Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 08 яну 2012 08:13

Славена и Ерик в „Зад кулисите” по Фен ТВ

Славена и Ерик ще бъдат гости в предаването „Зад кулисите” по Фен ТВ на 08.01 /неделя/ от 13.30 часа.

Певицата ще се изяви като водеща и ще вземе интервю от своя колега, който ще разкаже за актуалния си проект „Пазете се от нея” и ще обясни защо клипът му бе цензуриран и свален от мрежата.

Ерик ще сподели и за здравословния проблем, който доста време криел от почитателите си.

„Зад кулисите” се излъчва в неделя от 13:30 часа по Фен ТВ, с повторения във вторник от 16:00 и в четвъртък от 20:00 часа.

veli1199

Мнение от veli1199 » 22 фев 2012 14:50

Славена - рекламно лице на абитуриентски рокли

За втора поредна година Славена представя абитуриентската колекция на дизайнера Иван Панайотов. През 2011-а нейният образ украси всички рекламни каталози на модната къща.

Последните няколко месеца за част от стайлинга си талантливата блондинка се доверява на Иван. В новата фотосесия за Колекция 2012, гласовитата певица позира с 10 красиви абитуриентски рокли, решени в актуалните за сезона цветове. Традиционно тоалетите ще бъдат представени в музея "Земята и хората" от 29 февруари до 4 март. Изпълнителката на Diapason Records обещава, че и самата тя ще се постарае да стане част от тазгодишното изложение.

"Благодаря на Иван, че отново ми се довери. Смятам, че заедно израстваме и нещата вървят в правилната посока. Искрено се надявам да пожъне голям успех и да стане един от топ дизайнерите на България!" - коментира Славена.

Славена вече засне и новия си видеоклип, който се очаква да се появи през идната седмица. Парчето е модерно, в стилистиката на "Жиголо".

veli1199

Мнение от veli1199 » 28 фев 2012 13:35

Славена залага на нови автори

Славена приключи работа по най-новото си парче "Всичко, което искам". Певицата е гласувала довери е нови автори, песента е с модерно денс звучене.

"Талантливата певица заложи на непознати автори, даващи сериозна заявка за присъствие в попфолк бранша. Красивия и лиричен текст написа поетесата Анастасия Мавродиева, за която "Всичко, което искам" ще бъде и дебют в най-слушания жанр" - съобщиха за Signal.bg от Diapason Records.

"Това е първата ми написана песен и много залагам на нея. Не мога да скрия вълнението си и нямам търпение да разбера мнението на почитателите за това, което направихме" - коментира Анастасия Мавродиева.

Другото ново име в тандема е DJ Краси, който е съкомпозитор на парчето. Славена дори издава, че всъщност "Всичко, което искам" няма да е самостоятелна песен, а ще бъде и с негово участие. За аранжимента се е погрижил Теодор Ташев.

"Попаднах на интересен екип и исках да изпипаме нещата докрай. Един ден Краси, който е много добър мой приятел, ми изпрати негова авторска мелодия. Пуснах я на продуцента си Ненчо Касъмов и решихме да заложим на нея. Влязохме в студиото с Теодор Ташев и направихме някои промени в мелодията, след което той се погрижи да изработи великолепния аранжимент. Чухме се с Анастасия и я помолих да напише текст, който да отговаря на настроението на песента. Надявам се да се хареса и да оправдая очакванията на почитателите на попфолка" - споделя Славена. Очаква се "Всичко, което искам" до броени дни да е в ефира на "Фен ТВ".

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 05 мар 2012 17:57

Славена с нов клип
Изображение
Славена засне видео към песента "Всичко, което искам" с чисто нов екип. Клипът от днес ще се завърти в ефира на Фен ТВ.

"Всичко, което искам" е общ проект на Славена с DJ Краси, който за първи път се изявява в най-слушания жанр като композитор. За модерния аранжимент изпълнителката на Diapason Records отново се довери на Теодор Ташев, с когото тя работи по последните си парчета. Текстът е дебют в попфолка за младата поетеса Анастасия Мавродиева.

Талантливата изпълнителка залага изцяло на изчистен имиджов клип, както и на нов екип. Славена засне видеото с професионалистите от Front Line Cinema, с които досега младата певица не е работила. "Реших да се доверя на други хора, да експериментирам с нещо ново. Само за клипове, разбира се. Аз съм си част от Diapason Records, въпреки спекулациите, които се появиха напоследък" - коментира Славена.

