Теодора - Тотал щета

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Re: Теодора - Тотал щета

Мнение от miki93 » 24 юни 2014 22:29

georgi.rogachev написа:Колко песни ще излязат днес?
Не разбирам защо Теодора продължава да прави песни като тази,"Газ-газ" и други мазни кючеци,като вижда че хората я харесват с песни като "Моят номер","Пази се от мен","И какво от това" :| Клипът не е лош.
След "Моя номер" хората не харесват Теодора с песни като "Пази се от мен" и "И какво от това". Тия песни ги харесваме аз, ти и още един малък процент от слушателите, които си пускаме музика вкъщи и прослушваме новата продукция редовно. По дискотеките тия песни не са се завъртели, а в класациите достигнаха едно средно ниво.
А пък точно Теди хората си я възприемат доста добре с кючеци - какъв хит беше "Гаси тока" примерно. А и миналата година кое бе най-въртяно, макар че пак не стана тотален хит - именно "Газ, газ". Иска да влезе отново в заведенията и това е.

Мисля, че парчето е много свежо и не е нещо прекалено - допада ми и като музика и аранжимент, и като текст. Доколкото изобщо може да се предвиди, за мен това би трябвало да бъде хит.
Клипът е сполучлив. Хубаво е, че Теди отново експериментира с визия. Най ми допадна тази с червеното сако. Декорът е най-свежата хрумка в клипа и наистина стои добре. Може би нямаше да е излишно и присъствието на балет - така някак нещо ми липсва.

Като цяло съм доволен от Теди - на песента давам 6, на клипа - 5. Успех!
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 17 юли 2014 17:56

Е не й отиват ама ето на-в Открит микрофон Теодора заяви,че си обича кючеците,а и е логично,иначе щеше ли изобщо да ги прави...И мене почти не ме кефят кючеците й,ама... :roll:
Иначе-Тотал щета става като за масичка,но определено Грешно спешно ме кефи много повече от това... :wink: Поне засега.А клипа е семпъл,нищо оригинално.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 21 апр 2016 11:26

Харесвам всички песни на Теодора. И тази не е лоша, въпреки че е кючек.
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Отговори

Върни се в “Теодора”