Новини

Отговори
Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:36

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 09 юли 2010 12:42

ВЕСЕЛА И ВИКТОР ЗАЛАГАТ НА ИМИДЖОВ КЛИП

„Късаш рокли“ – лятното парче на Весела и Виктор, засне режисьорът Тенчо Янчев в неделя, 4 юли. Снимките протекоха в луксозния хотел „Виктория Палас“ в Слънчев бряг.

„Лентата е изцяло имиджова, не сме залагали на сюжет“, разкри Виктор. Всичко в клипа е подчинено на играта на цветовете и тоалетите. За интересния грим на фолк изпълнителите се погрижиха ръцете на Кремена Колева, която е и майстор фризьор, носителка на престижното отличие „Златна ножица“.

Три визии смениха изпълнителите. Стайлингът и решенията за тоалетите са изцяло плод на творческото виждане на Виктор, който за пореден път влиза в тази роля. „Ще ни видите в нова светлина. Весела е много различна и мисля, че досега тя не се е показвала на почитателите си в такава светлина“, разкри Виктор.

В една от визиите той е превъплътил колежката си Весела „ала Мерилин“. „Много ù отива този образ. Реших да експериментирам просто. Не очаквах, че ще се получи повече от успешно. Стои ù естетически, няма нищо преекспонирано“, обясни „бащата“ на „Парите са ни мания“.

Кога ще е готов видеоклипът, зависи от клипмейкъра Тенчо Янчев. „Веднага щом Тенчо приключи, клипът ще се появи на екран“, каза Виктор. Проектът „Късаш рокли“, дело на текстописката Радостина Денчева и композитора Красен Павлов, ще се излъчва в ефира на Фен тв.

Информация: Йордан Гергов
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 08 апр 2011 14:41

Весела скъса със Sunny Music, продължава соло

Весела прекрати договорните си взаимоотношения със "Sunny Music", съобщи самата тя в ефира на радио "Сигнал плюс".

"Преустановихме договора си с Крум. За 2 години много малко хора разбраха, че аз съм в тази музикална компания. Нямам нищо против нея, разбира се. Много страхотни хора са. Много добре се разбирахме с тях, но просто усетих, че не сме си взаимно полезни. Мисля, че дотолкова мога и сама да се справям - без фирма, а благодарение на приятели, които са зад гърба ми, които много ми помагат и затова реших да преустановя договора си с фирмата" - обясни Весела пред Емилия Стоянова.

Равносметката ú за двете години като изпълнител на "Sunny Music" са, че не е успяла да представи нито достатъчно песни, нито да направи хитово парче.

"В случая направих 2 песни, които доста малко се въртяха, а все пак аз съм вложила в тях средства, които съм изкарала сама с доста труд. Не мисля, че ми донесоха достатъчно, че да мога да продължа да правя нови песни" - аргументира се изпълнителката.

Оттук нататък Весела поема отново по пътя на самопродуциращ се изпълнител, какъвто беше след напускането на "Пайнер". Тя вече е потърсила сътрудничество с телевизията на Десислава, където феновете могат да гледат клиповете ú.

"Сега продължавам напред. Говорихме си с Йовко - директорът на телевизията на Десислава. Засега сме се разбрали по тяхната телевизия да се въртят моите песни и те от няколко дни се въртят по DSTV. Аз лично много се радвам за Десислава, че направи телевизия. Тя е колежка, все пак знае с какви трудности се сблъсква един изпълнител, влиза ни в положение. Надявам се наистина да се разрасне нейната телевизия и колкото се може повече колеги да се въртят в нейния ефир" - казва Весела.

Певицата има намерение скоро да пусне и нов сингъл, но все още не е готова с конкретна песен. "Сега съм решила да заложа на някоя румънска песен. Дори с Йовко си говорихме, че те държат права на някои от румънските песни. Смятам да чуя някои от тях" - сподели още изпълнителката.

Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 19 май 2011 15:02

Весела: Съгласна съм да прекратя кариерата си...