За грима изпълнителката се довери на Бони, а за прическите на Ели Кумчева. За стайлинга певицата е разчитала на тоалети от модни бутици у нас .
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 19 мар 2012 16:00

Славена: Не мога заради интереси да бъда с някого

Изображение

В началото на март Славена представи сингъла "Всичко, което искам". За видеото към песента си тя заложи на професионалистите от Front Line Cinema. Изпълнителката на Diapason Records разказа в "Открит микрофон" на Signal.bg какво я е провокирало да заложи на нов екип:
"До този момент моят продуцент Ненчо Касъмов е режисирал моите клипове, но решихме да пробваме нещо ново, свежо. Да, пак заложих на имиджов клип, пак няма сюжет... Казвам пак, защото четох коментарите и обръщам внимание на критиките. Първо - така сме искали да бъде, търсено е това, второ - всеки прави продукт според джоба си в крайна сметка. И ако за някои това е хоби, за мен е професия - нещо, с което аз си изкарвам парите. Аз не разчитам на никой и нищо, за да ми плати следващия клип или песен, или каквото и да било. Няма лошо да има някой такъв, който да ти помага, но аз не съм виновна, че в живота ми така се е случило" - обясни певицата.
Тя е на мнение, че в днешно време е доста трудно да се справяш в тази професия без финансова подкрепа, но не би поставила себе си в позиция да е с някого, заради финансова изгода. "Хубаво е да се влюбиш в някой, който може да ти помага, но аз не съм виновна, че съм такава и не мога заради интереси да бъда с някого и се гордея с това" - заяви Славена пред Signal.bg.
Изпълнителката разкри, че от няколко месеца има любим до себе си и преди време доста са се забавлявали на клюките, които ѝ приписваха най-различни връзки.
"Името му се знае - Алек Манолов, футболист в столичен футболен клуб. На моята възраст е, отдавна сме заедно. В началото наистина не исках да се знае. Бяхме заедно, когато четохме и за продуцента ми, и за кой ли не, и се смеехме. Можех да изляза и да кажа: "Абе, хора, осъзнайте се, аз съм с него!", но малко се позабавлявах този път... Щастлива съм, спокойна съм, засега" - споделя тя и подчертава:
"И във футбола е като при нас - трябва да имаш гръб, трябва да има кой да те лансира, за да вървиш напред. Трябва ти помощ, не може сам да изплуваш" - разсъждава Славена.
Гледайте Славена в "Открит микрофон" с Емилия Стоянова, вижте и фотосесията на певицата пред обектива на Софи Калева
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 10 апр 2012 15:32

ГАДЖЕТО НА СЛАВЕНА ЩЕ Я ВОДИ В ДУБАЙ

Изображение

Славена бе изненадана с романтичен подарък от своята половинка Алек Манолов. Футболистът зарадва певицата на Diapason Records с екскурзия до тяхна мечтана дестинация – Дубай.Чаровната изпълнителка изобщо не очаквала такъв завършек на срещата, когато нейният приятел я поканил на романтична вечеря. Той й връчил специалния ваучер за пътуване до екзотичната държава. Певицата много се развълнувала от милия жест и не крие, че няма търпение да осъществят пътешествието. „Най-хубавото е, че можем да изберем времето, когато да заминем. Естествено, ще е съобразено с ангажиментите на двама ни.”, обясни Славена.Изпълнителката на „Всичко, което искам” признава, че с гаджето й – капитана на „Академик”, отдавна мечтаели да посетят Дубай и го обсъждали, но до този момент всичко си оставало само в сферата на разговорите. Алек обаче се оказал по-деен и решил да вземе нещата в свои ръце, за да зарадва половинката си.„Това е една от най-хубавите изненади, която някой ми е правил. Много обичам да пътувам и да посещавам нови места. Но когато това се случва в компанията на любимия човек е най-прекрасното изживяване на света!”, не крие вълнението си Славена.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 26 юли 2012 18:03

Славена засне клип на "Удари отляво"
Изображение

Славена засне видео към най-новото си парче „Удари отляво”. Клипът на звездата на Diapason Records ще се завърти съвсем скоро в ефира на Фен ТВ.

Изпълнителката отново залага на авторска песен, като този път за музиката и аранжимента се е доверила на младия композитор Радомир Кишев. Текстът е дело на Анастасия Мавродиева, която написа и предишното й парче - „Всичко, което искам”.

Песента „Удари отляво” е динамична и танцувална, а за ефектното звучене допълнително допринася включването на отсвири с жива цигулка.

Славена не страда от факта, че снимките са били организирани на 19 юли, точно на нейния рожден ден, което попречило да отбележи личния си празник с парти. „Изобщо не съжалявам, че се получи така. Аз се чувствам най-щастлива, когато работя и особено много се вълнувам, когато подготвям нов проект. В този ред на мисли, даже напротив, това беше нещо като своеобразен подарък, който получих за рождения си ден. Много благодаря на целия екип, които се справиха перфектно със задачите си и се погрижиха всичко да се случи по най-добрия възможен начин. А за празнуване винаги ще се намери време” - сподели с усмивка атрактивната певица.

