Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:41

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Re: Новини

Мнение от *SOFILADY* » 15 дек 2009 21:36

Форумците избраха Ивена за №1
автор: Красимир Илиев на 15 декември 2009 в 11:04

Ивена спечели класацията "Хит на Форума". Потребителите на Signal.bg избраха парчето "Като кученце" за №1 тази седмица. Червенокосата изпълнителка си оспорваше първото място с новото парче на Сиана - "Нещо проверено", което дебютира в миналия брой на класацията заемайки десето място.

Челната тройка тази седмица се допълва от Ивана и "Да правим спомени".
Източник: Signal.bg

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 09 юли 2010 12:48

БЛОНДИНКАТА ИВЕНА: СЛЕД ЦВЕТОВЕТЕ ИДВА РЕД НА МЪЖЕТЕ

Червенокосата Ивена вече е блондинка! И то съвсем отскоро – от три дни. Дали промяната на цвета на косата не е свързана и с промяна в личния й живот, както често се случва? Трудно ли й е било да се раздели с червеното, повече ли се харесва руса, какво й предстои в професионален план – от novfolk.bg потърсихме отговорите на всички тези въпроси лично от Ивена. Хванахме я да пие кафе с приятелки и ето какво ни сподели тя:

- Говорим си с една съвсем прясна блондинка...
- Да ти кажа честно, аз не съм съвсем блонди – имам някой и друг кичур. Определено отидох към по-светлата гама, но не съм платинено руса.
- Да не би да има някаква мода в „Ара” – Емануела наскоро стана руса, сега и ти?
- Аз исках още преди две години да си сменя цвета на косата, когато снимах „Без гаранция”. В него съм и с руса перука – харесах се. Между другото, майка ми постоянно ми казваше: „Направи се по-светла!”, защото по принцип аз съм си естествено с по-светла коса и особено през лятото от слънчевите лъчи винаги изсветлявам. И най-накрая се реших на тази промяна – все пак от 12-13 години съм с червена коса.
- Беше си твоя запазена марка.
- Да, харесвах си цвета, но не беше лесен за постигане и поддръжка. Въпреки това трудно се разделих с червеното, признавам си.
- Какво си помисли, когато се видя за първи път в огледалото с новия цвят?
- Стори ми се доста интересно... (смее се) Като се качих после в колата, постоянно се гледах в огледалото – щях да се блъсна! Първият човек, който ме видя, беше Диана Касъмова, съпругата на шефа – аз веднага й звъннах да се видим, да разбера дали ще ме одобри. Седнахме в едно кафе, а преди да дойде и Виктор Касъмов, се появи Миро. В момента, в който си махнах очилата, той ме позна веднага. Каза ми: „Добре, че си го променила, така повече ми харесваш, по-малка изглеждаш!” (смее се)
- Хората казват, че една такава промяна се отразява и на настроението, на нагласата?
- Да, всяка една промяна по принцип се отразява положително, няма значение каква е – дали е нов цвят на косата, дали си смъкнал няколко килограма, дали си променил стила на обличане... Аз, между другото, промених малко стила на обличане и поотслабнах, понеже бях напълняла поради здравословни причини. Накрая реших и цвета на косата да сменя.
- Сетих се за една песен, която беше голям хит...
- (запява) „След цветовете вече идва ред на мъжете!” (бурен смях) И аз си я пея в момента, затова и се сетих веднага за коя ми говориш.
- Значи и мъжете ще сменяш, а?
- Ами... аз няма какво да сменям, защото в момента нямам човек до себе си. Но мога да си намеря някое гадже!
- Как реагират хората на новия цвят?
- Вече имах едно участие – не обявиха предварително, че съм руса. Когато излязох на сцената, в първия момент хората ме гледаха странно, много интересно им беше. После започнаха да се снимат с мен, поздравяваха ме. Общо взето всички казват, че така ми е по-хубаво. И аз смятам, че ми стои по-добре.
- Ще ни се покажеш руса и в клипа, който предстои да снимаш, нали така?
- Да, ще снимам клип, но още не сме избрали точно на коя песен от няколкото нови, които имам. Изборът клони към една от тях, все още е без заглавие, но музиката е на Оцко. Доста е различна, не съм имала такава песен в кариерата си досега. Вероятно отново ще снимам клипа с Деян Миличевич, имам му голямо доверие. Той самият още не знае, че съм си променила косата – трябва да му изпратим снимка, за да му е ясно какво му предстои! (смее се)
- Няколко нови песни подсказват за албум?
- Точно така. Бях обещала третият ми самостоятелен албум да излезе през юни, но поради мои лични причини го отложихме за септември.

