Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:41

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Re: Новини

Мнение от *SOFILADY* » 10 дек 2009 14:41

Славена и Dillan - това ли е новата фолк двойка?
Автор: Красимир Илиев 10 декември 2009 в 14:29
Вчера сръбската звезда Бая изнесе първия си концерт пред Българска публика. Сред гостите на събитието бяха доста от фолк звездите, като две от тях направиха впечатление на всички.

Славена и Dillan демонстрираха интимност, която със сигурност ще изненада голяма част от феновете им. Без притеснение изпълнителите на "Diapason Records" се целуваха в клуб "Night Flight" и това не остана незабелязано за фотографите, както се вижда от снимката.

Гаджета ли са Славена и Dillan е въпрос, на който ще търсим отговор.
Източник:Signal.bg

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 09 юли 2010 12:53

СЛАВЕНА ПРАЗНУВА ВЪВ ФРАНКФУРТ ПОБЕДАТА НА ГЕРМАНИЯ НАД АНГЛИЯ

В края на миналата седмица Славена зарадва българската общност във Франкфурт с двучасов концерт в зала „Юнион”. Гостуването на младата изпълнителка на Diapason Records съвпадна с футболната среща от Световното първенство между Германия и Англия, в която немците победиха.

Славена представи по-голямата част от песните, включени в дебютния й албум „Отблизо”, който се радва на изключителен интерес от страна на феновете. Публиката в залата била съставена предимно от българи, но имало и много чужденци, които искрено се забавлявали с хитовете на русокосата чаровница. Младата надежда на Diapason Records нажежила страстите и с изпълненията си на актуални балкански и традиционни български фолклорни песни.

Посещението на Славена във Франкфурт съвпадна и с осминафиналния футболен мач Германия и Англия, част от Мондиал 2010. За радост на домакините на концерта немският национален отбор победи, така че имало още поводи за празнуване. „По улиците имаше тълпи от хора, които очакваха с нетърпение двубоя. Бяха много атрактивни, вървяха и пееха химна си, облечени доста интересно. При победата на Германия се озовах на най-горещото място в цял Франкфурт, където настана истински празник – всички се прегръщаха, викаха... Стана ми хубаво, защото за моя изненада се оказаха много топли и сплотени хора!”, не крие вълнението си певицата с най-пламенния глас в попфолка. Изпълнителката на хита „Нашата песен”, който предизвика скандали в попфолк средите, уважи поканата на домакините да посетят заедно традиционен немски пъб, за да отпразнуват сюблимния момент за германската общност. Веднага след като разбрали, че в заведението има певица, присъстващите отправили многобройни покани към нея да ги поздрави с популярни евъргрийни. Русата изкусителка вдигна градуса на настроението с перфектни изпълнения на големи световни хитове от близкото минало. Заформило се страхотно парти до ранни зори, което дълго ще се помни от всички гости.

На следващия ден Славена отпътува обратно за България, но си обеща, че със сигурност ще посети отново Франкфурт, за да опознае всички традиции и обичаи на немците.

Информация: Петя Щилиянова / DIAPASON RECORDS
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 09 юли 2010 12:54

СЛАВЕНА С КЛИП И ЛАЙВ ВЕРСИЯ НАВЕДНЪЖ

Славена клипира най-дискотечното парче от дебютния си албум - „Ще потретя”. Имиджовото видео вече може да бъде гледано в ефира на Фен ТВ. Освен това от днес зрителите на медиата ще могат да видят и дългоочакваната лайв версията на дуетната песен на русокосата певица и откритието на годината Dillan – “На смени”.

Песента „Ще потретя” е много различна от всички останали песни в първия албум на Славена „Отблизо” заради своето по-денс и поп звучене. „Исках да заснема видео точно на това парче, защото е много зареждащо и мисля, че е точно за летния сезон.”, аргументира се Славена. „Нарамихме имиджов клип, който носи много настроение и много сексапил, точно каквото е самото парче и какъвто е най-хубавият сезон в годината – лятото”, обяснява още певицата с най-пламенния глас в попфолка.

Дуетът „На смени”, която изпълнява заедно с колегата си от Diapason Records Dillan, също е включен в дебютния албум на талантливата Славена и още с появата си се превърна в една от най-харесваните песни в репертоара и на двамата млади изпълнители.

