Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 13 апр 2013 23:50

Азис е вторият изгонен от "Къртицата"

Image

Азис е вторият напуснал риалитито "Къртицата". Той бе номиниран за къртица от зрителите, а съперничката му - от колегите си в играта. Двамата отговаряха на 10 въпроса, като дамата обаче успя да даде повече верни отговори. На въпроса на водещите дали той е бил Къртицата, певецът заяви: "Не, не съм аз!".

Така фолк звездата стана втория набеден за къртица и изхвърлен от шоуто без той да е предател.

Пред TV7 изпълнителят разказа, че това, което хората са видели в базата, е истинският Азис – един изключително спокоен човек, който може да прекара целия си ден до печката. Певецът обясни, че натрупаните емоции през последните години са го превърнали в саможив и егоистичен човек, който е много общителен, но не може да живее с много хора на едно място.

"Имаше неща, с които свикнах. Едно от тях е да спя на светната лампа. В дома ми е тъмно и тихо. В шоуто беше точно обратното – светло и шумно. Все пак се пригодих" - обясни той и добави още: "Разбрах нови неща за себе си, като, например, че не мога да живея под общ покрив с много хора. Да, в известен смисъл съм егоист. Но и съм уморен. Това чувствам. Остарях просто, бе хора, това е. Не мога да бъда на нивото от преди 8 години. Това участие за мен бе един рестарт. Има още нещо, преборих страха си от змиите. Това е моя победа".

Азис обясни, че въпреки умората и липсата на спортен дух, не се е провалил нарочно, нито на състезанията, нито на въпросите, които го извадиха от предаването. Според него Кирил и Гибона са най-сериозните играчи в базата на "Къртицата".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 14 апр 2013 19:15

Азис и Рут със съвместно парче

Малко преди да напусне Базата на "Къртицата" Азис създаде нов музикален хит, не с кого да е, а с Рут Колева – певицата, която само преди три седмици твърдеше, че ако Азис влезе в заведение, където тя пее, ще го изгони веднага. Парчето възпява живота на Заселниците в Базата и обещава да се превърне в химн на формата, пише TV7.

Преди да напусне шоуто, Азис показа наследствени гадателски умения и погледна в бъдещето на част от Заселниците. Здраво стиснал чашата за кафе, той "разнищи" съдбата на доверчивата Емануела, като й съобщи: Нов мъж те мисли, Емануелче, нов... Мъжки гърди туптят за теб. На въпрос как вижда бъдещето, фолк певецът, чиято баба е известна ясновидка, отговори: "Не знам какво говоря, аз просто виждам тези неща".

В последната си сутрин в Базата, Азис потанцува с Икебаната, който разкърши мощно снага в ритъма на испански мелодии.

Междувременно рапърът 100 Кила се наложи като абсолютен плейбой и Дон Жуан в Базата.

Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 06 май 2013 19:26

Нова песен от Азис до няколко дни

Азис е готов с предстоящия си сингъл, на който ще заложи за летния сезон. Той зарадва почитателите си с новината, че съвсем скоро ще се появи новата му песен, в която той отново се изявява и като автор.
"До няколко дни ще имате възможност да чуете моята нова песен, която написах, вдъхновен от идващото лято" - съобщи звездата в своята facebook страница.
"Ще бъда истински щастлив, ако наистина ви хареса и накара да се отпуснете, и мислите за морето, приятелите и още нещо" - допълва Азис.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 29 май 2013 10:19

Андреа и Азис - „По-добрата комбинация“

Изображение

Андреа публикува в личната си фен страница снимка със своя колега и приятел Азис. По всичко личи, че между двамата няма напрежение, както се говореше наскоро в светските среди.

Според клюките Андреа и Азис развалили отношенията си, след като певецът се сближи с Николета Лозанова, която го настройвала срещу Андреа. Самата изпълнителка обаче опроверга слуховете, като публикува фотос, на който се вижда, че с колегата ѝ все още са все така добри приятели и не хранят никакви лоши чувства един към друг.

Изображение

Изпълнителката на "Пайнер" дори се пошегува с клюките, като написа под снимката следните думи: "Това е по-добрата комбинация". Феновете на певицата пък веднага схванаха закачката и коментираха, че са на същото мнение.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 10 юни 2013 10:50

Азис: Андреа е от най-интересните певици в държавата ни и ужасно популярна навън

Изображение

По повод на писанията в жълти издания, че Андреа била много сърдита на Азис, защото той заявявал, че в България има само 3 пеещи певици, посочвайки себе си, Преслава и Галена, без да включи и в групата на най-добрите и дуетната си партньорка от "Пробвай се", ексцентричният фолк певец заяви в предаването "Горещо" по Нова ТВ:

"Напротив! Андреа е една от най-интересните певици в държавата ни и тя го е доказала - с най-хубавите проекти, с най-скъпите клипове, с едни от най-запомнящите се песни и тя е ужасно популярна навън".

