Новини

Отговори
Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:36

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Re: Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 21:28

Свалят Азис от екрана
"Вечерното шоу на Азис" ще се раздели с тв екрана след Нова година, съобщи hiclub.bg. В началото на новия телевизионен сезон предаването му беше напълно префасонирано. Тогава от PRO.BG намалиха бюджета на гласовития водещ и той трябваше да избира дали да се раздели с балета си, или с бенда. Продуцентите решиха да се сбогуват с Дани Милев и музикантите му, за сметка на красивите момичета, които останаха за разкош. Мавриков, Мария Силвестър, Деси Бакърджиева, както и една голяма част от сценаристите също са си тръгнали поради ниския бюджет на продукцията.

Екипът, останал да работи за шоуто, търсил какви ли не спасителни варианти то да бъде спасено, но каквото и да направели, всичко се оказвало безуспешно. Рейтингът му пада с всеки изминал ден, а и на Азис вече не му било интересно да води.

От медията коментират, че са категорични и този път няма връщане назад. Шоуто спира веднага след Нова година. Така че, уважаеми работодатели, Азис е на трудовата борса и чака вашите оферти.
Автор:hiclub.bg

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 21 фев 2010 17:21

КУПОНЪТ В PLAZZA РАЗЦЕПИ ПАНТАЛОНА НА АЗИС

Скъпият черен панталон на Азис се разкъса пред стотици гости, дошли да купонясват на втория рожден ден на столичния денс център Plazza. Кралят на фолка, който бе черешката на тортата за мащабния празник на заведението, се развихри на сцената и панталонът не удържа на порива на чупките му. Като истински шоумен той излезе от ситуацията с чест и набързо смени марковия панталон с анцунг. Преди това обаче зарадва феновете си, като им позволи да видят ръбчетата на разкошното му бельо.

„Сестра ми е тук и искам да я извикам на сцената”, провикна се Азис и всички решиха, че наистина е извикал сестра си. Тя обаче се оказа дуетната му половинка Десислава и двамата напълниха душата на публиката с разбиващи парчета. След това Кралят на попфолка изпя най-новото си парче „Бивши”, което нашумя и със скандалния си клип, в който „участва” труп. Специални поздрави Кралят отправи към свой приятел – Георги, който се вживял за клипа в ролята на трупа.

Освен Десислава сред ВИП гостите на купона бяха забелязани рапърът Устата, фолкпевиците Таня Боева, Валя, Ивена, Джина Стоева и други фолк диви. Преди Азис да излезе на сцената на клуб Folk Idol в денс център PLAZZA, ВИП персоните се насладиха на изискан коктейл в Legend – дискоклуб на територията на денс центъра. Сексапилната Мария Велкова, позната от „Сблъсък”, и екс-телевизонният водещ Троян Георгиев издадоха пред гостите, че скоро се очаква нов клуб от веригата PLAZZA. Вече съществуват три – в София, Варна и Бургас, а скоро ще отвори врати едно ново бижу, което ще промени завинаги клубния живот на град, който засега се пази в тайна.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 06 мар 2010 12:01

АЗИС НА ПЪТ ОТНОВО ДА ВЛЕЗЕ ВЪВ ВОЙНА С ДЕСИСЛАВА

Най-ексцентричният изпълнител на родната сцена – Азис, е на път отново да влезе във война със своята приятелка Десислава, и то навръх техния рожден ден – 7 март. Поводът е микрофон. „Десислава ми взе микрофона, защото нейният се беше развалил, и все още не ми го е върнала. Нека го опакова в пакет и да бъде така добра да ми го изпрати. Все пак започнах активно да работя и ми омръзна да прося от някой да ми даде микрофон”, заяви Азис.

