Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 08 яну 2012 18:27

Лияна записа нова песен
Изображение
Лияна сподели с феновете си в facebook, че няма търпение да им представи новата си песен.
"Нямам търпение да ви представя новата си песен... Скоро ще споделя и заглавието й... :)))"
написа певицата в официалният си facebook.
Кога ще се появи новата песен и ще се наложи ли като ХИТ предстои да разберем.
Изображение

Потребителски аватар
Sevdi
Регистриран: 10 сеп 2010 01:11
Любима певица: Алисия

Мнение от Sevdi » 02 фев 2012 11:53

Лияна издаде подробности около новия си проект

Поп фолк певицата Лияна издаде подробности около новия си проект, който ще носи името „Тяло пречиш ми“.

Ето какво сподели тя в своята официална Фейсбук страница:

„Дойде време да ви кажа как се казва новата ми песен. Това е песента, от която ще настръхнат всички… Не мога да ви издам цялото съдържание, но заглавието говори само за себе си – „Тяло пречиш ми“. Това е проекта, на който държа най-много, защото в него съм изляла душата си…“

Съдейки по самото заглавие няма как и видеото да не бъде секси. То ще бъде заснето в студио с режисьора Николай Нанков. Нямаме търпение да го видим!
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 06 фев 2012 12:39

Лияна прави подарък на феновете си за Деня на влюбените
Изображение
Лияна ще поднесе своеобразен музикален подарък на феновете си за Деня на влюбените. Певицата обяви, че новият й сингъл "Тяло, пречиш ми" ще бъде промотиран именно на 14 февруари.

Звездата на Сънни Мюзик преди няколко дни засне видео към проекта и не скри, че предстоящата й песен е със силна доза провокация и към самата нея.

Лияна сподели със своята публика и фраза от текста, който отново е нейно дело: "Тяло, пречиш ми - иска тебе, не мен... Ти попречи ми да изпитам любов..." - се пее в парчето, което е по музика на Мартин Биолчев.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 15 фев 2012 12:36

Лияна: Това е песента, с която ще ме запомнят
Изображение
Новата песен на Лияна излезе със заглавие "Тяло, пречиш ми" и предизвика многобройни коментари на фенове, като повечето от тях са на мнение, че певицата се представя в нова светлина и този път залага на интересна и сериозна тематика.

"На много момичета тялото в един момент се оказва най-големия враг. Всеки гледа какво е отвън, но никой не иска да влезне вътре в душата им. Съдържанието е много изчерпателно. Всяка една девойка може да открие себе си" - споделя изпълнителката пред TV7 и е убедена: "Може би това ще бъде песента, с която ще ме запомнят".

Лияна е подтикната към тази тема от житейските си наблюденията и от разказаните истории на свои познати, които я накарали да се размисли и вдъхнови за такъв текст.

"Казали са, че хората съдят по корицата за една книга, а не по-съдържанието. В един момент се чувстваш щастлива, обгрижвана, обичана, но всичко това отминава много бързо, след като човекът получава това, заради което се е преструвал или е слагал хиляди маски, за да получи теб, а не да получи сърцето ти или да се бори за душата ти. Вдъхновението да напиша текста ми дойде от историите на много мои познати. "Тяло, пречиш ми. Искат тебе, а не мен" - обяснява Лияна.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 24 фев 2012 17:53

Лияна записва дует с Ofir Cohen

Лияна работи по международен проект с израелския изпълнител Ofir Cohen, това разкри изпълнителката първо в "Открит микрофон" на Signal.bg. Дуетната песен ще бъде нова версия на хитово парче от репертоара на израелската звезда.

"Имам и един проект с един чужд изпълнител. В петък /б.а. днес/ аз влизам в студио, за да запиша моята част. Там нещата се развиха по най-неочаквания начин. Албумът ми е на път, само чакаме да направим дуета с Ofir Cohen. Исках да купя тази песен. Продуцентите на Ofir Cohen пожелаха да видят мои клипове, да чуят мои песни и от тяхна страна дойде предложение не само да ми дадат песента, но и да направя дует със самия изпълнител, който е изключително талантлив. Песента му беше един от големите хитове. Да не ме обвините пак, че правя кавърверсии" - казва Лияна в интервюто за Signal.bg.

Международният дует ще предложи на феновете два варианта на съвместната им песен - българо-израелска и англоезична версия.

"Радвам се, че ще има и английска версия на песента. Искат да подпишем и един договор, в който да се разберем и за световни права на песента, т.е те ще направят опит песента да направи своя пробив и на световния пазар. Дай Боже, аз съм сигурна, че рано или късно, ще си говорим и на тази тема" - споделя звездата на Sunny Music.

Лияна е убедена, че това е една възможност пред нея да излезе на международната сцена със силна песен, която да впечатли публиката.