Азис разказа в телевизионен ефир интересна история за популярността на Андреа, чиито песни звучат и в ефира на местно радио в Сен Тропе.

"Аз съм бил в Сен Тропе и се возя в кола на чужденец и по радиото, "Витамин" се казваше, звучи Андреа и като минавам покрай другите коли, те също го слушат това, отвсякъде звучеше тя.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 12 юли 2013 15:14

Азис: Няма да спра да пея!

Азис опроверга тиражирания слух в много медии, че се отказва от пеенето. Във facebook профила си Краля на фолка лично заяви своята позицията по повод разпространената клюка. Ето какво написа Азис:

"Няма да спра да пея!!! Най- малкото заради милионите фенове, които имам по света! Заради стотиците интерпретации на мои песни клипове и визии, документални филми и прочее.

Дори да спирам да пея, мислите ли, че ще седна да споделям с някаква си управителка на кръчма? И с кого ме объркахте, че ще тръгна да събирам бакшиши от хората? Имам такъв стандарт на живот, че не ми е нужно да взимам пари от хората, които са дошли да се забавляват. Не завися от нито един мъж или човек, за да тичам от маса на маса като сватбарска певица и да събирам пари!

Мислите ли, че ще седна да обсъждам публиката, без която разбира се щях да съм никой, а не един от най-известния българи или цигани по света, все ми е тая как ще ме наречете! Вместо да ми броите парите - колко ще изкарам и колко съм загубил...по-добре започнете да пишете достоверни статии, за да си изкарате и вие с честен труд прехраната, а не да злобеете по мой адрес".
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 09 авг 2013 10:18

Азис размазва с новия си хит

Азис е готов да зарадва многобройните си почитатели с чисто новата си песен „Ти ме размаза”. Видеото към нея се върти от днес в ефира на FEN TV Full HD.

Новият проект на звездата на Diapason Records е изцяло авторска композиция по негова музика, текст и аранжимент.

Лентата е заснетa на различни локации из гръцкия полуостров Халкидики. Ексцентричният певец разказва, че занимал в южната ни съседка с голяма компания свои приятели, с които се забавлявали изключително много. Самото видео заснели за три дни. Всяка сутрин Азис ставал много рано и заедно с оператора снимали, докато останалите се събудят. След това всички гледали заедно и спорели кои са най-добрите кадри, които да бъдат включени във видеото.

Освен хитовият изпълнител в лентата участие взима и Маги Желязкова. Красивата брюнетка е сред най-близките хора на Азис и не за първи път се снима в негово видео.

Самият певец с нетърпение очаква коментарите на публиката за „Ти ме размаза”. „Снимахме на много хубави места из Халкидики. Маги Желязкова както винаги е убийствено секси. Надявам се това, което сме направили с моя екип, да се хареса на феновете.”, каза звездата на Diapason Records.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 09 сеп 2013 00:30

Азис: DJ-те са най-големите манипулатори по налагането на хитове

Азис, който винаги съумява да се нареди сред актуалните имена във фолк жанра, споделя, че без ротация по клубовете и директната намеса на DJ-те хит не може да стане.

"На моите песни им трябват между два и три месеца да бъдат наложени от всички диджеи. Те са най-големите манипулатори по налагането на хитове. Остави класации, остави харесвания във facebook. Нищо не е по-силно от DJ-я в дискотеката. Нарочили са ме за парти човек, който вдига хората от масите. Може би така и ще бъде. Това е най-хубавото, което може да се случи на един изпълнител. Иначе няма смисъл да работиш, ако пееш и никой не те чува. Какво от това, ако имаш хубави песни, но не са хитове. Или пък снимаш готини клипове" - казва изпълнителят пред bgdnes.bg.

По въпроса за участията си през тази година, Краля на фолка отчита, че са по-малко, защото самият той не приемал ангажименти.

"2013-а беше най-спокойната за мен. Приемах работа само от най-близките си хора, собственици на дискотеки. Те не са много, двама-трима души. Отхвърлял съм всеки ангажимент, без значение от парите, които са предлагали хората. Реших да се отдръпна. Искам почивка. Не искам да работя. Не искам да ходя по участия. Не искам да спя в колата си. Не искам да спя по хотели, които не ми харесват. Не искам, не искам, не искам" - заяви той.

Певецът в момента подготвя новите си проекти, с които ще провокира меломаните в следващите месеци. Любопитнотто е, че този път звездата съсредоточава вниманието си извън границите на страната ни.

