Новини

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 15 апр 2011 21:21

ДЖОРДАН ОТКАЗА СВИНСКОТО ЗАРАДИ ЛЕЙДИ ГАГА

Свинската пържола вече не е сред любимите неща за хапване на Джордан. Певецът от каталога на Ара мюзик отказа свинското месо, откакто се сдоби със сладкия си домашен любимец – прасенцето Лейди Гага.

„Повече никога няма да ям свинско! Сега похапвам само пилешко и риба, но след време мисля и от тях да се откажа.”, коментира Джордан. „Толкова се привързах към прасенцето си, че вече и не мога да си помисля да ям свинско”, допълва гласовитият изпълнител.

Информация: Антоанета Иванова/ Ара мюзик

Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 13 юни 2011 17:44

Новият сингъл на Джордан ще бъде презентиран тази вечер или най-късно утре в ефира на Фен ТВ, съобщи изпълнителят в интервю за Signal.bg.
"Много свежо, много лятно настроение носи както видеоклипът, така и самата песен. Надявам се да се харесат. Работих с моя приятел Мартин Биолчев. Музиката и аранжиментът са негови. Текстът е на Тина Денчева, с която доста добре се сработихме. Тя има много свежи идеи и се получи много закачлив текст. Всички знаят, че Мартин Биолчев е един от най-добрите ни композитори. Направи една невероятна песен, поне на мен и моите приятели много ни харесва и силно се надявам да се хареса на всички почитатели" - казва Джордан.

За видеото към новия си сингъл певецът се е доверил отново на режисьорската гледна точка на Иво Гергинов. Двамата се спрели на имиджов клип, в който да покажат различни визии на изпълнителя.

"По видеоклипа работих с режисьора Иво Гергинов. Знаете, че клипът на "Иска ли ти се" е негово дело. Хареса ми начинът, по който работи той, както и нещата, които прави и затова реших отново да се доверя на него. Цялата идея на този клип беше да се получи един бюти клип, имиджов. Аз имам няколко визии, снимах и две предизвикателни момичета - Лидия и Цветелина. Получи се нещо много свежо, заложихме на летни цветове" - разказва той.

Броени часове преди старта на новата си песен Джордан разкрива, че все още не е сигурен с какво заглавие ще излезе парчето и специално за читателите на Signal.bg обяснява:

"Постарах се всяко едно нещо да бъде добро. Надявам се това да бъде оценено. Песента е с работно заглавие "Ще правим ли". Доста ни затрудни заглавието. Песента има много фрази, които са запомнящи се и не знаехме на коя от всички да заложим. Може би най-много се откроява "Ще правим ли". Нямам търпение вече да излезе песента, за да видя какви ще бъдат коментарите на хората, които влизат в Signal.bg. Знаете, че аз много често влизам в сайта и се информирам за нещата, които се случват в бранша и за пети път сигурно го казвам - надявам се наистина да се хареса".
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 17 юни 2011 21:00

Джордан: Догодина ще участвам и аз на Балканските награди

Балканските музикални награди тази година са тема с голям отзвук. Музикалното събитие се коментира с интерес не само от публиката, но и от изпълнителите. Джордан, не бе сред участниците на голямата сцена, но пък е със страхотни впечатления от атмосферата на грандиозния концерт и запознанствата с балканските си колеги.

"Първо искам да кажа , че съм горд, че съм част от екипа на организаторите на това мероприятие. Всички виждат и знает, че самият концерт беше наистина много градиозен. Организацията беше на ниво, сцената... Въобще страшно много се изкефих. Нормално е и аз да искам да се кача на тази сцена, получих обещание от моя продуцент Виктор Касъмов, че догодина ще участвам и аз. До тогава има много време, не се знае какво ще се случи"- казва Джордан в интервю за Signal.bg.

Певецът е откровен, че има голямо желание да изпита вълнението от голямата сцена и се надява догодина да се нареди сред участниците в концерта.

"Всеки един изпълнител, всеки един творец, всеки един музикант, всеки един, който има музиката в сърцето и кръвта си би изпитал огромното желание да се изяви на една такава сцена. Та така и аз, надявам се догодина и аз да се кача на нея"- споделя изпълнителят.

Сред най-любимите музикални звезди Джордан посочва името на Сарит Хадад, с която се е запознал на Балканските музикални награди. Пред Signal.bg певецът обясни:

"Отстрани имаше ВИП ложа, шатри които бяха отстрани и там бяха всички колеги. Не пропуснах да вляза и зад кулисите, за да се запозная с колегите от балканските държави и не само, имам предвид Сарид Хадад, аз я обожавам, страшно много я обичам. Успях да се запозная с нея, дори й запях една от нейните стари песни. Тя страшно много се изкефи и започна да пее с мен. Говорихме си и въобще цяла вечер се забавлявахме заедно, тъй като седяхме на едно сепаре на афтър партито. Имам страхотни впечатления от нея, за мен тя е велика певица и аз много я обичам"- разказва Джордан, който е впечатлен не само от добпрата организация, но и от приятелското отношение, което зад кулисите са демонстрирали балканските звезди.

