Новини

Отговори
Потребителски аватар
Ivana P
Регистриран: 16 юни 2011 22:02
Любима певица: АЛИСИЯ
Компания: Ара мюзик

Re: Новини

Мнение от Ivana P » 20 юли 2012 14:35

Алисия – индианка с аксесоари от пера

Изображение

Екипът на Sin.bg се вдъхновихме от звездната визия на Алисия в новото й видео „Близо до мен” и нетърпеливо кроим планове как да вмъкнем перата и в ежедневието. С нас ли си?

Поп фолк певицата Алисия вече е готова с новия си сингъл. Песента е изключително модерна и следва световните тенденции, но е в нейн уникален стил – запазена марка на хитовата изпълнителка.

Видеото на “Близо до мен” e имиджово, не разказва история, но отвежда зрителя в изключително романтична обстановка, която размечтава. Алисия сменя четири визии, като изненадата за меломаните е превъплъщението й в индианка.

Интересен е й контрастът, в който облечена в дълга червена рокля звездата на „Ара мюзик” язди расов черен жребец, а пък пременена в черно яхва червено Lamborghini. Всъщност яркото и тъмното вървят ръка за ръка в цялата лента, редуваща дневни и нощни кадри.

Нещото, което обаче ни направи най-силно впечатление, определено е индианската корона на звездата…

С корона до момента сме виждали не една и две изпълнителки. Смелостта и любовта към ексцентричното са запазени марки на топ изпълнителки като Шер и Риана, а Бионсе избира короната за неотлъчен аксесоар около кампанията за клипа й Run The World (Girls), в която цели да покаже, че в този свят вече доминират жените.
Сега виждаме една не по-малко силна дама – Алисия, която обаче избра да замести метала с пера и да се превърне в истинска индианска принцеса.

Сред страхотните идеи с аксесоари от пера виждаме във визиите на певицата Никол Шерцингер, актрисата Ванеса Хъджънс и изпълнителката Кейша.

Чудесна идея да вмъкнем в ежедневието си перата е като ги използваме само като акцент в облеклото си.

Например, за всички дами с дълги черни коси бихме препоръчали да изправят кичурите с преса. След това разделете гривата с прав път по средата и пригладете около лицето. Диадемата се поставя не по обичайният начин, както сме свикнали, а похлупваме отгоре. Малките перца пък застават закачливо отстрани.

Друг вариант е да заложим на перата под формата на обици. За да се виждат ясно, е добре да приберем цялата коса на нисък и небрежен кок, както е направила Ванеса. За тази визия не трябва нищо друго, освен една черна или бяла блуза без надписи, щампи или шарки по нея. Важното е акцентът да бъде върху бижуто, което виси от ухото.

Любима тенденция на екипът на Sin.bg е да вмъкваме и пера в косата. Начупи гривата по цялата й дължина и създай лек обем в корените. След това с фиби прикрепи дълги шарени пера, които да се сливат с косъмчетата. Допълни с множество едри бижута – дървени и метални гриви.
Изображение
Не вярвай на лъжите, лятно време, че жените,
бързо, лесно се предават, с някой си лягат...

Потребителски аватар
Ivana P
Регистриран: 16 юни 2011 22:02
Любима певица: АЛИСИЯ
Компания: Ара мюзик

Мнение от Ivana P » 24 юли 2012 09:56

Топ 10 любими звездни двойки в България на Sin.bg

Те са известни, талантливи и влюбени. Кои са най-любимите и готини звездни двойки у нас, попита екипът на Sin.bg, а читателите на медията ни отговориха и подредиха Топ 10 на най-горещите известни двойки в България.

Изображение

Според читателите на Sin.bg любимата звездна двойка на България е поп фолк певицата Алисия и вратарят Ники Михайлов. С любовта си, която успя да просъществува и разцъфти, изпълнителката и футболистът показаха как успява да порасне една връзка, макар и нестихващите интриги и скандали около двете персони.

