Новини

Отговори
Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 24 юни 2012 18:56

Ники и Алисия си спретнали сексмаратон

Националният вратар Николай Михайлов и половинката му Алисия си спретнали истински сексмаратон по време на почивката си в Сен Тропе. Това споделили самите те пред свои близки, твърди БЛИЦ. Двамата прекарвали по 10 часа в леглото, отдавайки се един на друг.
Николай издал на приятели, че сексът с Алисия бил нереално добър и това несъмнено ще бъде жената на живота му. От своя страна певицата непрекъснато публикува снимки от градчето с коментари, че най- прекрасните мигове в нейния живот са именно сега с Ники. Двамата не престават да публикуват снимки от почивката си, на която си личи, че са щастливи заедно.
С тях е и малкият Валери-младши – син на Алисия и Валери Божинов. Детето обаче явно не е пречка за сексмаратона на влюбените, коментират техни близки.
Десислава завинаги в моето сърце!

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 02 юли 2012 16:33

Алисия: Война с никого не водя

Aлисия се завърна от романтична ваканция с половинката си Ники Михайлов в Сен Тропе. Светските клюкари побързаха да я бракуват за вратаря на „Твенте”, заговори се даже, че влюбените са на меден месец. За „Монитор” изпълнителката разкри истината около личния си живот.

"Да, бяхме в Сен Тропе 16 дни и за това време си починах така, както никога досега. Връщам се много заредена след тази ваканция. Определям цялата почивка като изключително приятен и романтичен жест на любимия към мен. Не мога да се огранича с едно единствено преживяване. Изкарахме си наистина хубаво. Повечето пъти, когато си почивам някъде, съм заедно със сина си. Връзката ми с него е много силна и не обичам да се разделяме задълго. Пък и се чувствам най-спокойно, когато Валери е около мен" - споделя тя.

Докато Алисия и Ники бяха на почивка се появиха и писания за това, че са се сгодили. Двамата дадоха повод за такива догадки след като футболният национал пусна снимка в официалната си страница в социалната мрежа, на която двамата с приятелката му показват еднаквите си пръстени, поставени на безименния пръст на дясната ръка. Вратарят обаче не поясни дали това са брачни халки, или годежни пръстени.

Алисия пък не скри пред "Монитор", че има желание за още деца: "Бих била щастлива, ако във времето отгледам още едно и дори две деца. Аз имах прекрасно детство с моите двама братя. Ще бъде хубаво, ако след години също създам такова голямо и сплотено семейство".

За пореден път фолк звездата на Ара Мюзик подчерта, че не обича да влиза в конфликт с никого и не търси скандали. "Война с никого не водя. Аз, както е известно на всички, съм изпълнител и поради тази причина имам официална страница във Facebook, която си направих и сама поддържам, за да бъда по-близо до моите почитатели. Чрез нея те получават информация от първо лице за професионалните ми ангажименти и за личния ми живот дотолкова, доколкото считам, че трябва да бъде показван, разбират каква съм всъщност, защото медийният ми образ е доста изкривен. Правя това, защото съм наясно, че феновете искат да ме познават освен като певица, и като човек, и дори за тях това е по-интересно. И все пак смятам, че личните ми изяви не преминават границата на добрия тон".

На въпрос дали е успяла да излекува раната в сърцето си, оставена й от Валери, тя е категорична: "Да, успях. Не мога да кажа, че съм се променила – аз съм същият човек, какъвто съм била винаги, но с годините и с опита във всяко едно отношение узрявам".

Потребителски аватар
Ivana P
Регистриран: 16 юни 2011 22:02
Любима певица: АЛИСИЯ
Компания: Ара мюзик

Мнение от Ivana P » 06 юли 2012 00:07

Фитнес съвети от Алисия

Каква е фитнес програмата на Алисия? Певицата винаги е поддържала топ форма, но какви усилия й коства. Редовен фитнес, плуване, тенис, скуош и хранителен режим са тайните на секси фигурата на Алисия.

Алисия винаги е изглеждала добре и поддържа постоянна топ форма. Разбира се, всичко това й струва усилия и упоритост.