"Много приповдигнато настроение имаше зад кулисите. Не мога да кажа, че имаше хаос и безпорядък, напротив, пак казвам, че организацията беше наистина на ниво. Всеки един от изпълнителите, които се изявиха на този концерт, си бяха пристигнали в България със свой собствен екип. Всеки един от тях си имаше определена гримьорна. Въобще много приятелско настроение, много приятелска атмосфера"- разкрива певецът, проследил с голямо вълнение най-голямото музикално събитие на Балканите за годината.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 29 юли 2011 15:59

8 са постоянните звезди в турнето на Фен ТВ

Национално турне на Фен ТВ под надслов „Да обединим българската музика” започва на 13 август. Както вече Signal.bg ви информира, в тура са включени осем от най-големите градове в страната, а стадионите им ще станат домакини на грандиозното шоу – Враца (13), Русе (15), Велико Търново (17), Стара Загора (19), Пловдив (21), Хасково (23), Благоевград (25), Перник (27).

Зрителите на Фен ТВ забелязват, че от създаването си телевизията обединява различни жанрове, но за първи път у нас събира за Национално турне едни от най-изявените представители на поп фолка, попа и народната музика.

В 8-те концерта от първия летен тур на музикалната медия ще пеят звездите на поп фолка Алисия, Емануела, Ивена, Теодора и Тони Стораро заедно с народните певици Радостина Паньова и Румяна Попова, плюс младото откритие на попа Йоанна.

Във всеки град към тях ще се присъединяват гост-изпълнители от съответните жанрове. Сред специалните гости на концертите са попфолк изпълнителите Азис, Софи Маринова, Таня Боева, Джина Стоева, Лияна, Джордан, Ерик и др. Поп певците, които ще се включват по различно време към турнето, са: Миро, Графа, Орлин Павлов, Силвия и Теди Кацарови, Устата, Аксиния, Искрен Пецов.

Катя и Здравко от Ритон пък ще зарадват многобройните си почитатели от различни поколения в шест от градовете, съобщават организаторите. Навсякъде водещи на музикалните спектакли ще са DJ Дамян и Ваня.

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16294

veli1199

Мнение от veli1199 » 19 авг 2011 06:56

Славена и Джордан направиха първи репетиции

В 14 часа започна репетицията за тазвечершния концерт на Фен ТВ във Велико Търново. Екипът на Signal.bg бе на терена броени минути след началото. Под жаркото августовско слънце на стадион "Ивайло" излязоха първо Славена и Джордан, за да направят саунд чек и да репетират своите миксове с балетите си. Първо Славена, а след нея и Джордан се разпяха акапелно на сцената и вече тръпнат в очакване на срещата си с публиката в старопрестолния град.

Пред камерата на Signal.bg застанаха и двамата, за да споделят своите впечатления от репетицията. Попитахме ги какво са споделили с тях колегите им, които са участвали в предишните два концерта, какви са техните лични впечатления и очаквания от изявата им.

Славена каза, че очаква многобройна и страхотна публика във Велико Търново, защото билетите вече са разпродадени, а за зрителите знае, че са много темпераментни.

Забелязахме, че Орлин Павлов репетира нова песен и публиката ще я чуе още довечера. Дали ще има промени в концертните миксове и при други изпълнители и какви ще са разместванията в реда на представянето на звездите, ще разберем по-късно.

veli1199

Мнение от veli1199 » 04 окт 2011 14:38

Джордан подготвя дует с популярна своя колежка

Джордан работи върху нов музикален проект, с който скоро ще зарадва феновете си. Хитовият изпълнител подготвя дует с много популярна и обичана своя колежка. Сингълът ще стане факт съвсем скоро, съобщават за Signal.bg от Ара Мюзик.

Изпълнителят често пътува зад граница. Всеки месец той гастролира в някоя европейска държава. На песните му се радват не само българи, но и представители на другите балкански нации – албанци, сърби, румънци.

През уикенда Джордан имаше участие в Белгия. Певецът споделя, че този път в Гент в публиката е имало и много турци. Независимо обаче каква е аудиторията му, той винаги успява да я вдигне на крака. Богатият му репертоар може да задоволи всички вкусове, а уникалният му глас кара хората да настръхват и да препълват заведенията при всяко негово гостуване, информират още от Ара Мюзик.

veli1199

Мнение от veli1199 » 06 яну 2012 16:35

ЧИД, Джордан!

Днес е Йордановден. Сред многото празнуващи, които честват своето име, е и Джордан. Както повечето фенове знаят, той се казва Йордан, но още в началото на музикалната си кариера избира да се изявява с творчески псевдоним.

Продуцентите от Ара Мюзик поздравяват хитовия си певец. "Желаем му да продължава да бъде все така успешен в начинанията си, както и да радва своите фенове с още много хитове".

veli1199

Мнение от veli1199 » 07 окт 2012 08:14

Клипът към "Емануела" излиза до седмица

Емануела и Джордан споделиха в интервюто си за "Открит микрофон" на Signal.bg, че видеоклипът на втората им дуетна песен вече е заснет.

Лентата към сингъла "Емануела" в момента се монтира и до седмица ще се завърти в ефира на Фен ТВ.

