Джина Стоева - Лоша ме пишете

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Re: Джина Стоева - Лоша ме пишете

Мнение от miki93 » 28 яну 2016 14:11

alisali1234 написа:На мен ромския вокал ми се струва излишен, но все пак...
Иначе да, песента го докарва на поп.
А евала на текста, много реален. И Джина експериментира, има яки визии и е наистина различна, браво.
И аз това си мислех за вокалите. Ще ми се да не чувам повече цигански или арабски вокали в песни за българския пазар. Нима българският език не е достатъчно красив, за да го ползваме и за вокали?
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 28 яну 2016 17:57

А, на мен не ми е заради самия език, въобще не ми пречи дали са ромски, арабски и т.н., просто в "To the left" си бяха на място, а тук са някак напъхани там да ги има просто, безидейни са, това исках да кажа. Ненужни ми се виждат като част от текста, иначе на какъв език са за мен няма значение.

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 28 яну 2016 19:43

alisali1234 написа:А, на мен не ми е заради самия език, въобще не ми пречи дали са ромски, арабски и т.н., просто в "To the left" си бяха на място, а тук са някак напъхани там да ги има просто, безидейни са, това исках да кажа. Ненужни ми се виждат като част от текста, иначе на какъв език са за мен няма значение.
На мен единственото, което не ми достига в песента, е малко по-бързо темпо, още по-дискотечно и басово, каквото беше в предната песен. Въпреки това обаче, ме зариби :oops:
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Отговори

Върни се в “Джина Стоева”