Изображение

Фитнес съвети от Алисия:

Каква е твоята фитнес програма?
Алисия: За мен спортът е изключително важен. Аз лично предпочитам плуване, тенис и скуош, но тях ги практикувам за удоволствие. Иначе задължително посещавам фитнес залата, защото там е мястото, където човек може да натоварва всички мускули и да моделира тялото според желанията си.

Колко често тренираш?
Алисия: В най-добрия случай 3 пъти седмично – това ми е максимумът. А минимумът – веднъж. Вкъщи имам и кростренажор, който използвам редовно, но премерено. За мен това е златната среда. Считам, че не трябва да се прекалява. Имало е случаи, когато съм била в по-лоша форма и съм зачестявала тренировките, но иначе се движа в тези граници.

Опиши една своя фитнес тренировка?
Алисия: Доста трудоемко е да я опиша. Но ви каня някой път да отидем заедно във фитнес залата, за да видите как минава една моя тренировка.

Какво мислиш за хранителните добавки?
Алисия: Аз лично след всяка тренировка пия протеинов шейк, за да захраня мускулите. И с това изчерпвам употребата на добавки. Мисля, че е най-добре и протеините, и въглехидратите, и минералите да се набавят по естествен начин - чрез храната.

Мода или необходимост е да ползваш услугите на персонален фитнес инструктор?
Алисия: Необходимост при всички положения.

Коя част от женското тяло е най-трудна за моделиране?
Алисия: При всеки организъм е различно. Има жени, които от 10 коремни преси правят плочки и други, които не могат да постигнат този резултат и с 10 тренировки. Това зависи от много фактори – гени, метаболизъм и т.н.

Ефективен ли е фитнесът в борбата с целулита?
Алисия: Има едно нещо, в което съм 100 % сигурна – когато фитнесът е комбиниран с масажи и правилно хранене, ефектът е гарантиран.

Губят ли от женствеността си жените, които се занимават активно с фитнес?
Алисия:Аз лично считам, че не трябва да се прекалява, но все пак това е въпрос на вкус и самоусещане.

Българката фитнес маниачка ли е?
Алисия: Не бих казала, че може да се направи такова обобщение. Индивидуално е.

Може ли фитнесът да пребори лошите гени по отношение на фигурата?
Алисия: Със сигурност да.

Фитнес и секс – каква е връзката?
Алисия: Тясна.

Какво препоръчваш за релакс след фитнес тренировка – сауна, масаж или...?
Алисия: И двете.

Спазваш ли диети?
Алисия: Диети… не бих казала. Просто с времето си изградих хранителна програма, благодарение на която се чувствам добре и умея да поддържам едни килограми.

Кои храни присъстват най-често в менюто ти?
Алисия: Гледам да не се лишавам от много неща, но разпределям продуктите в различните хранения така, че организмът да може да ги усвои максимално добре. Ще ви кажа едно мое примерно дневно меню, за да се убедите в това. Никога не пропускам закуската, защото тя е много важна. Сутрин предпочитам пастата, тъй като въглехидратите ми дават сила. На обяд често хапвам салата с месо. А за вечеря в повечето случаи избирам риба със зеленчуци на скара. По всяко време на деня пия фрешове и ям плодове и ядки. Понякога си позволявам и сладки неща, защото са ми голяма слабост. Както виждате, като цяло нямам строг режим на хранене, но наваксвам с активен живот и тренировки във фитнес залата. В този ред на мисли препоръчвам на всички, които имат възможност, да си направят Вега тест. Защото има храни, за които си мислим, че се усвояват лесно от организма, но всъщност се оказва, че не е точно така и че този процес е строго индивидуален при всеки човек. А резултатите от изследването дават ясна представа какво можем да си позволяваме да хапваме и какво не чак толкова.

05.07.2012/Интервю на Биляна Божилова
Изображение
Не вярвай на лъжите, лятно време, че жените,
бързо, лесно се предават, с някой си лягат...

Потребителски аватар
Ivana P

Мнение от Ivana P » 06 юли 2012 12:33

Алисия легна на червеното Ламборгини на Ники

Поп фолк певицата Алисия отново предизвика истинска радост за окото, след като полегна върху тунингованото Ламборгини (Lamborghini) на Ники Михайлов за снимките към най-новия й клип „Близо до мен”, видя екипът на Sin.bg

Изображение

Звездата използва хубавото време и класната кола на любимия й човек, за да заснеме дългоочакваното от феновете ново видео, което ще бъде готово съвсем скоро.