Обвиненията към своята колежка той направи в предаването „Нарисувай се”, което ще се излъчи в събота и неделя от 16.30 часа в ефира на Фен ТВ. Азис ще разкрие и интересни подробности от приятелството си със своята астрална близначка и как на няколко пъти тайно я записвал с телефона си и после успешно я имитирал. Зрителите на Фен ТВ ще разберат още защо е много близък с Алекс Раева, за взаимоотношенията му с Ванко 1, защо се влюбва само за седмица и защо се отъждествява с Мис Швеция.
С гостуването на Азис започва нова рубрика на „Нарисувай се”. Всяка първа седмица на месеца ще гостува една популярна личност в специално уикенд издание.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 04 авг 2010 13:11

АЗИС И КОЦЕ – С ТАТУИРОВКИ ВМЕСТО ХАЛКИ

Връзката на Азис и новата му любов – Коце, явно става все по-сериозна. Толкова сериозна, че двамата решиха да покажат любовта си един към друг по нетрадиционен, но обвързващ ги завинаги начин: татуираха си имената.

Дочувате ли звън на сватбени камбани? Ако да, май не сте далеч от истината. На въпроса какъв смисъл влагат в татуировките, Азис заяви: „Вместо халки, които могат да се скрият по всяко време, се татуирахме!” И призна, че чувството да носи името на любимия си на врата и да вижда своето на неговия е много, много приятно. А когато го целува там, си мисли: „Това място е само мое...”

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 24 сеп 2010 21:34

„ДА ГО ПРАВИМ ТРИМАТА” С ТОНИ СТОРАРО И АЗИС

Тони Стораро и Азис са готови да зарадват почитателите си с дългоочаквания дует, носещ провокативното заглавие „Да го правим тримата”. Звездата на Diapason Records и екстравагантният певец ще промотират парчето в „Шоуто на Иван и Андрей” на 23.09 (четвртък) от 22.00 по Нова ТВ.

За съвместната песен на гласовитите изпълнители се заговори още в началото на лятото. Чак сега обаче проектът бе финализиран. „Искахме да го изпипаме до най-малкия детайл”, обяснява Човека-глас. „Но се получи много добре и чакането си заслужаваше”, допълва колегата му.

Музиката е дело на гръцкия хитмейкър Костас Боснакис, а аранжиментът – на Даниел Ганев. Текстът пък е написан от самия Азис. „Когато видях думите в началото бях малко резервиран. Но като размислих, си дадох сметка, че хората обичат такива купонджийски текстове, в които да има провокации”, признава Големият Тони. „И след като преодолях колебанията си, записахме парчето за по-малко от час”, пояснява топ изпълнителят на Diapason Records. „Песента е доста различна от моите и е точно в стила на Тони Стораро.”, допълва още Азис.

Всъщност това е вторият дуетен проект на фолкидолите. Преди години те атакуваха ефира с „Те знаят да обичат”. И двамата се надяват, че новият им съвместен проект ще постигне още по-голям успех. Тони Стораро и Азис вече са заснели атрактивен видеоклип към песента „Да го правим тримата”, който ще се появи до броени дни в ефира на Фен ТВ.

Информация: Петя Щилиянова/ Diapason Records

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 27 сеп 2010 17:48

Четири Мис България с Азис

„Мис България 2010“ Ромина Андонова, „Мис България 2009“ Антония Петрова, Ивайла Бакалова - най-красивата българка за 2001-а година, и Наталия Гуркова „Мис България“ за 1998 г., палуваха с Азис в Night Flight. Най-коментираните в светските среди красавици не бяха в една компания и за съжаление на очакващите звезден сблъсък, те просто се забавляваха. Ивайла и Наталия бяха с близката си приятелка Цеци Красимирова, Ромина също избра женска компания. Антония бе с любимия си мъж Александър, към тях се присъединиха и риалити тризначките Вяра, Надежда и Любов.
Още с излизането на сцената, Краля на фолка отправи специален поздрав към красавиците, както и към своите колеги Бони, Устата и Софи Маринова.
Гостите станаха свидетели на клубната премиера на новия дует на Азис с Тони Стораро „Да го правим тримата“, като всички Мис България го подкрепиха с бурни аплодисменти и кръшни танци.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 08 окт 2010 18:07

КОЙ ГО НАПРАВИ С ТОНИ СТОРАРО И АЗИС?

Тони Стораро и Азис ще зарадват своите почитатели с видеото към дуетната си песен „Да го правим тримата”. То ще се завърти премиерно в ефира на Фен ТВ тази вечер от 21.00 часа.

