Новини

Отговори
Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Новини

Мнение от .:Maria:. » 13 яну 2013 01:32

Алисия: Давате ми смисъл да продължавам
Изображение

Алисия благодари на многобройните си фенове за подкрепата и за отзивите, с които изразяват одобрението си за всеки неин нов проект. Фолк звездата е щастлива от успешния старт на 2013-та година.

"Годината ми започна страхотно, чувствам се заредена с толкова положителна енергия и ще се старая да ви я предавам чрез проектите си! Благодаря ви от цялото си сърце за безграничната обич и подкрепа! Благодаря ви, че ежедневно ме карате да се усмихвам с електронните си писма, благодаря ви за всеки "like", който показва одобрението ви! Благодаря ви, че ми давате смисъл да продължавам!
Ваша тотално: Алисия" - написа тя в своя фейсбук профил.

Почитателите на изпълнителката не спират да я обсипват с похвали за хубавите проекти, които предлага ида отправят пожелания към любимата си певица да продължава да ги радва както досега.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 26 яну 2013 12:38

Алисия: Внимателно избирам песните си, не се хвърлям на първата чута

Алисия внимателно подготвя всяка своя песен и отдавна е успяла да намери собствен изпълнителски стил, с който да бъде различима от останалите фолк певици.

За подбора на репертоар и за желанието си да представя по-модерни песни, тя казва пред Signal.bg: "В никакъв случай това не е случайно. Това е музиката, която винаги съм харесвала, но просто много трудно се попада на такава песен. Аз наистина полагам всички усилия и гледам да избирам песните си, а не да се хвърлям на първата чута и затова с годините си изградих такъв стил - по-модерен. Но това е търсено, това е моята музика".

Фолк звездата отчита успеха при поп изпълнителите и хитовете, които се лансираха през 2012-та, но подчертава в тази връзка: "Когато нямаш много голяма конкуренция, е много лесно да направиш хит".

На въпрос дали в скоро време предвижда да организира среща с феновете си, тя споделя: "Обмисляме фен клуб, обмисляме някаква промоция, но ще видим. Прекалено рано е и не искам да говоря предварително".

Актуалният хит на Алисия "На кръгъл час" излизе в края на ноември миналата година и успя да се нареди сред най-хитовите попадения, въпреки че парчето е на нов автор за България. Изпълнителката на Ара Мюзик вече е готова със следващия си проект - "Мистър Грешен", който се очаква с нетърпение от феновете.

veli1199

Мнение от veli1199 » 09 мар 2013 09:49

Алисия с приз „Най-харесвана попфолк певица 2013“

Носителката на 5-тия приз "Най-харесвана попфолк певица" е Алисия. Това решиха читателите на Signal.bg в допитване, което продължи близо месец. В уникалната анкета на най-посещавания фолк портал участваха за над 10 000 потребители.

Ето кои фолк певици са в топ 10 към 8 март 2013 година според гласуването:

01. Алисия - 1086 гласа
02. Анелия - 993 гласа
03. Галена - 947 гласа
04. Преслава - 935 гласа
05. Емилия - 928 гласа
06. Андреа - 909 гласа
07. Лияна - 852 гласа
08. Джена - 814 гласа
09. Емануела - 761 гласа
10. Цветелина Янева - 754 гласа

Първото отличие "Най-харесвана попфолк певица" е връчено през 2009 година на Глория, която получи най-силна фенска подкрепа от потребителите на Signal.bg. Следващите две години носителка на приза е Преслава, през 2012-та признанието на публиката спечели Анелия, а за 2013-та читателите решиха - №1 да е Алисия.

veli1199

Мнение от veli1199 » 17 мар 2013 14:16

Алисия: Раздялата ни с Валери даде тласък на кариерата ми

Алисия, която бе удостоена с приз "Най-харесваната фолк певица 2013", сподели че това е признание за труда й в последните няколко години, през които е работила всеотдайно и публиката е оценила всичко това.

Тя разкри в "Открит микрофон" на Signal.bg, че раздялата с Валери Божинов е дала тласък на музикалната й кариера. Изпълнителката на Ара Мюзик не скри, че когато е била с футболиста, е оставила музиката на заден план и е обръщала повече внимание на семейството си.

"В момента, в който се разделихме, започнах много да работя и това беше началото за мен. В последните три години се чувствам много стабилно на сцената, много добре възприета" - каза Алисия пред камерата на Signal.bg.

На въпрос защо според нея Божинов не успя да задържи добрата си форма като футболист и кариерата му не се развива по най-добрия начин, фолк звездата коментира:

"Ние с Валери изгубихме комуникация преди доста време. Аз изобщо не съм наясно с това, което се случва в неговия живот. Пожелавам му да се развива много в професионален план, той е млад футболист. Естествено и в личен план всичко да бъде наред при него. Има още време за него, дано да се насочи повече към кариерата си, да се развие. Казвам го изцяло без лично отношение, казвам го, както бих го казала и да друг български футболист, който играе извън страната ни, защото спортистите, които се развиват извън страната ни, прославят освен техните имена, също и страната ни" - подчерта тя.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 01 апр 2013 11:15

ВИЖ тортата измислена от Ники Михайлов за юбилея на Алисия

Изображение

На първи март Алисия навърши 30 години. По случай юбилея най-близките ѝ хора не пропуснаха да я изненадат, освен с подаръци, и с мили жестове.
Звездата на Ара Мюзик сподели, че любимият ѝ - футболистът Ники Михайлов, я е зарадвал с торта, специално измислена от него, която нарисувал и дал за изработка в сладкарско ателие в Холандия. Никой досега обаче не беше виждал кулинарното произведение.