Решена в морско синьо, от снимките виждаме, че Алисия все пак съчетава аксесоарите със страстния червен цвят на автомобила на Михайлов.

На друга снимка вътре в колата пък виждаме, че Ники не е пропуснал да освежи не само цветът на автомобила си, но и салона му със запазената си марка – логото N с коронка отгоре.

Почитателите на певицата, разбира се, не останаха равнодушни пред красивите фотоси и моментално коментираха.

„Успех мила, дано песента стане хит както всичките ти успешни проекти до сега! Със всеки изминал ден ти ставаш все по-красива и по-известна! А на тази снимка си уникална, защото си естествена, а естественото си е най-красиво! А ние тук твоите фенове ще стискаме палци всичко да е наред и песента да излезе на бял свят съвсем скоро!“, „Отивате си много” и „Това е колата за теб. Прекрасна снимка”, са само част от хвалебствените слова.

Между другото същият автомобил вече сме виждали, но докато беше бял, и в друг клип на Алисия – „Двойно повече”, който се превърна в тотален хит.

Припомняме ти, че Алисия разкри какво ще е заглавието на подготвяния от нея нов сингъл преди няколко дни в официалната си страница във Facebook.

„Записах нова песен, но за съжаление още не съм заснела видеоклип към нея, поради редица причини. В момента съм на едно хубаво място, с двамата ми любими мъже. Изкарваме си страхотно, определено имах нужда от този заряд!

Но ви обещавам, че веднага, щом се върна в България, се захващам с видеореализацията на „Близо до мен” – така се казва сингълът.

А дотогава ще се радвам да сте близо до мен във Фейсбук, както и аз ще бъда до вас. Целувам ви! Ваша тотално: Алисия“.
Изображение

Потребителски аватар
Ivana P

Мнение от Ivana P » 06 юли 2012 12:40

Интервю с Aлисия за любовта и предателствата

Изображение

Ексклузивно интервю с Алисия за Sin.bg за неизговорените неща – как протича един неин ден, коя е най-екзотичната й почивка, робува ли на марки, кой я е предал и остава ли в България.

Алисия е на музикалната сцена от 10 години. Редица хитове, изключителен усет към модата и голяма доза сексапил лъхат от звездата на „Ара мюзик”.

Любовта на феновете я поставя често на челни позиции както за музика, така и за мода, а съвсем наскоро тя стана и Най-обичана българка 2012 на Sin.bg.

В последно време обаче името й се свързва не толкова с успехите, колкото със скандалите.

Всичко тръгна от провалената й връзка с Валери Божинов, мина през новата й любов Ники Михайлов и стигна дори до делата, които води с бащата на сина й.

Медиите навлязоха толкова много в живота й, че накараха хората да повярват, че знаят всичко за нея, всичко за Алисия.

Екипът на Sin.bg решихме да докажем обаче, че това не е точно така. Ето защо оставихме слуховете настрана и решихме да разберем онова за Алисия, което никой друг не знае и да ти го споделим.

С какви мисли се буди сутрин тя, човек добър или лош трябва да бъде, има ли любовта две страни, кои са най-верните хора до нея и кой я предаде през годините?

Едно откровено и ексклузивно интервю с Алисия пред Sin.bg:

- Коя е първата мисъл, с която се будиш сутрин?
- Различни са нещата, които ме вълнуват сутрин. Но най-често се събуждам с мисълта какви са задачките ми за деня. Обикновено имам приготвена програма още от предната вечер, която, разбира се, понякога подлежи на промяна.

- А как преминава един твой ден?
- Всеки ден, разбира се, е уникален сам за себе си. Но обикновено ставам в 8:30 ч., за да приготвя Валери и да го заведа на детска градина, след което се прибирам вкъщи и на чаша капучино организирам деня си. Старая се да синхронизирам по най-добрия начин всичките си професионални и лични ангажименти. Задължително два пъти седмично вмествам и посещение на фитнес залата.