1. Алисия и Ники Михайлов
Алисия и Ники Михайлов дълго време криеха връзката си, за да се предпазят от недоброжелателите си. Двамата никога не са отричали, че са заедно, но пък за сметка на това месеци наред само намекваха, че са отворили сърцата си един за друг. Спомняме си още как Ники неведнъж коментира жената до него, описвайки я като силна, секси, амбициозна, а Алисия пък заявяваше, че най-накрая е открила истинския мъж в живота си. Сега, година по-късно двойката не може да удържи любовта си и често двамата се закачат с нежни послания във Facebook.
Изображение
Не вярвай на лъжите, лятно време, че жените,
бързо, лесно се предават, с някой си лягат...

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 26 юли 2012 23:24

Американски сайт: Алисия е поп певица, която трябва да познавате
Изображение
Тези дни топ изпълнителката на Ара Мюзик Алисия получи още едно признание за работата и творчеството си.

Много популярен в Америка блог за европейска поп музика публикува хвалебствен материал за певицата и проектите ѝ. В него се казва, че има много български поп звезди, за които никой не е чувал, но авторите ще помогнат на читателите си да отсеят боклука и ще обърнат внимание на тези, които си заслужават. В този аспект те са категорични, че меломаните трябва да познават Алисия!

От публикацията разбираме още, че мегахитът на българката от миналата година "Двойно повече" е пожънал голям успех и зад Океана (наричан там "Мен ли питаш"). Неговото видео е сравнено с последното, предложено от Алисия - към сингъла "Близо до мен". Скъпите спортни коли и оригиналната визия на "сексапилната певица" са направили впечатление. Що се отнася до самата нова песен, за нея четем, че е "изключително интересна".
Изображение

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Мнение от nighTmare » 10 авг 2012 19:06

Алисия и Ара Мюзик обявяват конкурс за ремикс на „Близо до мен”
Вярна на стила си винаги да е иновативна и да не губи контакт с хората, този път Алисия реши да провокира меломаните с една музикална задача. Звездата на Ара Мюзик обявява конкурс за ремикс на последния й сингъл – “Близо до мен”.

“Във V Box и You Tube често срещам различни варианти на песните ми, и то направени доста сполучливо. Затова ми хрумна да “хвърля ръкавицата” към моите почитатели с това предизвикателство. Нека всеки, който смята, че може да придаде на парчето нов и интересен бийт, се чувства поканен да участва. Изпращайте предложенията си на имейл: alisia@ara-bg.com" - призовава феновете си изпълнителката.

Тя им обещава: “Най-добрият ремикс ще влезе в репертоара ми, аз ще се срещна лично с неговия автор и ще обсъдим възможности занапред да продължим да работим заедно”.

Единственото условие в конкурса за ремикс на „Близо до мен” е идеите да бъдат изпратени не по-късно от 26 август 2012 година.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 07 окт 2012 08:10

Алисия: Не можете да сринете имиджа ми!

Алисия даде отпор на писанията в жълтите медии, в които отново се "бистрят" настоящите й отношения с Валери Божинов и издръжката на сина им. Фолк звездата на Ара Мюзик коментира ситуацията с изявление в личната си фейсбук страница, в което се казва:

"Ей, любимото ми е да ме цитират, позовавайки се на "близки до певицата". Пак става въпрос за темата "Валери - Алисия - детето - "великата" издръжка", която един вестник нищи за пореден път днес. Но по-жалкото е, че голяма част от електронните медии са побързали да препишат "материала", без да се поинтересуват истина ли е написаното в него или не.
Разберете, така не можете да сринете имиджа ми, защото хората ме обичат и на снощното ми участие отново го доказаха , като препълниха клуба заради мен и пяха всичките ми песни!"

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 16 окт 2012 15:16

Алисия с нова песен от Флори
Изображение

Алисия подготвя нов музикален проект и обещава скоро той да бъде факт.

Изпълнителката на Ара Мюзик съобщи пред феновете си в социалната мрежа, че парчето е на Флори Мумайези.

"Отново имах удоволствието да работя с Флори по един много интересен проект! Скоро ще ви изненадам" - написа фолк звездата и сподели фотос, направен в студиото на албанския хитмейкър.

