Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 15 яну 2013 16:43

Джордан сготви Лейди Гага за Банго Васил?

За първа година Джордан беше далеч от семейството си и не успя да празнува с тях един от най-почитаните празници - Банго Васил.

13-ти януари изпълнителят на „Полудей” трябваше да повери приготвянето на традиционните ястия за празника на своята майка, тъй като същия ден имаше участие в Брюксел, където препълни една от най-големите дискотеки в белгийската столица.

„На Банго Васил се събираме цялото семейство. Майка ми прави пълнена кокошка с кисело зеле. Тази година обаче решихме да разнообразим и вместо пиле да приготвим друго пернато животно, както повеляват традициите” – разказва изпълнителят на Ара Мюзик.

Спрели се на пуйка. Изборът й обаче отнел толкова много време, че приятелите на Джордан предложили певецът да жертва за празника домашния си любимец - прасенцето Лейди Гага. Е, до фатален край с животинчето така и не се стигнало, тъй като певецът предвидливо го взел със себе си в Брюксел.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 16 май 2013 08:30

Джордан: Подготвям летния си проект

Изображение

Джордан работи по новата си песен, на която ще заложи за летния сезон.

"Подготвям летния си проект. Надявам се да излезе до средата на юни, но да не се ограничавам с периоди" - казва Джордан в ефира на Канал 3.

За стилистиката на песента изпълнителят на "Ара Мюзик" казва:

"Лятото се харесват повече по-закачливите песни. Хората обичат да се забавляват на плажа и предполагам, че ще бъде нещо в тази насока".

За последно Джордан зарадва почитателите си със сингъла "Тънките неща", който се появи в началото на март. Изпълнителят сподели, че е доволен от начина, по който се приема песента.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 03 сеп 2013 16:36

Джордан: Напускам Ара Мюзик, не искам да имам нищо общо с тях

Кратка реплика на Джордан пусната във фейсбук профила му днес предизвика вълна от коментари на феновете, дали изпълнителят е на път да се раздели с музикалната си компания.

От Signal.bg го потърсихме за коментар на какво се дължи емоционалният му изблик: "Знаете ли кога ще пуснат песен на Джордан по Фен ТВ? Никога... и Слава Богу". Оказа се, че наистина между него и продуцентите му има творчески недоразумения и изпълнителят заяви категорично:

"Напускам Ара Мюзик и повече не искам да имам нищо общо с тях. Аз искам да пея, да се развивам и да правя хубава музика. Мисля че имам нужните качества да бъда един от добрите изпълнители на България, но толкова години ме потискат и не ми позволяват да се развивам, което ужасно много ми тежи.

Реших да преустановя взаимоотношенията си с музикалната компания и докато изтече договорът ми, ще се отдам на друг бизнес, въпреки че няма да спра участията си. Иска ми се и ще се ориентирам към друга музикална компания".

Повече подробности за момента Джордан не сподели, но разбрахме, че новата му песен "Влез ми в сърцето" е представена в интернет.

"Обещавам след няколко дни да дам официално изявление пред Signal.bg. Тази вечер пускам новата си песен. Парчето е записано отдавна и трябваше да излезе още през лятото, но уви. Музиката на песента е моя. Аранжиментът е на Бате Пешо. В неговото студио направих и записа. Той работи предимно за изпълнители от поп жанра. За текста се доверих на Йордан Ботев. Засега песента няма видеоклип, но реших да направя представянето й в интернет" - каза той.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Джордан”