Липсва ли ви Вероника?

Потребителски аватар
rado
Регистриран: 18 авг 2011 11:33
Любима певица: PRESLAVA | TS. YANEVA l DESS
Любим певец: PITBULL | LINKIN PARK l S.T.

Re: Липсва ли ви Вероника?

Мнение от rado » 16 дек 2012 16:37

Да, много. Имах много любими нейни песни, които и до днес ги помня. Само, че сама си развали кариерата като излезе от Пайнер. В Ара мюзик нямаше никакво развитие.

Потребителски аватар
Danger Zone
*
*
Регистриран: 17 яну 2013 20:36
Любима певица: Глория Ивана
Любим певец: Bojan Bjelic Nana
Компания: Пайнер

Мнение от Danger Zone » 24 яну 2013 20:12

rado написа:Да, много. Имах много любими нейни песни, които и до днес ги помня. Само, че сама си развали кариерата като излезе от Пайнер. В Ара мюзик нямаше никакво развитие.
Поправка Вероника беше в Диапазон Рекърдс а не в Ара.Иначе си много прав доколкото знам тя се отказа от музикална кариера.Има страхотни нейни песни който обожавам тя беше от малкото певици който се отличаваха със собствен стил

Потребителски аватар
west.side9251
Регистриран: 06 май 2013 19:58
Любима певица: Адриана

Мнение от west.side9251 » 23 май 2013 10:22

Вероника сама си прекрати кариерата под предлог, че не и харесва днешният поп-фолк.
Само,че, при положение, че тя се отличаваше със свой почерк и стил (подобно на Глория и Ивана), защо не си прави нейния стил, никой не и е казвал, да прави кючеци и да се съблича подобно на нейни колежки. Глупава работа наистина.
Мога само да и пожелая успехи в личен план и дано някога се завърне на сцената .Хитове определено имаше,да не кажа едни от най-големите. Спомнете си за "слушай ме любов", "произведено във рая" , "стъклен свят" и т.н.
Изображение

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Мнение от VampiresGirl:) » 21 юли 2013 10:54

west.side9251 написа:Вероника сама си прекрати кариерата под предлог, че не и харесва днешният поп-фолк.
Само,че, при положение, че тя се отличаваше със свой почерк и стил (подобно на Глория и Ивана), защо не си прави нейния стил, никой не и е казвал, да прави кючеци и да се съблича подобно на нейни колежки. Глупава работа наистина.
Мога само да и пожелая успехи в личен план и дано някога се завърне на сцената .Хитове определено имаше,да не кажа едни от най-големите. Спомнете си за "слушай ме любов", "произведено във рая" , "стъклен свят" и т.н.
Същото се питам и аз... Те хората не напразно са казали "Щом има желание има и начин!", е тя явно няма желание, както твърди самата тя. Ако е имала щеше да си продължи с пеенето без да и пука за нищо.. На нейно място не бих постъпила така, а биж направила и невъзможното... Но какво да приказвам - да не ги разбереш тези певици... :roll: Но все пак не спирам да се надявам, че тя все някога ще се реши да се завърне на сцената..
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от .:Ivo:. » 21 юли 2013 11:30

VampiresGirl:) написа: Същото се питам и аз... Те хората не напразно са казали "Щом има желание има и начин!", е тя явно няма желание, както твърди самата тя. Ако е имала щеше да си продължи с пеенето без да и пука за нищо.. На нейно място не бих постъпила така, а бих направила и невъзможното... Но какво да приказвам - да не ги разбереш тези певици... :roll: Но все пак не спирам да се надявам, че тя все някога ще се реши да се завърне на сцената..
+1 :oops:
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 21 юли 2013 11:35

Не

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 21 юли 2013 19:50

Да си призная,не особено...а и сега не е нито времето,нито нищо,за да се развива...
ИзображениеИзображениеИзображение

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 29 авг 2013 23:43

Разбира се, че ми липсва, на времето ми беше втората любима певица след Гергана, още помня невероятните и хитове, дано час по-скоро се завърне на сцената.
Изображение

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 14 апр 2015 12:32

Разбира се,че да. Тя е една от многото певици,оставили трайна следа в жанра. Всички нейни песни и сега си ги слушам.
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Отговори

Върни се в “Вероника”