Тя разкри, че в клипа има сюжетна линия и разнообразие на локации. „Мисля, че се получи много хубаво. Снимахме на няколко различни места. Освен мен, този път в лентата има и други двама участници и заедно разказваме една интересна история. Нямам търпение да представя проекта си пред публиката, за да видя реакциите.” - каза развълнувано Славена.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 17 окт 2012 13:03

СЛАВЕНА И АЛЕК СЕ РАДВАТ НА ШАНА

Изображение

От известно време Славена си има нов домашен любимец – сладко чихуахуа. Изпълнителката на Diapason Records признава, че малкото създание ангажира голяма част от времето й напоследък, но същевременно й носи огромна радост и много приятни емоции.Съвсем неочаквано близък на Славена и нейната половинка – футболиста Алек Манолов, ги зарадвал с тримесечното кученце. Черната красавица моментално била кръстена от Славена. Тя й дала името Шана. „Не знам как ми хрумна. Не съм чувала такова название досега, но като я гушнах, просто така ми дойде. Мисля, че й отива.”, казва изпълнителката на „Удари отляво”. Чаровната певица не крие, че откакто сладкото чихуахуа е станало част от живота им, с Алек много й се радват и й посвещават значителна част от времето си. „Водим я навсякъде с нас, постоянно е в центъра на вниманието, защото много я обичаме.”, признава фолкдивата, която отскоро влезе в отбора на брюнетките.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 26 яну 2013 12:41

Славена: Поставила съм си цел №1 да се дипломирам

Славена е щастлива с връзката си с футболиста Алек Манолов, с когото от доста време са заедно. Фенове на звездата на Diapason Records често я питат дали няма да се омъжва за любимия си и мислят ли вече за бебе. Певицата обаче на смята, че това е на дневен ред в живота й и подчертава, че приоритет сега й е образованието.

"Не съм се отдала само на тази връзка с Алекс. Ето сега ми предстои през януари месец да завърша образованието си по Хореография си във Варна. Заради работата си, много се забавих във времето и скоро ми изтичат студентските права. Поставила съм си го като цел №1! Понеже скоро пуснах новата си песен, мога да си позволя един месец да се отдам на това. Остават ми няколко изпита и дипломна работа" - споделя тя в "Открит микрофон" на Signal.bg.

Славена признава, че засега няма намерение да се посвети на хореографията, нито да отваря своя школа за фолклорни танци, защото пеенето я влече най-силно. "Човек никога не знае, в крайна сметка не знаеш какво утре ще ти поднесе съдбата" - казва изпълнителката.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 25 фев 2013 16:24

Обраха дома Славена
Изображение

Славена изживя особено неприятен момент през изминалия уикенд. Домът на певицата бе обран от неизвестни извършители, които отмъкнали множество ценни вещи.

Изпълнителка на Diapason Records живее заедно със сестра си в столицата. Двете момичета имали гости - техни роднини, с които излезли да се поразходят из града. Напуснали апартамента само за 2 часа, през които бил осъществен обира.

Крадците задигнали лаптопа на певицата, този на сестра й, вещи на техните гости, всичките бижута на Славена, както и други ценности.

„Изглежда са ни следили, защото са успели да претършуват дома ни за краткото време, през което ни нямаше. Просто не мога да повярвам, че ни се случи такова нещо!” - сподели притеснено певицата.

Изпълнителката на „Точно ти” е доволна, че обирджиите не са отмъкнали микрофона й. „Добре, че не са откраднали и него, защото нямаше да мога да си върша работата.” - каза още тя.

Славена веднага се обадила в полицията, които се отзовали на сигнала. Служителите на реда обещали да направят всички възможно да намерят извършителите и да върнат откраднатата техника. „Благодаря на полицията, че взе моя случай толкова присърце. Надявам се да открият поне моя лаптоп, тъй като в него имам много ценна информация.” - сподели изпълнителката. „Това са неща, които са свързвани с работата ми и са много важни за мен. Не ми се вярва да свършат работа на друг.” - обяснява още тя.

Въпреки неприятното изживяване, Славена се опитва да гледа философски на нещата. „Все пак най-важното е, че ние сме невредими! Не ми се мисли какво би станало, ако аз или сестра ми си бяхме вкъщи и някой нахлуе и ни нападне...” - каза Славена.
Изображение

Отговори

Върни се в “Славена”