"Хубаво е, че Израел е една вратичка, т.е. много изпълнители, може би, са правили дуети с израелски певци, но това е песен, която се слушаше по дискотеките, независимо от това дали държавата е част от Ориента или не. Беше хит и в Турция, слушали сме я и в някои от европейските държави, може би затова толкова силно впечатление ми беше направило това парче" - обяснява тя.

"Ще има и английски вариант, и текст, който ще се пее от него на иврит. Радвам се, че сме го вдъхновили Ofir, тъй като той е написал мъжките партии на английски. Пее се за много любов, а в моята - българската част, се пее и за забранената любов, която е толкова желана, толкова силна" - разказва още певицата.

Лияна поначало сама пише текстовете към своите песни, но за този проект е пожелала друг автор да напише думите на нейната част от парчето. "За първи път от толкова време насам се доверих на друг автор, на най-добрия текстописец, според мен. Ще чуете ще видите. Не исках в този дует да префасонирам моята съдба и моите емоции" - подчертава изпълнителката.

Днес Лияна записва своята част от песента. Веднага траковете ще бъдат изпратени на Ofir Cohen, за да направи неговата партия в дуета. Съвсем скоро предстои и заснемането на видеоклипа в България. "Клипът искам да е като в приказка" - казва певицата, която отново се доверява на режисьора Николай Нанков.

veli1199

Мнение от veli1199 » 26 фев 2012 11:35

Лияна ще пее с Никос Вертис

Песента "Тяло, пречиш ми" предизвика многобройни коментари от меломаните. Голяма част от тях са впечатлени от добрата версия, която предлага Лияна и на първо място от текста. Не липсват и упреци, че певицата е направила кавър на хитово парче от репертоара на гръцката звезда Никос Вертис.

По този повод Лияна коментира в интервю за Signal.bg: "Искам да отбележа, че не съм откраднала за "Тяло, пречиш ми"- песента на Никос Вертис, а всички права са уредени, купени, подписали сме дговори".

Изпълнителката на Сънни Мюзик разкри, че ще има съвместна изява с гръцкия си колега, на която ще изпеят парчето в дует. "В най-скоро време тази песен ща я направя с Никос Вертис на сцената на едно от бузукитата, на които той има концерти в Атина. Песента се развива по най-прекрасния начин. Той знае, че съм я изпяла, както и авторът на музиката също" - каза тя.

veli1199

Мнение от veli1199 » 01 мар 2012 14:38

Лияна става телевизионна водеща от 5 март

"Започвам един нов телевизионен проект" - сподели Лияна в "Открит микрофон" на Signal.bg. Хитовата фолк певица вече има опит в телевизионното предаване "Разбий Иван и Андрей", където бе в ролята на асистенка на водещите.

Изпълнителката не скри, че има голямо желание да води своя рубрика. "Обвързвайки се с дадена медия трябва да редуцирам участията си в други телевизии, други изяви... В интерес на истината имам две предложения за предаване. Със сигурност ще е много весело" - каза Лияна пред Signal.bg и не скри, че и двете предложения били от еферни телевизии.

Вчера стана ясно, че новият телевизионен проект е "Пред Банята" и тръгва всеки понеделник вечер по TV7.

Форматът на предаването, което ще води е близък до това, което е нейната същност. "Ще се засяга и темата за спорта, ще е и светско, и спортно предаване. Ще е много интересно, не е имало такова предаване" - каза още певицата, която ще влиза в ролята на телевизионна водеща веднъж в седмицата.

Шоуто дебютира в праймтайма на TV7, веднага след старта на пролетния полусезон на Виктория футболно първенство.

От 5 март феновете на спортното шоу "Пред банята" ще гледат своите любимци вече в понеделник от 19:45. Спортно-коментарното студио на "Факторът Кошлуков" ще се излъчва самостоятелно в праймтайма на националната TV7.

Титуляри в седмичното спортно шоу продължават да бъдат Емил Кошлуков и спортните журналисти Ники Александров и Иво Райчев, като "Пред банята" ще е с продължителност час и половина.

По традиция всяка седмица водещите ще канят популярни лица от българския спорт. "Новото в случая е, че излъчването в понеделник ще ни позволи да направим сериозен и изчерпателен анализ на най-интересните и спорни моменти от съботно-неделния спорт в България и по света" - разкриват продуцентите на предаването !no frame media.

Шоуто ще залага и на познатия забавен прочит на спортните събития от седмицата, включващи най-запомнящите се лафове, гафове, успехи и скандали от изминалите седем дни.

Със старта на шоуто към триото ще се присъедини и едно ново лице - фолк певицата Лияна, която ще има 15-минутна рубрика, посветена на светската страна на спорта. "Лияна е атрактивна и известна, но причината да я направим част от нашия екип е, че дълги години е била активен спортист. Да не забравяме, че тя има и две републикански титли по лека атлетика в бягането на 800 метра" - коментираха своя избор авторите на "Пред банята".

