Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 10 авг 2011 10:16

Азис: Кадър от последното ми видео

В официалната си Фейсбук страница Азис сподели кадър, на който е с намордник. В Мрежата веднага започнаха коментирите за провокиращия фотос. Вече е ясно, че кадърът е част от последния видеоклип на Азис. Певецът реши да застане пред обектива на Петър Тодорински - един от известните фотографи, работещи предимно с фолк изпълнители.
Дали на тази визия ще заложи Азис за Фен турнето, което стартира на 13 август, предстои да разберем. Както Siglnal.bg неотдавна ви информира, ексцентричният изпълнител ще участва в три от осемте града, през които ще премине първото лятно турне на музикалната телевизия, обединяваща различни стилове. Краля на фолка ще гледаме в Стара Загора /19,08/, Пловдив /21,08/ и Перник /27,08/.

Снимките може да видите тук - http://signal.bg/view_article.php?article_id=16490

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 авг 2011 14:36

Азис демонстрира перфектно тяло в нова фотосесия /Виж фотосесията/

Азис засне нова фотосесия, в която щедро демонстрира изваяното си фигура пред обектива на Петър Тодорински. Звездата на Diapason Records успя да отслабне до неузнаваемост и сега може да се похвали с визия, която е по-атрактивна от всякога.

В последните няколко месеца изпълнителят на "Гадна порода" успя да се раздели с цели 31 килограма, благодарение на диетоложката Енджи Касабие. Той комбинира специалния хранителен режим и с ежедневни занимания във фитнеса. По този начин успя да постигне тялото, за което винаги е мечтал. Сега певецът не крие, че новата фигура му дава повод за много по-голямо самочувствие и увереност.

Скандалният блондин не пропусна да увековечи актуалната си визия в специална фотосесия. Азис позира пред топфотографа Петър Тодорински по свалени дънки, яке Burberry първа линия и обувки с убийствено високи токчета.

Самият изпълнител признава, че никога не е изглеждал толкова модерно, колкото сега. С новоизваяното си тяло той е много по-смел в решенията си относно стайлинга, за който не се доверява на друг, а разчита изцяло на собствения си вкус. "Винаги съм се чувствал отлично в светлината на прожекторите, но сега искам постоянно да демонстрирам новата си физика. Толкова добре се чувствам в тялото си, че даже успяхме да заснемем фотосесията за по-малко от 30 минути, което е своеобразен рекорд." - сподели Краля на попфолка.

В момента Азис е концентрирал всичките си усилия върху подготовката за предстоящото турне на Фен ТВ. Той ще пее на концертите в Стара Загора /19.08/, Пловдив /21.08/ и Перник /27.08/, но все още пази в пълна тайна детайлите около сценичното си представяне. Със сигурност обаче звездата на Diapason Records няма да пропусне да провокира публиката и да представи запомнящо се шоу по начина, по който само той умее.

виж цялата фотосесия тук - http://signal.bg/view_photo_topic.php?p ... ic_id=1936

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16528

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 авг 2011 19:01

Азис прожектира автобиографичен клип по време на свое участие

Азис отново разчупи рамките и предложи уникално участие в Night Flight. За изненада на гостите, концертът му почна с филмче на видео стената, в което бяха включени автобиографични елементи, съобщиха за Signal.bg от столичния клуб.
Кадрите показват малко момче, родено в затвора и израснало в бедност, което имало голяма мечта - да бъде момиче. Във филмчето са включени и въздействащи снимки. Финалът пък е взет от приказките - как момчето се превърнало в лебед...

Веднага след това на сцената излиза Азис, решен в бяло, с ефектно поднесени песни и типичната за него доза еротика. Хитовете на звездата оставили за пореден път без дъх купонджиите, които демонстрирали умения както в танците, така и в пеенето, информират от клуба, в който Азис има най-чести изяви.

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 авг 2011 09:15

4 ЧАСА ЗВЕЗДИТЕ НА „ФЕН”ТВ И ПЛОВДИВСКИТЕ ИМ ФЕНОВЕ ПЯХА ЗАЕДНО

Четири часа продължи грандиозният спектакъл на Фен ТВ „Да обединим българската музика” в Пловдив. Освен фолклорните изпълнения на Радостина Паньова и Румяна Попова, на концерта звучаха най-популярните парчета на поп певците Орлин Павлов, Йоанна и дует "Ритон", както и емблематични хитове на Азис, Емануела, Теодора, Алисия, Таня Баоева, Тони Стораро, Софи Маринова, Джина Стоева, Ивена, Теодора, Dillan.