Наскоро Весела се раздели с продуцентите си от "Sunny Music" и пое по пътя на самопродуциращ се изпълнител. Екипът на Signal.bg се срещна с певицата в ресторант "Едно време" - езерото Ариана, за да научим подробности за това и да разберем какво се случва при нея.

Забелязахме, че Весела е променила цвета на косите си, дори носеше цветни лещи. Направила промяната заради феновете, които искали да я видят и в друга светлина. Разговаряхме за фолка едно време и за това, което се случва днес в най-масовия жанр. Певицата открито сподели своите впечатления и не скри, че не е готова за успех на всяка цена.

"Всеки решава сам засебе си какви са неговите приоритети и дали може да се раздели с приятелите, с дом, с каквото и да било. Просто аз съм решила, че това за мен са много ценни неща и немога да се разделя с тях. Съгласна съм да прекратя кариерата си, но никога няма да предам доверието на приятеля ми, никога няма да продам имота си и да остана на пътя. Никога не бих го направила, дори и в името на кариерата си, дори да нямам занапред кариера. Страшно много обичам музиката и съм казала, че занапред гладна няма да остана. В една кръчма да отида, пак ще работя, пак ще пея и ще си изкарвам пари. Мен не ме е срам от това. За мен по-ценни са другите неща" - споделя Весела пред Signal.bg.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 06 юни 2011 11:26

Весела и Екстра Нина с мини турне в Берлин

Изображение

В края на месец Май две от ветеранките на попфолка и добри приятелки в живота - Весела и Екстра Нина, изнесоха два концерта в германската столица Берлин за многобройните наши сънародници там.

Ето какво са впечатленията на Екстра Нина от тази визита:

"Бяхме поканени да изнесем два концерта в Берлин, в два "чака-рака", както аз ги наричам, клуба, за петък и събота, в края на месец май. Пътувахме с кола, като при преминаването ни през Сърбия, в Белград се видяхме с Бобан Здравкович и заедно пихме кафе, обсъдихме бъдещи и настоящи творчески планове, а след това продължихме през Унгария до Германия. Времето през цялото пътуване беше прекрасно - топло и слънчево. Пристигнахме на сутринта и нашите организатори и вече приятели ни настаниха в хотела. Хората там са изключително гостоприемни и се показаха като големи домакини. Разходиха ни навсякъде из Берлин, или поне на места, които задължително всеки трябва да посети, отивайки в този красив град. Видяхме Берлинската стена, т.е. това което е останало от нея като исторически паметник, кулата и всички други атракции и забележителности.
Много бяхме изненадани от спокойствието и реда в града и по улиците, няма ги тези ужасно изнервящи задръствания, на каквито сме свикнали в София. Спокойно се придвижваш навсякъде. Всяка сутрин, след като приключихме нашите ангажименти и веселба в заведението, задължително ни водеха на закуска или обяд в български ресторанти с традиционна нашенска си кухня. Посетихме и елитен турски ресторант. Любопитното е, че има страшно много казина и във всяко заведение, независимо какво е , а даже и на гарата, летището и много други места, имаше ротативки за игра. Но в интерес на истината не си опитахме късмета с Весела.

Концертите и участията ни преминаваха с огромен интерес и посещаемост всеки път. Налагаше се да пеем най-вече темпераментни песни и много малко балади, сръбско също. Разбира се не пропуснахме по няколко пъти да изпеем и нашите най-популярни и хитови парчета, а дуетът "Блондинка" прозвуча цели 3 пъти едната вечер. Когато приключихме с ангажиментите, решихме да останем още един ден, за да отделим повечко време за обиколка из Берлин. По улиците се срещахме с хора от най-различни националности. Тъй като аз говоря английски, сметнах, че лесно ще се ориентираме навсякъде, но се оказа, че почти никъде не можех да го използвам. Турският и немският са най-полезни за там. Естествено като две жени, не минахме и без шопинг тур по моловете и главните булеварди на града. Много е евтино, особено храната в големите магазини и заведения. По-евтино е от България. А стандартът на живот е много висок. Страхотно беше - с две думи".
Изображение

Отговори

Върни се в “Весела”