Новини

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от BobiTo » 12 апр 2012 14:43

Ивена обмисля промоция на новия си албум

Изображение

Ивена обмисля да направи промоция на своя трети самостоятелен албум в края на този месец, съобщи тя по време на интервюто си в "Открит микрофон" на Signal.bg.

Датата не е избрана случайно, а желанието на изпълнителката е събитието да съвпадне с рождения й ден. Тя е решила така да отбележи двоен празник и да изпълни пред своите колеги и приятели песните от диска.

"Аз, ако направя нещо интересно по моя албум, може би ще бъде на 26 април, на моя рожден ден. По-скоро бих го направила като парти и да си представя албума. Искам да поканя журналисти и приятели, да се почерпим и да изпея песните, мои колеги да ме уважат и те нещо да изпеят" - споделя певицата.

За новия си и дългоочакван албум Ивена казва: "Постарах се, може би го забавих и заради това, че исках повечето песни да бъдат придружени и с видеоклипове и да бъдат доста различни. Само две от песните не съм клипирала - заглавната "Без отпечатъци" и "Син е шампионът"" - споделя певицата и се надява да има възможността в скоро време да направи клипове и на тях и заявява: "Не съм спряла да работя. В момента подготвям и нови проекти".

Фотосесията към албума "Без отпечатъци" е правена преди около 10 месеца, като са използвани специално подбрани аксесоари. "Всичко е подбирано като цялостна концепция за визията. Това беше идея на стилистката ми, която в момента учи във Франция, казва се Марина Милчева. Двете с Димка Шаламанова, която остана до ден днешен да се занимава само с мен, направиха като проект "Моля за внимание". И сега ми помага с много новаторски идеи от Париж" - разкрива изпълнителката и допълва: "Постарахме се и от клипа на "Просто замълчи", на "Дъц" да вземем някои кадри".
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
BobiTo

Мнение от BobiTo » 16 апр 2012 23:22

Ивена: Много често съм на „Герена“ на мачове на Левски

Изображение

Ивена възпя синия отбор. Фолк певицата от години е върл фен на Левски и отдавна е имала желание да изпее обичта си към сините.

Парчето "Син е шампионът", макар да излиза като част от новия й албум "Без отпечатъци", е създадено преди повече от година. Музиката е на албанският хитмейкър Флори Мумайези, аранжиментът - Мишо Бургуджиев, а текстът е дело на Йордан Ботев.

В интервю за "Открит микрофон" на Signal.bg певицата разказва: "Тази песен много отдавна я записах. Сега за тях е по-труден момент и сега трябва да ги подкрепя, защото е най-лесно, когато човек е добър, да извличаш дивиденти от това".

Изпълнителката на Ара Мюзик разкрива подробности за това как е създадена песента и благодари на Йордан Ботев, който е успял да намери силни и точни думи, за да пресъздаде фенската емоция.

"Много често съм присъствала на "Герена" или на мач, който е на Левски. Слушала съм какво пее агитката, какви думи казват, дори исках така да започне песента, но в последния момент се отказахме. Мислехме да започва акапелно с: "И преди, и сега Левски значи свобода", нещо, което непрекъснато съм чувала на "Герена". Вторият куплет имаше два варианта, пак с фрази от феновете: "Синьо е морето, синьо е небето, син е шампионът, но оставихме това, което той беше измислил като идея авторът на текста, защото да го изпееш: "Даже Господ гледа тяхната победа" е по-силно" - обяснява тя пред Signal.bg.

Ивена все още не е подарила дискове с песента нито на управата на футболния клуб, нито на футболистите, но признава: "Бих подарила диск на предишния треньор - на Гонзо. Той за мен е легенда!". За видеоклип към песента вече е мислила, но все още не е взела окончателно решение дали да прави: "Ако изобщо направя клип, мисля да е с кадри от важни моменти от историята на Левски" - заявява фолк певицата.

Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 06 юни 2012 18:04

Джина, Ивена и Теньо в трио - вече се работи по песента

Signal.bg научи, че се работи по съвместната песен на Джина Стоева, Ивена и Теньо Гогов.

"Теньо Гогов работи по текста и по песента на новото трио. Той каза, че когато е напълно готов и смята, че е тотален хит, значи сме готови" - разкри Ивена за читателите на Signal.bg.

"Преди като слушах хората, които ще правят обща песен как казват, че не знаят дали песента е подходяща и винаги това ми се е струвало претенциозно, обаче има нещо такова. Трябва всички участници да трептят на една честота. Аз дълго време не трептях, някъде около година и половина, но сега вече май всички сме на една вълна и трябва да се случи" - казва Теньо Гогов.

Изпълнителите не се притесняват за това как ще се приеме песента от феновете.

"Не се страхуваме. Дуетът на Теньо и Джина е доста успешен, с мен също, а и на нас с Джина добре ни се получи. Смятам, че ще бъде още по-силно ако бъдем тримата"- на мнение е Ивена.

"При нас има нещо специално. Даже успяхме с Ивена да се скараме преди половин година. Ние се познаваме от 4-5 години, скарахме се ама хубаво, с енергия и щом днес седим и се хилим, значи всичко е наред. Това е проверка за едно приятелство. Разбрахме се и всичко е наред, което показва, че отношенията ни не са фалшиви и приятелството ни е проверено" - допълва Теньо.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 15 окт 2012 14:54

Ивена: Звъня на Теньо всеки ден
Изображение

Ивена ще предложи на феновете нова солова песен. Звездата на Ара Мюзик обяви в "Открит микрофон" на Signal.bg, че държи автор на парчето да бъде Теньо Гогов, на когото се доверява безрезервно, защото я познава добре и знае какво й отива да изпее.

"На Теньо му звъня всеки ден и му казвам: "Искам нова песен". Той в момента мисли за най-новия ми проект - текст, музика... Заедно със Светльо Заров трябва да го направим до дни, пък кога ще е напълно готов, ще видим" - сподели певицата.

Освен този проект, Ивена има намерение да направи и по-лирично парче, за което казва: "Наистина имам нужда от балада и съм си намислила доста интересен проект. Ще почака във времето".
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 27 яну 2013 15:02

Ивена вече с официална фейсбук страница

Ивена вече има своя офицална фейсбук страница, чрез която ще може ежедневно да поддържа комуникация със своите почитатели.

Ivena Ara Music е мястото, където феновете на фолк звездата на Ара Мюзик първи ще научават интересни подробности залюбимата си изпълнителка.

Потребителски аватар
BobiTo

Мнение от BobiTo » 25 мар 2013 14:55

Ивена: PR-ът продава - когато има скандал, хонорарът се вдига

Изображение

Ивена сподели в "Открит микрофон" на Signal.bg, че скандалите са най-добрия PR за изпълнителите. Тя не скри, че покрай всичко това се вдига и хонорарът на съответната звезда.
"Не искам да говоря лошо за колежки и нямам такова намерение. Не знам какви са хонорарите на мои колежки и моя няма да го коментирам. За тези неща си има продуцент и аз съм доволна от моето възнаграждение. Тези взаимоотношения се уреждат между изпълнител и продуцент" - споделя певицата.
Изпълнителката на "Просто замълчи" е на мнение, че колкото по-скандална е една личност, толкова по-добре върви и кариерата ѝ.
"Всичко е според PR-а. PR-ът продава. Когато хората те свързват с много скандални неща, които се случват с теб самия, тогава си по-търсен и ти се вдига хонорарът. Започват да забелязват и песните ти повече, и всичко, ставаш по-търсен" - каза тя.
Ивена заяви, че не е привърженичка на този начин на действие и припомни, случилото си преди години, когато по време на наградите на сп. "Нов фолк", тя и колежката ѝ Габриела се сбиха, но това не е бил нарочен скандал, потвърди тя и каза: "Един скандал имаше с мен, стига толкова! Но този PR не беше нагласен. Да, хората харесват понякога такива неща, но на мен специално не ми допадат. Аз просто не съм такъв човек, не искам скандали! Искам само хубави неща да ми се случват" - подчерта тя.
Вижте какво още сподели Ивена в "Открит микрофон" с Емилия Стоянова.