- Вечер, преди да заспиш, какво си казваш?
- Ще се повторя, даже потретя, но както се събуждам, така и заспивам с различни мисли в главата си. Обикновено обаче вечер си казвам, че утрешният ден ще е по-добър от днешния.

- Какво е любовта за теб и пречи или помага в живота ни?
- За мен е изключително важно любовта да присъства в живота ми. Тя е вдъхновение, смисъл… но и монета с две страни. Когато е обсебваща, по-скоро пречи, но във всички други случаи помага, прави живота по-лесен и красив!

- Напиши ни последния SMS, който получи от Ники и какво му върна ти?
- С риск да ви разочаровам, ще кажа, че това няма как да се случи. Защото, без значение какво е съдържанието на смс-а, той е личен.

- Виждаш ли в него сродната си душа?
- Определено Николай е човек, с когото имам какво да си кажа, вълнуват ни едни и същи теми, смеем се на едни и същи неща, натъжават ни едни и същи ситуации. Времето ще покаже останалото…

- Ти стана Най-обичана българка на 2012 в класацията на Sin.bg за Личност на годината 2012. Как си обясняваш обичта на всички гласували и какво ти дава тя?
- Аз присъствам в общественото пространство вече близо 10 години. За това време направих много хубави песни, които влязоха в сърцата на хората. Те видяха и оцениха стила ми във всяко едно отношение. Имаха възможност да ме опознаят. Мисля, че по този начин спечелих тяхната обич. Какво ми дава тя ли? Самочувствие, разбира се, и стремеж да продължавам да се развивам в същата посока, а и не само.

- Човек добър или лош трябва да бъде, за да „оцелее” и защо?
- И от двете по много! Аз вярвам, че въпреки „лошия” свят, в който живеем, трябва да успеем да се съхраним като човешки същества и да правим добро, защото то ще ни се върне в бъдеще. За съжаление обаче много често хората бъркат добротата с наивност и поради тази причина се налага да бъдем и лоши – за да не ни стъпкват.

- Някога мислила ли си да напуснеш България и ако можеше да се родиш другаде, коя страна би си избрала?
- Честно да си призная, никога не съм помисляла да напусна България. За добро или лошо, аз съм се родила тук и това си е моята родина – с всичките и положителни и отрицателни страни. Радвам се, че имам възможност да пътувам и да се запознавам с други култури. По този начин обогатявам себе си, но винаги се връщам и като популярна личност се старая да давам пример.

- Коя е най-екзотичната почивка, на която си била? С кого беше там и какво никога няма да забравиш от нея?
- Не мога да кажа, че до момента съм се докосвала до екзотика в истинския смисъл на думата. Но най-интересната почивка за мен беше миналата година. С любимия ми човек ходихме до Дубай и отседнахме в хотела „The one and only”, който е разположен на палма, издигната във водата. За мен това беше леко страховито изживяване. Но в същото време бях изумена и възхитена колко далеч може да стигне човешкото въображение и какво могат да постигнат хората с помощта на съвременните технологии.

- За всички тези години успешна професионална кариера, кои са хората, които винаги останаха до теб и какво би им казала?
- Когато става въпрос за професионална кариера, не мога да не спомена музикална компания „Ара мюзик” и хората, с които работя вече близо 10 години. Те винаги са били неотлъчно до мен, подкрепяли са всеки мой проект и продължават да го правят. Тук, разбира се, нареждам и семейството и най-верните ми приятели. На всички ще кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ!

- А имаше ли и предателства и каква е твоята рецепта за самосъхранение?
- Да, определено мога да твърдя, че съм преживяла и доста предателства, но от позицията на времето смятам, че те са били за добро, защото са ми помогнали да намеря истинските и стойностни хора до мен. А що се отнася до самосъхранението – считам, че в човешката ни природа е заложен такъв инстинкт, който се събужда винаги, когато сме подложени на някакви стресови ситуации. Извън това, моята лична рецепта е на първо място да наредя правилно ценностите и приоритетите си и после да се ръководя от тях. По този начин изолирам излишните неща около себе си и се съхранявам за важните.