Феновете в Пловдив накефиха и Десислава и Миро, който се появи за втори път на турнето. Неговите фенове почитатели могат да го видят още в Хасково на 23-ти (където пък се засича с Графа) и в Благоевград на 25-ти. Заедно с него на сцената се качиха победителката в първото издание на „Мюзик Айдъл” – Невена Цонева и Кристо, с които изпълниха „Слагам край”. В Пловдив Миро пристигна с анцуг, под който бе облякъл фланелка на Миньор Перник, която му е дар от отбора и носи специален номер, предназначен само за него.

Облечена в къса шарена рокля, Десислава буквално взриви публиката с микса си от хитовете „Не вярвам”, „Две сърца”, „Най-неправилният мъж”, „Казваш, че ме обичаш”, „Бели нощи”, „Два магнита”. Както навсякъде, водещи на концерта бяха DJ Дамян и половинката му Ваня, които направиха фурор с тоталния си хит „Котето”.

Най-голяма еуфория сред пловдивската публика предизвикаха Азис, Алисия, Емануела и Тони Стораро. Хилядите на стадион „Христо Ботев” през цялото време пяха заедно с любимците си хитовите им песни. Концертът закри човекът-глас Тони Стораро. Тоталният му хит „Милионерче” бе черешката на тортата в представянето му в Пловдив, а след официалния край на спектакъла пловдивчани извикаха два пъти на бис най-плътния глас на родния попфолк.

Преди концерта

Най-нетърпеливите фенове причакваха певците няколко часа преди концерта пред луксозния хотел „Дедеман”, където изпълнителите пристигаха за грим и фризура.
Устата акостира на паркинга пред хотела в атрактивното си возило и говори повече от половин час по телефона, преди да слезе. Оказа се, че в хотела има сватба, а младоженците са фенове на певеца и Софи Маринова. Сватбарите се изредиха за снимки за с него, за съжаление, без Софка, която се появи час преди концерта направо зад кулисите, облечена в шеметна лилава рокля. Алисия пристигна с шофьор и двама бодигарда, а Ивена – половин час преди приятелката си и дуетна половинка Джина Стоева. Таня Боева бе докарана от съпруга си – композиторът Мишо Бургуджиев. Пред хотела я очакваха дългогодишни фенове, с които Таня си поговори и пи кафе, преди да се качи в стаята си да си почине преди концерта.

Зад кулисите

Азис пристигна направо на стадиона с черния си луксозен Мерцедес с емблематичен номер от четири единици. В една от шатрите той се забавляваше с астралната си близначка и приятелка Десислава и с Емануела, преди да се качи на сцената и да предизвика поредния фурор с песните си.
Катя от Ритон пък забрави дрехи в шатрата за преобличане – двамата със Здравко тръгнаха веднага за София след изпълненията си, донесли им овациите на публиката.

Емануела получи интересен подарък – ръчно издълбана с лика й диня от верен фен. Майсторът на този нестандартен дар се казва Михаил Михов и се занимава с т.нар. карвинг от години. Специално за да зарадва Емануела, Мишо дълбал любеницата цели 5 часа. На нея всъщност е „прерисувана” снимка на любимката му, като от едната страна е изписано името й, а двете “рисунки” са обградени в голямо сърце.
Михаил „издебна” нищо неподозиращата певица, за да й връчи оригиналния подарък в една от шатрите, където професионални гримьори се грижеха за макиажа на изпълнителката на „Да си плащал”. Накрая майсторът на дините посъветва певицата да намокри издълбаното с мокър парцал, за да не изсъхне кората и да пожълтее.

Таня Боева се появи зад кулисите в типичния си стил с дълга до земята рокля в яркорозов цвят. След дебюта си в Стара Загора (първата й изява на сцена след трагедията с новороденото й детенце, което загуби), певицата вече се е посъвзела. Тя твърди, че черпи енергия от феновете си и се зарежда с любовта им.

Теодора бе облечена в петия различен тоалет, сътворен специално за турнето от Теди Велинова. Дългокраката брюнетка бе превъзмогнала мускулната треска от играта на вратички с водещия на Фен Тв Юли на стадиона на Стара Загора отпреди два дни. Там на терена тя насини коляното си и си одраска ръката.

veli1199

Мнение от veli1199 » 28 авг 2011 13:59

Панаир събира фолк звезди

Шест фолк звезди ще радват посетителите на традиционния панаир във Видин в шест поредни вечери. Панаирът започва на 29 август, съобщават от общината.

Тази година жителите и гостите на града ще се забавляват с хитовете на Азис, Галена, Андреа, Кали, Константин и Преслава. Началото на концертите е предвидено за 21:00 часа в минипанаирното градче, разположено в парк "Нора Пизанти", а първа своята програма ще изнесе Галена.

