Харесвате Ли Или Не Емануела и Защо ?

Харесвате Ли Емануела

Да
29
88%
НЕ
4
12%

Общо гласове: 33

francesca
**
**
Регистриран: 25 ное 2010 14:09
Любима певица: Djina Stoeva
Любим певец: Nikos Vertis, Miro, Amet

Re: Харесвате Ли Или Не Емануела и Защо ?

Мнение от francesca » 01 юли 2011 12:10

Само искам да добавя малко конкретика - от негативните изпълнители, за които Вероника наскоро говори в ефира на радиото на народа, най-емблематична от тях е Емануела.

Много се извинявам, но не може да се изправиш пред цяяла България по гащи и да изпееш песни като "Духай" и "Мини отзад". Може би тя не е виновна - някои са лишени от интелект по природа, но няма ли екип зад нея. Кой е този с извинение "галош", който инвестира и я популяризира, защото наистина това е едно популярно име.
Виж какво, няма ли да спрем да си губим времето.
Хайде да започнем от средата,
Искам те няма да ме спре, че не се познаваме.
Искаш ме и звучи добре да прекараш дъх по мене.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 01 юли 2011 13:45

francesca написа:Само искам да добавя малко конкретика - от негативните изпълнители, за които Вероника наскоро говори в ефира на радиото на народа, най-емблематична от тях е Емануела.

Много се извинявам, но не може да се изправиш пред цяяла България по гащи и да изпееш песни като "Духай" и "Мини отзад". Може би тя не е виновна - някои са лишени от интелект по природа, но няма ли екип зад нея. Кой е този с извинение "галош", който инвестира и я популяризира, защото наистина това е едно популярно име.
О, тя Вероника я е яд на света и е готова да оплюе всеки като Весела и Рени. Какво да направят сега актуалните певици, че тези не са успели да си уредят професионалните задачи ? Остава им само да плюят и злобеят. Да не говорим, че от техните усти звучи смешно и адски лицемерно, все едно те не пеят такива песни. Ако чуеш "Духай" и "Отзад мини" ще разбереш, че не се пее това, за което си мислиш. Много интересно как само тези, които няма къде да отидат се жалват и злобеят. Харесвах Вероника, но ми писна тя и колежките и (бивши певици) да се жалват и циврят как днешните певици опропастили жанра. Всички знаем поговорката за лисицата и киселото грозде :)
...Целият град знае
Изображение

francesca
**
**

Мнение от francesca » 21 авг 2011 12:32

Officially Forbidden написа:
О, тя Вероника я е яд на света и е готова да оплюе всеки като Весела и Рени. Какво да направят сега актуалните певици, че тези не са успели да си уредят професионалните задачи ? Остава им само да плюят и злобеят. Да не говорим, че от техните усти звучи смешно и адски лицемерно, все едно те не пеят такива песни. Ако чуеш "Духай" и "Отзад мини" ще разбереш, че не се пее това, за което си мислиш. Много интересно как само тези, които няма къде да отидат се жалват и злобеят. Харесвах Вероника, но ми писна тя и колежките и (бивши певици) да се жалват и циврят как днешните певици опропастили жанра. Всички знаем поговорката за лисицата и киселото грозде :)
Не гледай на нещата от гледна точка на интригата, а от гледна точка на това какво ти се предлага. Може да са много актуални тези, които се лансират в момента, но нито една от тях не може да застане със самочувствие на световна сцена. Докато и Вероника, и Рени са го правили и могат да представят България достойно. След като пуснах клип на Андрея на мои приятели французи, ще цитирам дословно, реакцията беше: "Каква е тази прост***ка?"

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 21 авг 2011 12:36

На този етап може да се пробие само със секс.Световните изпълнители също го правят.

