Новини

Отговори
Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:42

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Контакти:

Re: Новини

Мнение от *SOFILADY* » 12 дек 2009 20:46

Алисия показа кадри от новия клип
автор: Софи Калева на 12 декември 2009 в 16:39

Днес в предаването "Отчаяните съпруги" гост беше Алисия. Там тя избра за първи път да покаже кадри от най-новия си клип, за който читателите на Signal.bg вече знаят - е изцяло анимиран.

Клипът на "Ще се возим ли" започва с анимиран болид от "Формула 1", който се преврща в Алисия. От 20 секундните кадри се видя голям балет и много ефекти.

"Това е клип, който чакам дълго време. Исках да направя нещо, което не се е случвало до момента. Подготвяме го вече 2 месеца и явно до сега са готови само тези 20 секунди, които излъчихте" - сподели певицата пред Вихра и Даниела.

Изненадата, която водещите бяха подготвили на Алисия, бе включване на любимия ú - Валери Божинов. Той заяви, че най-вероятно ще прекарат Коледа заедно в България. За това се връща веднага след като завърши първият полусезон в Калчото.

"Ако не слушаш няма да те чакам на летището" - заплаши Алисия, своя любим и добави, че той е послушен, но винаги трябва да му се напомня да внимава.

"Не ме вълнува какво пишат вестниците. Научих се да гледам по-отгоре на нещата - коментира певицата хилядите слухове, че Валери ú изневерява - В началото се връзвах, дори имах един много тежък период, но вече се понаучих да не им обръщам внимание".

Втората изненада подготвена от Вихра и Даниела, беше влизането на Илиян Михов - Баровеца в студиото на "Отчаяните съпруги". "Много приятно ме изненадахте, защото той е неворятени човек и той е първият, който ми подаде ръка, за да влезна в музиката" - каза Алисия.

"Тя беше дете когато се запознахме. Помогнах ú, защото видях, че има талант" - сподели Баровецът.
Източник:Signal.bg

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Контакти:

Мнение от *SOFILADY* » 13 дек 2009 12:38

Най-стилната българка - Алисия
автор: Софи Калева на 13 декември 2009 в 11:45

Вчера бе вечерта на "Топ моделите", организирана от Евгени Миничев. Много призове се раздаваха, един от тях отиде при фолк певицата Алисия - "Най-стилната българка".

Репортаж на "bTV" новините с Алисия, ни показа как е изглеждала певицата на събитието - в рокля от най-новата колекция на D&G с лика на Мерилин Монро и типичното червено червило. Според репортерите на телевизията, Алисия заслужила приза, заради стила, който налага - изключително модерната в момента визия на актрисата Мерилин Монро.

В репортажа бе зададен въпросът за данъците, който от няколко седмици вълнува фолк феновете. "Плащаме си данъците. Всички трябва да си ги плащат и не трябва да има привилегировани" - заяви Алисия.
Източник: Signal.bg

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 03 мар 2010 23:33

АЛИСИЯ С УНИКАЛЕН МИКРОФОН ЗА РОЖДЕНИЯ ДЕН

Алисия отпразнува тазгодишния си рожден ден в тесен семеен кръг. За празника изпълнителката на “Ара мюзик” реши да си направи полезен и стойностен подарък. Тя си купи нов микрофон от Factor, който се отличава с това, че е конструиран специално и единствено за нейния глас.

“Ползвах стария си микрофон цели 9 години, защото той има огромна сантиментална стойност за мен. Беше ми подарък от моите родители и от суеверие не го сменях всичките тези години, а и с него постигнах много успехи в кариерата си”, разказва Алисия. “Но вече дойде време и аз да се сдобия с нов и се радвам, че е специално за мен”, допълни изпълнителката на “Ще се возим ли”.

Любимият й Валери я зарадва предварително с колие със сърце, тъй като в момента е на лагер на националния ни отбор по футбол и за съжаление не беше до нея в празничния ден. Най-хубавият подарък обаче Алисия получи от малкия си син, който първи я поздрави с думите: “Обичам те, мамо!”