В атрактивния клип зрителите ще могат да видят Големият Тони Стораро в друга светлина. Визията му е доста по-различна от това, което обикновено сме свикнали да виждаме. „Направо съм неузнаваем в този клип. Доверих се изцяло на Азис за тоалетите и всичко останало”, сподели Човека-глас. „Честно казано, досега не съм обръщал чак такова голямо внимание на стайлинга, това не е било толкова важно за мен. Откакто обаче работих с моя колега и приятел, ми стана много интересно. Заинтригувах се, когато видях, че мога да изглеждам по толкова различен начин. Много ми хареса как се получи. Надявам се да допадне и на хората.”, сподели още звездата на Diapason Records.

Азис пък този път е с по-малко грим и не залага на екстравагантни тоалети. „Изпитвам страхотен респект към Тони. Реших, че трябва да съм по-умерен в макиажа и тоалетите, за да стоя адекватно до него”, обясни той. „Но най-голямата изненада в клипа е нашата „третинка” – много красиво момиче, което се казва Виктория Желева. Тя е невероятно привлекателна и сексапилна жена! Прилича на една родна певица, която е приятелка и на мен, и на Тони. Но ще оставя зрителите сами да открият на коя от дамите в попфолка е двойничка.”, каза още той.

Асовете на попфолка се довериха за видеото на режисьора Люси Иларионов. За място на снимките е избран мебелен салон „Ареа”, а тоалетите, лично подбрани от Азис, са с марка D&G. Гримът е дело на Кирил Чалъков, а косите – на Сиси от салон „Фетиш”. Не пропускайте премиерата на видеото на Тони Стораро и Азис „Да го правим тримата” тази вечер от 21.00 часа само по Фен ТВ.

Информация: Петя Щилиянова/ DIAPASON RECORDS

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 09 окт 2010 19:32

До броени дни ще чуем Азис в дует с Индира Радич

В токшоуто "Открит микрофон" в сряда гостуваха Азис и Тони Стораро, за да представят дуетното си парче "Да го правим тримата". Любопитна подробност е, че в предаването освен за втория дует на именитите изпълнители се заговори и за други съвместни проекти.

Преди време Азис сподели пред слушателите на радио "Сигнал плюс", че с Глория ще има трети дует. Ето какво каза певецът в тази връзка сега:

"Имаме развитие, но не го казваме. Мълчим си, мълчим си. Факт е, че два месеца не сме се чували. Има време, но имам друга изненада. След десетина дни, ще дойда пак да ти гостувам, ако ме поканиш разбира се. Тогава ще доведа и една друга звезда, но не казвам коя е" - заяви Азис.

"Еми, срещу една студена вода ще ти кажа коя е. Дуетът е с една голяма сръбска звезда, но ти не си и взимала интервю от нея" - намеси се Тони Стораро.

"Ако е от Индира Радич съм взимала. Тя ли е?" - попита Емилия Стоянова.

"Тя ли е?" - обърна се Тони към Азис - "Е, добре де, тя е!" - през смях каза ексцентричният певец и обеща съвсем скоро песента да бъде презентирана, а двамата с Индира да дадат интервю пред слушателите на радио "Сигнал плюс".

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 10 окт 2010 12:20

Тони Стораро и Азис в „Тази сутрин" по bTV

Тони Стораро и Азис ще гостуват в "Тази сутрин" по bTV на 11 октомври, за да представят актуалното си дуетно парче "Да го правим тримата" и видеото към него.

Още с появата си съвместният проект на двамата от най-харесваните в попфолка предизвика огромен интерес и песента спечели много почитатели. Парчето е подкрепено и от атрактивен видеоклип, режисиран от Люси Иларионов. Как точно се е родила идеята за провокативния текст и интересното видео ще разберат от самите Тони Стораро и Азис, които ще гостуват на Ани Цолова и Виктор Николаев.

Разбира се, зрителите на bTV ще имат възможност да се насладят и на видеото към "Да го правим тримата", в което участва и русокоса красавица, която е истинско копие на една от родните попфолк звезди.

Не пропускайте гостуването на Тони Стораро и Азис в предаването "Тази сутрин" по bTV на 11 октомври /понеделник/.

Отговори

Върни се в “Азис”