ГЛЕДАЙ ИВЕНА В "ОТКРИТ МИКРОФОН" - 1 ЧАСТ
ГЛЕДАЙ ИВЕНА В "ОТКРИТ МИКРОФОН" - 2 ЧАСТ

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 15 юни 2013 09:55

Ивена показа черния си звяр

Изображение

Фолк фурията Ивена успя да изненада всички за пореден път. Изпълнителката на „35” публикува снимка в официалната си фейсбук страница, на която позира в секси кожено бюстие и къси черни панталонки до мотор, тежащ над половин тон и при това уникат!
„Моят „Триумф” – написа русото изкушение над фотоса и даде тема за бурни дискусии в социалната мрежа.
Каква всъщност е истината, предстои да разберем съвсем скоро. А дотогава ни остава единствено да се наслаждаваме на уникалните извивки на фолк звездата в комбинация с мощния 500-килограмов черен звяр.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 20 юни 2013 13:21

ВИЖ „Имаш ли застраховка“ на Ивена

Новото видео на Ивена към песента "Имаш ли застраховка" се завъртя в ефира на "Фен ТВ". Песента е по музика и аранжимент на Артан Кастрати, а автор на текста е Йордан Гергов. Режисьор на видеото е Николай Скерлев.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 21 юни 2013 12:15

Текстът на "Имаш ли застраховка" изстрадан от Ивена

Ивена успя да изненада за пореден път меломаните. След като неколкократно показа, че за нея няма невъзможни неща, изпълнителката на Ара Мюзик влезе в метална клетка. По този начин певицата реши да преодолее страха си от затворени пространства в името на най-новото си предизвикателство – видеото на „Имаш ли застраховка”.

„Като разбраха името на песента и това, че ще снимам в клетка, мои приятели ми препоръчаха да се застраховам” – шеговито разказва изпълнителката.

След едночасово пребиваване в металната конструкция Ивена може да се похвали, че е преодоляла клаустрофобията си завинаги.

В новия си проект, „Имаш ли застраховка” певицата прави смела крачка и с подбора на визиите си. Звездата пресъздава най-ярките четири образа на съвременните жени. Така от жената вамп се превръща в секси мотоциклетистка, романтична девойка в бяло с букли - ала Мерилин Монро и не на последно място - състезателка по скуош.

За да се справи с предизвикателството на тази сложна игра, певицата прекарва близо 3 дни в обучения. В стремежа си да се научи възможно най-бързо, певицата изпочупва цели четири хилки, но накрая резултатът определено си заслужава.

„Толкова много се притесних, но собствениците на скуош игрището ме успокоиха и влязоха в положение” – разказва изпълнителката.

Текстът към „Имаш ли застраховка”, дело на Йордан Гергов, се оказва изстрадан едно към едно от певицата. Песента е по музика и аранжимент на Артан Кастрати. Режисьор на видеото е Николай Скерлев
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 28 авг 2013 16:43

Джина Стоева и Ивена на почивка в стил „Survivor“

Джина Стоева и Ивена, които от години са най-добри приятелки, това лято изглежда са решили да отпочиват не край басейна на някой тузарски хотел, а в стил Survivor.

Джина публикува няколко фотоса, озаглавени "На морето", от които се вижда как фолк звездите на Ара Мюзик летуват на каравана.

Изображение

"Малко в стил Сървайвър" - веднага отбеляза един от феновете, други коментират: "Това е то хубаво на каравана", "Е, това е живот на свобода".
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Ивена”