Новини

Отговори
Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Re: Новини

Мнение от musics » 15 авг 2013 16:34

Алисия: Лили Иванова е величие!

Алисия, която посети концерта на Лили Иванова край морския бряг в Лозенец, изрази удовлетворението си от музикалното събитие. Фолк изпълнителката не скри, че е впечатлена от професионализма на примата на българската поп сцена.

"Лили Иванова е величие и съм безкрайно щастлива, че имах възможността да се насладя на концерта й. За този специален повод бях избрала рокля от марката, на която съм рекламно лице" - написа тя в своя фейсбук профил.

По повод зачестилите клюки в жълти издания, че има връзка с брата на Вили Сечкова, звездата на Ара Мюзик подчерта: "Благодаря ви за комплиментите относно външния ми вид! Прави сте, че той се дължи и на вътрешното ми състояние. Но нека да поясня за пореден път - НЯМАМ ВРЪЗКА СЪС СТЕФАН СЕЧКОВ".
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 27 авг 2013 14:42

Алисия сменя Кали в TV7

Алисия сяда на мястото на Кали в ток шоуто "Споделено с ...", научи "Всеки ден" от самата Кали. Предаването на TV7 по традиция сменя водещите си всеки телевизионен сезон. Тази година продуцентите преценили, че Мис Карамел е най-подходящата за тази позиция.

Кали не се дразни, че вече няма да е водеща на "Споделено с...". Напротив, тя приема новината съвсем спокойно. "Това за мен не е повод за драма. До моите уши достигна, че Алисия ще ме замести. Лично мен до този момент никой не ме е канил за следващия сезон, а работата по него вече би трябвало да върви" - коментира Кали. Тя обаче все пак има готовност да продължи предаването, ако ѝ се даде възможност. В момента певицата е в очакване на третото си дете, но е категорична, че бременността и раждането няма да пречат на работата ѝ. Засега обаче няма знаци, че TV7 смята да продължава работата си с нея, пише vsekiden.com.

След като се разбра, че Кали е бременна, се заговори усилено, че мястото ѝ ще бъде заето от колежката ѝ Камелия, която беше първата водеща на шоуто. Тя обаче беше категорична пред "Всеки ден", че никога не би приела такова предложение, защото се е съгласявала да води единствено "Споделено с Калелия", а не "Споделено с...", което предполага смяна на лицата.

Когато я свалиха от ефир, на мястото ѝ седна бившата жена на Иван Христов - Вихра. Поканиха я най-вече от състрадание, тъй като невярната ѝ половинка я изгони от "Отчаяните съпруги" по Нова ТВ и тя остана без работа. Тя се хвалеше как хората я спирали по улицата. "Възхищават ми се, че показвам сила след развода" - разпалено обясняваше бившата на Иван. И тя обаче беше свалена от ефир заради Кали, а в момента за мястото усилено се готви Алисия.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 29 авг 2013 20:02

Алисия: Спортувайте за здраве и добра фигура

Изображение

Алисия неведнъж е отговаряла на въпроси как поддържа добрата си фигура и спазва ли някаква специална диета.

Звездата Ара Мюзик, която е тазгодишната носителка на приза "Най-харесвана фолк певица", е привърженичка на балансираното хранене и добър двигателен режим, чрез които си осигурява перфектна фигура.

Алисия днес публикува колаж от фотоси, на които се вижда как се забавлява, карайки ролери. "Спортувайте за здраве и добра фигура" - призова изпълнителката на "Официално чужда" и така провокира феновете си в социалната мрежа да отделят повече време за спортни занимания.Те от своя страна побързаха да я обсипят с комплименти за визията ѝ. "Изглеждаш страхотно!!! Уникална!!!" - възкликва почитател на певицата, други продължават в същия дух и отбелязват: "Най-красивата и най-талантливата", "Страшен професионалист! Благодаря, че те има". Не липсват и категорични оценки, че Алисия изглежда по-добре без грим.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 02 сеп 2013 13:33