Информация: Валентина Ненова/Ара мюзик
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 22 сеп 2010 19:46

ВАЛЕРИ БОЖИНОВ ЗАЩИТИ АЛИСИЯ, ПРИЗОВАВА МЕДИИТЕ ДА НЕ Я НАПАДАТ

В последно време Алисия и Валери Божинов отново са любима тема на почти всички родни медии. Връзката им се следи под лупа от самото й начало, а през месец-два в публичното пространство се появява по някой слух я за него, а за нея. Последният беше, че чака дете от Николета Лозанова и е изгонил Алисия. По принцип и Валери, и Алисия рядко коментират нещо, което се е появило по техен адрес, но явно това твърдение е провокирало футболиста достатъчно, за да изпрати писмо до в-к „Труд”, публикувано в днешния му брой.

Ето какво е написал Валери: „Позволявам си да напиша това писмо, защото търпението ми вече се изчерпва! В медиите от известно време се тиражира някаква измислена информация, че съм изгонил Алисия, защото била алчна. Категорично заявявам, че това е плод на нечия фантазия. Алисия е майка на сина ми и с това писмо с цялото ми уважение към медиите ги моля да не я нападат по този грозен начин. Искам да кажа също, че имам само един син и той се казва Валери Божинов! Нито имам, нито съм правил други деца. За мен няма проблем, свикнал съм със слуховете и клюките. Пускам това писмо само заради майката на детето ми Алисия и нашия син, защото всичко рефлектира върху тях. Колкото до мен, надявам се да ме оставите да се съсредоточа само върху кариерата ми, вместо да отговарям на измислици.”

Самата Алисия по традиция не коментира подобни слухове. От пиар отдела на „Ара мюзик” ни предоставиха нейното изявление: "Благодаря за вниманието! На този етап не желая да коментирам каквото и да било по темата. Веднъж вече съм влизала в такъв омагьосан кръг и не искам ситуацията да се повтаря отново!" Те ни съобщиха още, че певицата в момента си е в България, усилено работи и ходи по участия - виждате снимка от конкурса "Мис Мерилин" в Благоевград, където тя връчи първата награда и изпя за всички гости новата си песен "Твоя тотално". Дали журналистите ще се съобразят с призива на Валери и ще престанат с нападките към нея предстои да видим – горчивият опит обаче сочи, че това трудно ще се случи.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 30 сеп 2010 22:50

ЕКСКЛУЗИВНО! АЛИСИЯ КОМЕНТИРА СНИМКИТЕ НА ВАЛЕРИ И НИКОЛЕТА

Интернет пространството днес гръмна от новината за съвместната фотосесия на Валери Божинов и Николета Лозанова за корицата на списание „69”. Въпреки че двамата не са говорили за отношенията помежду си, отвсякъде се появиха твърдения, че с тези снимки те показват, че са заедно – информации за такава връзка от известно време се публикуват из доста родни медии.

Досега нито Валери и Николета, нито пък Алисия бяха казвали каквото и да е по въпроса. След появата на фотосесията обаче novfolk.bg получи коментар от Алисия. Той е кратък, но многозначителен: "Има какво да кажа по темата, но не е настъпил моментът! Искам първо да видя докъде ще стигне наглостта на някои хора!" Явно развръзката на цялата история предстои и ще бъде повече от любопитна – остава ни само да чакаме да дойде моментът.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 05 окт 2010 19:42

АЛИСИЯ И “ТВОЯ ТОТАЛНО” ХИТ И В АЛБАНИЯ

Новият сингъл на Алисия – ''Твоя тотално'', е хит вече не само в България, но и зад граница. Най-големи успехи извън пределите на родината ни парчето жъне в Албания. Изпълнителката на „Ара мюзик” винаги е била на почит в най-гледаната албанска музикална телевизия „Supersonic”, като през последните седмици „Твоя тотално” е един от най-излъчваните и гледани видеоклипове в ефира й.

Тази българо-албанска дружба между Алисия и тамошните й фенове се засилва след дуета ''Не е краят'', който нашата певица записа с албанеца Флори и двамата представиха на Първите балкански музикални награди тази година. Но с ''Твоя тотално'', композирана именно от хитмейкъра Флори, Алисия окончателно спечели албанците. В момента това не само е единствената българска песен, излъчвана по музикална телевизия ''Supersonic'', но е и единственото чуждо присъствие в местните музикални класации.

