Евала бе, брат ми! Евала.. че пишеш в дискусията.

Отговори
Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Re: Евала бе, брат ми! Евала.. че пишеш в дискусията.

Мнение от georgi.rogachev » 01 авг 2013 23:54

GaLiioo написа:
georgi.rogachev написа:Неговата стратегия е да пуска през 2 месеца песни,с лесно запомнящ се текст и които са за кючек.И стават тотални хитове.Вярно,че се повтарят,но да не е само той.Повечето са така.
Повечето ?! Кои друг пуска през 1 месец мазен кючек , които повечето не искат да го чуят повече ? Прави толкова тъпи и банални текстове , че даже вкарва обиди в тях за да се харесват. :x
И като не искат да го чуят,защо на неговите участия има толкова много хора и всички избухват?!

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 01 авг 2013 23:54

Виж колко участия има тази година.. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 01 авг 2013 23:55

5 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev

Мнение от georgi.rogachev » 01 авг 2013 23:55

Peaceful написа:Виж колко участия има тази година.. :roll:
Нали каза,че неговите участия са бутикови и са съсредоточени в най-големите дискотеки.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 01 авг 2013 23:57

Има повече участия, но те не се вписват във форума, защото от diapason спряха да му ги обявяват, а във официалния си facebook профил предпочита да коментира родопските одяла на феновете си, пред това да си напише участията.
Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev

Мнение от georgi.rogachev » 01 авг 2013 23:57

.:Maria:. написа:Има повече участия, но те не се вписват във форума, защото от diapason спряха да му ги обявяват, а във официалния си facebook профил предпочита да коментира родопските одяла на феновете си, пред това да си напише участията.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Peaceful

Мнение от Peaceful » 01 авг 2013 23:58

.:Maria:. написа:Има повече участия, но те не се вписват във форума, защото от diapason спряха да му ги обявяват, а във официалния си facebook профил предпочита да коментира родопските одяла на феновете си, пред това да си напише участията.
И после Азис не си е повярвал! :roll:
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 02 авг 2013 00:02

Не смейте да коментирате вида му или визията на някоя негова приятелка (Н-Ло, Маги Желязкова и т.н), защото ще ви прокълне! Един път един негов фен беше написал, че Маги е грозна на една снимка и Азис в отговор написа как може човек с ракови образования по лицето да коментира красотата на жена. Първо да си махнел раковите образования, защото ако се видели на Азо нямало да му е приятно човека да го пръска с гной от раковите си образования... После видях профила на човека и се оказа, че има две бенки на лицето, които явно ще станат ракови образования след клетвата :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Peaceful

Мнение от Peaceful » 02 авг 2013 00:02

.:Maria:. написа:Не смейте да коментирате вида му или визията на някоя негова приятелка (Н-Ло, Маги Желязкова и т.н), защото ще ви прокълне! Един път един негов фен беше написал, че Маги е грозна на една снимка и Азис в отговор написа как може човек с ракови образования по лицето да коментира красотата на жена. Първо да си махнел раковите образования, защото ако се видели на Азо нямало да му е приятно човека да го пръска с гной от раковите си образования... После видях профила на човека и се оказа, че има две бенки на лицето, които явно ще станат ракови образования след клетвата :roll:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Тоя е ИЗРОД! :shock: :shock: :shock:
Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev

Мнение от georgi.rogachev » 02 авг 2013 00:02

.:Maria:. написа:Не смейте да коментирате вида му или визията на някоя негова приятелка (Н-Ло, Маги Желязкова и т.н), защото ще ви прокълне! Един път един негов фен беше написал, че Маги е грозна на една снимка и Азис в отговор написа как може човек с ракови образования по лицето да коментира красотата на жена. Първо да си махнел раковите образования, защото ако се видели на Азо нямало да му е приятно човека да го пръска с гной от раковите си образования... После видях профила на човека и се оказа, че има две бенки на лицето, които явно ще станат ракови образования след клетвата :roll:
Това вече е прекалено. :shock:

Отговори

Върни се в “Азис”