Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 14 окт 2012 14:02

Николета Лозанова в новото видео на Азис
Изображение

Николета Лозанова участва в новия видеоклип на Азис, който е към песента "Ти за мен си само секс". Веднага след заснемането на лентата, плеймейтката пусна във фейсбук профила си кадър от клипа и обясни за феновете:

"Ти за мен си само секс, просто секс... Много от вас ще открият себе се в тази фраза... Само ще ви разкрия, че кадърът е от най-новото видео, което заснехме към бъдещия хит на Азис... Клипът се получи зашеметяващ и ви обещаваме да се влюбите в песента, от първото й слушане!"
Изображение

Азис все още не е оповестил кога ще бъде презентирано видеото, но проектът вече провокира многобройни коментари в Мрежата.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 25 окт 2012 00:30

АЗИС И НИКОЛЕТА В „ТИ ЗА МЕН СИ САМО СЕКС”!

Изображение

Вече е факт новото видео на Азис – „Ти за мен си само секс”, в което главната роля е поверена на атрактивната Николета Лозанова. Снимките на клипа, режисиран от самия певец, продължили два дни. Използваната локация представлява декор, построен специално за сицилиански филм.

Азис е облечен с тоалети на модна къща „Агресия”, а Николета залага на четири тоалета от световноизвестните марки D&G и Dolce & Gabbana. По време на снимките двете звезди разполагали със собствени гримьорни. Интересното е, че никой от тях не знаел в какво ще е облечен другия до последно и така взаимно се изненадвали.

Топизпълнителят на Diapason Records, за когото всички знаем, че трудно може да се смути от нещо, признава, че този път имал притеснения, докато били на снимачната площадка. Те били свързани с горещите сцени с Николета, особено тези, в които тя е опряна на стената.

„Тя е най-добрата ми приятелка и ми беше много трудно да интимнича с нея!”, откровеничи Азис. Той довери, че след всяка целувка и двамата закривали лицата си с ръце, пламнали от притеснение. Красавицата, която не крие, че това е любимата й песен от репертоара на нейния приятел, през цялото време се опитвала да окуражава и двамата.

С известни усилия сцените били заснети и търсеният резултат бил постигнат. „Николета е изключителен професионалист. Не се оплака нито за миг, а прекара близо 20 часа на 18-сантиметрови токчета!”, не спира да хвали красавицата Азис. Гримът в „Ти за мен си само секс” е дело на Джули Ангелова и Кирил Чалъков, а косите – на Веселин Кондаков за салон „Фетиш”. Вижте клипа!
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 05 дек 2012 16:01

ЧУЙ "Коледа" на Азис

Изображение

Азис реши да зарадва всички с прекрасна песен, посветена на Коледа. Звездата на Diapason Records е заснел и видео към парчето, което ще се завърти до броени дни в ефира на Фен ТВ.
Атрактивният изпълнител сам създал музиката и текста на най-новия си проект „Коледа”. Аранжиментът на изключително нежната песен е дело на Мартин Биолчев. Записите са осъществени в студиото на Светослав Заров, който също помогнал много за доброто звучене.
Азис признава, че имал идеята за такава песен от много отдавна, но вдъхновението дошло с настъпването на студеното време. Краля на попфолка не крие, че зимата е любимият му сезон и той обожава да гледа навън, когато всичко е покрито със сняг и е бяло и чисто.
Коледа пък е най-красивият празник според изпълнителя и той винаги отказва ангажименти около тази дата, за да може да празнува с близките си хора. Обича да прекарва този светъл празник в Париж или Виена, за да се потопи изцяло в коледната магия.
Интересното е, че Азис дотолкова се радва на коледните песни, че при него те звучат във всеки сезон. „Винаги, когато ми е хубаво си пускам такива парчета. Карат ме да се чувствам страхотно, дори и през лятото” - довери той.
Сега с наближаването на празниците Азис е особено развълнуван и зареден с положителни емоции. С интерес очаква и реакциите на публиката за новата песен. „Пожелавам на всички да изживеят най-страхотните си мигове в края на тази година и да слушат моята „Коледа”!, каза звездата на Diapason Records.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 22 дек 2012 02:29

Задава се „Нещо мръсно“ от Азис

Изображение

Съвсем скоро Азис ще представи новата си песен, която е озаглавена "Нещо мръсно". Това разкри певецът чрез личния си профил в социалната мрежа facebook.
"Предварително НЕ се извинявам на никой относно новото ми парче, което ще излезне до броени дни! Казва се "Нещо мръсно". Текстът е изцяло мое дело! Всяка прилика с действителни лица и събития НЕ е случайна!!!" - пише Азис.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 05 яну 2013 17:21

„Пробвай се“ Хит на 2012 година

"Пробвай се" на Андреа и Азис стана хит на 2012 година. В последния ден от 2012 година стартира Годишната класация "Попфолк хит", в която участваха 12 хита, по 3 от всяко тримесечие на отминалата година.