- Каква беше Алисия като дете и виждаш ли себе си и в малкия Валери?
- Пазя спомен от едно хубаво детство с всичките игри на ластик, кукли, жмичка, каране на колело и т.н. Те, за съжаление, остават на заден план при днешните деца. Опитвам се да компенсирам това и да осигуря на Валери детството, което съм имала аз. Прекалено е рано, за да видя в него черти от себе си или от баща му, но определено мога да кажа, че той има много силен характер и че е будно и умно дете.

- Робуваш ли на марки и имаш ли любими дизайнери?
- Никога не съм робувала на марки. Естествено, има дизайнери, които харесвам повече от други, но като цяло не се водя от името на производителя, когато избирам определена дреха. Или, по-просто казано, няма да обуя едни дънки на dsquared2, само заради марката, а защото ги харесвам и ми стоят добре.

- Кое е най-скъпото нещо, което си си купувала някога?
- Честно казано – не си спомням.

- Според теб колко пари са нужни на човек, за да бъде щастлив?
- За съжаление, в материалния сват, в който живеем, понякога са ни нужни пари и за да бъдем щастливи. Например, много от проблемите в семействата, които нямат добри финансови възможности, са точно на тази основа – т. нар. битовизми често „обръщат каруцата”, както се казва. И въпреки това, аз вярвам, че когато двама души са един за друг, нищо не може да ги събори.

- Какво ще пожелаеш на всички читатели на Sin.bg?
- Пожелавам им да бъдат живи и здрави и позитивни!
Изображение

Потребителски аватар
Ivana P

Мнение от Ivana P » 16 юли 2012 11:59

Алисия изненадана с букет рози

Изображение

Огромен букет червени рози получи певицата Алисия по време на участието си в известен варненски клуб.

Изненадите и комплиментите толкова впечатили изпълнителката, че тя не се стърпя и благодари на феновете си в морската столица: "Благодаря ви за положителните емоции във Варна."

Откакто Алисия се завърна от дългата си ваканция в Сен Тропе, където замина с приятеля си Ники Михайлов и сина си Валери-младши, тя не спира да работи.

Според запознати на мацката й липсвали сцената, музиката и феновете й и тя нямала търпение отново да започне да ходи по участия и да обикаля страната за срещи с почитателите си. По всичко личи, че и те й отвръщат със същото - тя е една от най-търсените певици у нас, с най-много ангажименти.
Изображение

Потребителски аватар
Ivana P

Мнение от Ivana P » 16 юли 2012 12:28

Мода от Алисия – дълга рокля и гащеризон

Заложи на дълга рокля или летен гащеризон от ефирна материя за летните нощи. Вдъхновението днес – Алисия. Модните идеи пък са от нас – екипът на Sin.bg.

Поп фолк певицата Алисия не веднъж ни е вдъхновявала и насърчавала да се впуснем в истинско модно приключение.

Усетът й за стил и вкусът й към луксозните материи често я изстрелват на челни позиции в класации за модни икони в България.

Сега, в унисон със свежото лято, певицата прокарва и свежа мода в облеклата. Особено стане ли дума за поп фолк среди.

И докато през изминалата година на музикалната сцена властваха къси рокли, поли и панталонки, Алисия категорично ни убеди, че тоалетите с много плат са не просто модерни, но и много секси.
Изображение

Така например на няколко пъти вече забелязваме изпълнителката на „Ара мюзик” да залага на рокли в изчистен десен и свободна кройка за свои участия и видеоклипове. Независимо дали ще става дума за страстния червен цвят, тъмно зеленото или флоралните мотиви – всички те перфектно пасват на карамеления тен на кожата и медния оттенък в косата.

Изображение

От друга страна пък виждаме така любимият ни за лято 2012 гащеризон, на който залага и Алисия. Тя е избрала тъмносиният цвят и модерното оранжево, но ние ти предлагаме да се насочиш още към стилното бяло, люляковото лилаво, а защо не и слънчевото жълто при избора на подобен тоалет.
И не забравяй – за да е секси, стилен и различен, задължително гащеризонът трябва да има воите малки особености – странични джобчета, набори по кръста, гол гръб или една презрамка.