Вижте профила на: Ивена
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 10 ное 2010 22:54

ДЖИНА СТОЕВА И ИВЕНА ИЗУМЯВАТ С НЕСТАНДАРТНИ ВИЗИИ

Джина Стоева и Ивена записаха съвместна песен със заглавие ''Една новина''. Изпълнителките на ''Ара мюзик'' са от един град и са приятелки и колежки повече от 8 години, но за първи път работят по общ музикален проект. Парчето е весело и динамично, с интересна тематика и закачлив текст. То засяга клюките за популярните личности, които витаят в общественото пространство.

''Една новина'' вече има и видеоклип. Той е много цветен и по-различен от всичко, правено напоследък в попфолк средите. В него двете певици изумяват с няколко нестандартни визии. На моменти Джина е с обинтована глава, а фризурата на Ивена наподобява горгоната Медуза (чудовище с женско лице и змии вместо коси), като всяка ''змия'' има говореща уста. За да провокират още повече, двете дами се появяват ту с хавлиени кърпи или ролки на главите, ту с превръзки на очите, носят уникални балетни костюми или секси бельо, показващо се под елегантно сако...

Любопитното в случая е, че всички идеи за този оригинален стайлинг са на самите изпълнителки. Те са много доволни от реализацията на техните хрумки, а и резултатът от добрата работа вече е на лице. Джина и Ивена са затрупани от поздравления от фенове за хитовото парче.

Информация: Валентина Ненова / Ара мюзик

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 26 ное 2010 21:18

Джина Стоева и Ивена - 2 в 1

Джина Стоева и Ивена дадоха блиц интервю за светското предаване на БНТ 1 - "Елит", което ще се излъчи тази неделя /28 ноември/ от 23:20 часа. Изпълнителките на "Ара Мюзик" отдавна са близки приятелки, но след като записаха хитовата си дуетна песен "Една новина", са почти неразделни. Медиите непрекъснато ги търсят за съвместни изяви, имат и общи участия в клубове из цялата страна.

След тежките дни и нощи, изпълнени с ангажименти, певиците понякога споделят и едно легло - в хотели или като си гостуват една на друга. Но в неделя за първи път ще делят толкова буквално един екран - този на Българската национална телевизия.

Не пропускайте да чуете провокативните въпроси на екипа на "Елит" и интересните отговори на Джина Стоева и Ивена в интервюто 2 в 1 на 28 ноември от 23:20 часа.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 27 дек 2010 23:18

Джина Стоева и Ивена - празнично забавление

Всеизвестен факт е, че звездите на "Ара Мюзик" - Джина Стоева и Ивена са близки приятелки и прекарват голяма част от времето си заедно. Около празниците те си подариха незабравими мигове и емоции в столичен мол, но не само обикаляйки по магазините в търсене на нови тоалети и подаръци за най-близките си хора, а най-вече отдавайки се на лудории в една игрална зала.

Кои от атракционите в нея им допадат най-много, както и какво може да ги накара да се смеят като деца и да забравят поне за малко, че са популярни лица и че хорските погледи са втренчени в тях, ще разберете, ако гледате предаването на Канал 3 "Жълтини" тази вечер от 21:00 часа.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 08 яну 2011 19:09

ИВЕНА ПРАЗНУВА ИМЕН ДЕН В ГЪРЦИЯ

Ивена, която е именничка на Ивановден, тази година ще вдига наздравици в Гърция. ''Избрах да пътувам до южната ни съседка, защото искам поне веднъж аз да съм тази, която се забавлява. Обикновено е обратното, на празници работя и аз веселя хората. Разбира се, нашата професия не е сухарска – когато пея, винаги се зареждам с положително настроение, но все пак си е ангажимент. Затова на 7 януари ще избягам за малко, ще пия узо и ще танцувам сиртаки'', сподели звездата на ''Ара мюзик''.