„Ще потретя”
музика: Янис Кифонидис, текст: Росен Димитров, аранж.: Теодор Ташев
режисьор: Ненчо Касъмов

„На смени” (дует с Dillan)
музика: Янис Фустерис, текст: Росен Димитров, аранж.: Иван Иванов

Информация: Петя Щилиянова/Diapason Records

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 22 окт 2010 20:21

СЛАВЕНА И ЕРИК ВЪВ „ВИП ЗОНА”

Славена и Ерик ще гостуват в предаването „ВИП зона” по радио Веселина на 19.10 (вторник) от 13.00 ч.

Талантливите изпълнители на Diapason Records ще разкажат за всичко най-интересно около предстоящото клубно турне на Фен ТВ. То се организира в над 10 от най-големите български града по случай седмата годишнина на медиата. Двамата певци ще издадат и любопитни подробности около цялостната си подготовката – с какво ще изненадат присъстващите във Велико Търново и Плевен, откъдето ще стартира празничното събитие на 21.10. Славена и Ерик са в първата група, която ще открие турнето, заедно с колегите си Теодора и Валентина. Освен тях четиримата, феновете на попфолка, които посетят Националното клубно турне, ще могат да видят и другите големи звезди на „Diapason Records” и „Ара Мюзик”.

Не пропускайте Славена и Ерик във „ВИП зона” по радио Веселина на 19.10 (вторник) от 13.00 ч.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 27 дек 2010 23:11

СЛАВЕНА ИЗНЕНАДВА С „ЖИГОЛО” И ФОТОСЕСИЯ

Славена ще зарадва всички свои почитатели с чисто нов проект. Това е експеримент, с който певицата иска да сюрпризира музикалните фенове и да представи себе си в различна светлина. Засега изпълнителката на Diapason Records не издава много подробности около него.

По Фен ТВ и в интернет пространството вече се върти тийзър, който загатва в каква насока е проектът. Талантливата певица за първи път залага и на по-секси визии в свой клип – една от тях я показва като изкусителка, облечена в стилен тоалет, решен в черно и червено.

Като контрапункт на това се явява новата фотосесия на Славена, в която русокосата красавица изглежда като гръцка богиня. Идеята за тези две противоположности се родила от събитията, споходили изпълнителката на „Черен гарван” през отминаващата година – скандалите, в които бе замесена, вълненията покрай излизането на дебютния й албум „Отблизо” и много други положителни емоции, съпътствали я през 2010 г.

„Изключително съм щастлива, че покрай Коледа и Нова година ми се случват все хубави неща. Ще изненадам музикалните маниаци с една различна песен и видеоклип. Ще запазя в тайна подробностите до момента на излизането им. Мога единствено да издам заглавието. Казва се „Жиголо”, но какво имам предвид с това, всички ще разберат другата седмица. Твърдо съм решена да започна новата 2011 г. на чисто”, сподели Славена.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 26 фев 2011 22:58

СЛАВЕНА СТАНА РЕКЛАМНО ЛИЦЕ НА АБИТУРИЕНТСКИ РОКЛИ

Славена бе поканена да бъде рекламно лице на „Колекция абитуриентски рокли 2011” на младия, но обещаващ дизайнер Иван Панайотов. Талантливата певица за първи път влиза в амплоато на професионален модел.

Гласовитата изпълнителка на Diapason Records позира с 15 ефирни тоалета на JOHNNY STYLE. Всички те са направени от актуалните за 2011 година шифон, сатен и органза. Въпреки че досега Славена не се занимавала с моделство, според целия екип русокосата певица се справила блестящо и фотосесията протекла много гладко.

„Исках модел със секси изпъчване, който да вдъхне живот на тоалетите. Спрях се на Славена, защото е много естествена и магнетична жена. Мисля, че напълно отговори на моите очаквания!”, коментира дизайнерът Иван Панайотов.

„Благодаря на Иван, че избра мен да представя колекцията му. С удоволствие приех поканата. Смело мога да заявя, че роклите са стилни и секси и съм сигурна, че много момичета ще предпочетат да бъдат с тях на един от най-важните си дни. Аз от своя страна ще работя с него и за мои бъдещи проекти и изяви, защото съм впечатлена от работата му”, сподели изпълнителката на „Жиголо”.