Зрителите на предаването ще продължават да участват активно в "Пред банята" - в началото на всеки брой гостите в студиото ще отговарят на най-интересните въпроси, зададени на Facebook страницата на предаването. Освен участието си чрез въпроси, зрителите ще имат възможност всяка седмица да печелят специални награди, като от предаването ще разкрият повече подробности по въпроса в близките дни.

Последният брой на "Пред банята" като спортно-коментарнo студио в предаването "Факторът Кошлуков" ще бъде тази събота, 3 март. Два дни по-късно, на 5 март, е дебютът на шоуто в праймтайма на националната TV7.

veli1199

Мнение от veli1199 » 10 мар 2012 18:32

Лияна е почти готова с новия си албум

Лияна скоро ще зарадва почитателите си с нов музикален албум. Почти всички песни за диска вече са записани, каза певицата в интервю за Signal.bg.

"Може би имам 15 песни. Имам още три, които чакат да бъдат записани. Имам нови, които не са слушани досега, те вече са записани" - обясни изпълнителката.

В новото CD ще бъде включен и дуетът ѝ с израелския изпълнител Ofir Cohen, подчерта тя. Както вече писахме, международният дует ще предложи на феновете два варианта на съвместната си песен - българо-израелска и англоезична версия.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 23 мар 2012 12:24

11 фолк певици в битка за перфектно тяло

11 фолк певици са сред VIP-красавиците, номинирани за наградите на конкурса "Perfect body", който ще събере известни личности от различни сфери на 28 март в Sin City. Конкурсът, чиито права държат Цвети Разложка и Нина Норд, се провежда за втора поредна година.
За най-красив естествен бюст тази година ще мерят сили моделката и бизнесдама Гери Дончева, Диана Стоянова - Lady Bulgaria Universe 2010, Венета Харизанова и Lady Bulgaria Millenium 2011 Яна Анатольевна. Най-красивият тунингован бюст е категория, оспорвана от Анелия, Алисия, Кали и Златка Димитрова.
Лияна и Вили Сечкова са сред номинираните за най-красиви крака, а за наградата за най-секси устни ще се борят Галена, Десислава - Dess, Николета Лозанова и Мария Илиева. Преслава и Емануела са включени в категорията най-красива усмивка, а за най-красива коса са номинирани Малина, Маги Желязкова, Гери Райчевска и Андреа.
За цялостна визия ще мерят сили Камелия, Ирен Онтева, Галена, Емануела и Ивана Скендерова, а сред мъжете - DJ Дамян, Ники Китаеца, Александър Беседин, Мартин Камбуров и Богомил Брезин.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Sevdi
Регистриран: 10 сеп 2010 01:11
Любима певица: Алисия

Мнение от Sevdi » 23 мар 2012 23:53

Лияна - най-гореща звезда, Коце е мачо на годината, а Андреа - най-стилна

Лияна грабна приза за "Най-гореща звезда" на Годишната церемония за светски награди Paparazzi Awards, която се проведе снощи в bar Plazza - Студентски град.

Тя спечели в конкуренция с Анелия, Венета Райкова, Луиза Григорова и Златка Димитрова, след едномесечно гласуване във Фейсбук страницата на paparazzi.bg. Лияна се появи повече от зашеметяващо с къса черна рокличка и стилна плитка, като огряна от фойерверки на сцената и акапелно изпя песен на Софи Маринова, с което поздрави колежката си за успеха й по пътя към "Евровизия".

"Естествено, че аз съм най-мъжкар от номинираните" - суетно подвикна Константин по микрофона, след като му бе връчена наградата за "Мачо на годината". Той се пребори за призовото място с Илиян, Тони Стораро, Иван Караджов и Гъмзата.

Домакинята на партито Андреа се появи с няколко часа закъснение, след като й се развалила колата, връщайки се от участие във Варна. Тя взе наградите за "Секси хит на годината" за песента "Докрай" и за "Най-стилна звезда", като на сцената от нейно име я получи стилистът й Вили.

"Светско откритие на годината" стана Анна-Мария Чернева, която изпя дебютната си песен "Стой на място".

С едни гърди пред конкуренцията се оказа Траяна, която си тръгна с приза "Най-бомбастичен бюст". "Най-кичозна звезда" стана Емануела, "Най-досадна" - Катрин Вачева, а Николета Лозанова, която пропя е "Издънка на годината". "Най-скандална" пък е Бриана, която вкара Ивелин Попов в леглото си, малко преди да се окаже, че Елена е бременна от него.

Екс-плеймейтката Тайра, която се е устремила към фолк-небосклона, раздаде на всеки един от победителите луксозни подаръци. Специалната награда на Plazza Dance за "Най-обичан хит" отиде при Джена, която си получи наградата лично от Константин.

На церемонията се изявиха и прохождащите изпълнители Александър и Alexa, които представиха дебютните си парчета.

След официалната церемония в bar Plazza, купонът продължи до 4 сутринта в Plazza Dance клуб, където на сцената пред над 500 души хитовете си изпяха Траяна, Коцето, Лияна и Джена.
Изображение

Отговори

Върни се в “Лияна”