Дуетната песен на Андреа и Азис получи най-голяма подкрепа от читателите на Signal.bg и завърши на първо място. На втора позиция финишира Анелия с "Да ти викна ли такси", а челната тройка завършва с Джена и "Да видя какво е". Любопитно е да отбележим, че в даден етап и трите песни оглавяваха временното класиране.

veli1199

Мнение от veli1199 » 07 яну 2013 17:15

Азис: „Нещо мръсно” пресъздава разговорите, които чувам

"Опитах се да пресъздам разговорите, които чувам". Това каза в предаването "Карбовски: Директно" фолк изпълнителят Азис по повод текста на новата му песен "Нещо мръсно". Той сподели още, че сам е написал този текст.

По думите му има негативни коментари, но те са 100, а хиляди пеят точно тази песен и я знаят наизуст. "Хората, които идват на мой участия, са най-освободените. Пресъздавам живота на тези хора" - така Азис обясни текста на песента, пише novanews.bg.

Ромският славей допълни, че той не говори по този начин. "Това е езика на народа. Точно затова те харесват тази песен" - уточни той и допълни, че песента му не е саксизъм.

На въпрос докъде може да доведе тази песен, той отговори: "До гражданска война" и попита: "Дали ако покажат Бил Гейтс, на другия ден 10 хиляди ще станат ли по-богати, защото са го гледали?". Азис допълни още, че: "На Запад, ако напишеш книга, ти ръкопляскат, но у нас не е така".

Според него елитът на нацията е Николета, Валери, Ванко 1 и на тях трябва да се подражава.

Тези дни стана ясно, че песента му "Мразиш" е гледана 10 милиона пъти в интернет. "Нямам обяснение за това" - каза Азис. Според него това е феномен.

"На изборите ще пея за този, който ме покани. Не съм ангажиран с никоя политическа партия" - сподели фолк певецът.

veli1199

Мнение от veli1199 » 19 яну 2013 18:03

Азис подготвя песен на турски

Азис работи върху ново парче. Този път ексцентричният изпълнител е решил да прикове вниманието на публиката с песен на турски език.

В последните години певецът сам си пише текстовете, но сега признава, че е потърсил съдействие от своя колежка, защото не знае езика.

Азис заяви в предаването "Лице в лице", че е досега е пял за различни политически партии и е готов пак да пее за всяка партия, независимо от политическите възгледи, които изповядва, дори и да са смущаващи.

"Бих пял за всеки, който ме покани и се разберем" - подчерта той и обясни още: "Аз ненапразно направих и най-новата си песен, която предстои да излезе до две седмици - на турски. Не знам езика, но моята колежка Есил Дюран ми помогна за текста. Много хора, които разбраха за песента, ми казаха: "Ти за ДПС ли се готвиш?".

the_crazy
Регистриран: 21 авг 2012 08:50
Любима певица: Андреа
Любим певец: Азис
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от the_crazy » 05 фев 2013 15:58

Николета и Азис казаха „Да“ на „Къртицата“

Азис, Николета Лозанова и Деян Донков казаха "Да" на шоуто, в което за първи път влизат заедно звезди и обикновени хора, съобщават от TV7.

Най-мабащното риалити шоу, правено у нас, започва през март в ефира на TV7. В първия сезон на "Къртицата" ще участват някои от най-големите български звезди, които ще живеят рамо до рамо със своите фенове.

Участието си във формата вече потвърдиха Азис, Николета Лозанова и Деян Донков. Заедно с избрани на кастинг обикновени хора, те ще изживеят най-голямото приключение, като трябва да се справят с различни физически и психологически предизвикателства, като от успехът на тези изпитания ще зависи развитието на действието и живота им в Базата.

В продължение на три месеца участниците в "Къртицата" ще застанат един срещу друг и срещу самите себе си, за да спечелят наградата от 250 000 лева.

Изображение

"Къртицата" е първото интерактивно риалити в България, в което и зрителите ще бъдат преки участници-детективи и всяка седмица ще могат да печелят по 5000 лева, ако следят развръзката и действията на Къртицата.

