Новини

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 03 апр 2013 13:11

Славена стана хореограф

Изображение

Славена успя да се дипломира успешно с бакалавърска степен по специалност Българска народна хореография във Варненския свободен университет "Черноризец Храбър". Изпълнителката на Diapason Records обмисля идеята да приложи на практика уменията си в някой свой следващ проект.

В последно време певицата на "Точно ти" бе изоставила студентските си задължения покрай ангажиментите си с музиката. В края на миналата година обаче тя си поставила за цел да приключи успешно висшето си образование и затова започнала активна подготовка на дипломния си спектакъл.

За финалния си проект тя избрала да заложи на класическото произведение "Крадецът на праскови".

"Доста се потрудих. Последните три месеца се занимавах изцяло с това представление. Радвам се, че успях да се представя добре и най-после се дипломирах. За мен това беше изключително важно" - казва с удовлетворение тя.

Славена не крие, че отдавна обмисля да приложи някои от танцувалните си умения в свой клип. "Макар че специалността ми е българска народна хореография, вярвам, че мога да използвам наученото по време на обучението си, за да създам интересни танци за някое мое следващо видео" - разкрива плановете си изпълнителката.

"Истината е, че много обичам да танцувам и това ми доставят страхотно удоволствие. Иска ми се в бъдеще да посветя повече време на танците" - признава още тя.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 13 апр 2013 23:58

Славена и куп миски тестваха нов вид маникюр

Image

Славена бе сред VIP гости на специалния коктейл, организиран от Cuccio Bulgaria. На изисканото мероприятие певицата на Diapason Records опита новите продукти и има възможност лично да се запознаe с милионера Тони Кучио, собственик на марката.

Сред избраните гости, освен попфолк изпълнителката на Diapason Records, бяха също така и Мис България Антония Петрова, Мисис България Вселена Паолина Петракиева, Мисис България Галакси Галина Недялкова, моделите Дарина Гиздова и Алекс Йорданова, Силвия Станоева, която тази година спечели театралната награда „Икар” за дебют и други популярни дами. Всички те имаха възможност първи да изпробват най-новите продукти на Cuccio и да си направят маникюр по последните модни тенденции, както и да се запознаят лично с Тони Кучио.

Славена признава, че й било много интересно да научи всичко за най-новите тенденции в областта. „Маникюрът е много го важна част от външния вид на жената и затова винаги трябва да е в перфектно състояние. Без значение дали си популярна личност или не, всяка уважаваща себе си дама трябва да го поддържа винаги!”, сподели изпълнителката на „Точно ти”. „Искам да използвам възможността да благодаря на организаторите за поканата да стана част от това прекрасно събитие.”, допълни още тя.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 23 юни 2013 10:34

Славена: Доволна съм от целия проект

Новата песен на Славена "Наричай ме така" бе промотирана преди малко повече от седмица. В телевизионен ефир певицата изрази задоволството си от начина, по който меломаните са приели новото ѝ музикално предложение.

"Доволна съм от целия проект, от песента, от видеото, надявам се на зрителите и почитателите да се хареса, а до колкото виждам повечето отзиви са добри" - казва изпълнителката на Diapason Records.

Славена разкри, че с продуцентите ѝ вече са започнали да работят по ново парче.

"Вече сме започнали работата по нова песен. Сега е времето на купоните, лято е, много хора излизат в отпуска и сега е времето изпълнителите да не се отпускаме, а да работим. Ще се опитам за съчетая почивка и работа" - споделя Славена.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 05 юли 2013 13:25

Славена и Алек: Хората се пренаситиха от попфолк, футбол и политика

Славена и нейният любим Алек Манолов за първи път застанаха заедно пред камерата на Signal.bg в едно откровено интервю. Двамата споделиха интересни подробности за своето запознанство и връзката им, която явно съвсем скоро ще премине на нов етап.

"Футбол не обичам, а откакто съм с Алек още повече не го обичам. И там ситуацията не е много прекрасна и когато той има някакви проблеми, аз ги изживявам, а от друга страна, като ходи по мачове, ми го отнема футболът. Вече не съм фенка на този спорт" - казва фолк звездата на Diapason Records.

Алек опровергава всеобщото мнение, че футболът и чалгата вървят ръка за ръка. Оказва се, че доста футболисти предпочитали да слушат друга музика.

"Всички говорят, че футболистите харесват много чалгата. Да, така е! Но интересно, че повечето футболисти, които аз познавам, слушат хаус, съвсем друг тип музика. Може би попфолкът е като музика за забавление - като излезеш на дискотека, да се разтовариш. По лагери, където сме били, повечето слушат хаус и БГ рап" - обяснява футболистът.

Според Славена съвсем нормално е след своя апогей, попфолкът да изживява и криза. Причината за това най-комерсиалната музика да отстъпва позиции на други жанрове е в пренасищането на публиката и желанието да има повече разнообразие.

"Това беше очаквано. Дори на мен самата в един момент ми дойде в повече това бълване през ден на нова песен. Колкото и да е хубава една песен, тя не може да се наложи като хит, не може да остане във времето. Спомням си като бях малка с какъв трепет се чакаше новата песен на някой изпълнител и как този човек пускаше следваща такава след половин година минимум. И през това време песента не остаряваше. Докато сега вече първото слушане и давай на следващия ден ще слушаме друга. Така че е очаквано явление. Трябваше нещо да се появи, да разнообрази музикалния пазар, защото хората се пренаситиха от попфолк, футбол и политика" - подчертава изпълнителката.

Какво сподели Славена за новите си музикални проекти и за съжителството си с футболист, как Алек приема попфолк музиката и по какво си приличат проблемите в родния шоубизнес и футбола, а още и ще има ли скоро време сватба, вижте какво
споделиха двамата в репортажа на Емилия Стоянова и Красимир Илиев.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 22 юли 2013 09:20

Славена с ново парче през август, подготвя и балада за есента

Посред лято Славена е съсредоточила вниманието си върху две нови песни, за които разказва пред камерата на Signal.bg:

"Подготвям два проекта. Не знам кой от тях ще е първи, но клоня към този, който е по-лятно парче. Трябва да хванем сезона в крайна сметка. Отново авторът е ново име за мен като композитор, както беше и с Адриан Кастрати. Много се радвам, че работихме с него и се получи нещо, от което всички сме удовлетворени и ни харесва крайният резултат" - обяснява изпълнителката на Diapason Records.

Славена е категорична, че съвсем скоро трябва да бъде презентиран новият й проект. "Август месец ми се иска да излезе новата песен, защото иначе няма смисъл, изпускаме лятото" - казва певицата, без да издава кой е композитор на предстоящата й песен, но допълва, че парчето е динамично и купонджийско.

За почитателите на по-лиричните и чувствени песни ще има приятна изненада през есента, загатва тя: "Наесен ми се иска за себе си да си подаря удоволствието и да изпея една хубава балада".

Изображение

Отговори

Върни се в “Славена”