Фoтограф е Емил Джумайлиев, а цялата фотосесия е реализирана в магазин LORENA. Всяка една от роклите може да бъде видяна на традиционното ежегодно изложение за абитуриенти в Национален музей „Земята и хората” от 2 до 6 март. Всички тоалети и виртуозната изява на Славена като модел, можете да видите на www.johnnystylebg.com.

Информация: Николай Стефанов/DIAPASON RECORDS

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 06 апр 2011 22:19

Славена засне нов клип, умува за заглавието на песента

Славена е доволна от успеха на "Жиголо" и се радва, че песента вече се нареди сред хитовете в клубове и радиа. Певицата сподели първо пред камерата на Signal.bg, че вече е заснела видео на чисто ново парче.

"Преди два дни заснех видеоклип на новата ми песен. Пак бързо и динамично парче, пак в такава насока - по-провокативен текст, шеговит. Аз винаги имам една граница, мярка, която не мога да си позволя да премина. В крайна сметка идва лято - сезонът на флиртовете, на емоциите. Аранжиментът е на Теодор Ташев, който всъщност направи и предходната ми песен "Жиголо". Текстът е на Тина Денчева. Песента е на гръцки автор, но не звучи гръцко. Хората като чуят гръцка песен и си представят един по-различен стил. Парчето звучи много модерно. Следваме "Жиголо", но може би е малко повече в попфолка. Още умуваме за името. Текстът, споменах, е малко по-шеговит. Аз искам едно, господин Касъмов иска друго, Дали Иванова иска трето и така още се чудим за заглавието" - разказва Славена и се надява съвсем скоро видеото да се завърти в ефира на "Фен ТВ".

"До седмица и половина видеоклипът трябва да е готов. Вече всичко е в ръцете на хората, които обработват клипа. Аз за себе си съм много доволна от снимките. Това бяха най-дългите снимки, които съм правила. Сменям 4 визии, различна съм. Снимахме в заведение, но едва ли ще се вижда че е в заведение. Просто ни трябваха високи стени, ще видите за какво" - провокира интереса ни Славена.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 15 апр 2011 21:23

СЛАВЕНА ПРЕДСТАВЯ НОВО ДЕНС ПАРЧЕ – „СИПВАЙ БАВНО”, ВИЖТЕ КЛИПА

Славена е готова с най-новия си проект, озаглавен „Сипвай бавно”. От днес всички фенове могат да видят клипа по Фен ТВ. Русокосото изкушение на Diapason Records до последно запази в тайна подробностите около най-новата си песен. Талантливата изпълнителка реши да изненада музикалните маниаци отново с денс парче. „Според мен „Сипвай бавно” е своеобразно продължение на “Жиголо”, но повече се доближава до попфолка. Искрено се надявам да се хареса и да стане хит”, сподели Славена.

Преди два месеца младата певица се допита до почитателите си в социалната мрежа Facebook на какъв сингъл да заложи. По-голямата част от хората, дали своето мнение, гласуваха за модерно денс парче. „Сипвай бавно” е по музика на композитора Pigasos, текст на Тина Денчева и аранжимент на Теодор Ташев, който направи и „Жиголо”. Видеото към песента е изцяло имиджово. В него Славена сменя четири уникални тоалета на дизайнерите Жана Кошева и Иван Панайотов, които се грижат за стайлинга й при последните й изяви.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 19 юли 2011 18:11

ЧРД, Славена!

На 19 юли рожденица е Славена. Изпълнителката навършва 25 години и по този хубав повод довечера ще събере свои приятели и колеги в столичен фолк клуб, за да отпразнува с тях рождения си ден.

Нейни верни фенове изпратиха честитка към любимата си певица до редакцията на Signal.bg. Ето какво пишат те:

"Днес рожден ден празнува Славена. Целият й фенклуб в Гърция би искал да отправи чрез вашия сайт едно пожелание към нея

Честит рожден ден, Славена! Χρόνια πολλά!
Какво да ти пожелаем? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелаем да вярваш в себе си и да крачиш уверено по пътя на живота!

Ние твоите фенове: Тери, Дани, Ангелики, Вана, Йорго, Аргирос, Анатолия и всички, които харесват Славена!"

Честит рожден ден на Славена и от екипа на Signal.bg, с пожелание за здраве и нови хитове!

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16082

Отговори

Върни се в “Славена”