Новини

Отговори
Потребителски аватар
kriisis
Регистриран: 07 май 2012 17:28
Любима певица: Емилия, Галена, Яница, Лияна

Re: Новини

Мнение от kriisis » 09 май 2013 23:34

Супер... Евала на Алисия. Уникален човек е :oops: :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 29 май 2013 10:12

Алисия: Не се притеснявайте за мен, не съм в депресия

Изображение

След като вчера Алисия и Ники Михайлов потвърдиха, че са сложили край на връзката си, феновете на фолк звездата приеха доста присърце раздялата на звездната двойка. За да успокои почитателите си, изпълнителката на Ара Мюзик се обърна към всички тях с думите:

"Искам да се обърна към всички мои фенове, които ми пишат на стената и лични съобщения – благодаря ви за загрижеността, но не се притеснявайте за мен, не съм в депресия, напротив. Така че нека да сменим темата" - написа тя в своя фейсбук профил и дори зарадва меломаните с новината, че скоро ще бъде факт най-новият й проект.

"Радвам се да ви съобщя, че тази седмица ще заснема клипа към новата си песен. Ако всичко върви по план, съвсем скоро ще ви представя "Официално чужда". Поздрави и целувки на всички!" - сподели още Алисия.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 03 юни 2013 09:30

Алисия пусна текста на новата си песен

Изображение

Алисия изненада феновете си в социалната мрежа като им предостави възможността първи да прочетат текста на предстоящия й сингъл.

"Здравейте, приятели! Малко преди да ви изненадам с клипа към новата ми песен, ви представям нейния текст. Този път влизам в една по-различна роля. Добрата новина е, че "доброжелателите" няма как да свържат песента с личния ми живот" - сподели фолк звездата на Ара Мюзик.

Изображение

Новата песен на актуалната изпълнителка е със заглавие "Официално чужда" и до края на седмицата видеоклипът ще бъде заснет. Очаква се лентата да бъде промотирана скоро след това.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 08 юни 2013 14:42

Алисия пусна кадър от новия си клип

Изображение

В очакване на новия видеоклип, Алисия предложи на феновете си в социалната мрежа кадър от него.

Лентата към предстоящия сингъл бе заснета тези дни и следващата седмица се очаква да бъде промотирана в ефира на Фен ТВ. През уикенда от музикалния канал ще разкрият подробности около заснемането на видеото и екипа, с който е работила фолк звездата.

Изпълнителката издаде още преди повече от седмица, че парчето носи заглавието "Официално чужда" и дори предостави на почитателите си текста към него.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 15 юни 2013 09:53

Алисия пусна сърцераздирателна балада

Image

Алисия изненада феновете си с ново видео, но не на песента, която всички очакваха, а на съвсем различен и непознат сингъл. „Преди малко повече от месец влязох в студио и записах няколко песни. Наистина, първоначалното ми намерение беше сега да клипирам „Официално чужда”, защото тя изтече преждевременно в интернет. Но точно в деня на снимките получих демото на „Познавам ли я”. Много дълго търсих точно такава балада. Тя толкова ме вдъхнови, че аз написах текста към нея. Направих я по молба на моите фенове, които отдавна ми изпращат съобщения във Фейсбук, че искат да чуят нещо такова от мен. Само че планирах да я пусна по-наесен, а за лятото да бъде бързото парче. Приех обаче пристигането на демото като знак на съдбата и веднага преорганизирахме всичко. Добрата новина е, че всъщност се получи така, че успяхме да заснемем и двете песни. И в двете ленти взема участие един и същи мъж – Иван Минчев, който е тазгодишният носител на титлата „Мистър Студент”. Благодаря му, че понесе силните ми удари (ще видите за какво става въпрос). Но тъй като съм суеверна, ще пусна първо баладата – смятам, че така е трябвало да стане.”, коментира звездата на „Ара мюзик”.

„Познавам ли я” и е много чувствена и по-скоро тъжна песен. Желанието на изпълнителката било човек като я чуе, да го докосне, да го накара да се разплаче. Става дума за изневяра – ситуация, в която са попадали много жени, а вероятно и не малко мъже.

