипът й се събира, за да даде ход на лентата, а феновете остават в очакване скоро не само да слушат, но и да гледат песента.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 02 апр 2012 11:21

Лияна: Посващавам "Звяр" на всички мъже
Изображение
Лияна провокира за пореден път феновете на попфолка с новото си парче "Звяр". Песента вече дава заявка за тотален хит. Отново автор на текста е самата изпълнителка, а музиката и аранжиментът са дело на хитмейкъра Мартин Биолчев.

"Посвещавам "Звяр" на всички мъже. Всички знаем, че мъжете обичат да ги асоциират с нещо страшно и непобедимо, нещо като зверче, затова и парчето е за всички супер мъжкари. В същото време обаче песента е своеобразна закачка межу жените, които си съперничат в живота" - споделя изпълнителката.

Лияна вече засне и видео към парчето, режисьор на лентата е Ники Нанков. "Клипът е сниман в Долна Малина, като за целта е построен специален декор – златна клетка, в която ще видим разпределяне на женски територии чрез силови похвати, а на мъжете е отредено място в публиката" – разкрва част от сюжета сексапилната изпълнителка на Сънни Мюзик.

И този път певицата залага на типичната за нея спортна визия и на съветите на стилиста Христина Тушева. "Звяр" ще се завърти официално в ефира на радиостанциите от днес, но отзивите на феновете вече са повече добри. Очаква се до няколко дни и видеоклипът да е в ефира на музикалните телевизии.
Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин

Мнение от BobiTo » 16 апр 2012 23:41

Лияна вече планира лятната си ваканция

Изображение

Лияна очаква лятната ваканция, през която двете с дъщеря й Дениз ще заминат за Турция. Певицата отсега очаква с нетърпение пътуването, тъй като казва, че в Турция си почива чудесно и се връща презаредена с много нови идеи и готова за работа.

"Мъжът ми Махмуд има бизнес планове, мисли да купува един хотел в Бодрум и ще заминем всички там, когато успея да си освободя малко повече време" - призна брюнетката пред bliasak.bg.

В момента певицата се изявява и като водеща и времето й за почивка става все по-малко. Тя призна, че лятото е любимият й сезон, защото само тогава тя може да си позволи ваканция заедно с дъщеря си. И тази година двете ще забегнат към южната ни съседка, където ще прекарат няколко седмици.

През седмицата Лияна пусна клип на актуалното си парче "Звяр", което посвети на силния пол. "Всички знаем, че мъжете обичат да ги асоциират с нещо страшно и непобедимо, нещо като зверче, затова и парчето е за всички супер мъжкари. В същото време обаче песента е своеобразна закачка межу жените, които си съперничат в живота" - сподели изпълнителката.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 17 апр 2012 18:26

Лияна: Чувствам се застрашена!

Изображение

Лияна потвърди пред Signal.bg, че от известно време сигурността й е застрашена. Певицата не скри, че е получавала заплахи и дори се стигало до по-сериозни ексцесии, което я принудило да ползва охрана."Няколко пъти вече попадам в различни супер неловки ситуации, без да съм давала повод. Аз се отнасям с внимание към всеки, който е дошъл на мое участие, за да се весели, но има хора, които прекаляват с агресивността си да се домогнат до мен на всяка цена и директно ме заплашват" - обясни тя и подчерта, че се чувства все по-неспокойно по време на клубните си изяви.Звездата на Сънни Мюзик изрази разочарованието си, че се връща времето отпреди десетина години, когато подобно отношение към фолк изпълнителките било често явление. "За съжаление, изглежда това време не е отминало" - каза тя."Не знам какво си мислят някои, че сме лесно достъпни ли?! Може би в медиите е създаден такъв образ на певиците" - учудва се Лияна и е категорична, че поведението на някои новобогаташи издава, че се притесняват от нищо. Певицата сподели, че даже обмисляла да ограничи за известно време участията си.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин

Мнение от BobiTo » 29 апр 2012 03:28

Лияна и Ofir Cohen финализират дуетния си проект

Изображение

Лияна е записала дуетното си парче с Ofir Cohen, за подготвяния проект тя разкри пред Signal.bg още в края на февруари.

Международният проект с израелския изпълнител е нова версия на хитовото парче от репертоара му "Ba Elaih" и ще бъде в два варианта - българо-израелска и англоезична версия.

"Ще има и английски вариант, и текст, който ще се пее от него на иврит. Радвам се, че сме го вдъхновили Ofir, тъй като той е написал мъжките партии на английски. Пее се за много любов, а в моята - българската част, се пее и за забранената любов, която е толкова желана, толкова силна" - разказа преди време изпълнителката в "Открит микрофон" на Signal.bg.

Очаква се Лияна и Ofir Cohen до няколко месеца да представят продукта си из цяла Европа. След като сингълът вече е записан, звездата на Сънни Мюзик е много щастлива от крайния резултат.