А сега да се върнем към любимите ни дълги рокли. Ето и нашите топ 3 причини да ги носим, като откраднем тази модна идея от Алисия:

1. Дългите рокли са удобни, прохладни и позволяват свобода на движенията. Избереш ли дългата рокля, няма никакъв шанс да се види бельото ти, следователно можеш да заставаш в каквито си пожелаеш пози без притеснения.
2. Обичаме ги и защото позволяват да ги носим с равни обувки. За вечерните излизания високият ток е повече от задължителен, но в дългите горещи дни 10 сантиметра над земята са си истинско мъчение. Ако избереш дълга рокля обаче, решаваш проблема с височината.
3. Супер дългата рокля е мултифункционална. С нея можеш да излезеш на разходка, следобедно кафе, плаж, шопинг, в офиса, а дори и на дискотека. Зависи само от теб дали ще избереш правилната кройка и подходящата материя за всяко едно място.

Убедихме ли те вече, че тези модерни тоалети задължително трябва да присъстват в гардероба ти?
Изображение

Потребителски аватар
Ivana P

Мнение от Ivana P » 16 юли 2012 13:24

Ники Михайлов пак се обясни в любов на Алисия

Изображение

Футболният национал Ники Михайлов отново демонстрира публично чувствата си към своята половинка - фолк дивата Алисия.

Вратарят публикува на стената на любимата си в социална мрежа снимка на новите си ръкавици, на които е исписано нейното име и любовно послание. Kisses, Alisia, I love you, Alisia са натписите върху аксесоарите за игра на Ники. Фотосът пък е озаглавен "Ловим те".

От своя страна Алисия също не пропусна да благодари за жеста на половинката си и му отвърна с думите: "Поредният мил жест от страна на любимия ми човек :-) И АЗ ТЕ ЛОВИМ!!!"

Поредното публично обяснение в любов от страна на Ники Михайлов и Алисия отново беше прието с много умиление от страна на феновете им. Почитателите на футболиста не пропуснаха да го похвалят за романтичния жест, който е направил, а на Алисия пожелаха никога да не се разделя с любимия си.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 18 юли 2012 11:43

Новият клип на Алисия "Близо до мен" излиза до ден-два

Изображение
Новият сингъл на Алисия "Близо до мен" ще бъде промотиран в ефира на Фен ТВ до ден-два, съобщи певицата. Видеоклипът бе заснет в началото на юли, а преди седмица се завъртя тийзъра към лентата, режисирана от Йордан Петков.

Феновете не спестиха похвалите и високите си очаквания към клипа, благодарение на краткия откъс, който от Ара Мюзик предложиха на вниманието им.

Signal.bg научи, че в клипа фолк звездата представя три коренно различни визии, преплетени в любопитна сюжетна линия. Виждаме я как язди кон, друг акцент пък е с "Lamborghini"-то на Ники Михайлов и не на последно място и преобразена в интересна индианска визия.
Изображение

Потребителски аватар
Ivana P

Мнение от Ivana P » 20 юли 2012 14:26

Любов струи от новата песен на Алисия

Алисия е готова с новия си сингъл - “Близо до мен”. Песента е изключително модерна и следва световните тенденции, но е в нейн уникален стил - запазена марка на хитовата изпълнителка. Музиката е допълнена перфектно от един свръх нежен любовен текст, дело на Йордан Ботев.

Изображение

Видеото на “Близо до мен” e имиджово, не разказва история, но отвежда зрителя в изключително романтична обстановка, която размечтава. Алисия сменя четири визии, като изненадата за меломаните е превъплъщението й в индианка. Интересен е й контрастът, в който облечена в дълга червена рокля звездата на „Ара мюзик” язди расов черен жребец, а пък пременена в черно яхва червено Lamborghini. Всъщност яркото и тъмното вървят ръка за ръка в цялата лента, редуваща дневни и нощни кадри. С тази концепция режисьорът на клипа Йордан Петков сякаш иска да ни каже, че всяко време в подходящо за любов.

А ние можем да допълним, че всяко време е подходящо за една хубава песен. “Близо до мен” от днес е в ефира на ФЕН ТВ.
Изображение

Отговори

Върни се в “Алисия”