Изображение

Уникалната торта е на три етажа в черно-бял цвят, с акцент към модата и по-специално към марката Chanel, която е една от любимите на певицата. На върха, освен свещичките с числото 30, има и пера за разкош.

Изображение
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 15 апр 2013 11:35

Алисия: Готова съм да защитя всеки един от моите почитатели

Изображение

Алисия защити своя почитателка, за която някои жълти медии писаха, че била вманиачена по фолк звездата. Момичето татуирало името на любимата си певица, а след като публикувало снимка на татуса си, медии побързаха да упрекнат почитателката на певицата и я нарекоха маниачка. Подразнена от грубото определение по адрес на феновете си, изпълнителката на Ара Мюзик заяви в социалната мрежа:

"Безкрайно много обичам и уважавам феновете си и им благодаря за всички мили жестове! Приемам ги като признак на любов и всеотдайност към мен и творчеството ми, а не като прекалена вманиаченост или лудост. За съжаление обаче, когато някой попадне в публичното пространство, действията му са подложени на всякакви интерпретации. Казвам това по повод някои от публикациите за Криси Белева и нейната татуировка. Готова съм да защитя всеки един от вас, моите почитатели, защото съм ви дълбоко признателна, за това, което правите за мен. Жестовете ви ме карат да се чувствам щастлива. Ако и за вас е така, значи всичко е наред и е излишно да се обръща внимание на спекулациите" - написа Алисия.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 01 май 2013 09:14

Алисия записа серия нови песни

Изображение

Алисия разкри, че работи по серия нови песни, с които ще зарадва меломаните в следващите месеци.

"Радвам се, че мога да ви съобщя една добра новина. През уикенда записах няколко нови песни, с които се надявам да ви изненадам приятно във времето.
Първата ще чуете още през май" -съобщи във фейсбук профила си тя.

Припомняме, че носителката на приза "Най-харесвана попфолк певица 2013" вече си осигури място в годишните класации "Попфолк хит" и TOP VIDEO на Signal.bg с актуалния си хит "Мистър Грешен", който получи достатъчно силна подкрепа от феновете в тримесечните издания на чартовете.

А на какъв проект ще заложи звездата на Ара Мюзик на прага на лятото, предстои да разберем след броени дни.

Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 05 май 2013 15:59

Алисия с нова песен до края на май
Изображение

Алисия усилено работи по нов проект, който ще издаде след броени дни. По предварителни планове сингълът трябва да бъде пуснат около 24- ти май, специално за абитуриентските празници.

Парчето, на което звездата на Ара Мюзик ще заложи за сезона, е ритмично, с хитов потенциал, типично в нейния си стил. Малко след това изпълнителката подготвя за феновете си и с още една чисто нова песен.

На празниците Великден и Гергьовден Алисия е в Холандия при половинката си - вратаря Ники Михайлов.
Изображение

Потребителски аватар
Sevdi
Регистриран: 10 сеп 2010 01:11
Любима певица: Алисия

Мнение от Sevdi » 07 май 2013 10:37

Алисия получи джип за Великден

Ники Михайлов изненада Алисия със страхотен подарък. За Великден певицата получи чисто нов джип "Мерцедес“. Двойката, която разполага с цял автопарк, се радва на поредната придобивка. Както изглежда вратарят е решил да изненада любимата си с поредното возило.
Колежки на Алисия открито й завиждат за щедрата й половинка. Футболистът, който освен грижовен е и изключително богат и само автопарка му се оценява на 1 000 000 евро.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 09 май 2013 23:33

Алисия изненада своя фенкa

Изображение

Алисия показа за пореден път добронамереност и специален жест на внимание към свой фен. Преди няколко седмици певицата на Ара Мюзик зарадва своя почитателка, но този път по малко необичаен начин.
Северина Величкова е разведена майка с дете, която работи в известен строителен магазин към отдел "Градина". Освен това се оказва, че е една от най-верните фенки на Алисия - слуша и живее с нейните песни почти непрекъснато. Неин колега праща писмо до музикалната компания, в което разказва историята на Северина.
Алисия решава да зарадва своята почитателка и с екип на Ара Мюзик и на ФЕН ТВ организира специална изненада - да се срещне със Северина и да я направи съпричастна с живота на звездите, като я заведе на последната си фотосесия.
На Северина е казано, че трябва да направи проект за озеленяването на градинската част на къща около Перник и че трябва да се срещне с клиентите на крайпътна бензиностанция.
А как реагира младата майка, когато не клиент, а истинска звезда доближава колата й - можете да гледате тази събота от 13:30 и в неделя от 19:00 ч. в предаването "Зад кулисите" по ФЕН ТВ.

Изображение

Отговори

Върни се в “Алисия”