Толкова е яка Емануела.Родена е да бъде звезда.Каквото и да направи става хит!
Изображение

Потребителски аватар
tupalkata
Регистриран: 24 авг 2010 16:39
Любима певица: Галена :)
Контакти:

Мнение от tupalkata » 21 авг 2011 12:45

Не! : )

francesca
**
**

Мнение от francesca » 21 авг 2011 13:21

.:Maria:. написа:На този етап може да се пробие само със секс.Световните изпълнители също го правят.

Кои световни звезди пробиват със секс, дай примери.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 21 авг 2011 13:40

francesca написа:
.:Maria:. написа:На този етап може да се пробие само със секс.Световните изпълнители също го правят.

Кои световни звезди пробиват със секс, дай примери.

Madonna
Изображение

Britney Spears
Изображение

Rihanna
Изображение
Изображение

Katy Perry
Изображение
...Целият град знае
Изображение

francesca
**
**

Мнение от francesca » 21 авг 2011 22:55

Душицо, добър отговор, радвам се, че си приложила и снимки, за да онагледиш. Но искам да ти кажа, че това не са актуалните имена на момента. Да, вярно е, че Мадона преди много години се е снимала по триъгълник, но популярността й последните години е заради съвсем други неща, а последните две години да не говорим, че липсва.
Риана от две години издава песен след песен, но изглежда, че е изчерпан изпълнител. Тези снимки са доказателство, че няма какво да покаже и по този начин няма да си вдигне рейтинга, нито пък нечии мъжки достойнства.
Бритни Спиърс и другите изобщо не подлежат на коментар.

В заключение ще цитирам думи на "цветето" на поп-фолка Цветелина, която е била фактически първият изпълнител, на когото са предложили да изпее "Радка-пиратка". Запитана дали приема да изпее тази песен, тя отговаря:

"С такава песен може да се прочуя много бързо и да стана известна в цяла България. Но колкото по-бързо придобия такава слава, също толкова ще бъда забравена". Цвети се оказва права. 15 години по-късно, никой не си спомня песента, да не говорим и кой я пее.

Примери други - много. Всички, които се снимаха по мъжките списания, тънат в забрава.

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 23 авг 2011 03:50

francesca написа:Душицо, добър отговор, радвам се, че си приложила и снимки, за да онагледиш. Но искам да ти кажа, че това не са актуалните имена на момента. Да, вярно е, че Мадона преди много години се е снимала по триъгълник, но популярността й последните години е заради съвсем други неща, а последните две години да не говорим, че липсва.
Риана от две години издава песен след песен, но изглежда, че е изчерпан изпълнител. Тези снимки са доказателство, че няма какво да покаже и по този начин няма да си вдигне рейтинга, нито пък нечии мъжки достойнства.
Бритни Спиърс и другите изобщо не подлежат на коментар.

В заключение ще цитирам думи на "цветето" на поп-фолка Цветелина, която е била фактически първият изпълнител, на когото са предложили да изпее "Радка-пиратка". Запитана дали приема да изпее тази песен, тя отговаря:

"С такава песен може да се прочуя много бързо и да стана известна в цяла България. Но колкото по-бързо придобия такава слава, също толкова ще бъда забравена". Цвети се оказва права. 15 години по-късно, никой не си спомня песента, да не говорим и кой я пее.

Примери други - много. Всички, които се снимаха по мъжките списания, тънат в забрава.

Първо съм момче и второ да те попитам защо Бритни да не подлежи на коментар? Именно със скандалния си секс имидж проби и все още е на върха. Нима е лъжа? В момента последният и сингъл е номер 9 в Billboard (миналата седмица беше 7). Кои са актуалните имена, ако не Кейти Пери ( която би рекорда на Майкъл Джаксън за най-много хитове номер 1 от един албум през тази година) и Риана ? Защо не Бритни? И ако казваш, че Цветелина би била станала много бързо популярна с тази песен и би била забравена не е ли ефектът същия след като не я е изпяла тя и пак е забравена?! Това си зависи изцяло от нея...
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 30 авг 2012 18:26

Да, защото е много симпатична, забавна и най - вече прави много хубави песни
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Емануела”