"Заснехме видеоклипа и се надяваме другата седмица да е готов, ама не се знае. Режисьорите са малко туткави. Снимахме със Скерлев. Той има толкова много работа, пък сам си монтира нещата... Трябват ни повече режисьори, трябва да обявим някакъв кастинг за бързодействащи режисьори" - обясни изпълнителката.

Видеоклипът е заснет в пловдивска дискотека, която е сред любимите заведения на двамата изпълнители, като има и външни кадри, споделиха те.

"Аз мисля, че се получи доста интересен клип. Имаме и сюжет, история" - каза Джордан. Каква история се разказва във видеото остава в тайна до промотирането му. "Нищо няма да казваме повече, за да е интересно на зрителите и да гледат клипа. Ние пуснахме песента, сега и клипа остава да разкажем..." - заяви Емануела.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 21 окт 2012 14:51

Емануела и Джордан с обща промоция на албумите си?

Изображение

Емануела и Джордан преди месец пуснаха второто си дуетно парче, но не крият възможността да продължат и с още съвместни проекти, защото публиката ги приема много добре.
Оказа се, че и двамата изпълнители на Ара Мюзик вече подготвят своите нови албуми, които най-вероятно ще са факт в края на 2012-та, споделиха те в "Открит микрофон" на Signal.bg
"Мисля, че ми остават още две или три песни, ще видим точно колко. Виктор Касъмов се занимава с тези неща, поръчал е песни на няколко автори и ще изберем от тях. В краен случай пък, ако не стане, ще направя пак с Джорданчето още един дует, поне да завърша албума" - споделя Емануела.
Джордан подчертава, че нищо чудно след време да съберат песни за дуетен албум, макар че към момента са едва две съвместните им парчета. "Ние, както сме тръгнали, ще издадем накрая и един дуетен албум" - категоричен е той.
Изпълнителят също привършва със селекцията на песните за новия си албум. "При мен също на 80/% са готови нещата, май вървим към албум. Шефът ме пита преди няколко седмици колко песни сме натрупали досега. Като ги преброих, заедно с дуета с Емануела, станали са 7. Това са синглите, излизали след предишния албум. Подготвям още една с Марто Биолчев, която е в полуготов вариант. В демо вариант имам и текста, на Йордан Ботев е. С него работя за трети или за четвърти път. Предстоят ми записи и с тази песен стават 8. И аз вървя към албум" - обясни певецът.
"Хайде ще си ги направим заедно албумите. Защо да се набутваме с две промоции?! Правим една и тъкмо ти ще пееш на моята, аз на твоята и така" - импулсивно предложи Емануела.
"Много интересно ще се получи, ако стане така - промотираме два албума, като във всеки един от тях имаме дует между нас двамата" - зарадва се Джордан, а дуетната му партньорка допълни:"Сега се роди идеята, но първо трябва да питаме продуцента".
Дали двамата изпълнители наистина ще направят заедно промоцията на новите си албуми, предстои да разберем скоро.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

veli1199

Мнение от veli1199 » 11 ное 2012 14:32

Емануела и Джордан: Можем да правим хитове и без Оцко, и без Кости

Едни от най-големите попфолк хитове в последните няколко години са дело на Оцко и Кости. Македонският и румънският композитори се прочуха у нас първо с песните, които направиха за за Ара Мюзик. В момента и двамата вече не пишат музика за изпълнителите от тази компания.

Емануела е от щастливките, успели да реализират най-успешните си парчета именно с Оцко. На въпрос дали й липсва работата с него, фолк звездата споделя в интервю за Signal.bg:

"Нормално е Оцко да ми липсва. Това беше доскоро, защото аз съм работила много дълго време с него, свикнала съм с неговия начин на работа. Нямам нищо против да работя с него, но Оцко по някакъв начин ме е предал, защото той напусна фирмата/ б.а. Ара мюзик/ и напусна всъщност и мен, без да имам аз някаква вина. Не им знам отношенията, но това си е негово решение. В крайна сметка нямам нищо против да работя с когото и да било".

Певицата си спомня как преди време, когато работила изцяло с македонския композитор, доста пъти е била упреквана, че в репертоара й няма разнообразие на автори.

"Не мога постоянно да правя песни с Оцко. Първоначално имаше упреци:"Ама защо само с него работиш", сега като го смених, изведнъж: "Защо не работиш с Оцко". Не искам, бе хора!" - категорична е тя.

Джордан също подчертава, че е имал много успешни проекти и с Оцко, и с Кости, но вече се е убедил в способностите на българските композитори, които успяват да правят не по-малко хитови песни.

"Оцко не ми липсва. Правили сме добри и хубави песни с Оцко, аз и с Кости съм правил хубави песни, но има достатъчно талантливи и кадърни други композитори, които също могат да правят хитове" - заявява певецът и подчертава:

"Ние сме доказали, че можем да правим хитове и без Оцко, и без Кости. Има и други талантливи композитори - ето и Биолчев, и Флори, и други... С Биолчев много добре се усещаме - и на Емануела "Ром-пом-пом, и моята "Полудей" са негови, дуетът ни също.

Отговори

Върни се в “Джордан”