Новини

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 06 сеп 2013 21:59

Кондьо открива новия парти сезон

Изображение

Diapason Records и Night club GOLDEN QUEEN ви канят тази събота, 7 септември, да изпратим лятото с грандиозно откриване на новия ПАРТИ сезон с неповторимия Кондьо. Статрът на събитието е в 23:00 часа.Наред с култовите фолк парчета, останали във времето, Кондьо предлага и нови песни. В разгара на лятото той пусна сингъла „Полудявам”, за който заложи на гръцкия хитмейкър Константинос Пантзис. Гласовитият сливналия признава, че песента го грабнала на първо слушане. „Много е различна от всичко, което съм правил до момента, но за мен бе огромно предизвикателство да я запиша" - сподели преди време той.

Всички фенове, които искат да чуят и видят на живо най-големите фок хитове на легендарния изпълнител, са добре дошли в центъра на купона - тази събота в Golden Queen, София, кв. Левски, ул. "Поп Груйо" 88A, тел. 087 924 2227.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от .:Ivo:. » 26 сеп 2013 19:50

Кондьо записа нова песен

Кондьо вече е готов със записа на чисто нова песен. Парчето е дело на известен албански композитор и звездата на Diapason Records обещава да го презентира съвсем скоро.
През лятото фолк ветеранът изненада публиката с нестандартен проект, наречен „Полудявам”. Композицията, която има r’n’b елементи, се прие доста добре от феновете. Сега обаче Кондьо е решил да заложи на по-различно звучене.
„Песента е в стилистиката на попфолка, но мелодията е много интересна. Досега не съм правил такова парче и нямам търпение да го представя” - сподели изпълнителят веднага след записите в студиото на TeT Master.
Той обещава, че песента ще бъде подкрепена и с видеоклип, който ще заснеме скоро и разбира се, ще бъде презентиран ексклузивно в ефира на FEN TV Full HD.
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Кондьо”