Предстои да бъде реализиран и видеоклипът, който ще е под режисурата на Николай Нанков, с когото Лияна работи за своите клипове. Певицата се надява до 6 май да са готови и с тази съществена част на проекта за европейския музикален пазар.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 30 апр 2012 21:46

Лияна: Подготвям песен, на която много залагам!
Изображение
Лияна не спира да изненадва приятно меломаните. Фолк звездата наскоро записа дуетната си песен с израелския изпълнител Ofir Cohen. Както Signal.bg писа, до 6 май ще бъде факт и видеото на международния проект.

Междувременно певицата сюрпризира феновете си и с друга новина: "Подготвям една песен, на която много залагам! Мисля, че ще докосне всички, мен ме докосна - с мелодията и с енергията, която носи..." - написа тя в своя Facebook профил.

Актуалното ѝ парче "Звяр", което излезе с клип на 12 април, вече се нареди сред хитовите попадения на сезона.
Изображение

Потребителски аватар
Sevdi
Регистриран: 10 сеп 2010 01:11
Любима певица: Алисия

Мнение от Sevdi » 06 май 2012 10:34

Лияна записва дует с Ofir Cohen

Лияна работи по международен проект с израелския изпълнител Ofir Cohen, това разкри изпълнителката първо в "Открит микрофон" на Signal.bg. Дуетната песен ще бъде нова версия на хитово парче от репертоара на израелската звезда.

"Имам и един проект с един чужд изпълнител. В петък /б.а. днес/ аз влизам в студио, за да запиша моята част. Там нещата се развиха по най-неочаквания начин. Албумът ми е на път, само чакаме да направим дуета с Ofir Cohen. Исках да купя тази песен. Продуцентите на Ofir Cohen пожелаха да видят мои клипове, да чуят мои песни и от тяхна страна дойде предложение не само да ми дадат песента, но и да направя дует със самия изпълнител, който е изключително талантлив. Песента му беше един от големите хитове. Да не ме обвините пак, че правя кавърверсии" - казва Лияна в интервюто за Signal.bg.

Международният дует ще предложи на феновете два варианта на съвместната си песен - българо-израелска и англоезична версия.

"Радвам се, че ще има и английска версия на песента. Искат да подпишем и един договор, в който да се разберем и за световни права на песента, т.е те ще направят опит песента да направи своя пробив и на световния пазар. Дай Боже, аз съм сигурна, че рано или късно, ще си говорим и на тази тема" - споделя звездата на Sunny Music.

Лияна е убедена, че това е една възможност пред нея да излезе на международната сцена със силна песен, която да впечатли публиката.

"Хубаво е, че Израел е една вратичка, т.е. много изпълнители, може би, са правили дуети с израелски певци, но това е песен, която се слушаше по дискотеките, независимо от това дали държавата е част от Ориента или не. Беше хит и в Турция, слушали сме я и в някои от европейските държави, може би затова толкова силно впечатление ми беше направило това парче" - обяснява тя.

"Ще има и английски вариант, и текст, който ще се пее от него на иврит. Радвам се, че сме го вдъхновили Ofir, тъй като той е написал мъжките партии на английски. Пее се за много любов, а в моята - българската част, се пее и за забранената любов, която е толкова желана, толкова силна" - разказва още певицата.

Лияна поначало сама пише текстовете към своите песни, но за този проект е пожелала друг автор да напише думите на нейната част от парчето. "За първи път от толкова време насам се доверих на друг автор, на най-добрия текстописец, според мен. Ще чуете ще видите. Не исках в този дует да префасонирам моята съдба и моите емоции" - подчертава изпълнителката.

Днес Лияна записва своята част от песента. Веднага траковете ще бъдат изпратени на Ofir Cohen, за да направи неговата партия в дуета. Съвсем скоро предстои и заснемането на видеоклипа в България. "Клипът искам да е като в приказка" - казва певицата, която отново се доверява на режисьора Николай Нанков.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 май 2012 12:17

Лияна събра погледите Plazza, съпорт й дадоха Емилия и Коцето
Изображение
Лияна очарова с визия и хитове по време на участието си в Plazza Dance Sofia. Тя не остави равнодушни купонджиите, които освен че се насладиха на песните "Ох, ох", "Кус-кус", "Запознай се смен", "Да я науча", "Звяр" и други, си направиха многобройни фотоси с актуалната изпълнителка.

Силен съпорт на звездата на Сънни Мюзик даде братовчед й Константин, който е и собственик на клуба, както и Емилия, която пък се забавляваше в заведението, но излезе на сцената, за да поздрави специално колегите си и гостите там.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 04 юни 2012 22:19

Лияна снима клип на "Забранената любов"
Изображение
Лияна е готова с новата си песен. Песента е със заглавие "Забранената любов" и хитовата изпълнителка обещава проекта да е много различен и въздействаш.
Снимките на новият клип са насрочени за 11-ти юни.
Изображение

Отговори

Върни се в “Лияна”