Алисия: Докато чалгата се определя като мръсна дума, световна звезда я прави хит

Алисия даде за пример новото парче на Jason Derulo, което е инспирирано от етно ритмите и завладя меломните навсякъде. Изпълнителката даде за пример новия хит на рапъра като написа във фейсбук профила си:

"Докато в България чалгата се определя като мръсна дума и жанрът се обвинява за всичко лошо в държавата, световна звезда като Jason Derulo я оценява и на базата на фолк ритмите е направил най-новото си парче, което несъмнено ще бъде хит".

Алисия поства в профила си парчето на Jason Derulo "Talk Dirty" feat. 2 Chainz, а феновете не закъсняха с многобройните си коментари по темата.

"Музиката си е музика и сама по себе си е невероятна, независимо от жанра! Бездарните клонинги, които си отварят краката за пари и пеят безумици по цици и голи г**ове са причината, поради която един нормален човек оплюва това 'творчество'. Поради този факт, ти - Алисия си толкова харесвана! Защото това, което правиш, е различно. Ти си доказателство, че един клип може да е секси, стилен, а песента приятна за слушане. Не, че и ти нямаше онзи период, но го остави там някъде далече в миналото!" - коментира почитателката й Мария Георгиева.

"Никой не оспорва ритмичността на балканската музика, оспорват се ГЛУПАВИТЕ ...даже МАЛОУМНИТЕ текстове, които ВИЕ - българските ЧАЛГА ИЗПЪЛНИТЕЛИ пеете. Всъщност обидата е КЪМ ВАС, а не към фолк ритмите" - категорична е Дени Каракачанова, която също изрази мнение във фейсбука на Алисия.

Припомняме, че още в средата на август Люси Иларионов реши да сподели последния сингъл на световната звезда Jason Derulo с българските рапъри.Песента се откроява с балкански отсвири, каквито от години българските попфолк изпълнители включват в проектите си.

"Нека всеки наш хип-хопър се замисли, когато оплюва и осмива попфолк жанра. Явно е, че доказалите се световни звезди с огромен тираж продажби, нямат комплекси и търсят интересното звучене в музиката, опитват се да бъдат новатори" - сподели тогава Люси.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 12 сеп 2013 11:50

Алисия постави рекорд в Студентски град

Алисия пя пред рекорден брой посетители в Plazza Dance Center

Снощи Алисия постави истински рекорд в Студентски град. Тя е известна със сдържаното си поведение по участия, премерени изпълнения и професионално отношение към ангажимента си.

На вчерашното си представяне обаче, което се състоя в столичната дискотека Plazza Dance Center, тя буквално избухна пред рекордния брой посетители на клуба, които бяха близо 1000 души, съобщиха за Signal.bg от клуба. Сред гостите бяха забелязани младите фолк звезди Теди Александрова и Ангел.

Изображение

Алисия се раздаде максимално, забавляваше се наред с хилядите купонджии в заведението.Повече от очевидно е, че кариерата ѝ е във възход, което ясно си личало снощи от препълнената дискотека Plazza.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от BobiTo » 04 окт 2013 17:45

Алисия работи по нов проект

Алисия разкри, че се захваща с работата по следващия си музикален проект. Тя сподели новината пред феновете си в социалната мрежа по необичаен начин и провокира любопитството им.
Вчера тя реторично попита: "Дали не е време скоро да ви изненадам с ново парче?". На десетките коментари, сред които преобладаваха "Нямаме търпение вече!" и "Да, разбира се, защо питаш?" - звездата на Ара Мюзик отговори: "Залавям се за работа".
Припомняме, че през юни и юли Алисия поднесе на меломаните две песни с видеоклипове към тях - "Познавам ли я" и "Официално чужда", които се приеха изключително добре.
Какъв ще е следващият музикален проект на певицата, предстои да разберем.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от BobiTo » 04 окт 2013 18:37

Алисия се допитва до феновете: В какъв стил да бъде следващият ми проект?

