Новини

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 05 апр 2012 00:49

Ерик в „Черешката на тортата”

Изображение

Ерик влезе като специален гост в снощното издание на предаването „Черешката на тортата” по Нова ТВ. Изпълнителят на Diapason Records се появи в риалитио по специалната покана на плеймейтката Светлана Василева, която е сред участниците тази седмица.
Останалите, с които се съревновава сексапилната плейбойка, са чаровната синоптичка Никол, тв водещият Витомир Саръиванов, астроложката Оксана Станчева и актьорът Иван Ласкин. Първа посрещна гости в дома си Светлана. Освен че се бе постарала да подготви няколко изкусни блюда, тя реши да изненада останалите и с музикална програма. За целта бе поканила Ерик, който да изпълни народната песен „Зайди, зайди, ясно слънце”. След това плеймейтката отправи молба към изпълнителят да запее парче от своя репертоар и той се спря на „Русо гладно няма”.
Присъствието на певеца, както и представянето на песни от попфолк жанра, предизвикаха недоволството на мъжката част от гостите. Особено краен в изказванията си бе Иван Ласкин. Самият Ерик не крие, че не се почувствал особено добре в тази ситуация.
„Когато видиш, че някой човек е зле настроен към теб и проявява недоброжелателност, няма как да се чувстваш комфортно. Свикнал съм да ходя на места, на които имам почитатели и ме приемат по съвсем различен начин. Въпреки това, се постарах да представя максимално добре песните.”, обясни Ерик. „Съжалявам, че не се хареса на някои от присъстващите. Все пак много благодаря на Светлана, че избра точно мен за музикална изненада на вечерта и ме покани да участвам. Стискам й палци за успех в предаването.”, каза още изпълнителят на „Поздрав за колежката”.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 31 мар 2013 11:14

Ерик: Има криза във фолка, въпреки че всички се правят на велики

Ерик предпочита да стои далеч от интригите в попфолк жанра, които щедро се разнасят в публичното пространство.

Изпълнителят дотолкова се е изолирал от крамолите и сплетните, владеещи задкулисието на най-масовата музика, че признава как изобщо не е запознат със скандалите между колегите си. Певецът обаче е на мнение, че тези неща вредят на кариерата на певците.

За новаците в попфолка Ерик е категоричен, че нямат никакъв шанс, за да се наложат на пазара и споделя пред пред BLife: "Публиката ще ги отхвърли, защото нямат опит с пеенето. Аз съм пял 10 години по кръчмите и баровете докато стана известен. Това е най-добрата школа".

Иронично певецът подхвърля за мераците на някои да спечелят бърза популярност: "Сега след абитуриентския бал искат клип и песен в телевизията".

Певецът смята, че младите изпълнители трябва да са щастливи, ако успеят да направят хит и ги поканят на участие.

Ерик е категоричен, че има криза във фолка, за която някои от колегите му отричат. "Има криза, въпреки че всички се правят на велики. Всички свалят хонорарите, участията са по-малко, а бакшишите ги няма никакви" - казва изпълнителят на Диапазон рекърдс.

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 16 юни 2013 14:54

Ерик: Възмутен и от човека 100 Кила, не само от творчеството му

Ерик е на мнение, че има от какво да се натъжиш във фолк бизнеса у нас. Изпълнителят заяви, че не харесва кючеците, които се правят, но трябва да се съобразява с вкуса на публиката.

"Песните, които правят колегите и аз самия, не са нашата стихия. Аз съм фен на по-стойностните песни и смислените и хубави аранжименти, а не на кючека. Това ме разочарова, че се налага да правим песни, които не са ни по душа, но се съобразяваме с тенденциите на пазара" - казва изпълнителят пред BLife.

Певецът смята, че въпреки всички негативи, нивото в жанра не е паднало и попфолкът винаги ще бъде слушан. "Пошлите текстове не са ОК. Пея ги, забавлявам се на тях, но не бих предпочел като артист да ги пея, ситуацията ги налага" - призна той.

Любопитното е, че на въпрос дали би споделил песен, от която се възмущава, Ерик не цитира парче от фолка, а даде като лош пример рапъра 100 Кила.

"Възмущава ме това, че всички "интелектуалци" плюят чалгата и казват: "На моите деца няма да им позволя да слушат чалга", а в същото време слушат изпълнители като 100 Кила. Аз самият съм възмутен и от човека 100 Кила, не само от творчеството му. Той е много некоректен, според мен. Не изхождам от факта, че той не е ОК с Емануела, нямам това предвид. Имам бизнес отношения с него и той не излезе коректен. Никога повече няма да работя с него" - обясни фолк изпълнителят.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 21 юли 2013 00:25

Ерик празнува с Джордан, Ангел и Няголета

Снощи Ерик отпразнува рождения си ден в Свети Влас. Изпълнителят на Diapason Records отбеляза своята 32-рата годишнина личен в компанията на колеги и приятели.

Певецът на летния хит "Леко, леко" вдигна шумно парти с много песни и танци. Веселата компания се забавлява до ранните часове на сутринта. Сред гостите на Ерик бяха колегите му от Ара Мюзик - Джордан и Ангел, Няголета, позната от риалити форматите "Гласът на България" и "Стани попфолк звезда", както и няколко дългогодишни приятелки на дългокосия изпълнител."Не бяхме много хора, но всички присъстващи са невероятни купонджии и си прекарахме страхотно!" - сподели той на сутринта. "Освен това получих страшно много поздравления по телефона, skype и facebook. Искам да благодаря на всички, които се сетиха за моя празник! Десетките прекрасни пожелания ме накараха да се чувствам невероятно щастлив и направиха деня ми незабравим!" - каза още той.

Ерик довери, че не смята да се отдава на почивка през лятото и обеща съвсем скоро да зарадва почитателите на попфолка с нов проект.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Ерик”