Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 18 яну 2013 18:03

Джина Стоева с четири пътни инцидента за седмица

Джина Стоева е изключително отговорен и винаги спазващ правилата по пътя шофьор. Певицата кара кола повече от 10 години и до този момент не е имала произшествия, с изключение на редки засядания в снега пред блока.

През 2013-а година обаче, в рамките само на една седмица, изпълнителката на „На първо време” претърпява четири леки катастрофи, които за щастие завършват само с няколко охлузвания на задната броня и счупване на радиаторната решетка.

„Най-странното е, че тъкмо поправя счупеното и на следващия ден трябва отново да се връщам в сервиза, да сменя друга част” – жалва се певицата. Ето защо за предстоящата си екскурзия до Франция изпълнителката на „Ара мюзик” е решила да пътува не с нейната, а с колата на приятеля си.

„Стискам палци се всичко да бъде наред и да стигна благополучно при сестра ми и племенничките ми” – допълва певицата.

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 16 юни 2013 13:07

Джина Стоева, Ивена и Теодора откриха „Модна фиеста Албена“

Джина Стоева, Ивена и Теодора изминаха разстоянието София-Албена със специален самолет, за да открият и станат част от 13-тото издание на "Модна фиеста Албена", което се провежда от 13 до 16 юни в курортен комплекс Албена.

Изображение

13-тото издание си е поставило за цел отново да даде най-актуалните тенденции в модата за дългоочакваният летен сезон - бански костюми, ежедневни облекла и вечерни тоалети.

Изображение

Фолк изпълнителките Джина Стоева, Ивена и Теодора представиха своите най-нови песни пред публиката на модното събитие.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 09 юли 2013 11:53

Джина Стоева: Тук се гони комерса

Джина Стоева винаги е съумявала да прави достатъчно разнообразни парчета, с които да провокира интереса както на феновете на най-комерсиалното течение в попфолка, така и на ценителите на по-сериозните песни.

Изпълнителката промотира през април актуалния си сингъл "Писано ни е", а наскоро пусна и фолклорната песен "Огън гори".

За новите си проекти тя споделя в телевизионен ефир: "Имам някакви идеи, но тук се гони комерса. Един изпълнител е хубаво да разнообразява. Може да пусне 4-5 комерсиални парчета, но пък 1 може да си направи за неговата душа".

А ще заложи ли на комерса, който поначало прави по-силно впечатление, предстои да разберем, когато излезе следващия ѝ сингъл.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 16 авг 2013 14:48

Джина Стоева: Емануела ме изненада с решението си

Джина Стоева сподели в телевизионен ефир, че е останала изненадана от предложението на Емануела да направят съвместна песен. Тя не скри, че всеки изпълнител, когато е в пика на своята кариера има привилегията да избира сценичните си партньори.

"Емануела много ме изненада като каза: "Стоева, искаш ли да правим дует?" - изненада ме приятно с това си решение. Приех го много добре и съм й благодарна, че избра мен, защото виждаме всички, че тя издава нов албум, в своя пик е и може да избере всеки един от своите колеги, но й благодаря, че избра мен. Допадаме си толкова много - и по лудост и като гласове" - обясни пред Фен ТВ изпълнителката на "Писано ни е".

Дуетната песен "Кой видял-видял", която излезе с клип в края на юли, вече се радва на одобрението на феновете. А дали ще има следващ съвместен проект с Емануела, Джина загатва: "Може да има и продължение, ще видим как ще го възприемат хората като идея".

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 18 авг 2013 14:00

Джина Стоева с нова песен от Теньо Гогов

Джина Стоева подготвя солов проект. Новият сингъл ще бъде факт наесен, каза певицата и разкри, че този път отново се е доверила на Теньо Гогов, с когото от години работят успешно. На този етап е ясно, че парчето вече е записано.

"Най-рано през септември ще имам нова самостоятелна песен, когато приключи летния сезон. Записахме едно парче по музика и текст на Теньо Гогов, много е интересно, готино. Този път той е направил нетипичното попфолк звучене, а е нещо аренби, по-модерно. Аранжиментът е на Дидо Калпаков. Смятам, че стана едно много различно и готино парче" - споделя изпълнителката пред Фен ТВ.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 28 авг 2013 16:42

Джина Стоева и Ивена на почивка в стил „Survivor“

Джина Стоева и Ивена, които от години са най-добри приятелки, това лято изглежда са решили да отпочиват не край басейна на някой тузарски хотел, а в стил Survivor.

Джина публикува няколко фотоса, озаглавени "На морето", от които се вижда как фолк звездите на Ара Мюзик летуват на каравана.

Изображение

"Малко в стил Сървайвър" - веднага отбеляза един от феновете, други коментират: "Това е то хубаво на каравана", "Е, това е живот на свобода".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 09 сеп 2013 00:35

Джина Стоева празнува рожден ден на стадиона

Ако родните знаменитости честват всеки свой рожден ден изключително пищно, то Джина Стоева направо ще ви изненада с нестандартното си решение да духне свещичките на стадиона на НСА. Изпълнителката на „Кой видял – видял” беше сюрпризирана, навръх своя празник, от един от най-големите спортни сайтове. Екипът му чакаше звездата на „Ара мюзик” с бутилка шампанско и торта с любимия й крем брюле.

Но това не беше всичко. Истинско умиление в очите на Джина Стоева предизвика появата на Венелина Венева, с която ги свързва спортното училище в Русе и общата им треньорка.

„Появата й ме трогна изключително много. Върнах се в спомените си назад, когато тренирах и си припомних всички хубави моменти” – споделя звездата на „Ара мюзик”.

Двете възпитанички на Спортното училище в крайдунавския град влизат в ролята на състезател и треньор. Пред камерата на спортния сайт чаровната Джина Стоева показва, че не забравила как се преодолява летвата в сектора за висок скок. И освен, че е запален спортист, звездата на „Ара мюзик” признава и още нещо, че харесва Лео Меси и демонстрира, че може да бие дузпи не по-лошо от него.

Как протече тренировката на Джина Стоева под вещото ръководство на Венелина Венева, можете да видите тази вечер от 20:30 минути на Sportal.bg.

Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от .:Ivo:. » 26 ное 2013 20:45

Джина Стоева в ново амплоа

Джина Стоева се изправи пред поредното си предизвикателство. Най-екстремната попфолк певица този път реши да покорява върхове, но в музикалното изкуство. Звездата на Ара Мюзик се зае с изучаването на китара.

"Само след месец усилени тренировки. Очаквайте скоро и видео от първата ми изсвирена песен" - написа тя в своя фейсбук профил, показвайки снимки от репетицията със своя преподавател по китара.

До какви висоти ще стигне Джина в инструменталната музика и наистина ли е амбицирана да продължи да се усвъръшенства в свиренето, предстои да разберем.
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Джина Стоева”