Само преди ден Алисия сподели, че се захваща с новия си музикален проект. За да бъде максимално полезна на феновете си и да е сигурна, че песента ще отговаря на техните очаквания, фолк звездата на Ара Мюзик реши да се допита до тях.
"Мили мои, благодаря ви, че идвате на участията ми, препълвате клубовете и истински се забавлявате с моята музика! Именно този факт ме провокира да ви попитам нещо, което никога досега не съм си позволявала. Интересно ми е вашето мнение в какъв стил смятате, че трябва да бъде следващият ми проект? Ако не можете да го обясните с думи, изпратете ми линк с песента, която се доближава максимално до светлината, в която си ме представяте. Малко предизвикателство от мен" - сподели певицата във фейсбук профила си.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 20 ное 2013 17:21

Алисия изненада фенка за рождения й ден

Изображение

Алисия много държи на контакта с феновете си, споделя им неща от личния си свят и се допитва до тях по отношение на творчеството си, защото е категорична, че музиката, която прави, трябва да стига до сърцата им.
В днешно време тази комуникацията е максимално улеснена, благодарение на социалните мрежи Facebook и Instagram, където звездата на Ара Мюзик е много активна.
Именно там, на лично съобщение, й писала Цветелина Андреева от София, с молба певицата да зарадва нейната приятелка Яна за рождения й ден. Алисия обожава да прави изненади, затова веднага измислила как могат да се случат нещата, дори забавила пътуване за Бургас, за да може лично да поздрави момичето.
Планът бил в празничния ден Цветелина да изведе рожденичката на по питие и изпълнителката на „Познавам ли я” да се присъедини към тях в определен момент. Така и станало. Двете млади дами седяли на маса до вратата в механа „Дойранъ” и тъкмо вдигали наздравица за 21-вата годишнина на Яна, когато влязла Алисия с подарък в ръка.
„Много се развълнувах. Знаех, че Цвети е намислила нещо, но въобще не очаквах любимата ми изпълнителка да се появи пред мен”, успя да коментира Яна след първоначалното стъписване.
„И аз съм щастлива, когато успея да направя някой друг щастлив. Получавам много писма във Facebook и нямам физическата възможност да отговоря или да помогна на всички. За втори път изненадвам моя почитателка и ще го правя винаги, когато мога. Това е моят начин да отвръщам с обич и внимание на обичта и вниманието, които феновете ми дават и с които ме зареждат да продължавам да работя” - сподели от своя страна Алисия.
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 27 сеп 2014 17:40

...

Световни музикални спецове предричат успех на Алисия

„Тази песен ще бъде хит по клубовете и радиостанциите. Носи заряд!” - Това мнение споделиха специалисти за най-новото парче на звездата на „Ара мюзик”, което ще се промотира до броени дни.
Все още неиздадена, песента беше представена на специална слушателска сесия на най-големия форум за музика у нас - SeeMe 7, който се провежда в София от 25 до 27 септември.
Своеобразното жури беше съставено от световни DJ-и и продуценти с дългогодишен опит в сферата на музиката и създаването на хитове, а именно:
- Дан Попи – главен изпълнителен директор на Cat Music – най-успешният румънски лейбъл, под чиято шапка са звезди като O-Zone, Smiley и Alex Mica;
- BRIX – консултант към UNIVERSAL MUSIC Германия;
- Бернхард Щайрер, организатор на фестивала Elevate, Австрия;
Тримата капацитети чуха едва 90 секунди от песента на Алисия, но това не им попречи да видят в нея следващия сигурен хит. Специалистите бяха единодушни и в мнението си, че изпълнението е безупречно, а звукозаписът и миксирането на песента са на световно ниво.
Премиерата на клипа към парчето ще бъде до броени дни в ефира на Balkanika Music Television.

Изображение

Отговори

Върни се в “Алисия”