"Работя върху свои проекти, които не са насочени за България. Не мисля, че мога да смесвам и двете неща едновременно. Да тичам тук по кръчмите и да работя за нещата извън граница - няма как да стане. Затова реших, че е по-добре да си мисля за чужбина. А през това време си пуснах новата песен "Ти ме размаза", която в момента се налага. Направих го в точния момент, за да може да се върти цяла есен по дискотеките" - обясни изпълнителят.

На този етап той не издава повече подробности около новите си идеи, но уточнява: "Още не искам да разкривам. Нещата са много сурови, но на мен много ми харесват. Бавно, но славно. Предпочитам да работя в чужбина. Аз съм го започнал вече. Една година вече почти никой не ме е виждал. Само на 2-3 места съм пял, и то само ако съм в някакво страхотно настроение. Мисля, че липсата ми вече се вижда. Просто искам промяна. По-добре платено да е. Дай да си говорим истината. И тук да ми плащат толкова, колкото искам, ще си налягам парцалите и няма да искам да мръдна. Няма да хукна да обикалям хиляди километри. Просто да дават повече пари".

На въпрос дали отесня или обедня България за него, Азис отговаря така: "Просто обедня. Собствениците на заведения нямат възможност да поемат моя хонорар. Това е единствената и най-важна причина. А аз от хонорара си, който не бих оповестил, не свалям. Не мога да си представя как преживяват другите изпълнители и артисти, защото взимат по половината и по-малко от моя хонорар. Това е кошмар, в който живеят. Но аз не се виждам с абсолютно никой от тях. Моята среда е съвсем друга. Аз общувам само с близки приятели".

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 22 сеп 2013 18:38

Азис: Ексцентричността е простена на музиканта

Азис заяви в телевизионно интервю, че няма намерение да сменя нито поведението си на музикалната сцена, нито целия си лайфстайл, за да угоди на някои от критично настроените спрямо него хора.

"Като се захващах с тази работа, въобще не съм мислил, че един ден ще бъда за пример. Не съм го приемал така, че трябва да бъда за пример. Никога не съм взимал пример от популярните хора, които харесвам. Мисля че и моята дъщеря няма да вземе пример от никого. Не знам защо човек, занимаващ се с музика трябва да бъде за пример на обществото. Той е просто музикант. Ексцентричността е простена на музиканта" - на мнение е най-скандалният фолк изпълнител.

В интервю за предаването Дикoff той бе категоричен, че ще възпита дъщеря си подобаващо, въпреки скандалния си образ в публичното пространство.

"Аз ще възпитам ценностна система у дъщеря ми съвсем различна от тази, която виждам по телевизията. Защо трябва да има нещо общо възпитанието на моето дете с начина, по който изглеждам по време на работа? Това е абсурдно, няма логика!" - заявява той пред водещия Сашо Диков.

В последната година-две Азис коренно промени визията си, захвърли женските дрехи, перуки и аксесоари и е с типично мъжкарско излъчване. За това кой е факторът, повлиял му за тази промяна, певецът споделя:

"Знам ли, взех да се харесвам без грим. Но това е временно при мен, нищо не е сигурно и нищо не се знае докога ще бъде и докога ще издържи. Просто така се харесвам".

Запитан кое е най-ценното нещо в неговия живот актуалният фолк певец признава:

"Най-ценното е детето, колкото и банално да прозвучи. След това идва всичко. То е извън всякакви класации - детето! То е беше направено с много любов. Как съм я направил няма да кажа, много е лично, прекалено е лично, защото тук не сме само аз и майката, а има и дете. Хората се вълнуват най-вече от това дали аз съм спал с жена. И това нещо ще промени осанката ми на гей?! -Не! Аз ако ще и с 300 хиляди жени да съм спал, пак ще си бъда това, което съм. Въобще по никакъв начин един полов акт не може да бъде фактор в живота ти".
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 06 окт 2013 15:18

Азис се провъзгласи за най-красивия българин

Азис се провъзгласи за най-красивия българин, "тиражирайки" образа си на корицата на списание АГОPIA чрез Photoshop.
Проверка на "Монитор" установи, че такова издание няма и информацията, поднесена като PR за фолкзвездата, е съмнително достоверна. Материалът в измисленото списание се базира на анкетно социологическо проучване, според което нашенецът е най-известният циганин в световен мащаб, надминавайки дори световноизвестни роми, като футболист Ерик Кантона и испанския танцьор на фламенко Хоакин Кортес.

Изображение

Още по-фрапантното в опашатата лъжа на фолкаджията е, че той бил по-известен от Чарли Чаплин. "България е моята родина и не бих я заменил и за най-красивия и екзотичен гръцки остров. Няма да позволя на никой да каже и дума против родината ми.
"Дали съм най-красивият българин, не мисля, че е важно. Красотата е преходна, по-важно е да останеш в сърцата на хората и когато те виждат, да грейва усмивка на техните лица", казал уж пред изданието певецът.
Изображение

Отговори

Върни се в “Азис”