Ставаш, ставаш да дискутираш...

Отговори
Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Ставаш, ставаш да дискутираш...

Мнение от miki93 » 19 ное 2014 23:18

Тема за дискусии в папката на Анна. На първо време измислих това заглавие. :lol: Ако имате по-добри идеи, споделете.

Въпрос: "Ставаш" е 8-мата песен на Анна след последния й албум - време ли е за нов диск?
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
kriisis
Регистриран: 07 май 2012 17:28
Любима певица: Емилия, Галена, Яница, Лияна

Re: Ставаш, ставаш да дискутираш...

Мнение от kriisis » 19 ное 2014 23:31

Не. Няма кой да го купи.
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от miki93 » 20 ное 2014 00:44

kriisis написа:Не. Няма кой да го купи.
То и на големите имена понякога албумите не се купуват особено. Нямах предвид, че може да направи кой знае какви продажби - по-скоро дали е минало достатъчно време след излизането на "Най-лоша, най-любима" и дали вече са се събрали достатъчно парчета.
Изображение

Потребителски аватар
west.side9251
Регистриран: 06 май 2013 19:58
Любима певица: Адриана

Мнение от west.side9251 » 20 ное 2014 15:10

Анна да си седне на трите букви и да се замисли дали изпълнителна с красива визия като нея, можеща и талантлива трябва да драпа в Diapason?
Какви са тия посредствени проекти, при положение, че по-бездарни и по-грозни вадят ако не хитове, то поне попадения и влизат в плейлистите на поне някоя дискотека.
Можеща, готина, ама...
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от miki93 » 20 ное 2014 15:37

west.side9251 написа:Анна да си седне на трите букви и да се замисли дали изпълнителна с красива визия като нея, можеща и талантлива трябва да драпа в Diapason?
Какви са тия посредствени проекти, при положение, че по-бездарни и по-грозни вадят ако не хитове, то поне попадения и влизат в плейлистите на поне някоя дискотека.
Можеща, готина, ама...
И аз мисля, че последните й 2 проекта - "Ти черпиш" и "Ставаш", не са на нивото, на което бяха например "Зелените очи" и "Как си ги избирам". Иначе Анна е много талантлива, много симпатична и усмихната, но... може би липсата на повече средства е в основата на това да вади по-рядко проекти и те не винаги да са на толкова високо ниво.
Изображение

Потребителски аватар
kriisis
Регистриран: 07 май 2012 17:28
Любима певица: Емилия, Галена, Яница, Лияна

Мнение от kriisis » 20 ное 2014 16:39

Анна е напълно безинтересна на публиката. Нито на някой му пука ще вади ли албум, нито дали пуска песни и т.н. като гледам и участия почти няма. Кой е последният и хит?
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от miki93 » 20 ное 2014 17:30

kriisis написа:Анна е напълно безинтересна на публиката. Нито на някой му пука ще вади ли албум, нито дали пуска песни и т.н. като гледам и участия почти няма. Кой е последният и хит?
Доколкото знам, от няколко години Анна работи в столичен пиано бар с други изпълнители, където изпълнява различни стилове музика - поп фолк, поп песни, руски и т.н.
На мен Анна ми е интересна, защото от малкото ми наблюдения е много готина като човек на първо място, после е и много талантлива като певица. А и има доста нейни песни, които ми допадат.
Както обичам да казвам, никога не знаеш от къде ще изскочи зайчето. Много изпълнители са в застой дълги години, но накрая правят хит. Последният такъв на Анна май беше "Наздраве за рожденика".
Изображение

njn_82
Регистриран: 14 ное 2012 13:54
Любима певица: Галена, Емилия, Глория
Компания: Пайнер

Мнение от njn_82 » 20 ное 2014 20:10

Според мен ''Най-лоша, най-любима'' е нейното последно попадение и песен, която е от малкото и хубави!

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от miki93 » 20 ное 2014 21:11

mkm_93 написа:Според мен ''Най-лоша, най-любима'' е нейното последно попадение и песен, която е от малкото и хубави!
Мислех си за нея, но исках да посоча заглавието на наистина хитово парче. Иначе за "Най-лоша, най-любима" също имаше доста добри отзиви, а и тя стана заглавна за последния й засега албум. Иначе след нея много ми харесват песни като "Дишай спокойно", "Удари го на живот", "Зелените очи"...
Изображение

Отговори

Върни се в “Анна”