По идея на самата певица и с любезното съдействие на магазин ZONA FOR HOME клипът е решен изцяло в бяло. Режисьор е Йордан Петков, за когото тя споделя, че с него се чувства спокойна на снимачната площадка. Перфектната прическа на главната героиня във видеото е дело на Фифи от салон „Фетиш”, а гримът е поверен на Аделина Цанева. Фотографът Константин Кръстев – Коко е направил специална фотосесия, като е запечатал всеки момент от работния процес.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 24 юни 2013 15:44

Алисия: Вече работя по клипа на „Официално чужда“

Алисия съобщи, че очакваното от меломаните видео към песента "Официално чужда" трябва да се появи към средата на месец юли.

"Мили мои, знам, че нямате търпение да видите клипа на "Официално чужда", затова вече работя по него. Ще се постарая да го пусна към средата на другия месец. А дотогава се насладете отново на баладата, която така искахте от мен :-) Обичам ви! Ваша тотално: Алисия" - написа звездата на "Ара Мюзик" във facebook.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 13 юли 2013 22:06

Алисия с първо място за клипа към „Познавам ли я“

"Познавам ли я" спечели VIDEO TOP 20 на Signal.bg. Алисия получи най-голяма подкрепа от читателите и спечели чарта още във второто си участие.

"Искам те, полудявам" за втора поредна седмица класира Анелия на втората позиция в подреждането. Челната тройка приключва с видеото на Джена към парчето "Кой ме събра с тебе", което прогресира с няколко позиции.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 21 юли 2013 00:11

Алисия с двоен проект

Алисия никога не се е страхувала да експериментира и да налага собствен стил в музиката. В рамките на последния един месец тя изненада феновете си с двоен проект - нещо, което определено впечатли феновете.

Певицата засне два видеоклипа на две съвсем различни като настроение и стил песни, но последователни като история. Те са реализирани на една и съща снимачна площадка и в един и същи ден.

"Исках да покажа как могат да бъдат предадени две противоположни емоции от един и същи човек. Защото хората не сме статични, в живота ни се случват всякакви неща, попадаме в най-разнообразни ситуации. В конкретните случаи в баладата "Познавам ли я" аз съм жертва на изневяра от страна на половинката ми. И в следващия "епизод" - на "Официално чужда" всъщност разбирам, че през цялото време съм била любовницата и че мъжът не на мен изневерява, а изневерява с мен. Историята е заплетена, но се радвам, че меломаните разбраха замисъла за препратката от единия клип към другия" - коментира звездата на Ара Мюзик.

И двете песни вече са познати на публиката и се радват на голям интерес, а от четвъртък и лентата на "Официално чужда" е в ефира на Фен ТВ. Зад успешния двоен проект стои един и същи екип. Композициите са на Иркенц Хюка и Revolt music, а текстовете - на самата Алисия.

По нейна идея видеата са решени изцяло в бяло - един от любимите ѝ цветове. Режисьор е Йордан Петков, за когото певицата споделя, че с него се чувства спокойна на снимачната площадка.

Мъжката роля е поверена на тазгодишния носител на титлата "Мистър Студент" - Иван Минчев. Прическите са дело на Фифи от салон "Фетиш", а гримът - на Аделина Цанева. Фотографът Константин Кръстев - Коко е направил специална фотосесия, като е запечатал всеки момент от работния процес.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 27 юли 2013 22:32

Алисия спечели „Попфолк хит“ с „Познавам ли я“

Алисия спечели актуалното издание на "Попфолк хит". Певицата получи най-голяма подкрепа от читателите за баладата "Познавам ли я".

Мария се изкачи с една позиция и вече заема второто място в чарта с "Любими ръце". Топ 3 приключва с "Кажи ми като мъж" на Тони Стораро и Фики.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 29 юли 2013 12:50

Алисия пусна ремикс на баладата „Познавам ли я“

След като баладата "Познавам ли я" на Алисия бе посрещната изключително радушно от меломаните и за нея изпълнителката получи многобройни суперлативи, съвсем резонно тя реши да поднесе на феновете и ремикс на актуалното парче.

"Ето и ремикс на баладата "Познавам ли я", за да можем да си танцуваме на нея и в дискотеките. Надявам се да ви хареса!" - анонсира звездата на Ара Мюзик.

Какви са вашите оценки за новата версия на "Познавам ли я", научаваме от коментарите ви.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Алисия”