Кастингите за участие в шоуто ще се проведат на 15 и 16 февруари в Бургас, на 17 и 18 февруари във Варна, 22 и 23 февруари във Пловдив и на 24 и 25 февруари в София.
Продуцент на приключенското риалити е "Междинна станция", а водещи са Иван и Андрей. Форматът е излъчван в над 40 държави по цял свят, а консултант на първия му сезон в България е един от неговите създатели - Йост Розет.

"Колосалните мащаби на проекта - бюджет, участници, водещите чуждестранни консултанти и паричната награда от четвърт милион лева, са красноречивото доказателство, че "Къртицата" е №1 в сравнение с всички реализирани до момента риалити формати в България" - съобщи на специална пресконференция изпълнителният директор на TV7 Николай Бареков.

"Къртицата" е изключително успешно риалити шоу, което винаги надминава и най-смелите очаквания на зрителите, тъй като събира в себе си най-доброто от най-успешните риалити формати по света" - коментира Йост Розет.

"Селекцията на известните личности е много силна и можем да кажем, че сред тях има знаменитости, които за първи път се съгласяват да станат част от телевизионно риалити изживяване. Освен потвърдилите Николета Лозанова, Азис и Деян Донков, водим засилени преговори с няколко чужди звезди, които да се включат в проекта" - съобщиха водещите и продуценти на формата Иван и Андрей.

veli1199

Мнение от veli1199 » 06 фев 2013 16:12

„Сен Тропе“ - хит в четири държави

Песента "Сен Тропе", която всички познаваме добре в изпълнение на Азис, се превърна в тотален хит не само у нас, но и на Балканите. Освен в България, парчето вече звучи в още три държави, при това изпълнено от големите звезди на музикалната сцена в съответната страна.

Композицията, дело на изключително талантливия хитмейкър Мартин Биолчев и предствено блестящо от мегазвездата Азис, се появи на родния пазар през декември 2011 година и буквално за няколко дни се превърна в абсолютна сензация. И до днес то е едно от най-любимите на феновете и звучи ежедневно в радио и тв ефира, a разбира се, присъства и в плейлистата на всички DJ-и.

Ритмичната песен успя да привлече вниманието и на много музиканти извън България. Така първата кавър версия бе направена в Гърция през лятото на 2012-а година от един от най-популярните и обичани изпълнители там - Panos Kiamos. В неговия вариант парчето се казва "Fotia me fotia" и точно както се случи и с BG оригинала, то успя да се наложи като тотален хит в южната ни съседка, а скоро се сдоби и с видеоклип.

Подобна истерия с песента се наблюдава и в Румъния, където е изпята от топ артиста Florin Salam. Неговата интерпретация е запазила оригиналното заглавие на парчето - "Saint Tropez" и също е подкрепено с видео.

Последният успех на разбиващия хит е в съседна Сърбия, където е презентиран от популярния изпълнител Keba под заглавието "Ona to zna". Парчето ще бъде включено в новия албум на сръбската мегазвезда, който ще се появи съвсем скоро и на родния пазар от Diapason Records.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 08 мар 2013 15:27

Азис получи Майбах за рождения си ден

Изображение

Снощи Азис отпразнува своя рожден ден с шумен купон във варненска дискотека. Звездата на Diapason Records и многобройните гости се забавлявали до ранните сутрешни часове, а след това партито продължило край морския бряг.

В клуба в морската ни столица Краля на попфолка събрал близо 500 човека, с които отбелязал личния си празник. За да го уважат, дошли близките му приятели от всички краища на България. Сред VIP персоните, които се забавлявали заедно с хитовия певец бил и футболната легенда Георги Иванов-Гонзо.

Шумната компания купонясвала до рано сутринта в дискотеката, а след това се пренесли на плажа, където партито продължило с пълна сила. Азис признава, че никой от тях не почувствал студ, не само заради топлото и приятно време, а и заради приповдигнатото настроение на всички купонджии.

Звездата на Diapason Records получил множество подаръци, сред които телефони, бижута, дрехи с любимата му марка DSquared и много други.

Най-голямата изненада за вечерта обаче била торта във формата на Майбах, която му била поднесена от собствениците на елитни клубове. Идеята да поръчат сладкарско изделие с такъв вид хрумнала на бизнесмените, вдъхновени от последния хит на Азис „Евала”, в който се пее за такъв автомобил. Шоколадовото изкушение преминало през цялата дискотека под възхитените погледи на многобройните посетители и бурните им аплодисменти.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Азис”