В интернет чарта на Blog de VipShqiptar, където ''Твоя тотално'' се конкурира с още 19 албански песни, тази седмица нашето парче се нареди на десето място, точно по средата – повод за гордост не само на Алисия и на музикална компания ''Ара мюзик'', но и на всички български почитатели на тази музика. Желаещите да подкрепят родното присъствие на балканската музикална сцена, могат да го направят на уеб адрес: http://vipshqiptar.skyrock.com.

Информация: Валентина Ненова / Ара мюзик

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 17 окт 2010 00:52

БОЖИНОВ С РАЗВОД ЗА 1 МЛН.ЕВРО

Валери Божинов този път здраво оплете конците. Футболистът, който вече дори не е национал, съвсем скоро може да спи на чергата пред входната врата. Фолкдивата не издържала изневерите на любимия си, който за последно вкара гол на Николета Лозанова и най-демонстративно се снима с нея на корицата на мъжкото списание 69.

Алисия пък от известно време е в България, като една от версиите е, че си е събрала багажа от семейното ложе в Парма.

И въпреки че се стараят да се държат на положение пред хората, научихме, че Валери и Алисия са на кантар да сложат черта. Двамата нямат брак, но въпреки това певицата извива ръцете на Карамеленото си момче. При това за 1 милион евро.

Според авери на Валери амбициозната фолк фурия носи основната вина за раздялата. Тя отблъснала много отдавна футболиста. Жаждата й за пари и лукс изпепелила връзката им.
Според клюката, Алисия стигнала дотам, че да поискала 1 млн. евро от футболиста на Парма, за да построи СПА-хотел в Слънчев бряг – в разгара на кризата. Идеята изопнала нервите на нападателя и след жесток скандал, Валери за пореден път поискал да се разделят. Алисия, разбира се, отказала.

Мълвата разнася, че сега обаче певицата е решила да се възползва от историята с Николета и по всяка вероятност ще се докопа до тлъстата сума. Детето им Валери-младши също ще остане при майка си.

Изображение

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 17 окт 2010 00:57

Алисия и Христина празнуват в Night Flight

Въпреки коментарите за личния живот на Алисия и догадките за това, как се развиват отношенията й с футболиста Валери Божинов, певицата демонстрира изключително добра форма, стил и самочувствие в Night Flight. Певицата направи запомнящо се представяне, което бе бурно аплодирано от близката й приятелка Христина. Половинката на Благой Георгиев, се забавляваше в изцяло женска компания.

Хитовете на Алисия - „Твоя тотално“, „Имаме ли връзка“, Ще се возим ли“, „Това е твърде грубо“ вдигнаха на крака всички гости в клуба, сред които бе и автомобилният състезател Георги Танев. С приятелки се забавляваше и една от иконите на попфолка – Тони Дачева.
От сцената на Night Flight Алисия няколко пъти поздрави Христина, а самата тя получи комплименти и благопожелания от Мис България 1999 г. Виолета Здравкова.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 19 окт 2010 15:21

АЛИСИЯ В РЕКЛАМА НА ''МТЕЛ''

Алисия и Деян Неделчев, по-известен като Икебаната, станаха рекламни лица на най-новия продукт на ''Мтел'' за мобилен интернет – ''Loop All Around''. Видеото е с изключително забавен сюжет и залага на движенията на участниците в него и на музика, а не на думи. Посланието е изпратено чрез песните ''Шест кокошки съм заклала'', ''Съчки събирам'' и за финал – хита на изпълнителката на ''Ара мюзик'' – ''Имаме ли връзка''.

На Алисия е поверено единственото женско присъствие в клипа. Топ певицата му придава необходимата доза красота и сексапил, заради което е и предпочетена за рекламно лице. Тя не пропуска и да вложи и дозата хумор, заложена в идеята на рекламата. Всички любопитни могат да го видят във Vbox на адрес: http://vbox7.com/play:56d56114

Информация: Валентина Ненова Ара мюзик

Отговори

Върни се в “Алисия”