Панаирът ще е с работно време от 9 часа сутрин до 3 часа през нощта. Със заповед на кмета е регламентирано, че заведенията за хранене и развлечения имат право да използват озвучаване до 2 часа при изрично спазване на допустимите норми за шум.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 сеп 2011 17:06

АЗИС ОБЯВЯВА КАСТИНГ ЗА НОВИЯ СИ ВИДЕОКЛИП

Изображение

Азис търси участници за новия си видеоклип и обявява кастинг за желаещи да се снимат в него. Единственото изискване, посочено от Краля на попфолка, е кандидатите да са мъже (или момчета), така че дамите, които мечтаят да му партнират в някой клип, явно ще трябва да почакат :)

Можете да заявите своето желание да се снимате във видеото, като изпратите снимки, кратка биография, както и телефон за връзка на e-mail: modelizaazis@abv.bg
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 сеп 2011 06:56

Азис стана главно действащо лице в комедийно шоу в Русия

Вчера Азис стана главно действащо лице в руско комедийно шоу, което се излъчи по телевизия ТНТ. Signal.bg научи за това от Таня Иванова, наша читателка от Русия, която изпрати до редакцията ни и превод. Ето какво ни пише тя:

"Здравейте, мисля че ще е много интересно за всички. На 9 септември 2011 руснаците осмяха Азис по руската телевизия ТНТ. Изпращам ви линкове към предаването!"

МОЖЕ ДА ВИДИТЕ ПРЕДАВАНЕТО ТУК - http://www.youtube.com/watch_popup?v=4P ... &vq=medium

Ето и превода, изпратен ни от Таня:

Г.Х. Разговорът ще е за интернет. Отворено пространство, където може да се случи всичко. На сцената е Руслан Белый. Премиера в "Comedy club".

Р.Б. Здравейте, аз съм Руслан Белый и съм от Воронеж. Наскоро с мен се случи едно нещо и искам да го споделя с вас. Имам племенник, на 8 годинки, той през цялото време стои в Интернет. И скоро ми показа едно видео, сега ще ви го покажа. Това е видеоклип на българския певец Азис. Песента се казва "Мразиш". Животът ми се промени, по-точно той се раздели, раздели се на период преди да видя този клип и след това. Представете си, че сте на 8 години и в интернет гледате ето такова видео.

Ще го гледаме докрай, обезателно! Специално спрях видеото на този кафяв "звънец", просто да си спомнете, че момчето е на 8 години...

Просто моят племенник сега чете в училище Маяковски - "Какво е добро и какво е лошо". А вкъщи, в интернет гледа само "какво е лошо". Продължаваме да гледаме всякакви там "мразиш" -и.

Г.Х. Мислиш, че само аз искам това, Руслан?

Р.Б. Представяш ли си, колко се нагледа... И ето певецът Азис изпя песента си и ме остави насаме с 8-годишния племенник. Да знаете, че децата са много логични на тая възраст и племенникът ми задава логичен въпрос, той казва: "Чичо Руслан, кой е това?", а аз не знам как да му обясня... Преди за мен тези "албатроси"... те бяха за мен като НЛО, т.е. знаех за тях, ама не ги срещах.

Г.Х. Много ясно, ти си от Воронеж, Руслан.

Р.Б. А сега моят племенник ми ги показа. Аз не знам как да обясня на 8-годишно момче това, което не мога да обясня на себе си... Казах му: "Това е чичо...",
а той отговори: "Защо чичо изглежда и се държи като леля?". Аз му казвам: "Ми това е... това е чичо-леля...ЧиЛя...ЛеЧо.." - превключих се аз на детски език. Обяснявам му, ама мисля, защо момчетата по гащичките са направили нещо, а аз трябва да отговарям? А ние още се караме на Киркоров, приятели... Киркоров е нормален българин. Разбира се, той си има странности, ама те поне са свързани с жени. Замислих се, защо това видео е заинтересувало момчето, а после го погледнах отново и разбрах, че там има всичко! Сериозно, там има ягода, има сладолед, има IPAd, там има всичко което харесват деца. Вече се страхувам да купувам сладолед... кълна се, страхувам се, че като се приближавам към будката и казвам: "Здравейте, може ли ягодов...", там в прозореца...

Преди се страхувах да срещна на тъмна улица плешиви говеда, сега се страхувам да срещна на тъмната улица добре избръснати навсякъде спортисти. Освен това, ако ги срещна, ще се моля да се появят говедата... Приятели, говедата ще ви отнемат GSM-а и якето, тези ще вземат нещо повече. И най-главното, че няма да можеш да напишеш оплакване в полицията.

Г.Х. Мен открадна Мразиш?