Ивена ще изневери и на традицията да празнува в шумна компания и заминава за Солун само с любимия мъж. В момента двамата изживяват най-прекрасните моменти от връзката си и ще се отдадат изцяло един на друг. За съжаление романтичното бягство ще е твърде кратко, само в рамките на едно денонощие, тъй като графикът на Ивена е запълнен с участия, а на 9 януари певицата ще гостува в неделния блок на Нова телевизия – ''Станция нова'', където ще обсъжда 10-те най-забавни Ивановци.

Информация: Ивелина Сиракова/Ара мюзик

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 12 фев 2011 18:31

Джина Стоева и Ивена влизат в джаза

Джина Стоева и Ивена ще пеят на Вили Сечкова и нейните зрителите на 12 февруари. Звездите на "Ара Мюзик" са музикалните гостенки на предаването "В джаза събота вечер". Те ще закрият поредното му издание, което обещава да бъде интересно.

Водещата е подготвила чисто нова рубрика - "Светски коментар", където тази седмица ще бъде обсъдена темата за гей браковете. Плеймейтката Светлана Василева ще допълни групата от красавици в студиото. А дали е поканен и някой мъж, който да се порадва на тази приятна женска компания ще разберете, ако си пуснете bTV тази вечер в 22:30 часа.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 25 мар 2011 15:33

МЪЖ МИНАВА НА ЧЕРВЕНО ЗАРАДИ ИВЕНА

Красив брюнет прави и невъзможното, за да стигне по-бързо до Ивена и да получи любовта й в най-новия клип на певицата. Той е към парчето ''Моля за внимание'', което се радва на изключителен интерес от страна на меломаните. За по-малко от денонощие то беше изслушано над 15 000 пъти в сайтовете за аудио споделяне и предизвика редица коментари с нестандартния си, модерен ритъм, интересното включване на Теньо Гогов и по-различно звучащия глас на звездата на ''Ара мюзик''.

Видеото на ''Моля за внимание'', което от два дни се излъчва в ефира на Фен тв, допълнително засили ефекта на сингъла и го превърна в основен претендент за хит на пролетта. За заснемането му Ивена за първи път от 4 години насам се доверява на български режисьор – Йордан Петков, но е изключително доволна от работата му, от креативността му и начина, по който е реализирал идеите си. Атрактивните визии на певицата пък са дело на стилистките й – Марина Милчева и Димка Шаламанова, които се грижат както за сценичните, така и за ежедневните й тоалети. Този път обаче двете пътували чак до Париж и подбрали дрехите и аксесоарите за клипа от ревютата по време на Седмицата на модата там. Харесали са предимно неща от последната колекция на Александър Маккуин. Гримът също е според последните фешън повели, представени във френската столица. Тъмното червило в цвят смесица между бордо и черно е от предложенията на Диор за сезон пролет - лято 2011. Изобщо, като види човек Ивена в клипа ''Моля за внимание'', веднага му става ясно защо мъжът от него не яде, не спи и минава светофари на червено заради нея.

Информация: Ивелина Сиракова / Ара мюзик

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 01 апр 2011 15:42

Ивена за новите проекти в „Сигнал плюс“

Днес Ивена гостува в "Открит микрофон". Певицата ще представи новия си сингъл "Моля за внимание", ще разкаже за бъдещите си проекти в най-популярния жанр и ще отговори на слушателските въпроси.

Въпросите си към Ивена може да задавате на ефирния тел. 02 / 984 98 98 или във форума ТУК. Токшоуто на Емилия Стоянова се излъчва всеки делничен ден от 16:30 часа в ефира на радио "Сигнал плюс".

Отговори

Върни се в “Ивена”