Припомняме, че Алисия от доста време се доверява на Флори и има немалко хитови попадения с него, сред които и дуетът им "Важно ли ти е", съвместната ѝ песен със Сарит Хадад - "Щом ме забележиш" и не на последно място все още актуалното парче "На "ти" ми говори".
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 26 окт 2012 17:27

АЛИСИЯ БЛЕСТИ БЕЗ ГРИМ И СЪС СПОРТНА ВИЗИЯ В НОВА ФОТОСЕСИЯ

Алисия неведнъж е признавала, че в гардероба й има дрехи не само на световни марки, но и такива от талантливи български дизайнери, чиито труд и талант тя оценява и подкрепя. Преди няколко дни певицата се появи на свое участие с модел на CKfashionStudio. Цвети Кусева, която е създателка на бранда, я избра за лице на зимната си колекция. Това е вторият им съвместен проект след едни спонтанни снимки това лято по време на почивката на изпълнителката в Сен Тропе. Този път тандемът залага на спортна визия и показва звездата на “Ара мюзик” натурална, без никакъв грим – каквато е и в ежедневието си. Косата също е небрежна, в преливащ цвят, постигнат с техниката омбре, дело на Фифи от салон “Фетиш”. За реализацията на модното предизвикателство Алисия застава пред обектива на прочутия британски фотограф Дан Пикард. Фотосесията е заснета на покрива на бизнес сграда точно пред храм-паметника „Свети Александър Невски”, чийто златен купол се явява фон на кадрите.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 09 ное 2012 17:10

ВИЖ кадър от новия клип на Алисия

Изображение

Алисия показа кадър от предстоящия си видеоклип, който вече се очаква с нетърпение от меломаните.
"За всички мои приятели във Facebook - кадър от новия ми клип! Обещавам ви още - съвсем скоро" - написа изпълнителката в личния си профил в социалната мрежа.

Изображение

Звездата на Ара Мюзик работи по своя нов музикален проект още отпреди месец и обещава скоро той да бъде факт.
Междувременно тя разкри, че предстоящия й сингъл е по музика и аранжимент на албанския хитмейкър Флори Мумайези, в чието студио е направен и звукозаписът.
"Отново имах удоволствието да работя с Флори по един много интересен проект" - коментира певицата, но към момента все още не издава какво е заглавието на песента.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 26 дек 2012 23:42

Алисия подготвя англоезичен дует с чужд изпълнител

Изображение

Преди броени дни излезе новият сингъл на Алисия "На кръгъл час". Певицата сподели в "Открит микрофон" на Signal.bg, че е изключително доволна от добрия прием на парчето.
"Имах участия веднага след излизането на песента. Буквално за едно денонощие тя вече се въртеше в дискотеките и се пееше от феновете ми. Не знам дали съм имала песен с такъв успех, но наистина тази много се харесва" - каза изпълнителката.
Алисия разкри пред камерата на Signal.bg, че работи едновременно по няколко нови проекта. "На кръгъл час" и още една песен са на младия албански композитор Иркенц Хюка, чиито композиции първа у нас записва тя.
"В същия ден, в който записах тази песен и още една, която е на същия композитор / между другото ще издам, че тя ще излезе януари месец или февруари, ще преценим/, записах и песен на Флори. За момента все още се подготвят нещата около нея. Истината е, че проектът от Фори е за дует с чужд изпълнител, но Флори е само композитор. Дуетът няма да е с него. Текстът е на английски. Преди време много ми се искаше да пусна такава песен, тя изтече в интернет, много я харесаха феновете и им обещах, че ще направя такава песен. Тази, по която работя, е в подобно стилистика" - разказа звездата на Ара Мюзик.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 02 яну 2013 18:58

Скоро Алисия ще зарадва феновете си с нов клип
Изображение

Новата песен на Алисия е със заглавие "Мистър грешен", а видеото към нея се очаква съвсем скоро да е в ефира на "Фен ТВ".

В очакване на клипа от "Ара Мюзик" споделиха видео, в което режисьорът Йордан Петков ни показва терена, на който е реализирана лентата.
Изображение

Отговори

Върни се в “Алисия”