Р.Б. Не разбирам, защо при нас не взимат такива в казармата? Сериозно, нали искат да участват в парад? Ето, нека отиват в казармата, ще са на парад, където първо ще върви ракетният комплекс "Топол-М", а тези ще вървят отзад, за да види целият свят, че имаме нещо по-страшно от ядрени оръжия. Ако тези партизани ме вземат в плен, веднага ще им разкажа всичко... Сериозно, дори повече, отколкото зная. Така и не можах да обясня на племенника си кой е това. Реших да го излъжа - казах, че този чичо е супергерой. "А кого побеждава той?" - пита племенникът. Казах: "Той никого не побеждава, той повече губи, а когато той губи - той печели". Племенникът ми пита: "А той има ли слабо място?", казвам: "Има, но ако всички супергерои крият слабото си място, този смелчак и храбрец показва къде е слабото му място. Накрая бих искал да кажа лично на певеца Азис:

"Уважаеми Азис, щом сте на сцена, много бих искал да зная колко струва Вашия концерт, защото много бих искал да Ви поканя при нас във Воронеж. Тук на Вашия концерт ще дойде целият град, някои за да ви послушат, други ще дойдат за сериозния разговор, и аз с тях. Благодаря."

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 сеп 2011 17:32

АЗИС ПАК ПОКАЗА, ЧЕ НЕ ПРИЗНАВА ТАБУТА

Азис отново показа, че не признава табута и успя да накара над 800 души да онемеят за няколко минути след появата му на сцената. Домакин на поредния му провокативен спектакъл беше столичният клуб Night Flight. Азис излезе почти гол – единствено прашки и пайети прикриваха части от тялото му. Ефектно допълнение към визията на Краля на фолка бяха и 20-сантиметрови токчета.

Концертът започна с кратък филм и песента, която стана тотален хит в Русия – „Мразиш”. Дори на онези гости, свикнали с провокациите на Азис, им беше необходимо малко време, преди да избухнат в овации и да се включат в уникалното шоу, продължило над час и половина. Сред гостите, които оцениха поредното превъплъщение на Азис, бяха Софи Маринова, Силвия от „Сървайвър”, както и братът на футболния национал Ивелин Попов, който не пропусна да отправи няколко поздрава за нападателя.

veli1199

Мнение от veli1199 » 02 окт 2011 10:14

АЗИС ПУСНА ТИЙЗЪР НА НАЙ-СКЪПИЯ СИ КЛИП

Премиерата на клипа към новото парче на Азис „Хоп” ще е съвсем скоро, стана ясно днес, след като се появи тийзър на видеото (можете да го видите в раздела ни Видео). Песента е по музика на Мартин Биолчев, текстът е на Азис, а клипът е най-скъпият, който Краля на фолка е снимал, научи novfolk.bg от самия него.

Любопитно е, че „мокрите” кадри – полуголото тяло на Азис под проливен дъжд, които продължават малко повече от половин минута, не са озвучени със самата песен, която само няколко дни след появата си стана любима на ди джеите.

Дали ще е така и в самия клип, очакват ли ни още визуални провокации от Азис и какво са ни подготвили двамата с режисьора Людмил Иларионов-Люси ще научим скоро, обещава певецът.

veli1199

Мнение от veli1199 » 02 окт 2011 10:14

АЗИС И МАЛИНА ВЗРИВИХА СТУДЕНТСКИ ГРАД

Малина изненада публиката с появата си на участие на Азис, което предизвика неудържима еуфория сред над 700 човека, дошли да се забавляват с Краля на фолка в Студентски град.

Азис беше викан неколкократно на бис при гостуването му в The Cotton Club и направи зрелищно шоу, докато пееше най-големите си хитове за последната година, включени в новия му албум “Гадна порода”. Гостите станаха свидетели на горещи сцени, изпълнени с еротика и провокация, типично в стила на звездата, обичаща да е в светлините на прожекторите и да скандализира масите.

Певецът блесна пред публиката в диско клин, изрязан потник и черни маркови боти, обшити с огромни капси, премина като хала през хитовото заведение и остави без дъх верните си почитатели, припяващи над час заедно с него любимите си парчета.

Купонът стана още по-горещ след появата на Малина – двамата с Азис са свързани от 11-годишно приятелство и супер успешни дуети. Тандемът изригна мощно на сцената с импровизираните си изпълнения на парчетата “Най-солено” и “Ситуация”, след което певецът продължи да пълни душата на своите фенове с вечните си песни „Дай ми лед”, „Едно ми”, „Подлудяваш ме” и “Гадна порода”.

Черешката на тортата Азис запази за финал, представяйки на живо за феновете най-новия си хит “Хоп”. Самият изпълнител разкри, че историята на горещото видео, което ще се завърти в тв ефира до броени дни, ще се развива в мъжка руска баня.

Отговори

Върни се в “Азис”